To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rozmowa kawlifikacyjna i brak odzewu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pyzunia
Byłam własnie na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy, potencjalny pracodawca przekazał, że poinformuje mnie o wynikach rekretacji także w sytuacji, gdy będą one dla mnie niekorzystne. Niestety, minęły już 2 tygodnie a informacji nie ma.
Z mojego przeczucia wynika, że się nie dostałam.
Mam pytanie, czy wypada zadzwonić i dowiedzieć się o wynik rekrutacji.
Pozdrawiam Ania
Marzenn
To jest strasznie wkurzajace. Tez bylam w czwartek na rozmowie, pani powiedziala ze da mi znac w piatek albo poniedzialek obojetnie czy sie dostalam czy nie. Oczywiscie nadal cisza. Obsmaruje ich w opinii icon_neutral.gif
Alkaara
Ja bym na Twoim miejscu to olała i cieszyła się, że tam nie pracujesz. Nie lubię niesłownych ludzi, tym bardziej jak mówili kiedy można oczekiwać telefonu z decyzją
PaniAgata
Ja bym nie dzwoniła. To nieładnie ze strony osoby prowadzącej rekrutację, ale jakby chcieli, na pewno by się odezwali...
Mannama
Tak mi się tak wydaje że nie powinno się dzwonić i dopytywać bo jest to już trochę nadgorliwe.
Artur4421
Ja na szczęście zawsze rozmowy kwalifikacyjne przechodzę bardzo szybko.Co najważniejsze to i pracę dostaje po tej rozmowie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.