To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Proszę potrzymajcie kciuki, pomódlcie się by nasze szczęście przyszło na świat o czasie całe i zdrowe.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Madziara.
O dziecko staralismy się prawie trzy lata, przeszliśmy badania, zabiegi.... w końcu odpusciliśmy, ale od medycyny i leków. Może nie staralismy się tak intensywnie o dziecko jak wcześniej, jednak nadzieje na dziecko nigdy w nas nie umarła.
Wczoraj w końcu ujrzałam dwie upragnione kreseczki na teście, ale nie potrafię się tym cieszyć (mężowi też nakazałam by się przedwcześnie nie cieszył) bo jednak niejednokrotnie cieszyłam się upragnioną ciążą forumowej koleżanki a za kilka miesięcy wraz z nią przeżywałam niesprawiedliwość tego świata i mam w sobie lęk którego nie potrafię z siebie wyrzucić. To jest lęk, o ciąże o donoszenie jej a druga sprawa o czym marzy każdy rodzić by dziecko urodziło się zdrowe.

P.s Jak zmienić tytuł bo po zakceptowaniu zobaczyłam błąd icon_redface.gif
matylda315
Gratuluję icon_smile.gif kciuki z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ps. zrób edycję pełną i wtedy zmień .
xxyy
trzymam kciuki
iza1982
ja również, kciuki masz pewne i mocne i z całego serca &&&&&&

myślałam ostatnio o Tobie, że przyjdzie ten dzień, ale nie sądziłam, że tak szybko. Super! Niech najbliższe tygodnie zlecą błyskawicznie!

ps. Ależ się cieszę!!!!! Odpoczywaj teraz kochana i nie przemęczaj w pracy...
owiwia7
Ja też bardzo mocno trzymam kciuki...
renata19750702
I ja mocno trzymam &&&&&
mim0za
Trzymam kciuki.
kasiaaaaa
Pamiętam, jak pisałyśmy razem na staraczkach. icon_wink.gif
Gratuluję i obiecuję zaciskać kciuki. przytul.gif
Madziara.
Chodzę dzisiaj jak ćma, w ogóle już wczoraj nie mogłam zasnąć chyba w końcu udało mi się po 2-ej 29.gif od 8-ej jestem już na nogach gdzie zawsze gdy miałam wolne zaraz po odprawieniu synka do szkoły kładłam się spowrotem spać na kilka godzin.
Nie docierają do mnie w ogóle słowa męża, wyszłam do sklepu machinalnie zabrałam klucze i włożyłam do kieszeni a do męża mówię żeby mi domu przypadkiem nie zamknął, wróciłam po chwili, mąż szuka wszędzie kluczy a ja uparcie, że przecież ich nie brałam 37.gif

Udało mi się umówić już na dzisiaj na wizytę, mimo że ponad rok temu ostatni raz byłam u dr doskonale mnie pamięta i całą naszą historię. Wiem, że dzisiaj jeszcze nie będzie słychać serduszka, ale chociaż dostanę jakąś receptę i od dzisiaj przypałętała się infekcja icon_redface.gif mam globulki które mi zawsze pomagają ale nie wiem czy mogę je teraz stosować.
Agnes84
&&&&&&&&&&&&& zaciskam mocno. Myśl pozytywnie icon_smile.gif
Joka
Madziara - trzymam kciuki icon_smile.gif gratuluję i po cichu się cieszę icon_smile.gif, że w końcu się doczekałaś
4kasiula
Madziara choć na staraczkach nie pisałam, podczytywałam, pamiętam Twoją historię i bardzo trzymam kciuki za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
tolala
Trzymam mocno &&&&&&&&
bumbum
trzymam kciuki &&&&& i po cichu gratuluje
Wiewi
Bardzo mocno trzymam kciuki!!
Tigerek
madziara będzie dobrze icon_smile.gif
moko.
Madziara., o jacie!!! gratuluję! i wiesz co ma być, to będzie, a ja czuję, ze bedzie wspaniale!
milutka
Madzia ale niespodzianka icon_smile.gif strasznie strasznie siÄ™ cieszÄ™ przytul.gif

Chyba powietrze u mnie Ci posłużyło 06.gif

Będę trzymać kciuki cały czas !!!!
malgosia1968
i ja potrzymam &&&&&&&&&&&&&&& i serdecznie gratulujÄ™
Pilawianka
Ja również gratuluję, jeszcze tak cichutko. Trzymam kciuki i będę głośno gratulowała, gdy małe urodzi się o czasie i zdrowe icon_smile.gif
m4rusia
baaaardzo trzymam kciuki !!!
Agnieszka_82
Ja również trzymam mocno kciuki &&&no i Gratuluję ! icon_smile.gif
szczurki2
Moje ciążowe fluidy masz zapewnione.
AnkaSkakanka
W prawdzie się nie znamy, ale też się ucieszyłam Twoją radością.
Gratulacje! Trzymam kciuki rzecz jasna! &&&&&

Głowa do góry! Czemu nie miało by być wszystko w porządku! Będzie! icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
Madziara, pamiętam cię z wątku pazdziernikowego.icon_smile.gif Trzyyymaaaaaammmmm mooocno kciuki za twoją wymarzoną ciążę.icon_smile.gif
...asia...
Madziara zaciskam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
istara
Bardzo mocno trzymam kciuki! Bedzie dobrze!
Dabriza
bardzo sie cieszę,że mogę w takiej sprawie kciuki zacisnąć-bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!
Majka 82
Ja trzymym za Ciebie, Ty potrzymaj za mnie

Bedziemy chyba sierpniowymi kolezankami icon_wink.gif
bel
Zaciskam kciuki za TwojÄ… ciÄ…ze by udalo siÄ™ &&&&&&
Madziara.
Majka 82 oczywiście bardzo chętnie potrzymam również za Ciebie &&&

Ciąża potwierdzona, fasolka na miejscu ma 0,46 cm PTP 17/18.08.2013r. Kolejna wizyta seruszkowa 03.01.2013r już nie mogę się doczekać. Zawsze dziwiałam się po co dziewczyny chodzą tak na tą betę i niepotrzebnie się stresują, a teraz sama tak myślę że gdybym miała możliwość na miejscu zrobienia bety to bym sama co któryś dzień chodziła i sprawdzała.
Od dzisiaj jestem na L4 niby szybko ale u nas każda jedna dziewczyna zaraz po potwierdzeniu ciąży bierze L4.
komunikacja
Coś ucichło na wątku wiec go podtrzymuję bo przecież kciuki potrzebne cały czas icon_smile.gif
Ja Cie słońce pamiętam jeszcze jak razem się starałyśmy w 2010 roku,razem z Zuzią i Olą i Słoneczko i jeszcze kilkoma innymi dziewczynami...Ach jeszcze kochana Milutka była...Każdej mocno kibibowałąm i do dzisiaj kibicuję..
Będzie dobrze...brzuszek rośnie..teraz tylko aby było zdrowe i poród szybki icon_smile.gif
Buziaki...
Joanna 81
Madziara i ja trzymam kciuki. 18.08. fajna data - mój brat się urodził w ten dzień 06.gif
Ps. Pozdrowienia dla Zytki 08.gif
Madziara.
CYTAT(Joanna 81 @ Fri, 22 Feb 2013 - 11:57) *
Madziara i ja trzymam kciuki. 18.08. fajna data - mój brat się urodził w ten dzień 06.gif
Ps. Pozdrowienia dla Zytki 08.gif


Ja też 06.gif ale juz data na 13.08 tak więc niewiadomo.

Już wierzę w swoją ciążę, staram się nie zamartwiać i nie wmawiać jakiś chorób. Ogólnie ciążę przechodzę dość łagodnie, od 4 dni czuję się jak przy jelitówce ale na szczęście bez wymiotów i biegunki.
Jeśli przeczucie dr. się potwierdzi to będzie znów synuś icon_smile.gif
Zyta87
Sis i ja zaciskam kciuki icon_smile.gif
Moja Wiki będzie miała rówieśnika do zabawy icon_smile.gif Wszystko będzie dobrze, musi być dobrze icon_smile.gif
Asiu dzięuję za pzdr.
annad
Madziara jak tu nie trzmac kciuków za staraczkowa koleżankę icon_smile.gif
Madziara.
Miło mi że tyle osob trzyma &&& na pewno się przydadzą icon_smile.gif
Od tygodnia coś mi dolega, chwilami mam wrażenie, że koleżanka rzuciała na mnie urok 29.gif Ledwo zdąrzyłam się pochwalić, że czuję się tak dobrze, iż nie czuję się ciążowo i juz od nastepnego dnia coś mi dolega. Jak nie kolka to jelitówka, ból głowy.... icon_sad.gif
Dobrze, że już w czwartek wizyta bo mimo iż wiem że w ciąży można tak sie czuć to jednak zaczynam mieć jakieś obawy czy wszystko ok.
Madziara.
Dzisiaj kolejny dzień jakiś dolegliwości, tym razem wypadło na zęba. Owszem ćmił mnie wcześniej ale mimo że już dawno sie ukruszył i pozostał korzeń moja dentyska nie czuła potrzeby usunięcia jego 21.gif mi aż tak bardzo nie dokuczał więc też nie domagałam sie jego usunięcia.
A dzisiaj od razu z grubej rury zaczął boleć 41.gif
Moja dentystka, mimo iz mówiłam że w ciązy jestem i apap nie pomaga nie przyjęła mnie dzisiaj, wyznaczyła wizytę na jutro, a ja już z bólu nie wyrabiałam. Z tego bólu wzięłam ketonal (za zgodą lekarza) ale czułam, że i na tym nie wytrwam do rana.
Na szczęście mąż znalazł dentystę który nie odmówił przyjęcia od razu i po bólu.
Teraz sobie robie wyrzuty, że ten ketonal wzięłam. Mam nadzieje, że dzisiajsza nieprzyjemna przygoda nie wpłynęła źle na dzidzię blagam.gif
pajka83
Dołączam do kciuków.
Ja w obydwu ciążach niestety miusiałam sie ratować ketonalem, z Mają dwie tabletki z Dominikiem jedną i mysle, że w żaden sposób nie wpłynęło to na dzieciaki, przynajmniej do tej pory nic nie zauważyłam podejrzanego 06.gif
Madziara.
Nasz synuÅ›:


A z zębem jeszcze się pomęczę, bo to zapalenie zębodołu. Rana leczy się do 3 tygodni, a boleć może z tydzień.
Dzisiaj znów czyściła mi dziąsło, torbielki ropne się zbierają stąd ten duży ból. Jutro też ma jechać na zmianę opatrunku.
Nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle istnieje, nikomu nie życzę takich przeżyć icon_sad.gif
Agulka 333
Trzymam za Was kciuki i życzę spokojnej ciąży &&&&&&&&&&
xxyy
Madziara spokojnej ciazy icon_smile.gif
Joanna 81
Madziara gratuluję synka 06.gif Jak tam Twój ząb? ja w czasie ciąży miałam ropne zapalenie dziąsła, wymęczyłam się strasznie. Jechałam na paracetamolu, dentosepcie. Teraz też mam osłabione zęby i mimo, że jestem pod stałą kontrolą dentysty i generalnie mam zdrowe zęby to jakieś takie delikatne się zrobiły - też się kruszą, dziąsła pobolewają, krwawią ...
Trzymaj się ciepło!
Madziara.
Moje dziąsło mimo że już tyle czasu minęło nadal boli icon_sad.gif Ale już wytrzymuję bez leków przeciwbólowych. Wydaje mi się, że ta rana w ogóle się nie zasklepia, ostatnio zaczął mnie dość mocno pobolewać, ale akurat wcześniej pokusiłam się na słonecznik i wyjęłam całą pestkę z tej dziury icon_eek.gif nawet nie sądziłam, że ta dziura jest tak głęboka.
Dzisiaj chcę podejść do naszego dentysty i umówić się na wizytę bo czasami już zaczynam mieć wątpliwości czy to dziąsło tak daje popalić czy może jakiś sąsiedni ząbek.
Ja mam po mamie, że w ciąży lecą bardzo zęby icon_sad.gif
Czekam niecierpliwie wizyty i usg, w sumie tydzień temu miałam nieplanowaną wizytę w szpitalu bo miałam bolesną kolkę i tam lekarz robił usg, ale w zasadzie tylko sprawdził czy bije serduszko i ogólnie czy jest ok, a wiadomo, że na wizycie dr dokładnie mierzy wszystko. Nie jestem pewna czy w ogóle to nie będzie już te usg połówkowe icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.