To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Upadłam na głowę...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aneczka
No więc moja absolutnie konsekwentna córka w konsekwentny sposób wymusiła na nas chomika. W poniedzialek dopadła nas pytaniem "To jedziemy dziś potego chomika, bo ja już wszystko o nim wiem?" icon_wink.gif
I od poniedziałku mieszka u nas Ogórek vel Pasiak, bo ma trzy śliczne paski na grzbiecie.
A najbardziej chyba zaangazował się mąż, który nie chciał żadnego zwierza w domu, a teraz w nocy lata zobaczyć, jak chomik się kręci w kołowrotku.
Mam tylko nadzieję, że chomik u nas przeżyje (Mloda ma się nim zajmować - ciekawe, kiedy jej się znudzi albo mu krzywdę zrobi) i ze nie okaze się, że mam na niego uczulenie.
A_KA
CYTAT(Aneczka @ Wed, 11 Sep 2013 - 12:42) *
Mam tylko nadzieję, że chomik u nas przeżyje (Mloda ma się nim zajmować - ciekawe, kiedy jej się znudzi albo mu krzywdę zrobi) i ze nie okaze się, że mam na niego uczulenie.


Skoro nie jesteś pewna, że córka się dobrze zajmie chomikiem to powinnaś sama to nadzorować. Codziennie. Co to znaczy, że "masz nadzieję, że chomik u Was przeżyje"? 37.gif To nie jest zabawka, tylko żywe zwierzę...
Aneczka
No jasne, że nadzoruję icon_smile.gif
Najpierw zostala przepytana na okoliczność hodowli chomika, wszystkie decyzje podejmujemy razem, karmimy razem, czyszczenie też razem. Ale i tak mam stresa, ostatnio mialam zwierzątko 19 lat temu!
moko.
My a ten sposób mamy Stefana - dodam, ze szalejemy za nim wszyscy.
Stefan podróżuje z nami wszędzie icon_wink.gif

anetadr
Karolina powinna mieć w swojej biblioteczce książkę o chomikach. Zeskanować Ci?

Aneta
A_KA
CYTAT(Aneczka @ Wed, 11 Sep 2013 - 13:04) *
No jasne, że nadzoruję icon_smile.gif


Jak tak to ok icon_wink.gif.
My mamy myszkę. Teraz jedną, jeszcze niedawno były dwie. O ile Młoda pięknie się nią zajmuje sama, o tyle muszę pilnować, żeby Młody się nie dorwał do myszki 29.gif , tzn. on ogólnie nie ma zacięcia, żeby myszkę brać na ręce, ale np. bardzo interesuje się jej klatką, otwieraniem, zamykaniem. A stąd już niedaleka droga do ucieczki, a potem szukaj wiatru w polu... icon_wink.gif
Aneczka
CYTAT(anetadr @ Wed, 11 Sep 2013 - 14:52) *
Karolina powinna mieć w swojej biblioteczce książkę o chomikach. Zeskanować Ci?

Aneta

Jasne! Będę zobowiązana. icon_smile.gif
pesciorka
My też mam chomika, ale u nas to zdecydowanie nie jest przytulanka, bo strasznie gryzie icon_wink.gif

Ja mojemu synkowi kupiłam książkę Leksykon Małe zwierzęta, jest z niej bardzo zadowolony, sam sobie czyta co chomik powinien jeść itd. diagnozuje jego "dolegliwości" ...
anetadr
Aneczko, poproszÄ™ o email.

Aneta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.