To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spóźniająca się miesiączka :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

k0k0ska
Witajcie kochane :) Staramy się o dziecko od jakiegoś czasu. Powiem szczerze nie próżnujemy, bo od miesiąca dzień w dzień i otóż spóźnia mi się okres 5 dni, jutro będzie 6sty. I stąd moje pytanko dziewczyny, robiłam test w sobotę [w dniu spodziewanej miesiączki], nie wytrzymałam i musiałam go zrobić icon_smile.gif i niestety wyszła jedna kreska. Dziewczyny myślicie, że to już odpowiedź czy powtórzyć test i jak tak to kiedy ?

Pozdrawiam cieplusio! przytul.gif
asas87
Mysle ze powinnas powtorzyc test. Mi dzien przed spodziewana @ wychodzila druga kreska ale po 15 minutach niby pisza zeby po tym czasie nie odczytywac ale tak myslalam ze gdyby nie byla to ciaza to by sie nic nie pokazalo. Nastepnego dnia poszlam na bete hcg wynik 31 icon_smile.gif takze na poczatku jest bardzo niskie stezenie hcg dlatego te testy domowe nie zawsze wylapuja. Najlepiej idz na bete. Wyniki sa tego samego dnia badz nastepnego ale za to 100% pewnosci. Trzymam && oby sie udalo icon_smile.gif
annad
k0k0ska życze Ci aby drugi test wyszedł z dwom krechami a póki co tak jak radzi asas87 najlepszym wyjściem jest zrobic wynik krwi beta...najdokładniejszy...minus, że nie masz wyniku od razu tylko musisz dzień lub dwa czekać.
słoneczko82
Najpewniej będzie wykonać test z krwi Beta Hcg
k0k0ska
moja odpowiedź na "październikowe" , ten wątek można usunąć icon_sad.gif
annad
k0k0ska pamiętaj, że masz listopad, grudzień itp...głowa do góry. Zapraszam na staraczki,z nami będzie Ci raźniej icon_smile.gif
ociupinka99
też życzę pozytywnego wyniku. Poza tym wiesz z testami różnie bywa, więc jeśli się miesiączka opóźni jeszcze trochę do najlepiej byłoby się wybrać lekarza, na badania, żeby mieć pewność. Ale trzymam kciuki, żeby się udało.
aanetta
Witam !Dziewczyny poczebuje malej pomocy moja kolezanka miala maly wypadek kochala sie z mezem iiii pekla im gumka byly to dni plodne ostatnia @ miala 31 sierpnia, cykl ma co 28dni @ powinna sie pojawic 28wrzesniaa a @ brak icon_sad.gif 12 wrzesnia pekla im gumka no i 21 tez im pekla jakas klontwa nad nia wisi ma juz 2 synow i nie chce wiecej miec dzieci :(test zrobila po 11 dniach czyli 23 i wyszen test negatywmy 26.09 test negatyw 1.10 test negatyw a @ nadal brak :(czy to jest normalne czekam na jaka kolwiek odpowiedz zeby ja uspokoic bo sie martwi icon_cry.gif
annad
Jak wyżej było polecane...zrobić wyniki krwi beta hcg...na 100% ten wynik pokaże czy ciąża jest czy nie. Nie ma dokładniejszej metody aby wykluczyc bądz potwierdzić ciążę we czesnych tygodniach.
aanetta
zrobić wyniki krwi beta hcg...na 100% ten wynik pokaże czy ciąża jest czy nie zgadzam sie z tym, czy to jest normalne ze @ sie spoznia 5 dni a test pokazuje nadal negatyw z porannego siku 21.gif
u mnie bylo troche inaczej bo juz 2 dni przed @ wychodzily testy pozytywne 02.gif
krysiulcia
to lepiej zrób bete bo test moze nie pokazywać dobrze, a robiłaś tylko jeden ?
patrycja82
można robić w dniu kiedy powinna być @ ale lepiej powtórzyć parę dni później albo iść na bete
Tigerek
moje drogie, tamto pytanie padło nieomalże 2 lata temu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.