To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zarejestrowac się w urzędzie pracy czy nie ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

truska
Jak jest lepiej, zarejestrowac się w urzedzie pracy czy wpisac się do ubezpieczenia u męza w pracy?
Pilawianka
Rejestrując się do urzędu pracy podpisujesz oświadczenie, że jesteś zdolna i gotowa do podjęcia pracy. Szukasz pracy, czy chcesz tylko mieć ubezpieczenie?
W urzędzie możesz dostać skierowanie np. na szkolenie ale jeśli sama się o to nie postarsz to marne szanse.
Na to, że znajda ci pracę też bym nie liczyła. Ja już na pierwszym spotkaniu usłyszałam, że mam za wysokie wykształcenie i ofert dla mnie nie ma.
Podumowując, dla samego ubezpieczenia nie warto sie rejstrować. Chyba, że należy ci się prawo do zasiłku dla bezrobotnych.
jaAga*
Jeżeli szukasz pracy to lepiej się zarejestrować. Nie wiem jak u Was ale w naszym urzędzie duzo jest szkoleń i kursów dla bezrobotnych, finansują czasem prawo jazdy, lub można dostać stypendium na kontynuację nauki na studiach podyplomowych.
Oprócz tego, że trzeba się stawiac na wezwania icon_wink.gif nie widze wad rejestracji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.