Dziewczyny drogie

Z racji tego, że 9 sierpnia biorę ślub i następnie odbędzie się wesele, poszukuję na ten dzień niani dla mojej dwójki pociech. Miała lecieć z nami ich niania, ale niestety zarówno nam, jak i jej pokrzyżowały się plany i w trybie pilnym szykamy kogoś kompetentnego.

Od razu mówię jak to miałoby wyglądać:

Więc ślub jest w Lędzinach, chciałabym, żeby owa niania była tam od rana, mimo tego, iż dziećmi wtedy będę zajmować się ja i wszyscy dookoła. Mimo to, chciałabym, żeby trochę się dzieci z nią oswoiły. Później na ślubie, tylko dojrzeć, bo tak jak wyżej będą rodzice itd, więc napewno zajmą się dziećmi. Następnie wesele jest w Chałupkach. 90km od Lędzin. Transport będzie zapewniony jeśli zajdzie taka potrzeba i normalna "miejscówka" na weselu (jeśli ktoś się obawia o jedzenie itd). Na sali trzeba będzie trochę się nimi zająć, nie cały czas, ale rozumiecie, nie dam rady cały czas trzymać maluchów przy spódnicy), czy taniec, czy coś. Będzie pomagać też nasze rodzeństwo, więc niania nie będzie zdana na siebie, no i my będziemy cały czas na mijescu (na zdjęcia dzieci zabieramy, więc niania będzie miała chwilę wytchnienia). Mam zamiar również przetrzymać ich na sali jak najdłużej, myślę, że do północy może się uda, wtedy pójdę z nianią do hotelowego pokoju (na piętro), uśpię maluchy i... zostawię pod jej opieką. Nie powinny się obudzić do samego rana, jeśli by się jednak tak zdarzyło, to będę pod telefonem i w razie problemów zaraz zjawię się u dzieci. Niania będzie miała swoje łóżko oczywiście. Odbiorę dzieci około godziny 7 rano i niania jest wolna od tego czasu.

Dziewczyny, jeśli któraś z Was, uważa, że sprosta zadaniu, nie boi się i nie pije alkoholu (chodzi mi o ten konkretny dzień) i ma doświadczenie z dziećmi, bardzo proszę, odezwijcie się. To dla mnie wyjątkowy dzień, wyjątkowa sytuacja i bardzo by mi zależało na osobie odpowiedzialnej i kompetentnej.