To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Aplikacje na telefon

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tamara79
Pobierz aplikację... rozumiem, pobierz oprogramowanie, które umozliwi ci to czy tamto.
Ok, ale skÄ…d i jakie?
Z czego korzystacie?
No wiem obciach, ale jakos tak wyszło, że jestem w temacie do tyłu.
minka.
A jakie masz oprogramowanie? iOS czy Android?
Edit: jesli masz Ipada to musisz sie zarejestrowac w APPstore( dane wraz z numerem karty platniczej). Z Androidem nie pomoge ale tez jest aplikacja do pobierania- GooglePlay(?).
Agnes84
Dokładnie- GooglePlay. Jeśli masz konto na gmailu, to logujesz się tymi samymi danymi.
rysa154
Korzystam z aplikacji bankowych,z yanosika,z radia
Dor
ja jeszcze korzystam z listy zakupów
bb
Sciagam przez playstore albo samsungapps.
Aktualnie mam gazeta.pl, endomondo, fitapp, yahoo, meteo, szachy, kolko i krzyzy oraz pou (to dziewczyn icon_wink.gif
Nie lubie miec duzo wiec ciagle cos sciagam, wywalam, aktualizuje.
sweetey
korzystam z bardzo różnych aplikacji, najwięcej pobieram z google play
madzialenkat
Kanuś jeśli masz urządzonko od Apple to tylko i wyłącznie prze App store ikonkę masz na urządzeniu.
Da się konto założyć bez podawania numeru karty kredytowej (przynajmniej jak zakładałam to się dało), jeśli Cię to interesuje to napisz na pw.




kuna87
Jeżeli masz androida to masz duże pole do popisu.
Ja mam endomondo, do kontroli aktywności
Zostało mi Różowe lusterko, przypominało mi o pigułkach, ale mam w nim jeszcze moją wagę, z historia zmian.
Tapatalk do obsługi form
No i jakies gierki
Evvka
Ja generalnie mam mało aplikacji... głównie te podstawowe jak FB, Instagram czy Messanger, a do tego aplikację do płatnośi (kupuję w niej bilety autobusowe) i aplikacje Ryanaira.
muppet
Jest już aplikacja sprzedajemy.pl na telefon. Jeśli korzystacie z tego serwisu, to ta apka na pewno wam to ułatwi. A jak nie, to... może czas zacząć?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.