To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sardynia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ania_411
rozmyslam nad wakacjami, bylismy juz w Hiszpanii i na Gran Canarii. tym razem chcialabym cos nie daleko (max 3 godziny w samolocie) i innego niz hiszpanska wyspa (wiec Majorka odpada;). Greckie wyspy tez odpadaja bo za daleko, moze za kilka lat jak dzieci beda starsze.

Wiec moze cos wloskiego? czy ktoras z Was byla na Sardyni i chcialaby sie podzielic wrazeniami? i i ewentualnie doradzic gdzie bedzie fajnie z dzieciakami?
matylda315
Nie byłam , ale chciałabym ....
marghe.
Byłam, dawno bo dawno, ale byłam.
Jak mogę pomóc?
aga_mama
ja też byłam, z Eurocampem - i bardzo polecam icon_smile.gif Nasze wspomnienia z Sardynii to mnóstwo zieleni, wycieczki po górach do wiosek w głębi lądu, piękne plaże - każda inna, i sery owcze - sprzedawane w malutkich sklepikach przy drodze. Kemping Eurocampu położony jest w lesie sosnowym przy plaży, jest bardzo spokojny. Jedynym minusem było to, że na dziesięć dni, które tam spędziliśmy - przez siedem prawie bez przerwy lało. Tubylcy twierdzili, ze taka pogoda jest po raz pierwszy od 11 lat icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.