To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

podreczniki do 0

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
witam mam kupic podreczniki
wydawnictwo:MAC EDUKACJA
autorka-Wiesława Żaba-Żabińska
1. ABC Smyka-karty pracy(1-4)
2. Ćwiczenia grafomotoryczne
3. Ćwiczenia matematyczne

i moje pytanie czy to ten zestaw jest https://allegro.pl/abc-smyka-mac-edukacja-n...3312439201.html ???
i czy w tym zestawie jest to wszystko co wymieniilam??z gory dziekuje za odpowiedz
Dorott
tak to jest cały pakiet
mariola233
a jeszcze mam jedno pytanie jaki plecak kupic dla zerowkowicza??
Dorott
CYTAT(mariola233 @ Thu, 13 Jun 2013 - 13:24) *
a jeszcze mam jedno pytanie jaki plecak kupic dla zerowkowicza??


a jesteś pewna, że plecak będzie potrzebny?

Moja Wera i dzieci z jej klasy zostawiały ksiązki w szkole i nosiły tylko śniadanie i kubek na herbatę więc duży plecak był zbedny
pesciorka
CYTAT(Dorott @ Thu, 13 Jun 2013 - 14:30) *
a jesteś pewna, że plecak będzie potrzebny?

Moja Wera i dzieci z jej klasy zostawiały ksiązki w szkole i nosiły tylko śniadanie i kubek na herbatę więc duży plecak był zbedny


My też mieliśmy mniejszy plecaczek, bo dzieci oprócz picia i śniadania resztę rzeczy zostawiały w szkole icon_smile.gif
Joanna 81
CYTAT(mariola233 @ Thu, 13 Jun 2013 - 12:24) *
a jeszcze mam jedno pytanie jaki plecak kupic dla zerowkowicza??


Moja córka miała cały pakiet podręczników i książek w przedszkolu. Do domu przynosiła tylko ćwiczenia, gdy miała coś zadane. Ale Twoja idzie do zerówki szkolnej, tak? może zapytaj mamy jakiegoś dziecka, które jest starsze i już chodziło do zerówki icon_wink.gif
Anilka
U nas zerówka w szkole i dzieci w klasie mają wszystko: książki, przybory, bloki, strój na gimnastykę. Do szkoły tylko śniadanie sobie przynoszą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.