To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy ktoś może polecić osobę do pomocy przy dziecku?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iza1982
Jak w temacie.
Trafił mi się trudny egzemplarz i potrzebuję pomocy przy niemowlaku na 3 godziny dziennie 3 razy w tygodniu czyli dorywczo raczej... Czy któraś z Was może polecić kogoś kompetentnego do 2 miesięcznego malucha i pracującego w takim dorywczym systemie?

Mieszkam na Gocławiu.
kalarepa78
Osoby polecić nie mogę ale polecam nie bać się niani z ogłoszenia, na wypadek gdyby nikt polecony się nie znalazł.
iza1982
a może polecisz, gdzie szukać takich ogłoszeń?

przez głowe mi nie przeszło, że będę szukać kogoś do pomocy 2 miesiące po urodzeniu dziecka...
Maadzik
Moja bratowa szukała niedawno, sama zamieściła ogłoszenie na gumtree i tablicy, chętna nianie dzwoniły już 10 minut po zamieszczeniu ogłoszenia. Dużo tego można też znaleźć na każdym portalu z ogłoszeniami o pracę.
kalarepa78
Kiedyś zamieszczaliśmy ogłoszenie na gumtree i udało nam się znaleźć świetną nianię. Z mojego doświadczenia - dobrze jest BARDZO PRECYZYJNIE określić, kogo szukasz oszczędzisz czasu i sobie i potencjalnym kandydatkom/kandydatom.
kalarepa78
CYTAT(iza1982 @ Tue, 30 Sep 2014 - 11:20) *
przez głowe mi nie przeszło, że będę szukać kogoś do pomocy 2 miesiące po urodzeniu dziecka...


Ale DLACZEGO?! "Potrzeba całej wioski, żeby wychować dziecko" (przysłowie afrykańskie)
Tamara79
iza1982 bardzo dobra i mądra decyzja, powodzenia w poszukiwaniach życzę i oddechu.
iza1982
dziekuje za słowa otuchy! chyba żyłam złudzeniami o macierzyństwie do tej pory icon_wink.gif

wstępnie udało mi się znaleźć panią z polecenia chetną do nas przychodzić. To była opiekunka znajomej, dziś wieczorem dzwonię, żeby się umówić na spotkanie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.