To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sposoby spędzania wolnego czasu z dzieckiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kasia668
Witam wszystkich! Chciałabym urozmaicić spędzanie wolnego czasu z dzieckiem. Zależy mi na zabawach, które kształcą i rozwijają wyobraźnię. Chcę uniknąć przede wszystkim korzystania z komputera. Dziecko powinno od początku uczyć się zdrowej proporcji w tej materii icon_biggrin.gif W związku z tym czy możecie polecić mi jakieś książki, z których mogłabym korzystać? Średnio interesują mnie źródła elektroniczne. Wolę "trzymać" książkę wink.gif Jedyną publikacją o jakiej słyszałam jest seria [edit: moderacja] Czy ktoś może mi podrzucić jeszcze jakiś pomysł? icon_smile.gif
Godmother
Jasne, możesz korzystać z książek dla przedszkolanek. Wszystkie książki ze scenariuszami zajęć, albo typu “101 rzeczy artystycznych do zrobienia w przedszkolu”. Wszelakiego typu książki z origami etc. Ale to straszna szkoda, że ograniczasz siÄ™ do książek, bo jest w internecie naprawdÄ™ masa Å›wietnych źródeÅ‚ - ja uwielbiam pinterest. Co prawda lepiej funkcjonuje w jÄ™zyku angielskim, ale cokolwiek wpiszesz, jakiÅ› rodzaj zabawy, który CiÄ™ interesuje - znajdziesz tysiÄ…c przykÅ‚adów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.