To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

potrzebuję przesłać duży plik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Mam plik za duży, by go przesłać mailem. Ja dostałam go przez serwer ftp, a teraz chcę odesłać (po przetłumaczeniu) i nie wiem, jak to zrobić. Macie jakieś pomysły?
Próbowałam ściągnąć klienta ftp (oprogramowanie open source), ale wyszedł mi jakiś błąd icon_sad.gif

Pozostaje mi nagranie na płytę i Poczta Polska - ale może jeszcze coś doradzicie?
Kaszanka
A przez strony typu wyslijto.pl?
zilka
https://wetransfer.com/
Paula.
Jeżeli chcesz skorzystać z ftp, z którego pobrałaś plik to sporo zależy od tego jak jest on skonfigurowany, czy w ogóle pozwala na wrzucanie danych ze zewnątrz, bo może być skonfigurowany tylko do pobierania.

Z innych opcji to są portale do wrzucania danych, skąd można je pobierać po podaniu hasła lub bezpośrednio z linka, ale musisz sobie na takim portalu założyć konto, np dropbox
Można także wrzucać dane i pobierać na koncie googla tzw google drive albo skorzystać z skydrive microsoftu - wszystkie one do pewnej pojemności oferują usługi za free.
Ciocia Magda
Dziewczyny, jakbym mogła to bym Was wyściskała! Wielkie dzięki brawo_bis.gif

Skorzystałam z serwisu polecanego przez Kaszankę, właśnie dostałam potwierdzenie, że plik przeszedł. Bardzo dziękuję jeszcze raz, nie wiedziałam, że są takie serwisy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.