To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tym razem ja potrzebuję kciuków..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
owiwia7
W ciągu najbliższych trzech tygodni wyjaśni się czy mam pracę, czy nie.. jest mi bardzo źle i bardzo się boję, bo bez mojej pensji długo nie pociągniemy.. ocenę pracownicza mam dobrą, ale to korporacja, a jak wiadomo w korporacji nie liczą się ludzie tylko cyferki..

Bardzo Was proszę o kciuki i ciepłe myśli.. Jestem totalnie rozsypana.. icon_sad.gif Ja wiem, że inni mają większe problemy i trzeba się cieszyć z tego co się ma, ale w tej chwili widzę tylko czarne strony..
Bianka
Moje masz &&&&&&&&&&
dasza
zaciskam &&&&&&&&&&&&
Joanna 81
moje też &&&&&&&&
Zelda
trzymam &&&&&&&&
Annie*
trzymam &&&& Straciłam pracę ostatniego czerwca, więc wiem, że to przykra sprawa jak się czeka czy przedłużą czy nie przedłużą umowy.
xxyy
&&&&&&&&&&&&
iza1982
znam klimaty korporacyjne i mocno trzymam kciuki&&&&&&&&& ale nawet jeśli (tfu tfu), to wszystko się ułoży... Bo przecież kurcze zawsze się układa, jak się trzeba z czymś zmierzyć. Pamiętaj tylko, że to korporacja, nie dokonuje dogłębnej analizy Twojej wartości, tylko zyski i straty dla firmy, więc niech Ci nie przyjdzie do głowy obwiniać się nienie.gif
owiwia7
Annie, ja zaryzykowałam i postawiłam rok temu wszystko na jedną kartę, odeszłam z pracy, bo tu miałam większe szanse na rozwój.. i rzeczywiście tak było, tyle, że teraz jest jak jest.. wiatr się zmienił, polityka korporacji również..

strasznie siÄ™ bojÄ™ icon_sad.gif
Annie*
owiwia7 przykro mi icon_sad.gif Trzymam kciuki aby było dobrze.
bumbum
owiwia,wierzę że pracy nie stracisz ale kciuki trzymam od dawna &&&&&
malgosia1968
i moje &&&& masz zapewnione
pcola
owiwia,

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Majka 82
Bardzo mocno trzymam kciuki&&&&&
niech sie wszystko ulozy po Twojej mysli.
owiwia7
dzięki dziewczyny.. trzymajcie mocno.. przyda się każda ilość pozytywnej energii icon_smile.gif
KAROLA3DAW
Mocno zaciskam &&& przytul.gif
tissaia
kciuki zapewnione!
moko.
owiwia7,

Kciuki odpalone, za pomyślne działania zawodowe podejmowane przez przełożonych.

p.s
Ja wyznaje zasadę, ze nie czekam co będzie, tylko działam! i życze Tobie podejmownia decyzji, które będą dla Ciebie pomyślne.
mim0za
I ja trzymam mocno.
owiwia7
dziś się zebrałam w sobie i zaczęłam przygotowania CV.. wieczorem roześlę do zaprzyjaźnionych łowców icon_wink.gif

aczkolwiek nadal wierzę, że będzie dobrze.. icon_sad.gif
Gruszka
Owiwia, ja też trzymam kciuki! bez względu na wynik

sama jestem na "wykopie" i mimo, że s*am w gacie, że w styczniu nie będę miała na chleb, myślę, że to było szczęście w nieszczęściu. Ale Tobie życzę, żeby było po Twojej myśli.
owiwia7
jak wolno płynie czas, gdy człowiek czeka... icon_sad.gif a nie jest łatwo..

Ja wiem, że o dużo proszę, ale potrzymajcie jeszcze trochę, co?

iza1982
i jak? wyjaśniło się coś?
owiwia7
Jeszcze nic.. pewnie potrwa to jeszcze z tydzień, lub dwa..

a ja mam coraz mniej siły na to czekanie, nie umiem tak się odciąc i niemyśleć icon_sad.gif potrzymajcie jeszcze, proszę bardzo... icon_sad.gif
pcola
owiwia,

trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A Wy też się trzymajcie dziewczyny przytul.gif
Zelda
trzymam &&&&&
netty5
OWIWIA no to trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&
Bianka
trzymamy trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
bumbum
&&&&&&&&&&&&&&
owiwia7
sprawa wygląda kiepsko.. icon_sad.gif jest mi cholernie źle.. nie mam motywacji do pracy, nei mam siły.. potrzymajcie jeszcze chwilkę, co?
xxyy
trzymam Owiwia trzymam
owiwia7
bardzo dziekuje!!!!
Majka 82
I ja tez trzymym, baaaardzo mocno!! Powodzenia przytul.gif
pcola
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
moko.
Trzymam!
iza1982
bądź dzielna &&&&&&&&&&
owiwia7
staram się jak umiem, ale ryczeć mi się chce jak piorun..
Pogoda
Przesyłam ciepłe myśli - niechże Ci trochę naładują baterię! &&&&&&&&&&&
owiwia7
zostało kilka ostatnich dni, w tunelu pojawiło się światełko.. to Wasze kciuki.. za ktore bardzo mocno dziękuję, potrzymajcie jeszcze chwileczkę, dosłownie kilka dni..

Bardzo dziękuję!
iza1982
trzymaj się kobieto! Oby wszystko skończyło się dobrze. Żeby Święta mogły być i spokojne i radosne!
xxyy
Trzymam
Filip_inka
ja tez pamietam i trzymam &&&&&
owiwia7
dziękuję.. naprawdę bardzo.. każda dobra energia jest teraz mi bardzo potrzebna..
Madziara.
&&&& mocno zaciskam
mim0za
Trzymam.
iza1982
&&&&&&&&&&
owiwia7
Udało się!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Bardzo Wam dziękuję za kciuki, wiedziałam, że one uczynią cuda!!!!!!!!
xxyy
icon_biggrin.gif
iza1982
no to wspaniale icon_smile.gif gratuluję i teraz już możesz się cieszyć nadchodzącymi Świętami icon_smile.gif
moko.
Super!
teraz ciesz się życiem!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.