To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Niezwyciężony Secretariat - film

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka AZJ
Wydawało mi sie, że był jakiś wątek o filamch dla nastolatków, ale nie znalazłam.


Film "Niezwyciężony Secretariat" wpadł mi w ręce w "Biedronce" jakoś tak przed Mikolajkami za śmieszną kwotę, więc kupiłam go dla Julki - koniary, ale nie obiecywalam sobie po nim zbyt wiele. Ot, film o koniu icon_wink.gif

Julka obejrzała go juz nie wiem ile razy i molestowała mnie, żebym go z nią też zobaczyła. Wreszcie się złamałam i ku mojemu zaskoczeniu - to jest całkiem niezły film ! icon_wink.gif Z Diane Lane ("Pod słońcem Toskanii") oraz Johnem Malkovichem w roli ekscentrycznego trenera.

To nie jest wielkie kino, ale warto poznać autentyczna historię konia, którego rekordy po 40 latach nadal pozostają niepobite. Plus starannie oddane realia wczesnych lat siedemdziesiątych icon_smile.gif
Ciocia Magda
Niedawno był w telewizji, chyba w Jedynce, ale nie obejrzałyśmy - szkoda, że wcześniej tego wątku nie założyłaś icon_twisted.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Magda EZ @ Tue, 14 Jan 2014 - 23:41) *
Niedawno był w telewizji, chyba w Jedynce, ale nie obejrzałyśmy - szkoda, że wcześniej tego wątku nie założyłaś icon_twisted.gif



Wtedy sama jeszcze nie wiedziałam, że warto, ale Julka oglądała, mimo że ma na płycie icon_smile.gif
aga_mama
Aga, a znacie Niepokonany Seabiscuit? Lata trzydzieste w Ameryce, niesamowity klimat, widziałam go kilka lat temu i cały czas mam obrazy z tego filmu przed oczami icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(aga_mama @ Thu, 16 Jan 2014 - 21:23) *
Aga, a znacie Niepokonany Seabiscuit? Lata trzydzieste w Ameryce, niesamowity klimat, widziałam go kilka lat temu i cały czas mam obrazy z tego filmu przed oczami icon_smile.gif



Nie, nie znamy - dziękuję, dobrze wiedzieć icon_smile.gif

Edit: jeśli ktoś zna jeszcze jakieś końskie filmy, to proszę - podawajcie. "Zaklinacza koni" mamy.
hawah
Serial o Karino oczywiście icon_smile.gif Film mego dzieciństwa... icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Wyciągam temat, bo przypomniałam sobie, że był jakiś film o koniu podczas pierwszej wojny światowej, ale nic więcej nie kojarzę. I jakieś zaćmienie mam, bo nie mogę znaleźć.

I drugi - to dla odmiany przypomniał sobie mój Mąż - podobno autentyczna historia o tym, jak armia amerykańska po wojnie redukowała liczbę koni przez rozstrzelanie 37.gif I jacyś kawalerzyści się zbuntowali i z tymi końmi uciekli do Kanady, gdzie przekazali je policji konnej.

KtoÅ› ? coÅ› ? pomocy !!!
milly
"Czas wojny" Spielberga icon_smile.gif ten pierwszy, ale drugiego filmu nie kojarzÄ™ .

Mam! Mam! "Honor kawalerzysty" reż. Ken Olin icon_smile.gif
milly
Wynalazłam jeszcze:

Srebrny rumak
Hidalgo
Zaklinacz koni
Flicka
Niepokonany Seabiscuit
Zebra z klasÄ…
Mustang z dzikiej doliny
Wyścig marzeń
Black Beauty
Dogonić marzenia
National Velvet
Honor kawalerzysty
Agnieszka AZJ
Dziękuję icon_smile.gif


Edit: zapomniałam, że to Spielberg był 37.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.