To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sauna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AnitaKrolikowska
Odłożyłam pewną sumę i na dniach planuję kupić saunę. Słyszałam, że ma wiele właściwości prozdrowotnych, w tym m.in. pomaga zwalczać cellulit, oczyszcza organizm z toksyn, a nawet niektórzy są zdania, że też odchudza. Co o tym sądzicie?
Pilawianka
Sądzimy, że rejestrowanie się na forum, po to żeby spamować jest złym pomysłem.
Sauna sama w sobie ma wiele zalet. Taka reklama jak twoja ma wiele wad. Mnie osobiście do tego producenta zniechęciłaś.
Imortha
Sauna w domu to niezły luksus! Ja czasami chodze jak jestem na basenie i muszę powiedzieć, że świetnie się po tym czuje - zmęczona ale bardzo zrelaksowana
pokora82patryk
Powiedzcie mi, a propos sauny, czy jest to dobry pomysł w ciąży? Żona jest dopiero w 2 miesiącu, ale czy to nie jest niebezpieczne? A może wręcz przeciwnie?
malfred
Temperatura kobiety w ciąży nie powinna przekroczyć 38.9 °C. Po wizycie w saunie dziecko może mieć wyższe tętno oraz staje sie bardziej ruchliwe. Znacznie bardziej bardziej niebezpieczne jest gorąca kąpiel.
corpher
Zależy jeszcze jaki jest piec do sauny wydajny. Jak za szybko i za gwałtownie grzeje to niedobrze, ale jeśli spokojnie, powoli to będzie ok. Ważne tylko żeby nie siedzieć tam za długo.
kamilia
dla osób, które mają problemy z ciśnieniem wizyty w saunie są mocno niewskazane !
muppet
Ja dopiero niedawno polubiłam saunę. Ale w sumie rzadko na nią chodzę i tak.
muppet
Tylko też nie można przesadzać. I czytałam, że nie powinno się wchodzić do sauny po wysiłku.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.