To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wyniki testu 6-klasisty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Jak tam u Was? icon_smile.gif

Młodej poszło świetnie. 35 punktów, pochwała i całus od wychowawczyni icon_wink.gif. Z tego ostatniego średnio się ucieszyła 08.gif
Ludek
U nas też super 36 pkt.
Co oznacza, że z części pisemnej odjęli jej tylko 1 lub 2 pkt., a to z kolei oznacza, że Pani od polskiego ma zupełnie inny gust dotyczący prac pisemnych niż egzaminatorzy 06.gif
Jest więc szansa, że w gimnazjum z tych nieszczęsnych wypracowań będą jednak lepsze oceny.

Jest gdzieś informacja, jaka jest średnia w W-wie i Polsce?
jaAga*
Przed chwilą w radiu słyszałam, że średnia w Polsce wyniosła 25,82 pkt.

edit.lit.
Ludek
Znalzłam taką informację
https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/113...-2582-pkt-na-40
CYTAT
Lepiej poszło uczniom mieszkającym w miastach
Ze wstępnej informacji Centralnej Komisji Edukacyjnej wynika, że średni wynik uzyskany przez szóstoklasistów podczas tegorocznego ogólnopolskiego sprawdzianu to 25,82 punktów na 40 możliwych. Najwyższy średni wynik (27,8 pkt.) uzyskali uczniowie ze szkół w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, najniższy (24,7 pkt.) - uczniowie ze szkół wiejskich.
Jeśli chodzi o czytanie, średni wynik wyniósł 7,79 na 10 możliwych punktów, pisanie - 5,81 na 10 punktów, rozumowanie - 4,55 na 8 punktów., korzystanie z informacji - 2,73 na 4 punktów, wykorzystywanie wiedzy w praktyce - 4,98 na 8 punktów.

Elak
Ja też jestem szczęśliwa 37 punktów, ma dobrą średnią, więc jest szansa, że trafi tam, gdzie chce trafić icon_smile.gif
A_KA
U nas naljepszy wynik w klasie to 37 punktów. Młoda miała drugie miejsce icon_smile.gif

Elak
U nas w klasie padła maksymalna liczba, czyli 40pkt.
Julka była trzecia w klasie icon_wink.gif
grzałka
39/40 i najlepiej z klasy, jakbym napisała, że się nie cieszę to bym skłamala. Dostanie się tam gdzie chcieliśmy brawo_bis.gif
Maciejka
A skÄ…d Wy macie te dane? U nas dopiero 18 czerwca majÄ… byc.
grzałka
Dzisiaj przyszły wyniki do szkoły
brzózka4
Poza tym, każdy uczeń powinien był dostać w swojej szkole specjalny pasek z ID i hasłem do logowania się na stronę swojej OKE. Tam uczeń może sprawdzić swój wynik.
U nas 36 p., też się cieszymy, bo chyba pozwoli się jej dostać do wymarzonej klasy dwujęzycznej.
joanaz
u nas 35. Nnajepszy wynik w klasie to 40 - laureatka konkursu z j. polskiego. W równoległej klasie aż 6 laureatów z biologii więc średnia klasy b. wysoka.

joanna
Ludek
A jak to jest z tym kwalifikowaniem do szkół?

Załóżmy, że mamy szkolę pierwszego wyboru: "szkla pierwsza", drugiego wyboru: "szkola druga", trzeciego wyboru: "szkoła trzecia", czwarteg wyboru:"szkola czwarta".
Dziecko dostaje się do "szkoły pierwszej", to czy będzie też informacja, że dostała się również do "szkoły drugiej" , nie dostała do "szkoły trzeciej", dostała do "szkoły czwartej"? Czy jeśłi dostanie się do "szkoły pierwszej", to dallsze szkoły nie są juz rozpatrywane?

Zagmatwane to. Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi.
Truśka
CYTAT(Ludek @ Mon, 02 Jun 2014 - 09:59) *
A jak to jest z tym kwalifikowaniem do szkół?

Załóżmy, że mamy szkolę pierwszego wyboru: "szkla pierwsza", drugiego wyboru: "szkola druga", trzeciego wyboru: "szkoła trzecia", czwarteg wyboru:"szkola czwarta".
Dziecko dostaje się do "szkoły pierwszej", to czy będzie też informacja, że dostała się również do "szkoły drugiej" , nie dostała do "szkoły trzeciej", dostała do "szkoły czwartej"? Czy jeśłi dostanie się do "szkoły pierwszej", to dallsze szkoły nie są juz rozpatrywane?

Zagmatwane to. Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi.

Jak dostanie się do szkoły pierwszego wyboru to nie będzie jego kandydatura rozpatrywana w innych szkołach.
Maciejka
U nas nie ma szkól pierwszego i kolejnego wyboru. Trzeba sie zdecydować na etapie skladania świadectw. Maciek ma 32 punkty. Jestem zadowolona. Do tego powinno dojśc świadectwo z paskiem, co da dodatkowe punkty. W jednej szkole zdawal test z angielskiego, wynikow jeszcze nie ma, w drugiej, na ktorą zdecydowal się w ostatniej chwili i gdzie papiery zawieźliśmy w ostatnim dniu rekrutacji, jest jeszcze egzamin w piątek. Tam próbuje się dostać do klasy ratownictwa przedmedycznego. Szczerze mowiąc mnie sie bardziej podoba ten wybór, ale niech decyzja nalezy do niego. icon_smile.gif
Fragosia
Arek tez dostał 32 pkt i jestem baardzo zadowolona. W jego klasie tylko jedno dziecko miało 37 pkt, 40 nie miał nikt, a jego wynik jest 3 w klasie. Więc jest ok. Gimnazja ma dwa wymyślone i zobaczymy jak to będzie.

A_ka a tak się martwiłaś o młodą.. - Gratulacje dla córy.
Ludek
CYTAT(Truśka @ Mon, 02 Jun 2014 - 10:39) *
Jak dostanie się do szkoły pierwszego wyboru to nie będzie jego kandydatura rozpatrywana w innych szkołach.


Dzieki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.