To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co dla bliźniaków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaStokrotki
Idziemy z wizytą do półrocznych bliźniaków i coś byłoby fajnie im przynieść icon_wink.gif
sakiko
pampersy icon_lol.gif
netty5
CYTAT(sakiko @ Wed, 23 Apr 2014 - 20:22) *
pampersy icon_lol.gif


Oj tak ..... ewentualnie zapytaj , mi bardzo odpowiadało jak ktoś pytał jakich kosmetyków czy pieluszek uzywamy.
marija82
dokładnie, zapytaj co potrzebne!!!
wkurzało mnie, jak ktoś przynosił mi setną grzechotkę lub gryzak 29.gif
Ammm
To samo, co do jednego dziecka tylko razy 2. Bliźniaki oprócz ilości nie różnią się bardzo od innych dzieci 29.gif
Kassia86
Bliźniaki to dla mnie chyba byłoby za dużo! Ja myślę, że dla bliźniaków warto kupić to samo, żeby nie czuły, że ktoś ma lepsze:).
Trio
Dla bliźniaków w tym wieku jakieś gumowe kaczuszki do kąpieli i najlepiej śliniaki (z rzeczy praktycznych), ostatnio widziałam fajne z Mon Petit Bleu, i w dwupaku nawet były, to jak znalazł dla twinsów.
aisha1111
pampersy, kosmetyki, ubrania, vouchery do sklepu z art. dziecięcymi icon_biggrin.gif a najlepiej zadzwonić do rodziców i się spytać. zabawki mnie wkurzały a miałam tylko jedno dziecko. w gumową kaczuszke dziecka nie ubiorę przecież
Ratatam
aisha1111 - brawo! Powinien być zakaz przynoszenia zabawek - pluszaków, albo mądrzej - po konsultacjach. icon_smile.gif Wszyscy przynoszą zabawki, potem niemożna ich oczywiście wyrzucić, bo dziecko mówi - no jak to, to przecież moje i muszę to mieć.
Trio -ale porządne śliniaki to już trafiony pomysł. Do niego jeszcze można jednak dorzucić wagon lub dwa pieluch.icon_smile.gif
Maddlen
Ubranka, zabawki TYLKO ROZWIJAJĄCE - edukacyjne, drewniane, nic innego!, pieluchy, śliniaki to też super pomysł w tym wieku (Trio - sprawdziłam to Mon Petit Bleu, podoba mi się - takie wzory lubię - urocze, ale nieprzesłodzone icon_smile.gif, gryzaki też się niedługo przydadzą, może duże klocki... Osobiście stawiam na praktyczne prezenty icon_smile.gif
Trio
CYTAT(Ratatam @ Fri, 16 May 2014 - 13:28) *
aisha1111 - brawo! Powinien być zakaz przynoszenia zabawek - pluszaków, albo mądrzej - po konsultacjach. icon_smile.gif Wszyscy przynoszą zabawki, potem niemożna ich oczywiście wyrzucić, bo dziecko mówi - no jak to, to przecież moje i muszę to mieć.
Trio -ale porządne śliniaki to już trafiony pomysł. Do niego jeszcze można jednak dorzucić wagon lub dwa pieluch.icon_smile.gif



No, a dla mamy to jeszcze woreczki Mutli Use Bag, aby ten wagon pieluch miała gdzie trzymać, gdy idzie np. na spacer z maluszkiem icon_wink.gif
IgaO
jestem przeciwniczką ubierania bliźniaków w taki sam sposób. Każde dziecko jest osobna jednostką i tak je trzeba traktować i szanować przez to. Dlatego też ubierałabym indywidualnie a więź duchowa i tak będzie. Stąd prezent dla bliźniaków [moderacja] również powinien być różny najwyżej się będą wymieniać. Dzieci są najważniejsze i trzeba je traktować podmiotowo icon_smile.gif
weseli29
Pampersy chyba są najlepszym rozwiązaniem, u małych dzieci idą jak woda więc na pewno się przydadzą
jamies
hehe ale Wam zazdroszcze Tych blizniakow icon_smile.gif
kociasta
Może kosmetyki, czy ubranka. Możesz też zobaczyć tutaj [moderacja] mam kilka rzeczy z tego sklepu i są bardzo dobrej jakości. Możesz też kupić coś do zabawy, coś na pewno znajdziesz w sklepach, czy w galerii. Myślę, że takie prezenty są uniwersalne i zawsze coś się przyda.
savona
Ja ostatnio byłam z wizytą u bliźniaków i kupiłam ręcznie robione maskotki - ręcznie szyte w Polsce, nie jakaś chińska taśmówka. Mama zachwycona! Ale macie racje - najlepiej zapytać, co się przyda icon_smile.gif
walentynka92
Dla takich małych dzieci tylko rzeczy praktyczne, pieluszki, ubrania bo zaraz wyrosną z tych co mają, pampersy, albo gryzaki.
Dla starszych koniecznie takie same rzeczy - żeby nie było wojny o to, kto dostał lepsze 08.gif
ameliazawadzka
A może kupić jakieś oryginalne, dobrej jakości ubranka icon_smile.gif ja zawsze zamawiam takie dla dzieci w moim otoczeniu w sklepie internetowym www.madmuazelle.pl
Masoba
Najlepiej podpytać, ale rzeczy które są zużywalne zawsze się sprawdzą. Czyli pampersiki, jakieś kosmetyki itp.
muppet
Może podwójny wózek?icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.