To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może kolejne spotkanko....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
anulka-mamulka
No niestety, nie dotarłam icon_sad.gif Ale mam nadzieję że podzielicie się fokami?? icon_wink.gif Słuchajcie, a może wkrótce jakieś spotkanko plenerowe, co?
kachaaa
Przez burze, grzmoty, wichury, ulewy, sztormy, tsunami itp, itd. DOOTARŁAM!!
Inspekcja się odbyła icon_lol.gif
Bardzo WAM dziękuje za kolejne spotkanko i oczywiście nie byłabym kjejofnjczkom gdybym nie pogroziła palcem więc...
1. Nasz droga paparazzi ANI MI SIE WAZ UMIESZCZAĆ ZDJĘC na których jest choćby milimetr mnie icon_twisted.gif
2. Monika stanełaś na wysokości zadania związku z tym oficjalnie przyznaję Ci certyfikat wink.gif i jednoczesnie pozwolenie na kontynuowanie babskich popjawek wink.gif -spotkanek
3. ...a ja was i tak ajlofjam
Wasza "nieznośna" kjejofnjczka
Doruśka
Dziekuję za spotkanie,Bardzo.
Paka,Twoja obecnosć mnei bardzo wzmacnia,czuję sie jak pasozyt,co z Ciebie wypija soki i to w dodatku na zapas.

Menada,a Tobie jestem wdzięczna za odwiezienie,czy Wy wiecie,ze ta złota kobieta mnie do smego domu odwiozła??

Dziękuje wszystkim za to,ze są .
ewabi
złotych dziewczyn było wczoraj więcej icon_biggrin.gif ja się specjalnie kłaniam w stronę skanny która w strumieniach wody lejącej się z chmur i sąsiednich pojazdów, odwiozła mnie pod same drzwi

dziękuję bardzo bardzo za przemiły, gwarny wieczór
Monika mam nadzieję, że dzieci spały później spokojnie pomimo nagłej ciszy icon_smile.gif

dotarłam dziś do pracy ledwie z 15 minutowym opóźnieniem, ale z przytomnością umysłu nie jest najlepiej. Zapodałam Jaśkowi kawę po turecku zamiast wody z miodem icon_rolleyes.gif

skanna obawiam się, że byłaś prorokiem i moja praca w tym tygodniu ruszy jednak od środy... icon_redface.gif
menada
Ja też bardzo się cieszę, że Was poznałam icon_biggrin.gif Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz icon_biggrin.gif


Ewa, u mnie tez cieniutko z pracą małych szarych komóreczek wink.gif zwłaszcza, że Honia obudziła się o 6 u już zasnąć nie chciała icon_confused.gif
Dorka
Miło było się spotkać i posłuchać prawdziwie "babskiego gadania" icon_wink.gif . I tak było trochę za krótko i nie ze wszystkimi zdążyłam pogadać.
Ewa, Ula cieszę się, że Was poznałam, dobrze, że zebrałyście się na odwagę i przyszłyście icon_biggrin.gif .

Moniko dzięki za gospodarzenie takiemu fajnemu spotkaniu.
Olu czekam na zdjęcia!
Potwora
Zdjęcia zamieszczę wieczorkiem jak skończe raz i na zawsze icon_twisted.gif z moimi projektami.
skanna
I ja się dołączam do podziękowań za świetny wieczorek (poniekąd zapoznawczy, hihi). Przyznam się Wam po cichutku, że humor mi wczoraj tak siadł, że właściwie to już się miałam wymigać, bo kompletnie nie byłam w nastroju. Ale się przemogłam i to było najlepsze posunięcie wczorajszego dnia.
Potwora
Ania Mojżeszkowa i Ila ( jedzą pyszne tiramisu, Monika zrobiła mniam mniam icon_razz.gif )


A tu jeszcze ze skanną


Po lewej Dorka i Ewabi


A tu śliczna Dorusia icon_smile.gif




Ewabi ( też śliczna )


Ewcia ( śliczna a i owszem)


Ila i skanna


Doruśka
Dlaczego ja zawsze wyglądam jakbym dopiero co wstała icon_rolleyes.gif
2 szkraby
Ja bardzo jestem smutna icon_cry.gif że niestety nie dotarłam.

Bardzo chciałam się z Wami spotkać.

Ale cóż moje nogi po 3 tabletce poniosły mnie jedynie do wyrka wink.gif

Cóż ............. szkoda, a miało być tak fajnie.

Buźka dla Was wszystkich.
Potwora
CYTAT(Dorusia)
Dlaczego ja zawsze wyglądam jakbym dopiero co wstała  :roll:


O łożesz Ty icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Jak dla mnei wyglądasz na kobietę zmysłową i tajemniczą icon_exclaim.gif icon_razz.gif
Potwora
Dalsza część zdjęć:

Oto nasz tajemnicza kierowniczka icon_wink.gif


Menada


A oto Pani Mojżeszkowa ( która ciągle narzeka, że źle wygląda icon_rolleyes.gif )


Gospodyni spotkania - Monika


Menada i Dorka
Ila
Dziewczyny ja rowniez dziekuje za spotkanie, chociaz na chwilke warto bylo icon_biggrin.gif
Skanna nie widac bylo, zeby Ci humor siadl icon_wink.gif
Ewabi i Menada super, ze dolaczylyscie.

My juz jestesmy w Warszawie u Iki. Wyjechalismy dopiero ok. 12.00, bo rano zaczelam pakowanie icon_wink.gif
Monika ww
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za takie super spotkanie icon_biggrin.gif

moje dzieci spały bardzo dobrze do samego rana, a ja niestety nie, chyba przez tą burzę nie mogłam spać.... ale za to w dzień sobie odespałam razem z Ninką, jak starsze były w przedszkolu icon_lol.gif

pozdrawiam serdecznie i już nie mogę doczekać się następnego spotkania icon_lol.gif
Doruśka
Ola! no dziękuje ci serdecznie icon_smile.gif ja to źle widze,zdecydowanie Ty widzisz lepiej,musze sobie okulary zapodac icon_smile.gif)
anulka-mamulka
Ale Wy wszystkie śliczne jesteście, no no icon_eek.gif A mama Mojżeszka toć to prawdziwa Misska Forumowa icon_eek.gif icon_biggrin.gif
wink.gif Ja nie dotarłam ze względu na nietypowe- hmm, hmm wink.gif miejsce zamieszkania czyli Krzyki/Klecina, i z powodu jazgotu dziecięcego przed snem (zęby?) który trwał ok. 45 min. Po tym wstrząsie byłam tak padnięta że sama zsunęłam się na łoże i zasnęłam snem Sprawiedliwego.... icon_confused.gif

A mamusie ciężaróweczki takie cudne że aż mi się Brzucha zachciało........ icon_biggrin.gif !!
skanna
CYTAT(Ila)
Skanna nie widac bylo, zeby Ci humor siadl icon_wink.gif


Bo jak Ty przyszłaś, to on już był całkiem przywrócony icon_biggrin.gif

CYTAT(Ila)
My juz jestesmy w Warszawie u Iki. Wyjechalismy dopiero ok. 12.00, bo rano zaczelam pakowanie icon_wink.gif


No to po co tak wcześnie wychodziłaś? Bo podobno po to, żeby się spakować? icon_wink.gif
Potwora
CYTAT(Dorusia)
Ola! no dziękuje ci serdecznie icon_smile.gif ja to źle widze,zdecydowanie Ty widzisz lepiej,musze sobie okulary zapodac icon_smile.gif)


Jest dokładnie tak jak mówisz icon_wink.gif
kachaaa
No i ładnie olewają kjejofnjczke mają ją w nosie icon_sad.gif
powyrywam nóżki Oleńce ale tak łagodnie bo mało mnie widac mimo wszystko ale i tak sie zemszcze icon_twisted.gif wrrrr
Ewcia!
Ja tez wam wszystkim bardzo dziękuję za extra spotkanko! ( a zwłaszcza gospodyni Monice, ktora odwazyla sie przyjąc grono, a mieszka tak blisko, ze przyszlam spacerkiem mimo strug deszczu). Milo było mi poznac nowe sympatyczne osoby icon_smile.gif

Dla mnie takie wyjscie to nadal rodzaj terapii czy grupy wsparcia, chociaz , tak jak Dorusia, mam wraznie, ze tylko spijam z Was soki icon_twisted.gif

pozdrawiam i do następnego!

PS. juz wczoraj pisalam, ale mi komputer nawala i wcięło icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.