To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tak zwani " użytkownicy"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meggi
Mam pytanie, czy jest jakaś rada, na tak zwanych "uzytkowników" co to są na FM od X czasu, logują sie zo jakiś czas, ale.................. tylko czytaja i nigdy nic nie piszą???? Można takich jakoś pousuwać? Wiem, że na forum znalazloby się trochę takich osób. Może w małym stopniu na coś to sie poradzi, ale drazni mnie taki podczytywacz co to czyta, czyta i czyta a nigdy nigdzie słowem sie nie odezwał 21.gif
szeklanka
Tylko wiesz to by było chyba trochę nie fair, może ktoś jest nie śmiały może czasem szuka tylko jakiejś porady dla siebie ? tak głośno myślę. Co innego jak ktoś konta nie używa wcale - w sensie nie loguje się.
źle myślę ?
ulla
Nie ma na to rady.

Na wszystkich forach jest tak, że jest grono które się udziela na podforach ogólnych, jest takie, które pisze na swoich tematycznych i jest mnóstwo osób, które głównie czytają. I cała masa takich, którzy pod wpływem impulsu się zalogowali, ale jakoś ich nie wciągnęło. Nie ma jednak żadnego powodu aby ich usuwać.

Poza tym, nie do końca jest jasne, czy w większości "podczytywacze" nie są aktywni w innych obszarach forum.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.