To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szukam osób ze Zgierza w woj.łódzkim

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga_dabkowa
Prawdopodobnie za kilka miesięcy będziemy musieli się wyprowadzić w okolice Łodzi. Przeprowadzka wiąże się z kupnem mieszkania, więc musimy się porządnie zastanowić czy zamieszkać w Zgierzu, czy w Łodzi, czy może w jeszcze jakimś innym mieście w pobliżu. Stąd moja prośba - jeśli któraś z Was mieszka w Zgierzu to proszę o jakieś opinie, rady, wskazówki.... czy to miasto jest dobre do zamieszkania przez rodzinę z dwójką dzieci (jedno 4 lata, drugie 3 miesiące)? czy dojazdy do Łodzi są bardzo uciążliwe (korki itd)? proszę o jakiekolwiek informacje.... przeraża mnie wizja przeprowadzki ........
AsiaKG
Ja nie ze Zgierza ale Łodzi:)
Moim zdaniem dojazd do Łodzi ze Zgierza własnie jest ok-tramwaje kursują non stop..sporo ludzi dojeżdża stamtąd ode mnie z pracy:) .. chyba lepiej w godzinach szczytu jechac komunikacja miejską niz autem:) Małe miasteczko..taka trochę "sypialnia łódzka"- do samej Łodzi blisko a ceny mieszkań napewno niższe:)
dorotale
Jestem z Aleksandrowa Łódzkiego, wszystko (praca, szkoła) mamy w Łodzi. Dojazd nie jest zły. Jeśli potrzebujesz jakiś szczegółów pytaj.
ewita 77
No jakby nie było dojazd z Zgierza do Łodzi do tanich nalezec nie bedzie ,chyba ze dojazd bedzie blizej Zgierza a nie gdzies w centrum.O korkach w newralgicznych godzinach słyszałam nie raz ,w tym od mojego meża,ze do milych doswiadczen nie naleza.
Jako miejsce do zamieszkania podobno jest ok,tylko gdy sa poteżne burze gmina potrafi wylaczyc prad do odwolania.

Owe informacje znam od osob, ktore tam mieszkaja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.