To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hotelik na gdańskiej starówce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Szukam czegoś na lato na 2 noce dla mamy i jej męża, podrzuciecie jakieś linki?
blaire
Ma być na samej starówce?
No i jak cenowo ma wyglądać?
zilka
No jakoś tak w okolicy bo jadą zwiedzać a to starsi Państwo więc się nie będą za bardzo przemieszczaćicon_smile.gif Cenowo nie mam pojęcia, pewnie ze 300 zl za pokój to trzeba będzie zapłacić? Jakieś pokoje/apartamenty też mogą być. Skoro w Toruniu mniej więcej w tym samym terminie 'maluchowa' Czarna Różna kosztuje 250 zł to zakładam podobnie albo ciut więcej.
blaire
Wolne Miasto, Hanza, Hilton. Nie wiem jak one cenowo, ale jako pierwsze mi się rzuciły w pamięci.
malinowa i Malina
zobacz na www.inturs.net . Ja z nich korzystam w Warszawie i jestem zadowolona
Tu masz na DÅ‚ugim Targu https://www.inturs.net/SR/szczegoly.php?lan...=9&ido=2754
zilka
CYTAT(blaire @ Sun, 27 May 2012 - 23:43) *
Wolne Miasto, Hanza, Hilton. Nie wiem jak one cenowo, ale jako pierwsze mi się rzuciły w pamięci.


06.gif W tych to sypiam... jak jeżdżę służbowo 06.gif Nawet cen nie będę sprawdzać bo co najmniej dwukrotnie przekraczają budżet i mi matka zawału dostanie 37.gif
zilka
CYTAT(malinowa i Malina @ Sun, 27 May 2012 - 23:44) *
zobacz na www.inturs.net . Ja z nich korzystam w Warszawie i jestem zadowolona
Tu masz na DÅ‚ugim Targu https://www.inturs.net/SR/szczegoly.php?lan...=9&ido=2754


Danusia, wygląda super - dzięki, pisze do nich:)
Wiewi
KLIK dopiero co otwarty, pięknie w środku mają, to jest dosłownie 3 metry od Długiej icon_smile.gif Właściciele bardzo sympatyczni - prowadzi to moja znajoma icon_smile.gif
Byliśmy tam ostatnio w odwiedzinach i na prawdę jest ślicznie w środku a widoki z okna na kanał cudne.
zilka
CYTAT(wiewi @ Mon, 28 May 2012 - 00:32) *
KLIK dopiero co otwarty, pięknie w środku mają, to jest dosłownie 3 metry od Długiej icon_smile.gif Właściciele bardzo sympatyczni - prowadzi to moja znajoma icon_smile.gif
Byliśmy tam ostatnio w odwiedzinach i na prawdę jest ślicznie w środku a widoki z okna na kanał cudne.


Dzięki, wygląda rzeczywiście sympatycznie, już do nich napisałam bo ten inturus zajęty wtedy kiedy potrzebuję icon_sad.gif mam się powołać na maluchy? icon_smile.gif
zilka
CYTAT(wiewi @ Mon, 28 May 2012 - 00:32) *
KLIK dopiero co otwarty, pięknie w środku mają, to jest dosłownie 3 metry od Długiej icon_smile.gif Właściciele bardzo sympatyczni - prowadzi to moja znajoma icon_smile.gif
Byliśmy tam ostatnio w odwiedzinach i na prawdę jest ślicznie w środku a widoki z okna na kanał cudne.


Wiewi a w Toruniu czegoÅ› podobnego nie majÄ…? icon_smile.gif
Wiewi
W Toruniu nie mają niestety. Oni dopiero parę miesięcy temu wrócili do PL z Norwegii i od razu wzięli się za to icon_smile.gif
co do reszty napisałam PW icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.