To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

torbiel ciałka żółtego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka
pomocy!! co wiecie o torbielu (cysta) ciałka żółtego. jestem w ciąży. czy to grozi dziecku??
i.
A w którym jesteś tygodniu? I co Ci powiedział lekarz?
Delfinka
ja kiedyś jak byłam na ginekologii to lezałam z dzieczyną która była w ciąży (nie pamiętam który miesiąć, 4 może 5 ) miała torbiel 2cm i lezała tam ze względu na ciążę, więc nie chcę krakać ale chyba nie jest wesoło icon_cry.gif Ale własnie co lekarz na to???
Delfinka
tzn ze względu na to że ma torbiel i jest w ciąży (bo jakoś niejasno to napisałam )
weda
to zależy jaka duża torbiel i czy się będzie powiększać ,jak byłam w 8 tyg to lekarz też stwierdził torbiel ciałka żółtego i powiedział,że to trzeba obserwować bo jeśli będzie rosło to trzeba usuwać(!!! icon_mad.gif )jak ja się wtedy bałam!!!teraz jestsm w 14 tyg i torbiel została wchłonięta-tak stwierdził gin na podst.usg.dodam,że wystraszona byłam tym bardziej,że w maju ubiegłego roku miałam operacje na guzy endometrialne i nie dało się wtedy wszystkich usunąć więc byłam dodatkowo przerażona...nie wiem czy w twoim przypadku jest tak samo-ważne jest co powiedział lekarz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.