To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kciuki dla Marcina

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

April.
Marcin drugi rok chodzi na karate. Jest całkiem dobrym zawodnikiem mimo krótkiego okresu cwiczeń. Był juz na kilku zawodach i nawet wygrywał icon_smile.gif
Ten weekend jest dla niego szczególny, bo zakwalifikował się do rywalizacji o Puchar Polski Dzieci icon_smile.gif To jego najważniejsze do tej pory zawody.

Wszyscy wiemy jak wspaniale działają forumowe zacisnięte kciuki i ciepłe, wspierajace myśli, dlatego prosimy o pamięć w sobotę i niedzielę.
Trochę jesteśmy zestresowani, więc jak ktoś chce, może i ma wolne kciuki - niech zaciska z całych sił !! a zaskarbi sobie nasza wielka wdzięczność icon_smile.gif
monilka
Oj tam wdzięczność.
Kciuki wolne akurat posiadam to potrzymam icon_biggrin.gif Niech się Marcin nie stresuje (pytanie kto bardziej zestresowany: April czy Marcin icon_wink.gif ) Każdy wynik będzie dobry, bo zawody to niebylejakie, ale ja wierzę w Marcina i trzymam za jak najlepszy wynik.
Ika
Kciuki zaciśnięte!
Mój Oskar trenuje aikido, na razie krótko, ale pewnie kiedyś i on będzie brał udział w jakichś zawodach icon_smile.gif
moko.
Trzymam kciuki,
Mój aikidowicz też zapowiadał się swietnie, ale po paru miesiącach treningów zmienił dyscyplinę icon_sad.gif
Powodzenia.
użytkownik usunięty
April, powodzenia dla Marcina!
Arwena.
Jestem pewna, że jakiś medal będzie! Trzymam kciuki!
Edi Zet :)
Trzymam kciuki. U nas po karate pozostał ino biały pas od ubranka....
Ciocia Magda
April, ja też będę o Was pamiętać. Cały czas bardzo się cieszę tym, jak super Marcin się odnalazł w tym karate icon_biggrin.gif
iff
April trzymam!
moj tez w karate sie zaangazowal icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
paulap
To ja też zaciskam mocno icon_smile.gif

Moja Zu jutro tańczy dla odmiany w jakimś konkursie, ale oni jako zespół tańczą dopiero kilka miesięcy więc raczej oswajają się ze sceną niż rywalizują na poważnie. W każdym razie wiem że rodzice denerwują się równie bardzo.

Powodzenia Marcinie!
Dirty Diana
To ja się przyłączę do trzymających kciuki.
Moja Eliza trenowała 3 lata, pamiętam dreszczyk emocji przed zawodami i adrenalinę w trakcie, choć nigdy nie była na takich ważnych jak Marcin.
Powodzenia i miłej zabawy!
renata19750702
Dokładam swoje kciuki.
Mój Janek chodzi na karate, choć nie widzę u niego "tej" pasji. Pewnie to bardziej mi zależy, by się trochę ruszał. Pewnie dlatego, ze on zdecydowanie woli zajęcia przy biurku.
pcola
Trzymam icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
April.
Już wróciliśmy icon_smile.gif Impreza ogromna, zawody odbywały się jednocześnie na czterech matach - ale wszystko było świetnie zorganizowane.
Marcin odpadł w półfinałach, ale zdobył kolejne doświadczenie i motywację do ćwiczeń icon_smile.gif
dziękujemy wszystkim za wsparcie !

Tutaj wspólna rozgrzewka przed rozpoczęciem zawodów


Grupa Marcina


Marcin na tatami icon_smile.gif


Dirty Diana
Za rok będzie na pudle icon_biggrin.gif
Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście.
Ciocia Magda
rzeczywiście spora impreza! robi wrażenie icon_biggrin.gif
paulap
Åšwietnie to wszystko wyglÄ…da icon_smile.gif

OTując - ja dzisiaj dostałam telefon od dziecka, że przeszły do finału, Jak dla nich to duży sukces icon_smile.gif
April.
Paulap, świetnie ! gratulacje dla Zu icon_smile.gif
paulap
to jeszcze dopiszę, drugie miejsce zajęły icon_smile.gif
April.
Zapomniałam o tym wątku i dzisiaj przypadkiem na niego wpadłam, więc z kronikarskiego obowiązku dopiszę, ze jesień była dla nas dużo łaskawsza.

We wrześniu Puchar Mistrza we Wrocławiu i II miejsce,
w październiku Puchar Europy Dzieci i też II miejsce,
a wczoraj Puchar Wielkopolski i I miejsce icon_smile.gif

użytkownik usunięty
Już gratulowałam, ale pogratuluję jeszcze raz! icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.