To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maturzystom

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dabriza
Pamiętam jakby to było wczoraj..cały ten wachlarz emocji i uczucie ,że serce gdzieś zaraz ucieknie.
I to jak koleżanka zasłabła....Także ławkę którą wylosowałam -tuż przed komisja;) I soczek ze słomką oraz kanapkę z szynkąicon_wink.gif I temat który pisałam tez doskonale pamiętam:) I cudowne uczucie wkraczania w doroslość. Dumę gdy zmierzałam do szkoły prowadzona spojrzeniami przechodniów powtarzających ;"powodzenia,połamania piór"! i wzruszenie rodziców....
Powodzenia wszystkim naszym forumowym maturzystom!
No i kciuki za ich rodziców, bo dla nich to też nielada emocje:)
Bianka
Ja rowniez trzymam kciuki za maturzystow chodz obecnie zadnego nie mam w bliskim otoczeniu icon_wink.gif

Nie chce myslec jak bede sie denerwowac jak moje corki beda zdawac mature 37.gif
Paula.
O ja też życzę powodzenia maturzystom.

Kurcze ja w przyszłym roku będę 20 lat po maturze 37.gif
ajakielka
CYTAT(Paula. @ Tue, 07 May 2013 - 16:16) *
Kurcze ja w przyszłym roku będę 20 lat po maturze 37.gif


O tym samym pomyślałam dzisiaj rano... I też życzę powodzenia!
milutka
I ja życzę powodzenia i się denerwuję, bo maturzystkę tegoroczną mam w rodzinie, moja siostrzenica, ale ona lajtowo podchodzi, mówi, że dobrze jej z polskiego poszło icon_wink.gif Mojego szwagra dziewczyna też maturę zdaje , no i szwagra kolega też, ciekawe jak całej trójce pójdzie.
Filip_inka
moja ukochana bratanica jest tegoroczna maturzystka.
chyba jej rodzice i ja najbardziej przezywamy te dni... ona sama jak siostrzenica milutki lajtowo podchodzi do sprawy...

za wszystkich maturzystów &&&&&&&
ruda_kasia
ja zdawałam tyllko maturę z historii. I bardziej pamiętam dzień przed icon_smile.gif Faceta, który mnie porzytulał i dziwił się, że ja się denerwuję. Długo jeszcze nie umiałam wytłumaczyć, że ja musze mieć 6 (wtedy już były) i tylko tym się denerwuję, że może się nie udać icon_wink.gif. Temat był przekrojowy przez 3 epoki i 3 zagadnienia. Wiem, że pod koniec klęłam, że nie wybrałam matmy. No ale jak z matmą na prawo icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(ruda_kasia @ Wed, 08 May 2013 - 17:10) *
No ale jak z matmą na prawo icon_wink.gif


Teraz można niestety - fakt, że można studiowac na prawie nie zdając wczesniej matury z historii i/albo WOS, jest jednym z większych absurdów obecnego systemu rekrutacji.
Łatwiej jest uzyskac dobre wyniki z matematyki i geografii i potem dostac się na prawo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.