To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJOWE spotkanie e-mam z Wrocławia !!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
dumiczowa
Paka, będę z Kacperkiem, Pawełek zostaje w domku z tatą, nie chce go narażać na taką podróż bo on coś nie lubi samochodu w przeciwieństwie do brata, który mógłby w nim zamieszkać. icon_wink.gif
pozdr.
margaretka
Witam wszystkie Mamy!
Paulina, jak widzę, zdążyła mnie już przedstawić icon_biggrin.gif
Bardzo się cieszę, że mogę Was poznać!
Pozdrawiam icon_exclaim.gif
Doruśka
Byłam dzis w domu lodów,ul.Kasprowicza 20 icon_smile.gif na domu jest wielki napis Dom Lodów

miła pani powiedziala,że jesli każda z nas cos zamówi,to nam zarezerwuje miejsce icon_smile.gif)

sprawdziąłm ceny,najdrozsze lody kosztują 19 zł
kawa mrozona (pyszna ) chyba 7
ciasta(szarlotka sernik) po 3zł
sa lody dla diabetyków,czili bez cukru i sa beztłuszczowe.
i sa drinki icon_smile.gif
maja03
Ach cudnie!!
Ja również dziś byłam na Kasprowicza:)

Już nie moge doczekać się lodów icon_razz.gif

To w niedzielę o której ?????//
Doruśka
Zatem proponujÄ™:
Niedziela godz. 15 w Domu Lodów na kasprowicza 20
proszę o liste chętnych
maja03
Ja + Jagódka Malutka się piszemy icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Ja będę. Najwyżej zatrudnię moją Siostrę jako kierowcę i wtedy ją poznacie. Na razie nie jest mamusią, ale jest za to bardzo sympatyczna i lubi lody icon_biggrin.gif
dumiczowa
ja bede z Kacperkiem, Dorusia, narzeczonÄ… szykuj......icon_wink.gif icon_cool.gif icon_lol.gif

Paka, ja mogłabym Cię zabrać samochodem, tylko że ja będę jechała z Bielan do Galerii Dominikańskiej, to jedyna trasa przez Wrocław jaką znam, zatem jesli reflektujesz, napisz gdzie miałabym po Ciebie przyjechać i co najważniejsze jak tam dojechac?
pozdr.
agabr
he he dom lodow macie? a dom parowek tez jest? i willa kapusty kiszonej? B
Ila
PakuÅ› jesli bede jechac, to podjade po Ciebie:)
Dam znac wczesniej.

Buzka
Doruśka
Agusiu pragnę poinformowac serdecznie,ze we wrocławiu nie jadamy parówek wink.gif a przynajmniej oficjalnie wiec rzeczonego domu nie ma.
Natomiast przebywając w Zoo widziałam zestaw dzieciecy : parówka + frytki+ kapusciana surówka.Czy mozna to uznać? icon_lol.gif

Dumi,narzeczona wyszykowana, z domu yjdzie elegancka,ale za dalszy ciag nie ręczę,bo to moja córka jednak jest hi hi
agabr
Dorusia , zeby bylo smieszniej matka chrzestna mojego meza nazywa sie lody i mieszka w Walbrzychu -dom lodow - skojarzyl mi sie jednoznacznie . bawcie sie dobrze , ale Wam zazdroszcze. b
Doruśka
Agusiu,prześlemy Ci zdjecia.
A poza tym zawsze mozesz do nas dołączyć icon_smile.gif)
maja03
Dziewczynki - tylko jeszcze jegno pytano -

Po czym siÄ™ poznamy ???
Doruśka
Maj anormalnie sie poznamy,po ilości ))
oraz po zdjeciach(moje np sÄ…)
margaretka
Jeśli można się dołączyć do bardziej zaawansowanych...to chętnie się przyłączę do spotkania, bo ja wiecie, taka początkująca jestem icon_rolleyes.gif
skanna
Ja bym chętnie, ale to zależy od mojej małej "gwiazdy", co chce w niedzielę brać udział w Festiwalu Śpiewającego Przedszkolaka. Nie wiem, o której te eliminacje, więc się nie deklaruję na 100%
Poza tym, chyba Wam do gardeł skoczę patrząc, jak lody jecie. Moja dieta pozwoli pewnie znów tylko na herbatę icon_smile.gif
dumiczowa
CYTAT(margaretka)
Jeśli można się dołączyć do bardziej zaawansowanych...to chętnie się przyłączę do spotkania, bo ja wiecie, taka początkująca jestem icon_rolleyes.gif



margaretka, nie pytaj ino przyłaź icon_wink.gif czekamy......


Skanna przywiozÄ™ Ci chrupki kukurydziane icon_wink.gif a ten festiwal to gdzie, to ten w Barze?

pozdr.
skanna
Dumi, na kukurydzę to ja już pod żadną postacią patrzeć nie mogę icon_smile.gif

Nie, ten akurat organizuje szkoła muzyczna. A w sobotę dla odmiany drugi etap eliminacji "Od przedszkola do Opola"
Kurcze, panie w przedszkolu jej powiedziały o tych eliminacjach i dziecko tak prosiło, że nie miałam sumienia odmówić.
maja03
Czyli ostatecznie :

[size=18]Niedziela, godz 15.00, Dom Lodów na Kasprowicza !!
kachaaa
to w końcu było będzie bo ja już się pogubiłam??
jak będzie 16,05 i Ewcia jedzie to ja tyż (Pakaka ja księ to tula to tez zaszantażuje)
kachaaa
Doruśka
No to lista poczatkowa:
(kolejność przypadkowa,bez kumoterstwa a alfabetycznie mi sie nie chce)
-Ewcia50%
-Skanna
-Dorka
-Olaart
-Kachaaa
-Paka
-Dumiczowa
-Maja03
-Monikaww
-Ez
-Margaretka
-Ila
-Agnieszkabryndza-duchem
-Dorusia
dumiczowa
liste zatwierdzono, a Ewcia? odezwij siÄ™ matko czworga!!!
pozdr.
Doruśka
Lista moze ulec zmianie ale tylko in plus icon_smile.gif
skanna
Sprawdziłam, eliminacje są o 10, tak więc powinnam wyrobić.
Doruśka
dziewczyny a w niedzielę ma być niespecjalna pogoda ,to co ja mam robić? zamówić stoliki w środku? ryzykując? czy tą altankę.również ryzykując?
Ewcia!
CYTAT(dumiczowa)
liste zatwierdzono, a Ewcia? odezwij siÄ™ matko czworga!!!
pozdr.


ech, nawet nie śledziłam od soboty tego wątku, bo do końca nie będę wiedziała, czy przyjdę icon_evil.gif
wczoraj w końcu tu weszłam, bo się mocno rozrósł icon_smile.gif
[... tu było długie wyjaśnienie sytuacji, ale po napisaniu znalazłam wyjście awaryjne ....]

jeśli mąż "pójdzie mi na rękę " , to przyjdę w najlepszym wypadku* na 40 minut razem z córką dużą, w najgorszym sama do oporu (Paka, zabiorę i Ciebie, jeśli chcesz)

*wypadek najlepszy dla mej córki (i pośrednio dla mnie) jest jednocześnie najgorszy z punktu widzenia spotkania

Klasyczna sprzeczność interesów icon_evil.gif

rozdarta Ewa
Ewcia!
CYTAT(Dorusia)
dziewczyny a w niedzielę ma być niespecjalna pogoda ,to co ja mam robić? zamówić stoliki w środku? ryzykując? czy tą altankę.również ryzykując?


a czy altanka ma daszek??
byłoby bardziej "intymnie"

a w środku dużo miejsca? to musiałby być duuuży stól - chociaż niewątpliwie bezpieczniej (jak będzie nieciekawie na zewnątrz, to altanki pewnie i tak nie będą zajęte)

PS. proszę mnie dopisać na listę na 50% , jutro potwierdzę
Doruśka
Altanka ma dasze w środku stoi ogromny,okrągły stół, a dookoła jest ława do siedzenia icon_smile.gif
altanka to taki domek własciwie...
maja03
Myślę, że nie będzie az tak zimno?? Może jednak altanka??
Doruśka
Ja też jestem za altanką i niejaka Dumiczowa tez. icon_smile.gif
Potwora
Dziewczyny, ubierzemy siÄ™ cieplej, polecam altankÄ™, jest bardzo przytulna.
dumiczowa
CYTAT(Dorusia)
niejaka Dumiczowa tez. icon_smile.gif

nie mylić z nijaką icon_lol.gif icon_cool.gif icon_razz.gif
pozdr.
kachaaa
Do niejakiej Ewci mamy czworga:

a propo szantażu ciąg dalszy -Ty nie idziesz to ja też nie a w ramach windykacji w piatek przyjde Cie torturować ....
kaśka
Ila
Dziewczynki, a czy to spotkanie to z maluszkami??
Ewcia!
Kochane Kobitki!
Paka urodziła oczekiwaną córeczkę Haneczkę!
Mają siędobrze (dostałam SMS)
szczególy potem, bo mamy kinderbal (moja Basia tez z 13.05)
dumiczowa
CYTAT(Ila)
Dziewczynki, a czy to spotkanie to z maluszkami??

Ila ja jednego synka biore bo nie zostawie babci na głowie dwóch budrysów
pozdr.
dumiczowa
CYTAT(Ewcia)
Kochane Kobitki!
 Paka urodziÅ‚a oczekiwanÄ… córeczkÄ™ HaneczkÄ™!
Mają siędobrze (dostałam SMS)
szczególy  potem, bo mamy kinderbal (moja Basia tez z 13.05)


super, gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Patison
CYTAT(Ewcia)
Kochane Kobitki!
 Paka urodziÅ‚a oczekiwanÄ… córeczkÄ™ HaneczkÄ™!
Mają siędobrze (dostałam SMS)
szczególy  potem, bo mamy kinderbal (moja Basia tez z 13.05)


[size=18]Paulinko!!!!!!!! sloneczne gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif zdrowka zycze i usmiechu duzo!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
nellie
Hej,
oo , jednak nie byłam pierwsza..., chlip chlip icon_wink.gif

Ale jakbym nie miała zajęć, to bym była...

szczegóły tu: https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=145866#145866

papatki:)
Doruśka
Paka, no gratulujÄ™,a lody? czekaj jak my Ci tam gromadnie wkroczymy z lodami icon_smile.gif))
Ila
Paulinko wszystkiego NAJ icon_exclaim.gif Gratulacje icon_biggrin.gif
margaretka
Przepraszam, ale chyba nie przyjdę na te lody. Jakies choróbsko mnie złapało i nie wiem czy puści do niedzieli icon_cry.gif . Ale bawcie się dobrze
maja03
Ale super !!
Nie moge się już doczekać !!

Jest całkiem prawdopodobne, że przyjdzie na spotkanko Natasha ( część dziewczyn zna ją z forum) - na 60% i Monika - świeżo upieczona mamusia icon_smile.gif - na 50%. Dziewczyny wiedzą o spotkaniu i jak by co to przyjadą icon_smile.gif
Doruśka
Witam drogie Panie
Altanka zamówiona na 15 -15,30 prosze razczej sie nie spóźnić,bo tam niechętnie zarezerwowali na aką godzinę i się bedę matrwic,ze mnie pogonia icon_wink.gif a ja tam często chodzę icon_lol.gif
maja03
tak jest !! icon_biggrin.gif
Potwora
Będę na pewno - do zobaczenia icon_smile.gif
Monika ww
Witam!

Paka gratulujÄ™!!!

A co do spotkanie, to w końcu uda mi się dotrzeć, bo ten week-end spędzamy we Wrocławiu icon_biggrin.gif ale będę bliżej 16-stej, bo na 14-stą idziemy na imieninowy obiad do cioci icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
cola
Jeśli są jeszce miejsca, to chętnie przyjdę.
A dlaczego tym razem spotkanie jest tak wcześnie?
Doruśka
Cola,miejsce zawsze sie znajdzie:)
Wcześnie? moze dlatego,ze to deser a nie kolacja icon_smile.gif
A poza tym to Dumiczowa musi wrócić dziecko nakarmić icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.