To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wiedeń tanie noclegi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocurek
Potrzebuję namiary na tanie noclegi w Wiedniu, dwie noce dla 4 osób, od 17-19 lipca, a tu net jest mulisty i mi źle filtruje, przewaliłam pół tysiąca stron, i nic icon_sad.gif

Jestem już w rozpaczy, bo wyjdzie na to, że nie odwiedzę tego pięknego miasta icon_sad.gif

Sorki, że na tym forum, ale zależy mi na czasie.
anetadr
Szukałaś na booking.pl?

Aneta
Kocurek
CYTAT(anetadr @ Mon, 15 Jul 2013 - 17:56) *
Szukałaś na booking.pl?

Aneta


Szukałam, ceny dzikie icon_sad.gif
anetadr
A przefiltrowałaś dobrze? Bo 335 zł za pokój dwuosobowy, to chyba nie takie dzikie.

Aneta
Kocurek
CYTAT(anetadr @ Mon, 15 Jul 2013 - 19:04) *
A przefiltrowałaś dobrze? Bo 335 zł za pokój dwuosobowy, to chyba nie takie dzikie.

Aneta


Ale 700 zł za 4 osoby już nie brzmi dobrze icon_sad.gif
Truśka
Jak kiedyś zwiedzałam Wiedeń to nocowaliśmy gdzieś pod Bratysławą i codziennie dojeżdżaliśmy
Ammm
Mi wyskoczył pokój czteroosobowy za 561 PLN za dwie noce.

4 osoby dorosłe?
joa133
Kocurku,ja mam fajne namiary na pw, ale do tego trzeba mieć kartę wyrobiona.. a tak to noclegi ze śniadaniem są za 18 Juro, hostel nad samym Dunajem, dojazd do centrum metrem z przesiadka jest parking i hostel ten leży przy drodze z Pl:-)
Kocurek
CYTAT(joa133 @ Mon, 15 Jul 2013 - 21:26) *
Kocurku,ja mam fajne namiary na pw, ale do tego trzeba mieć kartę wyrobiona.. a tak to noclegi ze śniadaniem są za 18 Juro, hostel nad samym Dunajem, dojazd do centrum metrem z przesiadka jest parking i hostel ten leży przy drodze z Pl:-)


Dzięki icon_smile.gif skorzystam na bank w przyszłym roku icon_smile.gif
O jakÄ… kartÄ™ chodzi?
Lora
Już chyba nieaktualne, ale może komuś się przyda. Polecam hostel A&O. My w sierpniu za 5 osób zapłaciliśmy niecałe 300 zł (w cenie jest śniadanie).
carabella
Zagląda tu ktoś jeszcze? Zaciekawił mnie polecany hotel z postu wyżej i chciałam prosić autorkę o więcej szczegółów icon_wink.gif Ewentualnie o polecenie innego noclegu we Wiedniu.
marghe.
ja lubię tę sieć
https://www.meininger-hotels.com/de/hotels/wien/

a do Wiednia można od biedy dojeżdżać z Mikulova. Tam jest zdecydowanie taniej. Polecam hotel https://www.hotelgolfgarni.cz/pl/
Cisza, spokój, czysto. Dobre śniadania
jacek12
ja osobiście polecam hotele z accorhotels .
byłem w wiedniu w mercurym westbanhof i było super.
dobra cena nie jest mała ale jak dla 2 os. w takich warunkach bardzo spoko cena no i przy samym maria hilfe strashe.
-------------------
psychoterapeuta szczecin polecam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.