To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SiÄ™ dzieje

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejka
Dziewczyny, strasznie pusto w naszym regionalnym wątku. A może byśmy czasem powymieniały się informacjami o ciekawych akcjach, imprezach. Może da nam to także szanse na spotykanie się w większym lubelskim gronie? Zaczynam ja. icon_wink.gif
Właśnie rozpocząl się Festiwal Bożego Narodzenia. Wybieracie się, lubicie takie klimaty? Ja jeszcze nie byłam, ale lubię się czasem poszwendać między straganami. Nie jest to może Jarmark w Strasbourgu, ale jest klimatycznie.
Maciejka
Kolejne zaproszenia na imprezy kulturalne icon_wink.gif

Już od czwartku zaczyna się [url=https://www.sztukmistrze.eu/pl/home]Carnaval Sztukmistrzów{/url]. Kto zna, tego nie trzeba zachęcać. Ja lobię szczególnie spektakle wieczorową porą. Chociaż komików tez czasem podglądam. Pewnego razu nawet zostałam wyciągnięta z tłumu przez niejakiego Wiktora Szpulkę. Być poddaną gagom iluzjonisty na oczach tłumów...bezcenne. icon_wink.gif

A dla mieszkańców Czubów polecam Taneczne spotkania parkowe. Bezpłatne lekcje tańca oraz zabawa taneczna dla dorosłych organizowane w każdy czwartek lipca i sierpnia 2013 od godz. 18:00 w Altanie Parku im. Jana Pawła II tzn. w okolicach SP51. Za darmo! Byłam tam na zumbie mojej ulubionej, ale są tam po prostu wieczorne potańcówki.

A co siÄ™ dzieje w innych dzielnicach?
tulla
To ja nieśmiało zaproszę na uroczystość, której jestem współorganizatorem. Z okazji 60-lecia wyzwolenia Zamku Lubelskiego na dziedzińcu zamku odbędzie się premiera spektaklu "Lubelskie Dziady". Gorąco zapraszam na to wydarzenie. Zdradzę sekret, że pojawię się osobiście na scenie icon_smile.gif
Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ
Maciejka
Tulla, niestety byłam na zlocie, ale bardzo żałuję, ze nie moglam być widzem Lubelskich Dziadów!!!!! Może planujecie powtórkę? W noc Kultury albo w wakacje?


A ja zgodnie z obietnicą mam informację o warsztatch sztukmistrzów. 31 maja w godzinach 13-16 warsztaty rodzinne. Darmowe. miejsce: altana parku im. Jana Pawla II na Czubach, a wrazie niepogody SP 51, ul. Bursztynowa 22.

tu plakat
tulla
Powtórki nie planujemy, wystawiamy sztuki tylko raz w roku - premiera i jeden dodatkowy spektakl. Tu dodatkowo mieliśmy jeszcze obciążenie finansowe ze względu na miejsce i konieczność wynajęcia sceny, nagłośnienia i oświetlenia. Miasto nie dało ani grosza, stawałam na głowie, żeby zdobyć fundusze od sponsorów.
Ale warto było icon_smile.gif Pojawiły się rodziny byłych więźniów, na widowni panowało ogromne wzruszenie. A dla nas była to niezwykła lekcja historii i literatury równocześnie. Odkryłam "Dziady" na nowo. I historię Zamku również.
Maciejka
CYTAT(tulla @ Wed, 04 Jun 2014 - 20:15) *
Powtórki nie planujemy, wystawiamy sztuki tylko raz w roku - premiera i jeden dodatkowy spektakl. Tu dodatkowo mieliśmy jeszcze obciążenie finansowe ze względu na miejsce i konieczność wynajęcia sceny, nagłośnienia i oświetlenia. Miasto nie dało ani grosza, stawałam na głowie, żeby zdobyć fundusze od sponsorów.
Ale warto było icon_smile.gif Pojawiły się rodziny byłych więźniów, na widowni panowało ogromne wzruszenie. A dla nas była to niezwykła lekcja historii i literatury równocześnie. Odkryłam "Dziady" na nowo. I historię Zamku również.


Tym bardziej żałuję!!! icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.