To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Książka obyczajowa dla gimnazjalistki (1 kl.)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ludek
Młoda na piątek musi przeczytać dowolną książkę obyczajową napisana w XX lub XXI w.
Choć jest w 1 kl. gimnazjum, czyta bardzo wolno (poziom ok. 3 kl. podstawówki). Do tego nie lubi czytać.

Szukam więc krótkiej książki (max 100 str.), do której jest audiobook.
Ze względu na goniący termin, chciałabym kupić przez net ebook + audiobook.

Możecie polecić jakąś książkę, która do tego byłaby interesująca dla nastolatki.
Agnieszka AZJ
Z audiobookiem to nie wiem, ale może coś Agnieszki Tyszki ? "M jak dżeM" albo "Róże w garażu"
Agnieszka AZJ
Albo "Dawca" Lois Lowry - jeśli jeszcze nie widziała filmu.

Jest e-book https://merlin.pl/Dawca_Lois-Lowry/download...23,1457001.html , ale audiobooka nie widzÄ™.
Ludek
Dzięki.
Trochę niestety za długie te książki. Ma 3 dni na przeczytanie, a do tego dochodzą jeszcze codzienne obowiązki i treningi. Z jej tempem czytania te 100 str. to max.

Zachowam te tytuły na później. Postanowiłam, że wybierzemy jakąś książkę i codziennie wspólnie przeczytamy choć jeden rozdział. Może zachęci ją to do czytania.
Agnieszka AZJ
Jakoś nie przychodzą mi do głowy krótsze książki, które mogłyby zainteresować nastolatkę 37.gif

A to musi być książka ? W sensie - wydane oddzielnie jako całość. Bo może jakieś opowiadanie ?
Agnieszka AZJ
Siesicka pisze dość krótkie książki - właśnie ok. 100 stron, ale one są jak dla mnie mocno udziwnione. Moje córki jakoś w niej nie zagustowały
paulap
A Musierowicz?
Ja właśnie czytam icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
Za długa.
Ludek
Mam całą Jeżycjade i wspominam ja z sentymentem. Szósta klepka, o piewsze co wyciągnęłam, ale niestety ma ok. 200 str.

Zaproponowałam jej Małego Księcia lub Oskar i Pani Róża. Nie wiem, czy to podchodzi pod książki obyczajowe, ale mam nadzieję, że ujdą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.