To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poidełko dla świnki morskiej???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Xenna
Szukam, szukam i ciągle szukam poidełka dla świnki morskiej.
Wszystkie poidełka,które do tej pory kupiłam nie spełniają swojej funkcji tj. kapią a miały być niekapkami.Dziewczyny,jeśli macie sprawdzone,prawdziwe niekapki to proszę o informację.
mama_do_kwadratu
Mam takie, działa bez zarzutu:
https://www.trixie.de/en/prod/Rabbit_and_Sm...er_Bottle,13771
Kaszanka
Gdy nalejesz wodę do poidełka musisz nim trzepnąć (nie wiem jak inaczej nazwać ten ruch icon_wink.gif) wtedy kulka zablokuje otwór. A potem delikatnie założyć. Gdy tego nie robiłam świniak miał potop, myszki teraz też.
Xenna
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Mon, 06 Oct 2014 - 20:23) *

Wczoraj byłam w sklepie zoologicznym i sprzedawca właśnie do takiego samego nalał wodę i zrobił próbę. Poidełko testu nie przeszło.Może trafiliśmy na wadliwy egzemplarz?
Xenna
CYTAT(Kaszanka @ Mon, 06 Oct 2014 - 20:24) *
Gdy nalejesz wodę do poidełka musisz nim trzepnąć (nie wiem jak inaczej nazwać ten ruch icon_wink.gif) wtedy kulka zablokuje otwór. A potem delikatnie założyć. Gdy tego nie robiłam świniak miał potop, myszki teraz też.


Lecę do mojej Kaśki i trzepnę porządnie poidełkiem:))))
mama_do_kwadratu
Moje działa już chyba ze trzy lata. Nic nie kapie. Poprzednio też miałam Trixie.
Niczym nie potrząsam, żeby było ciekawiej icon_smile.gif
Xenna
mama_do_kwadratu, Kaszanka próba z potrząsaniem zdała egzamin. Od wczoraj do dzisiaj rana nic nie wyleciało z poidełka.Dziękuję za pomoc!!!!!
Meganka.
Moje świniaki używają takiego, tylko większego: poidło
Xenna
Meganka,takiego poidełka jeszcze nie spotkałam w sklepach. Warto wiedziećicon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.