To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zepsuta pralka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martatt
Witam.
Mieszkam od niedawna we Wrocławiu. Pralka mi padła na "amen". Czy ktoś poleci mi jakiś dobry serwis? niedrogi...
sylwia224
Ja mam zaufanie do Arkadiusza Migasa i Perfect Serwis Agd. Dojeźdza szybko do klienta, zna się na swoim fachu i naprawia sprzęt Agd profesjonalnie. Jak pralka będzie całkowicie do wymiany to też wprost powie. Nie naciąga bez sensu. Serwis ma siedzibę na Sopockiej we Wrocławiu. [edit: moderacja] kosztowała naprawdę niewielkie pieniądze.
PatkaP
Jeśli ktoś tak jak ja nie ma ochoty biegać i szukać serwisu to rozwiązaniem jest zgłoszenie awarii online ja znalazłam przy okazji popsucia się mojej kuchenki stronę [edit: moderacja]. Polecam każdemu, wystarczy wysłać wypełnione zgłoszenie i czekać na oferty od serwisów które dostaje się na adres e-mail. Ja w ten sposób znalazłam naprawdę fajny serwis agd. Pozdrawiam icon_biggrin.gif
magia5
Jeśli będziecie szukać serwisu pralek w Gdańsku, to serdecznie polecam ich https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-gdansk/. Usługa jest ekspresowa, ponieważ w 94% przypadków rozwiązują ją w 4 godziny. Dają gwarancje na wykonaną naprawę. Naprawę wykonują w domu klienta. Jeśli chodzi o cenę i dojazd, to są wliczone w cenę naprawy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.