To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hulajnoga dla 4 latka jaka???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paula22
Nie wiem czy w dobrym miejscu ale proszę na razie o nie przenoszenie. Chciałam dla Kacpra kupić hulajnogę a kompletnie się nie znam icon_sad.gif Czy 2 czy 3 kołową ??? Proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi.
mlovea
paula22, my mamy takÄ…: https://pokojmajki.pl/aktualnosci/hulajnoga...wa-z-koszykiem/
Sprawdza siÄ™.
Z tym, że Majka jest młodsza od twojego synka. Jeśli uważasz, że utrzyma równowagę na dwóch kółkach, to się skuś na 2-kołową - dłużej mu posłuży. Tym bardziej, jeśli będzie miała regulowaną wysokość kierownicy.
Firmę mogę polecić, bo nic złego/podejrzanego z hulajnogą się nie dzieje.
paula22
Mlovea No właśnie nie wiem czy by potrafił na 2 kołowej :/ On nigdy nie jeździł na hulajnodze. Na rowerku też sam nie potrafi jeszcze .Może lepiej rowerek biegowy czy jest już za duży na taki rowerek???
ewela
paula22 moje EE mają jedną hulajnogę- taką z 2koleczkami z tyłu-ale one sa bardziej do tego by hulajnoga stała:-)(no i świecą podczas jazdy).
Jeździ na niej moja prawie 8latka i 3latka:-)
Ale gdzie kupila ciocia hulajnogÄ™ nie wiem.
Ja na niej też jeździłam (jak miałam zdrowe nogi)

Jednak jak możesz to podjedz do sklepu Decathlon- tam sobie chłopak przetestuje asortyment:-) a Ty dokonasz zapłaty 29.gif przy kasie.

Pozdrawiam
Ewela
paula22
CYTAT(ewela @ Wed, 27 Feb 2013 - 15:05) *
paula22 moje EE mają jedną hulajnogę- taką z 2koleczkami z tyłu-ale one sa bardziej do tego by hulajnoga stała:-)(no i świecą podczas jazdy).
Jeździ na niej moja prawie 8latka i 3latka:-)
Ale gdzie kupila ciocia hulajnogÄ™ nie wiem.
Ja na niej też jeździłam (jak miałam zdrowe nogi)

Jednak jak możesz to podjedz do sklepu Decathlon- tam sobie chłopak przetestuje asortyment:-) a Ty dokonasz zapłaty 29.gif przy kasie.

Pozdrawiam
Ewela


No właśnie nie mam Decathlon u siebie icon_sad.gif
ewela
Paula22 -ja tez jeżdzę prawie 70km w jedna stronę do Decathlona....

jak znajde gdzies na allegro "nasza" hulajnogÄ™ to Ci wstawiÄ™

Pozdrawiam
paula22
ewela dzięki icon_smile.gif
ewela
Paula22 my mamy coś podobnego,tylko koła nam świecą podczas jazdy i jest większa,wyższa


Wlasnie o te 2kółeczka z tyłu mi chodziło, regulowana kierownica .Wstawiam stronkę,ale nie wiem,czy mozna-zadna to reklama-poprostu hulajnoga hihi
Zaraz usunÄ™
https://allegro.pl/hulajnoga-dla-dzieci-ham...3025953313.html

Ale moje EE i tak uwielbiają testowac sprzęty sportowe w Decathlonie....hihi
olivia
jesli 3 kolowa to polecam ta https://www.decathlon.pl/hulajnoga-play-1-c...id_8239743.html
te co maja 2 kolka z tyl sa wkurzajace , dziecko musi szeroko rozstawiac nogi bo caly czas zahacza o nie ,
moja corka w wieku 4- lat bez problemow dawala rade na takiej https://www.decathlon.pl/hulajnoga-play3-ro...id_8052913.html , tyle ze skonczylo sie nieszczesliwym upadkiem i zlamaniem reki z przemieszczeniem kosci 43.gif
Zdecydowanie dla 4- latka polecam ta pierwsza
olivia
Ewela ta wasza tez fajna
ewela
Olivia- uwilbiam sprzety z decathlona:-)
hiihih
mądre to nie było...ale będąc w ciązy z małą E- jeżdziłam u nich po sklepie tą wypasioną hulajnogą, samoskrętną- no luksus...i ten wiatr we wlosach...

Dziękuję za uznanie hulajnogi moich EE-narazie stoi zlozona i czeka na wiosę

Ała........współczuję złamania ręki!!!!!
paula22
Ewela Bardzo fajna icon_smile.gif Tylko boję sie że na dwukołowej nie da rady ...Może lepiej od kogoś najpierw pożyczyć na jeden dzień i wypróbować.
olivia Ta pierwsza bardzo fajna podoba mi się icon_smile.gif Do hulajnogi oczywiście kasku szukam ale to pewnie do rowerowego zajdę :_)
ana
jesli nie ma dobrej koordynacji to lepsza na dwóch kółkach, i nie wywraca się przy odstawianiu bo trudno wymagac od 4 latka żeby uważał bo się wywróci
rysa154
polecam trójkolowa,z 2-kolkami z tyłu.mamy firmy dunora i super sie sprawdziła....moim zdaniem 2-kołowa dla 5-6latka doświadczonego z hulajnogą...nasza podobna do eweli.


juz chyba byl kiedys podobny watek
Agula9
Też się zastanawiam to skorzystam z rad icon_biggrin.gif
Dodam, że moja córcia w ostatnie lato jeździła u znajomych na takiek 3 kołowej (2 z tyłu) i dobrze jej się jeżdziło, nic nie zachaczala icon_smile.gif Teraz szukamy, bo zbiera ostro do skarbonki na sprzęt icon_biggrin.gif
Ja się skuszę chyba na taką jak ewela wstawiła, na kółka chyba strach dla takiego malca icon_smile.gif
paula22
Dzięki dziewczyny za pomoc icon_smile.gif Ja tez chyba się skuszę na tą co Ewela icon_smile.gif Teraz poszukam kasku do kompletu choć w sumie myślałam o komplecie z ochraniaczami ale zastanawiam się czy one są wygodne chociaż bardziej chodzi o bezpieczeństwo oczywiście.
aniakg
moja Zuzka jak miała 3 latka dostała od zająca taką właśnie trójkołową, taką dwukołową dostała na 5 urodziny. Dzięki tej pierwszej zajarzyła o co w tym wogóle biega. Więc ja bym też najpierw polecała taką stabilną trójkołową.
agabr
Polecam mini micro - Zoska zaczela jezdzic na niej majac dwa lata.b
ewela
Dziewczyny, jak mam bardzo podobną do tej "wstawionej" hulajnogę- tylko nasza jest większa:-). No i z fajnych materiałów.
Wstawiłam fotkę przykładową- własnie dla tych 2kółeczek z tyłu.


Ale gdybym miała kupowac nową lub uzywaną- to najpierw bym przetestowała te z decathlona i "ich kupiła".

Ale sa tez fajne uzywane,te na "pompowanych" kołach- moja Elizka taką testowała u kuzyna- ale byla dla niej nieco za duza.

Można cos fajnego na "rupieciach" np z Niemiec cos upolowac.

Byle do wiosny....niebawem "odpalamy" naszÄ… hulajnogÄ™ hihiihhihihi

Pozdrawiam
Ewela
paula22
agabr Świetna jest ale cena też świetna bo 280/300 zł icon_sad.gif
Znalazłam taka trochę przypomina ta którą poleciłaś
https://allegro.pl/hulajnoga-3-kolowa-twist...3058632490.html
bianka22
Moim zdaniem hulajnoga dla 4-latka powinna mieć dwa koła. To już duże dziecko, które świetnie sobie poradzi z jazdą icon_smile.gif W sumie można kupić model "dorosły", który posiada pełną regulację. Sprawdzi się zarówno u przedszkolaka, jak i kilka lat później. Nie jest to jednak dobry pomysł, jeśli smyk jest bardzo niziutki, jak na swój wiek. Najważniejsza jest odpowiednia wysokość kierownicy, gdyż wtedy wygodnie jest sterować. Lepiej już na starcie odpuścić wszelkie plastikowe modele, które są strasznie słabe. Jeśli masz wątpliwości, to zapoznaj się z wpisem https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/hulajnoga-...-4-5-latka.html - tam jest dokładnie opisane krok po kroku na co warto zwracać uwagę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.