To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

6 URODZINY Przedszkolaka we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cybermama
Jak w temacie icon_smile.gif
szukam ciekawych pomysłów gdzie zorganizować (we Wrocławiu) przyjęcie urodzinowe mojej córci. Ma to być przyjecie dla jej koleżanek i kolegów z przedszkola.

Wstępnie myślę o sali zabaw Piotruś w TGG ale może zna ktoś inną salę gdzie jest równie miło?
Nie ukrywam, że zależy mi też na tym aby cena nie była zbyt wygórowana.

Czekam na ciekawe pomysły icon_smile.gif
cybermama
i co nikt nie zna we Wrocku miejsca gdzie można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka???
basiaw
Mój synek chodzi na okrągło na urodziny... są to różne sale zabaw, nie wiem jednak czy można tu nazwy wpisywać? Moko podpowiesz?
cybermama
CYTAT(basiaw @ Fri, 13 Apr 2012 - 19:38) *
Mój synek chodzi na okrągło na urodziny... są to różne sale zabaw, nie wiem jednak czy można tu nazwy wpisywać? Moko podpowiesz?


icon_question.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif icon_question.gif
moko.
Nazwy wpisać mozesz icon_biggrin.gif
basiaw
Najczęściej odwiedzamy Bobolandię, następnie Zamek Rycerski, Berek,
najgorzej wg mnie jest w PociÄ…gu do bajki, ale to moja subiektywna ocena.
użytkownik usunięty
A ja właśnie chciałam wpisać Pociąg do bajeczki, bo nam się tam dość podoba. Właśnie planujemy tam zrobić 8. urodziny Hani. Tyle, że to właśnie dla takich mniejszych dzieci jest dobre.
Z tańszych imprez, to kiedyś zrobiłam na Psim Polu, na I piętrze w takim dużym pawilonie (na parterze jest pizzernia?), ale nie pamiętam nazwy.
Z fajnych, ale drogich, to jest Bajkowe Biuro Podróży w Rynku.
Bianka
Ja rowniez proponuje Bobolandie!
hawah
CYTAT(Paka @ Mon, 16 Apr 2012 - 19:29) *
Z tańszych imprez, to kiedyś zrobiłam na Psim Polu, na I piętrze w takim dużym pawilonie (na parterze jest pizzernia?), ale nie pamiętam nazwy.


Klub Alto prawdopodobnie icon_smile.gif

Edit - co do Bobolandii to dzieciaki bawią się tam super, natomiast często zdarzają się urazy icon_wink.gif To jest ogromna hala fabryczna z rozmaitymi atrakcjami i zabawa polega tam na totalnym szaleństwie - nie jest przez nikogo moderowana.
Najbardziej podobało mi sie w Bajkowym Biurze Podróży - bardzo fajnie organizują tematyczne urodziny.

Syn ostatnio był na urodzinach na w manufakturze "Słodkie Czary -Mary " na ul Szewskiej. To taki lokal gdzie dzieci same kręcą sobie lizaki i robią jakieś cuda z karmelu czy czegos tam - podobało mu się i innym dzieciom też.
agama76
mozna tez zorganizowac urodziny na basenie - w Aquaparku lub Redeco
tylko zaprszeni goscie musza lubic zabawy w wodzie icon_wink.gif ale NIE MUSZA umiec plywac

A.
Patison
pare dni temu robilam synowi w Wiosce Indianskiej - zachwycone dzieci i ja 06.gif
Jalla
Salonik Lego (na I piętrze w Astrze przy Horbaczewskiego) też organizuje urodziny. Kajtek był na takich urodzinach i po trzech godzinach zabawy żal mu było wychodzić.
cybermama
CYTAT(basiaw @ Mon, 16 Apr 2012 - 17:17) *
Najczęściej odwiedzamy Bobolandię, następnie Zamek Rycerski, Berek,
najgorzej wg mnie jest w PociÄ…gu do bajki, ale to moja subiektywna ocena.


basiaw - a wiesz jak wygląda ten ogród w tym Zamku Rycerskim - my planujemy urodziny w okresie letnim
a i czy te sale nie są zbyt małe przytłaczające?
cybermama
dziękuje Wam za podpowiedzi icon_smile.gif

proszÄ™ o jeszcze
Basia_W
Córka skończyła właśnie 10 lat i od lat jesteśmy bywalcami różnych miejsc urodzinowych we Wrocławiu.

TGG, BOBOLANDIA, LOOPY’s – na pewno fajne sale zabaw ale na urodziny chyba siÄ™ nie nadajÄ…, niektóre dzieci po 30 minutach byÅ‚by już znudzone, po za tym każde dziecko biegnie w inna stronÄ™. Takie na nasze doÅ›wiadczenia.
KINDERPLANETA – fajne miejsce aby zostawić dziecko na czas zakupów w Careefour czy Magnolii.

CZEKOLADZIARNIA – zrobili córce fajne, tematyczne urodziny ale fatalnie majÄ… rozwiÄ…zanÄ… kwestiÄ™ zbierania grupy – czekaliÅ›my na swojÄ… kolej na dworze, w restauracji siedzieli jacyÅ› ludzie na kawie, do tego tÅ‚oczyli siÄ™ rodzice którzy przyjechali pod swoje dzieci a nasi goÅ›cie zbierali siÄ™ na dworze – niestety pogoda nie byÅ‚a spacerowa icon_sad.gif
Ciekawe tematyczne urodziny organizowaÅ‚o BAJKOWE BIURO PODRÓŻY na Szewskiej ale zawiesili dziaÅ‚alność – tam byliÅ›my kilka razy i imprezy generalnie byÅ‚y udane.

Znajoma poleciÅ‚a nam MILUDY na Legnickiej. W październiku byliÅ›my tam na urodzinach koleżanki, córka bawiÅ‚a siÄ™ tak dobrze że w ten weekend miaÅ‚a tam swojÄ… imprezÄ™ – przyszÅ‚o 18 osób icon_smile.gif
Organizują urodziny typowo tematyczne, grupa bawiła się doskonale. Rok temu nie natknęłam się na ich ofertę. Chyba niedawno wystartowali bo załapaliśmy się na promocyjną cenę.

BywaliÅ›my jeszcze w BERKU, HOPKU i innych miejscach ale szkoda pisać …
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.