To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przejazd przez W-wę do Modlina

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agula9
Jak w temacie, proszę podpowiedzcie jak jest z drogą do Modlina wjeżdżać będę od str. Radomia.
Czy jest jakaś osbna droga (jak np na Okęcie), czy długo w korkach trzeba wystać w korku? Wylot mamy o 9:25 czyli trzeba będzie jechać w porze porannego szczytu, podpowiedzcie czy dużo czasu staracimy na odcinku Raszyn-Modlin?
Będę wdzięczna za wszelkie rady icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Ile czasu - nie powiem, bo nie jeżdżę o tej porze, ale na pewno należy ominąć skrzyżowanie trasy AK z Wislostradą.

Czyli: w Raszynie wjeżdżasz na obwodnicę i jedziesz ją do węzła Konotopa. Tam skręcasz w prawo, na Białystok etc., a następnie zjeżdżasz trzecim zjazdem w lewo na Bemowo.
Dalej jedziesz Lazurową i Kaliskiego do ronda i skręcasz w lewo w Radiową, która następnie przez Mościska i Laski wyprowadzi Cię w Łomiankach na wyjazd z Warszawy na Gdańsk (znowu w lewo).
I dalej już wylotówką dojedziesz do Modlina
Agnieszka AZJ
Jeszcze uwaga - ten trzeci zjazd z trasy jest zaraz za drugim. Przy zjeździe na Sochaczew trasa przechodzi dołem i zaraz potem trzeba trzymać się prawego pasa i zjeżdżać.

Co do czasu - w normalnych warunkach przejazd od Raszyna do Modlina powinien zająć ok. godziny. Ponieważ musicie tam być wcześniej, więc przejazd przez Warszawę wypadnie Wam przed największym szczytem, ale dołóżcie jeszcze z pół godziny co najmniej.
BożenkaM
Witam, proponuję w Tarczynie zjechać na Błonie - lub troszkę dalej. Ominąć calą Warszawę jadąc przez Grodzisk, Błonie, Leszno. Warszawa jest nieobliczalna - pozdrawiam.
Lutnia
Zdecydowanie trasa polecana przez Agnieszkę AZJ
malgog
trasa polecana przez Agnieszkę AZJ jest ok tak jak i wariant BożenkiM
w Raszynie przed wjazdem na obwodnicę trochę stania na każdym pasie ale najlepiej od razi ustawić się na skrajnie lewym
wariant BożenkiM krótszy i omijasz W-wę, jechałam kiedyś w nocy i miałam wrażenie, że jeździ tam mnóstwo tirów icon_sad.gif
ale taka uroda jazdy nocą, że same tiry na trasie...nie zapominajmy, że droga Tarczyn-Błonie mocno zapchana dużymi samochodami

Agula9
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, chyba mam w nawigacji jakieś info o natężeniu ruchu to może mnie poratuje icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.