To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gorące sierpniówki ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
Delfinka
Aniu to jeszcze Cię zmobilizuję żebyś napisała coś wink.gif
Powiedz mi jak się umawiacie z zapłatą za te ciuszki?? Bo jakoś początku całej sprawy nie mogę się dokopać icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
Delfinka
Menadko ja znów padam i chcielismy nagrać kolejnego Monka i nie ma icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Nooo oboje slepi to chyba nie jestesmy, gazeta też aktualna icon_lol.gif
Szkoooda icon_confused.gif
Angie
Witam,
dzisiaj wróciliśmy z Mielna, było fantastycznie!
Natalka była zachwycona, piaskiem, wodą, lodami i wszelkimi samochodzikami ( fortune na to mogłaby wydać...)
i najważniejsze, ze była pogoda icon_biggrin.gif
zaraz wrzuce jakieÅ› zdjÄ…tka

od jutra przechodze w pracy na cały etat, i bardzo się boję jak to wszystko się teraz nam ułoży (pisałam Wam kiedyś o zmianie niani...) w tym tygodniu Natuniek będzie z tatusiem, ale jak będzie później? strach pomyśleć...

mam nadzieję, że będę miała czasami chwilkę aby zajrzeć tu do Was icon_wink.gif

pozdrawiam Was słonecznie
Angie


















menada
Delf, ja właśnie przed chwilą sprawdziłam program icon_sad.gif Sopot jest winien icon_twisted.gif
Eeee, z tymi trzema latami to bujda, popatrz ile foremek jest tu dłużej niż 3 lata icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Angie
, cieszę się że wakacje Wam się udały icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif No i pogoda dopisała icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif A macie już wybraną Nianię ??


Paula
, całuski dla Kinguni icon_biggrin.gif Niech się broda szybko goi icon_lol.gif icon_lol.gif

A Honoratka zrobiła dziś pierwszy raz kupkę do nocnika icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Co prawda część najpierw znalazła się na panelach, ale potem Honia poszła na nocnik, siedziała chyba z 10 minut (kazała nam wyjść i nie podglądać) i udało się icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

No i zapomniałam powiedzieć najważniejszego, mianowicie Honia nie potrzebuje już smoczka do zasypiania icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif W piątek obcięłam jej końcówkę silikonu i powiedziałam, że monio się zepsuł icon_redface.gif Honoracia była bardzo zdziwiona i przejęta, chodziła z tym smoczkiem pół dnia i bardzo się mu dziwiła. Wieczorem próbowała pchać go do buzi ale zaraz go wyjmowała, wczoraj rano jeszcze się dopominała ale potem już wcale icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Powiem wam, że przez myśl mi nie przeszło, że odbędzie się to tak gładko i bezboleśnie icon_lol.gif icon_lol.gif
Joanna24
jestem, melduje sie!
jeszcze nie odpoczełam po zakończeniu roku szkolnego, ale już jest mi lżej icon_biggrin.gif

my też czasem trenujemy sikanie, ale niestety: w ciagu 1 h 4 pary gatek mokre icon_sad.gif aga denerwuje sie czasami i nie chce siadac, a jak siadzie to dosłownie na kilka sekund

byłyśmy dzisiaj pierwszy raz na basenie krytym: pierwsze 25 min było kwękania i płaczu, do mnie jak pijawka sie przyczepiła i nie pusciła. potem sie rozczmuchała troche, ale i tak najfajniejsze jest jacuzzi icon_biggrin.gif

co u mnie? same zmartwienia. icon_cry.gif chcemy segment kupić i zamieszkac z tesciami. jest to realne, ale znajomi z którymi rozmawiamy chca chyba zmienic cene: czytaj "podwyższyc" icon_cry.gif czekam na ich decyzje do niedzieli i wierzcie mi- bardzo mnie to meczy, nie śpie w nocy i wogóle dramat icon_cry.gif

aga super, tylko lobuz wcielony icon_twisted.gif

cudowne zdjecia wklejacie icon_biggrin.gif icon_eek.gif
AniaM**
Delf - tak właściwie to ja sama nie wiem jak będzie z zapłatą, ale niech się martwi ta co zamawia, hihii
myśle że jak ubranka przyjadą do Polski to będziemy robić przelew na konto a dziewczyna przyśle paczke na wskazany adres i tyle
ale jeszcze dopytam dokładnie co i jak

Joanna24 - a jak Wasze starania o drugie bobo? też wstaw zdjęcia Agi
a czemu chcecie zamieszkać z teściami? ja już bym nigdy nie chciała mieszkać z żadnymi rodzicami

Angie - Natalka słodka, ale chyba straszna chudzinka, no cóż modelka jak nic, bo wysoka do tego
AniaM**
za Waszym przykładem zaczęłam też edukacje nocnikową Marcina
wczoraj zasikał 2 pary majtek
dziś żadnych, w dzień miał na wyjście i spanie jednego pampka, po południu wyszliśmy na godzinke na dwór ale ubrałam mu pieluche tetrową i wcale jej nie zasikał, 2 razy zrobił siusiu na trawke
jednak wcale nie jestem tym zachwycona gdyż on nie komunikuje że chce siku, tylk ja go co jakiś czas pytam czy chce albo sadzam na nocnik i on robi
zobaczymy jak będzie dalej
Joanna24
Aniu- starania zaczynamy w sierpniu icon_biggrin.gif tym razem szanse sa większe bo poprawiły sie wyniki- no cvhyba ze znowu pojdą w dół icon_confused.gif

chcemy mieszkac z rodzicami bo to tanie i wygodne icon_biggrin.gif juz z nimi mieszkalismy przez 4 lata na 60 m2 w pieć osób i nie było problemow, a teraz ewentualnie na 200 m2 to chyba tym bardziej icon_wink.gif poza tym w inny sposób nie mamy szans na segment bo nie mamy forsy a prowadzenie wspólnego gospodarstwa jest jednak tańsze. no i opieka nad aga i moze kimś jeszcze.... poza tym to bardzo dobrzy ludzie icon_biggrin.gif
Magdula
Cześć koleżanki!

Jak widzę lato w pełni a my wciąż wiosenne wink.gif Może by zmienić temat?

Angie zazdrszczę wam urlopu, ja już go tak bardzo potrzebuje, a przyjdzie mi jeszcze tak długo czekać (planuje drugą połowe sierpnia). Po prostu padam ze zmęczenia i znużenia. Chyba pomarudzę mężowi żebyśmy się chociaż na weekend gdzieś wyrwali z domu.

Aniu zupełnie bym cię nie poznała! A dzieci faktycznie podobne do ciebie bez dwóch zdań.

Delf fajnie ci z tym zębem ja się wciąż z moimi perełkami męcze. U mnie ostatnio okazało sie że boli mnie zostawiony w dziąśle kawałek zęba (robienie panoramicznych zdjęć szczęki jest bardzo przydatne). Ząb był wyrywany 5 lat temu icon_rolleyes.gif . w między czasie robiłam chyba 2 razy zdjęcie panoramiczne i nikt tego kawałka się nie dopatrzył icon_evil.gif , a wielki jest że hej. Jutro idę go usunąć icon_confused.gif
Jak wasze zÄ…bki
Magdula
Asiu bedziemy trzymać kciuki za dzidziusia!
Fajnie że masz dobre relacje z teściami. Mam nadzieje że cena bedzie dla was korzystna!
Delfinka
Madziu!!! icon_eek.gif No to trzymam kciuki za "operację" icon_confused.gif A ile płacisz za zdjecie panoramiczne??? icon_rolleyes.gif No i jestem za zmianą tematu na cieplejszy!! icon_razz.gif
Aniu noooo widzisz co daje czytanie nas? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif a jak będziesz pisac to i moze kolejny pomysł sie zrodzi? icon_lol.gif Miłego wyjazdu jutro!! icon_razz.gif
Angulcia zdjęcia rewelka!!! icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif Aj te wakacje icon_razz.gif Z Natalcią to pewnie więcej się martwisz niż to jest warte wink.gif Zobaczysz bedzie doooobrze! icon_razz.gif Jeszcze Cię córcia zaskoczy! wink.gif
Joasiu!!!! Trzymam kciuki moooocno! icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif I liczę na rewanż! wink.gif Kto wie może uda nam się w kolejnym wątku spiknąć? wink.gif Chociaż na kolejny to juz chyba czasu nie bedzie icon_rolleyes.gif icon_cool.gif
Menadko kto wymyślił Sopot?? icon_evil.gif icon_lol.gif Ale 9-tego niby ma być bo widziałam reklame wink.gif

Anisia bez zmian ale jest bardzo grzeczna! A że tatuś już na urlopie to nawet zostawiłam ich samych i pojechałm na szaleństwo zakupowe do miasta. Wracam a Niunia grzecznie śpi chociaż brykała po tatusiu jakieś 45 minut zanim padła jak kawka icon_razz.gif
Ja poprawiłam sobie humor bo kupiłam 2 bluzki, dorzuciałm bonusik dla tatusia w formie koszulki i kolejnego małego dla Anisi bluze z kapturkiem icon_razz.gif
Polatałam też po wózkach ale nigdzie nie natknęłąm się by sprzedawali oddzielnie kosze pod wózek icon_cry.gif Odpisął też producent i za koszyk życzy sobie 40zł (+koszt przesyłki ) I tak się miotam icon_rolleyes.gif Bo dołozyłabym jeszcze 20 zł i mam nową specerówkę z hurtowni icon_evil.gif Muszę sie z tym przespać ale tak mi zalezy że chyba jednak zamówię icon_sad.gif

No to trzymajcie siÄ™!!!!
Ja teraz z doskoku bede się odzywać bo jak Anisia stanie na nogi ( mam nadzieję że szybko ) to raczej w domu siedzieć nie bedziemy a jak bedziemy to komp bedzie okupowany no i.... icon_rolleyes.gif zgadnijcie przez kogo?? wink.gif nie nie, nie pzrez Delfinkę wink.gif icon_lol.gif
Magdula
Ho ho ho co za gorÄ…cy temat icon_biggrin.gif

Delf za zdjęcie zapłaciłam 40 zł. Raz mi się udało zrobić zdjęcie bezpłatnie bo leczyłam zęby w akademi medycznej i studentom trudno było ustalić co mnie boli (okazało się że ósemka ślizga się po siódemce).

Angie u mnie dziś była nowa niania - taka na dwa tygodnie wakacji. Mała bawiła się z nią na tyle dobrze, że wogóle nie spała, a teraz już śpi i mam ekstra wolny wieczór!!! Od września będe szukać nowej niani, bo nasza bedzie miała praktyki dwa dni w tygodniu(to się nazywa studia zaoczne z praktykami w tygodniu icon_evil.gif ).

Delf, Asiu ja chcÄ™ z wami do nowego wÄ…tku! Przyjmiecie mnie?
monikagcm
Witam kochane
Już mogę spokojnie z wami pisać egzaminy zakończone praca obroniona
Nauka gdy się ma małe dziecko to koszmar Krzemuś podziwiam
Przez te egzaminy w domu syf, mąż nie dopieszczony , dziecko nie dopilnowane
Kobietki zakładajcie ten nowy wątek ciążowy trzymam kciuki icon_wink.gif icon_wink.gif
Angie fotki super My wyjeżdżamy do Władysławowa w niedziele oby była pogoda
Ja też chce taką słodziutką dziewczynkę w kapelusiku Paula my mamy obdarty nosek
Delfinka
Madziu!! Z otwartymi ramionami!!!! icon_razz.gif icon_razz.gif A co??? ewunia ma zamiar mieć braciszka lub siostrzyczkę? wink.gif
Kurcze to panoramiczne to chol..drogie icon_eek.gif icon_confused.gif
Moniś no to nie ociągaj się w pisaniu! icon_razz.gif Ja też mysle ze nauka i małe dziecko to nie lada wyczyn! icon_razz.gif
A nasz wyjazd dalej pod znakiem zapytania icon_rolleyes.gif icon_sad.gif
Joanna24
icon_biggrin.gif
no to kto sie zapisuje na cięzarówki w tym roku?
Joanna 24
Magdula
Delfinka
Menadka- dopisana icon_biggrin.gif

czy kogos pominęłam? a moze sie pomyliłam????

dziekuje ,ze trzymacie kciuki, tyrzymajcie bardzo mocno, bo duzo nam szczęścia potrzeba....
menada
CYTAT(Joanna24)
icon_biggrin.gif  
no to kto sie zapisuje na cięzarówki w tym roku?
Joanna 24
Magdula
Delfinka
czy kogos pominęłam? a moze sie pomyliłam????

dziekuje ,ze trzymacie kciuki, tyrzymajcie bardzo mocno, bo duzo nam szczęścia potrzeba....


Asiu, bedziemy mocno kciuki trzymać icon_biggrin.gif

Ja też chcę zacząć starania w tym roku, ale raczej w grudniu icon_biggrin.gif

Wczoraj byliśmy karmić kaczuszki, jest ich wyjątkowo dużo i chyba brakuje im jedzenia, bo wtrąbiły cały chleb icon_eek.gif
Podchodziły pod nogi, wyrywały sobie jedzenie - szok.
Dziś kupiłam kolejny chlebek dla kaczuszek i znów pójdziemy je karmić icon_smile.gif

Delfinka
Bylismy dziś u lekarza icon_rolleyes.gif Już wczoraj myslałam że po wszystkim a na wieczór Aniś dostała 38,5 icon_confused.gif Ma zapalenie dziąseł i bardzo czerwone gardło. Dostaliśmy sporo "wspomagaczy" + filecik na dziąsła icon_confused.gif Anisia wygląda jak wampirek... ja znów durna myslałam że bede przebiegła i zabezpieczyłam sobie palucha przd smarowaniem ale o dwóch obok nie pomyslałam i nie wyglądam lepiej od niej icon_lol.gif
No i chyba nie pojedziemy icon_sad.gif planowaliśmy wyjazd w niedzielę a tu do nie niedzieli mooooże jej przejdzie. Jak nie to w poniedziałek do kontroli. No i calkowity zakaz wychodzenia jak jest takie słońce icon_confused.gif
Kiiicha! dobrze że Niunia praawie normalnie funkcjonuje wiec pomijając filetowy makijaż, szlaban na wyjscia i przymusowe lekarstwa ( dodatkowa gimnastyka + biegi po domu ( dodatkowe utrudnienie bo z cieczą na łyżeczce icon_lol.gif ) to tego nie odczujemy
Taaaa buuuuuuuuuuuuu wink.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

A tak nawiasem to ile po dostawieniu ten filet się utrzyma??? icon_eek.gif A kto miał takie zalecenia to ile to razy??? Nic mi lekara nie powiedziała a i nic nie pisze na opakowaniu icon_confused.gif Wiec już nie wiem jak to pędzlować icon_rolleyes.gif
No ale ostro się bierzemy dzieki temu za odsiuśkowywwanie chociaż mąż już wymięka jak Anisia nerwowo ściąga galotki i już woli z gołą pupą latać...no bo ona taaaka chora a tu dodatkowy stres wink.gif Tylko że nic po niej nie widać jak wariowała tak wariuje wink.gif

No i dostałam @ icon_sad.gif Wiec pierwsze płoty za płoty. A już sie zapowiadalo bo kilka dobrych dni mi się spóźniał icon_rolleyes.gif Dlatego jestem tym bardziej zawiedziona a nawet zaskoczona icon_rolleyes.gif Noo głupol zrobił mi nadzieję nooo Jednak nic z tego icon_evil.gif Wiec kolejne baby w marcu się nie urodzi icon_rolleyes.gif Jeszcze 3 podejścia icon_cool.gif Najgorsze że jeden miesiąc odpadnie bo tatuś do pracy a my z Anisią i dziadkami nad morze. No chyba że se bilet kupi na.... icon_redface.gif icon_lol.gif

Menadko
Ty z torbami pójdziesz z tym chlebem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif No i gratuluję odsmoczenia! u nas już tez dawno po krzyku i a protestów nie było wcale co mnie miło zaskoczyło icon_razz.gif
A co do starań to nawet jak zacznieśz później to jest szansa że nasze 2 pociechy i tak będą z tego samego rocznika wink.gif icon_razz.gif

Nooo czas mi się skończył wink.gif bo my teraz na kompie mamy odbijane karty wink.gif To do następnego doskoku! wink.gif
Delfinka
Dostałam w ramach promocji od męża dodatklowy bonusik ( czas na kompie icon_wink.gif icon_lol.gif )
Wiec jeszcze Wam napisze jaki to bałagan panuje w naszej przychodni...
Wiec chcialam ranao zarejestrowa swoje dziecko a mi poiedzieli że nie jest zgłoszona że nie ma deklaracji icon_eek.gif icon_evil.gif
Pytam jak to możliwe skoro mają wszystkie jej dane i od dwóch lat chodze z nią do lekarza!!! icon_evil.gif icon_mad.gif
No i deklaracje wypełniałam z położną na pierwszej wizycie domowej icon_twisted.gif
Skanadal! Na szczęście nie byo problemu z wizytą. Najpierw załatwiliśmy wizytę a potem na spokojnie kolejny raz formalności. W głowie sie nie mieści icon_rolleyes.gif
Mają szczęście że mam ten cholerny @ to i osłabiona jestem bo mym rozniosła ich. No i plus za brak utrudnień przy rejestracji. Ale i tak mnie nosiło! Tylko wkład w długopisie na nich straciłam icon_twisted.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Delfinka
Dziewczynki a może jest jakiś złoty środek na zmycie tego paskudnego fioletu?????? blagam.gif
Czyzby ktoś rzucił hasło: "Cisza na forum bałwan śpi..." icon_lol.gif icon_lol.gif
Noo i wszyscy mnie opuścili w niedoli
mama_dudusia
Nie Delf!
Nadchodze z odsiecza!!!

Wlasnie wrocilismy,z przymusu.Dudunio dostal okrutnego kataru i goraczki,ja mam angine.... icon_sad.gif

A tak bardzo nie chcialam wracac icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Dziecko caly dzien na dworku,w majtach rozpoczynalo odpampkowywanie a tu taki pech!Ehhhh

Ja mam gorzej niz wy!Jak niby on ma mi zakomunikowac,ze chce siusiu skoro nic nie mowi?He?Poza tym on sika co 2-3 minuty!!!Nie nadazam mu proponowac tego sikania!!! icon_confused.gif

Mam dola....Jestem w domu 2 godziny i juz czuje wstret do tego,do czego wrocilismy.Ja chce wrocic!!!!!!!!!!!!!! rycze.gif

Nie nie...do was oczywiscie dziewczeta icon_biggrin.gif Zawsze! icon_razz.gif
Angie
Dużo zdróweczka dla wszystkkich chorujących!

Bardzo Wam dziekuję za miłe słowa o zdjątkach icon_wink.gif

Ja przed chwilką wróciłam z pracy, mam troche wolnego bo mąż zabrał Natunię do dziadków icon_biggrin.gif Ale muszę się Wam przyznać, że straszliwie za nią tęsknię jak jestem tyyyyle godzin w pracy icon_cry.gif

tatuś przez to, ze ma jeszcze urlop, przyucza Natalkę do nowej niani(naszej sąsiadki). I wyobraźcie sobie, ze jak przebywa u niani to robi siusiu na nocniczek, biega bez pieluszki, nie wiem skąd taka odmiana...a w domu pieluszka jest obowiązkowa...

ajjjj, i najważniejsze - trzymam dziewczynki mocno kciukaski!!!!!!!!!!!!!!!!
Delfinka
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Dudunia????? To TY????? icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif No proszę i kto by pomyslał że z odsieczą to będziesz właśnie TY! icon_lol.gif
No to pechol! Szkoda że oboje tak się "posypaliście" icon_confused.gif No to kurujemy się grupowo! wink.gif Tzn Wy dwoje i Anisia wink.gif Oby jak najszybciej do zdrówka!!!
A byłaś u lekarza??? Jak Dudunio ma temperature to broń boże nie wychodz z nim na słońce! A już czapa obowiązkowo!!!U
Dudunia wcale nie masz najgorzej bo Anisia też przecież nie mówi? No co Ty zapomniałaś???
Nooo Ty sobie chociaz pojechałaś icon_rolleyes.gif a my pewnie nawet nie wyjedziemy ( chociaż jeszcze mam nadzieję wink.gif ) No i ponad tydzień byłaś i jeszcze? wink.gif Czyby komuś się w głowce przewróciło??? wink.gif icon_lol.gif Tak powaznie to szkoda szkoda że wczasy musieliscie skaracać icon_rolleyes.gif

My dzis dalej odsiusianie prowadzimy, trzeba to siedzenie musem w domu na maksa wykorzystać. Niestety efekty są opłakane. Anisia dzisiaj obsikała 2 pary majtek ( oczywiście za kazdym razem przyleciała na siebie naskarzyć wink.gif ) a potem po setnym wykładzie co i jak płakała niemiłosiernie bo chciało jej się siku ale....na nocnik broń boże!!! a majtek nie chciała wybrudzić icon_rolleyes.gif icon_eek.gif Żeby mi sie nie zablokowała ( bo tego się boję ) to zakładałam jej papka, bo tak sie domagała. Oczywiście załatwiała się natychmiastowo icon_rolleyes.gif Potem znów w majtkach i pielucha gdy chciała siku. Normalnie bez sensu icon_rolleyes.gif Rany żebym tylko sie nie poddala icon_rolleyes.gif Bo jestem temu bliska icon_confused.gif

Angulcia kciukasy jak widać sie przydadzą i to bardzo icon_confused.gif Co do Niani to co ja mówiłam??? icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif Bedzie dobrze i jeszcze Natalcia bardziej "wykształcona" będzie icon_lol.gif Jednak dzieci doskonale nas wyczuwają wink.gif i wiedzą na co i u kogo sobie pozwolić a gdzie zachować sie jak trzeba wink.gif icon_lol.gif
Rozumiem Cię z tą tęsknotą Angulek. Ja to nie na tyyyyle godzin ale czasem robie se urlopik od małego diabełka a już na przystanku za nią tęsknię wink.gif icon_razz.gif Zoobaczysz przyzwyczaisz się tak jak wczesniej przywyklaś do chodzenia do pracy! icon_razz.gif

My dzis robimy losowanie kto jutro pójdzie na zakupy i odetchnie od kociołka w domu wink.gif Juz dawno tak nie było żebyśmy tyle godzin spedzieli wspólnie w czterech ścianach. wszystkie pokoje wyglądają tak samo...fuuul wybebeszonych zabawek, jabyśmy 5 a nie 1 dziecko mieli...no tak ale my dwoje to 3 dzieci już jest wink.gif icon_lol.gif
A ja naiwna wziełam na to fioletowanie patyczek z nadzieją że mniej się wypaćkamy niż poprzednio icon_rolleyes.gif Jest gorzej niż było. Urwis tak się wije że buzie ma całą w kreskach icon_evil.gif No i dalej nie wiem ile razy powinnam wiec chyba bede to robić 2 razy dziennie icon_rolleyes.gif
Nie za mało? Nie za dużo?? hmm...icon_rolleyes.gif
mama_dudusia
Odezwe sie rano...
Teraz zem nie w humorze... icon_confused.gif
Przezywam straty.....

icon_biggrin.gif
monikagcm
Dużo zdrówka dla chorowitków. Delf ja smarowałam 3 razy jak mały miał pleśniawki , Dudusia jakbyś pisała o moim Kamilku on wcale nie kuma gdzie sikać a sika też co parę minut jak zleje majtki wcale mu to nie przeszkadza icon_eek.gif a i potrafi zrobić kupkę do majteczek również niczym mu to nie przeszkadza icon_twisted.gif icon_twisted.gif .
monikagcm
Angie ja do pracy wracam we wrześniu też się bardzo boje dodatkowo że będę pracować na noce i po 12 godzin icon_rolleyes.gif . Dudunia wracaj z dobrym humorkiem może jakieś kolorowe sny Ci go poprawią icon_wink.gif
Magdula
Taaaaaa Ewa od wczoraj chora, więc dołączamy do cierpiących!
Cytując lekarza "ma szorstko nad płucami icon_rolleyes.gif " i dostała antybiotyk oraz zakaz wychodzenia z domu icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif . Kaszle i ma katar.
A w poniedziałek mieliśmy iść na "kinder party" icon_evil.gif Najbardziej mnie wnerwia ten zakaz wychodzenia. Jest taka piękna pogoda a mi udało się wyrwać z domu tylko na 30min i to gdy już słońce nie świeciło icon_cry.gif . Ja chce na się wygrzać na słonko!!! Podobno są upały icon_rolleyes.gif , a u mnie w domu chłodek, w pracy chłodek, w samochodzie klimatyzacja icon_rolleyes.gif Ja chce się wygrzać na słonku icon_cry.gif
Dobrze że Ewa nie ma temperatury i nie marudzi.
Oj doła mam... Depresja zimowa czy co... icon_sad.gif
menada
Ojej, ale siÄ™ dzieje icon_eek.gif icon_sad.gif

Delf, duuuużo zdrówka dla Anisi icon_biggrin.gif
A szkoda, że dzidziul nie będzie marcowy, sama się w marcu urodziłam icon_wink.gif
Co do gencjany, to poczytaj tu:
https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?...2b28d7f28b90c9c
i tu (to powinno nawet humor poprawić icon_smile.gif)
https://groups.google.com/group/pl.sci.chem...637ce0297a112c9

Dudusiowa przytul.gif bardzo mi przykro icon_sad.gif Kurujcie się z Dudusiem, może jeszcze wrócicie na wieś.

Ja dziś pół dnia w rozjazdach i pół u teściowej, gdzie czekaliśmy na speców, ktorzy mieli założyć internet i po raz 3 przełożyli wizytę icon_twisted.gif

Honia zrobiła kupkę i 2 x siku do nocnika, a raz zalała teściowej podłogę icon_rolleyes.gif
menada
Magdula, wy też icon_eek.gif icon_sad.gif
Niech Ewcia szybko wraca do zdrowia icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Joanna24
duzo zdrówka dla chorujacych biedactw i mamuś przytul.gif

Menadko: dołaczam cie do listy icon_biggrin.gif

Delfik: o jakim filecie mowa? icon_eek.gif a poza tym nie wiedzialam ze w tych staraniach jesteś taka zaawansowana icon_eek.gif my zaczynamy w sierpniu- mąż sie juz doczekac nie może icon_lol.gif
moze sie uda i bedzie nastepny wysyp dzieciaczków icon_biggrin.gif
Magdula
Dudusiowa Ewa jest pięknie wyedukowana jak się woła siusiu i co należy zrobić. Pięknie mówi ciu-ciu (siusiu) ale co z tego jak tylko na pytanie jak będziesz wołać... Nie mam pomysłu na naukę nocniczkowania, oprócz pytania czy chce (nigdy nie chce icon_rolleyes.gif ). Puszczenie jej bez pieluszki jest ryzykowne bo mamy prawie wszędzie wykładziny. Niani się chyba nie chce próbować, mąż też nie wyraża chęci wspólpracy a sama jestem z nią chyba zbyt krótko . Nie widzę na razie szansy na powodzenie.

buuuuuuuu mam doła
Joanna24
Magdulka- no co ty, nie przejmuj sie przytul.gif , wszystko powoli przyjdzie samo, moze niech sobie popatrzy na inne maluchy sikajace to ja przykład zainspiruje? aga nie gada i nie sika, ale czasem szarpie pampka i pytam- chcesz? kiwa glowa to ja sadzami i................ nic z tego nie wynika. dziecko da jakos znac na 100%
Magdula
Dzięki Asiu! ja wiem że to kwestia czasu tak tylko sobie marudze bo mi dziś źle bardzo
menada
Magdula, luzik - poczytaj ten wÄ…tek:
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=34006

Nasze zdolniachy załapią w 3 dni (kiedy nadejdzie ich pora icon_biggrin.gif )
Magdula
icon_smile.gif
monikagcm
Ula obyś miała racje z tym sikaniem icon_wink.gif Kamil też nie gada i sika w majty icon_twisted.gif icon_twisted.gif Najgorsze , że jak jest w samych majteczkach to ciągle się bawi swoim ptaszkiem icon_eek.gif icon_eek.gif
monikagcm
Wiecie co mówi moje dziecko jak chce pić icon_question.gif mmmmmmmmmmmmmm
długo trwało zanim się zorientowałam nie ma co zdolniacha icon_rolleyes.gif wink.gif
menada
CYTAT(monikagcm)
Wiecie co mówi moje dziecko jak chce pić  :?: mmmmmmmmmmmmmm
dÅ‚ugo trwaÅ‚o zanim siÄ™ zorientowaÅ‚am nie ma co zdolniacha  :roll:  :wink:


Dooobre icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

A ja zapytałam dziś Honię:
- Powiesz mi kiedy będziesz chciała siusiu ?
- NIe
- Czemu nie ?
- Bo nie.

I jak ja mam z nią dyskutować icon_rolleyes.gif Ja niegdy nie mówię "bo nie", jeśli czegoś zabraniam to wyczerpująco tłumaczę dlaczego, a moja córka wali krótką piłką icon_confused.gif icon_smile.gif
mama_dudusia
He he he,troszeczke mnie pocieszylyscie dziewczyneczki z tym sikaniem icon_biggrin.gif Mnie sie polamal nocnik,musze leciec po nowy icon_smile.gif Dudunio lubi ze mna wystawac na desce sedesowej i polewac z wysokosci,he he he,ale usiasc?Za zadne skarby!Ani na nocnik,ani na nakladke sedesowa... icon_confused.gif

Do lekarza dopiero ide,mam na za godzine.Dudunio meczyl sie w nocy okrutnie,caly nosek obklejony i wysoka goraczka...Nie spalismy do 2....Potem jakos poszlo.

Co do powrotu na wies,moze,moze...ale malo prawdopodobne.

Delf,wybacz,myslalam,ze Anisia nie mowi bo sie wstydzi icon_confused.gif Jakos do mnie nie dotarlo,ze w ogole nie.Poprawie sie....Rany, musze isc,moj syn jest tak jeczacy,ze glowa boli,a sama nie czuje sie za dobrze!Ide sie poprzytulac,pa pa!
Pozdrowionka dla chorowitkow i dla Odpampkowcow!


Acha!Delf,dzieki za zdjatka,sa wspaniale!!! icon_biggrin.gif
Jalla
Pozdrowienia dla wszystkich chorowitków i nie tylko!

U nas drobne sukcesy w siusianiu są, bo udało się kilka razy zrobić na nocnik. A już myślałam, że to się w życiu nie uda. Nie wiem tylko dlaczego moje dziecko woła, że chce kupę, a chodzi oczywiście o siusiu icon_eek.gif icon_confused.gif
I się wycwanił, woła że chce kupę, a jak ja lecę z nocnikiem to ten "zaltowałem" (żartowałem). Dowcipniś jeden! icon_lol.gif

Musimy się pochwalić. Kajtuś na zakończenie roku dostał swoje pierwsze świadectwo icon_wink.gif , a właściwie to dyplom. icon_biggrin.gif
Kilka fotek z ostanich zajęć HD:






Byliśmy też z Kajtkiem w kinie na filmie "Auta". Zasnął na końcówce. Pracownicy kina się śmaili, że widocznie film musiał być straaasznie ciekawy. icon_wink.gif

Jak seans się rozpoczął szukałam akurat czegoś w torebce, a Kajtek "ooo! mama wizor włączyła!" (wzior to telewizor) icon_lol.gif
Jakbyście się chciały też kiedyś wybrać to uprzejmie donoszę, że dzieci do 3 lat mają wstęp do kina bezpłatny icon_exclaim.gif

AniuM, Kajtek też przeklina. icon_redface.gif Z tym, że on mówi: "kuwa" i "dubas jesteś" (o ile jestem w stanie domyśleć się co znaczy pierwsze, to z drugim nie mam pojęcia). Zupełnie nie wiem co z tym robić. Jak tłumaczę, że to brzydko tak mówić, to efekt jest odwrotny i gada jak katarynka. Teraz nie zwracam więc zupełnie uwagi, ale nie wiem czy to słuszna postawa.
mama_dudusia
Bylam u lekarza................ icon_confused.gif icon_cry.gif
Maly ma zapalenie gardla,ogolne silne oslabienie i z tego wszystkiego rzucilo mu sie takze na oba uszka.....Ehh...Biedactwo moje,ciagle ma goraczke,i tuli sie do mnie jak psiak.
A mowilam wam,ze ogolilam go prawie na Å‚yso? icon_smile.gif

Chwilowo odpampkowywanie zawieszone z wiadomych wzgledow.Podaruje mu te kilka dni.Za to zaopatrze sie w nowy nocniczek przez ten czas.

Jalla,z tego co wiem,jest to jedyny sposob na przeklinanie,i ponoc w koncu da efekty,wiec nic sie nie martw,glowa do gory. icon_biggrin.gif
Mowie"ponoc"bo sama tego nie probowalam,poki co Dudus nie mowi nic,co wiec za tym idzie takze nie przeklina icon_biggrin.gif

Menadko,twoja corcia jest tak rezolutna jak sliczna,nic wiec dziwnego,ze postepy antypampkowe sa!Jest tez jak slysze wielka indywidualistka.Nie czepiaj sie!Bo nie powinno ci wystarczyc! icon_biggrin.gif

Delf,wspolczuje przejsc z fiolecikiem... icon_confused.gif Pewnie Anisia wyglada w nim przezabawnie..... icon_biggrin.gif Moj syn jest w najgorszym jak dotad stanie.Pomijam opisane dolegliwosci.Jest tak slabiutki,rozgrzany,caly rumiany,obklejony katarem do ran na nosku,zalzawiony i cierpiacy,ze az zal patrzyc.

Totez zawieszam pisanie na czas nieokreslony,co by nie byc wyrodna matka,odezwe sie za jakies 2-3 dni dziewczynki jak moje slonko poczuje sie lepiej.
Pa paaa!
[/list]
Delfinka
Moniś dzięki za cynk icon_razz.gif W takim razie dorzuce pędzlowanie jeszcze popołudniu icon_rolleyes.gif A z tym piciem to dooobre icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Magdunia uściski dla Ewuni! I przybij nieszczęsnego piatala z tym wychodzebniem icon_sad.gif Dla mnie to też są tortury niesłychane i już nie mogę się doczekać kiedy wszystko minie icon_confused.gif Normalnie wyje do sufitu icon_confused.gif niecierpi być zamknięta w klatce icon_confused.gif
Menadko dzięki za linki! icon_razz.gif Zwłaszcza za drugi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif No i faktycznie po wieczornej kąpieli wszystko Anisi z buzialka zlazło icon_razz.gif Ja też nic juz nie mam tyko paznokcie zostły filoetowe icon_lol.gif
Joasiu ten fiolecik to pyoctamina, mam tym smarować Anisi dziąsła icon_rolleyes.gif A co do zaawansowania to wcele nie jesteśmy grubo do przodu bo to dopiero nasze początki. Miałam tylko nadzieję przez to że aż tyyyle dni mi sie spóźniał icon_confused.gif Widac moja psychika zrobiła swoje i niezły kawał jej się udał icon_wink.gif
Jalla no proszę! Gratulacje dla naszego małego DYPLOMATY icon_wink.gif icon_lol.gif
Dudunia faktycznie z braku mowy to jedyny plus że = brak przekleństw icon_wink.gif i dyskusji jakie ma Menadka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Natomiast co do porozumiewania się Anisia świetnie wszystko kuma i ja ją też, tylko uuuuuparciuch z niej icon_evil.gif W ciągu 2 godzin prałam 4 pary majtek icon_confused.gif

A Anisie faktycznie bolą te dziąsła icon_confused.gif Widze że jest głodna i co weźmie to zaraz leci żeby mi wypluć na ręke icon_confused.gif Robie jej teraz papki jak dla maluszka z dawnych czasów i wróciła do znienawidzonego mleka icon_wink.gif Pije ile się da icon_wink.gif
A wczoraj zjadla 2 kostki chleba, jeden gryz banana, reszta to picie. Mamy już pół kilo na wadze w plecy hmm...
Dziś rano moja panna wstała o 4:30 icon_eek.gif i heja się bawić icon_eek.gif Natomiast odbiło się to już o 11:30 bo zasnęła na fotelu. A raczej opierając sie o nim. Stała na nogach a plecki lezały na siedzeniu icon_eek.gif Oczywiście gatki mokre wiec i może dlatego nie usiadła icon_wink.gif icon_lol.gif No i jeszcze spi, oczywiscie już w łóżku icon_lol.gif

jezu, ja chce wyjści z domu!!!!!!!!!!!! icon_evil.gif icon_confused.gif
Zuzia
Witam icon_biggrin.gif

mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ??
Witam Mamę Dudusia, bo z Nią nie miałam okazji się wcześniej "widywać".

Dzięki podczytywaniu wiem co się tutaj dzieje, przez najbliższy miesiąc będę też pisać co u mnie i u Alci, bo przez miesiąc mam laptopa służbowego, więc będę mogła nadrabiać zaległości. Bo w pracy, przez przygotowywanie do druku naszych zbiorów często nie mam jak wyjść do wc, a o długim pisaniu mogę zapomnieć...

A u mnie i Ali wiele się wydarzyło przez ostatnie miesiące, nie chcę pisać o szczegółach. Ale mieszkam z Alą sama, wyprowadziłyśmy się od taty Ali i nie wygląda na to, żebym zmieniła szybko decyzję. Złe chwile, dzięki bliskim i życzliwym minęły, teraz wprawiam się w samotnym macierzyństwie i stwierdzam, że bardziej jestem zorganizowana niż przed wyprowadzką. Ala jest bardzo pogodną istotką, poddawaną ćwiczeniu nocnikowemu z efektami, jednak smoka dalej ciągnie, a szczególnie przed snem. Ala gaworzy po swojemu, a wczoraj mnie rozczuliła jak podbiegła do mnie i obejmując mnie za szyję powiedziła "mamusia".

Tyle na teraz, bo jeszcze nie umiem opanować sprzętu bez myszki icon_sad.gif ... ale uda mi się.

Zdrówka chorowitkom życzę, starającym się udanych prób i pozdrawiam
Delfinka
Zuzieńko bardzo się cieszę że Cię widzę icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif i że będziesz z nami ( tyyylko icon_confused.gif ) miesiąc! icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Mówiłam już kiedyś że jesteś dzielna! Buziaczki dla Was dziewczynki!! I więcej i więcej takich ludzi jakimi ostatnio się otaczacie bardzo Wam życzę! icon_razz.gif
Zuziu tylko naucz się prędko wink.gif
mama_dudusia
Witam Cie Zuziu rownie serdecznie icon_biggrin.gif
Jesli,jak mowisz jestes wesola osobka,a do tego masz wsparcie bliskich osob-wszystko uda Ci sie na pewno!Ja tez jestem typem wiecznego optymisty,i wiele mi sie udalo i bez wsparcia,jakos sobie radze jako samotna mamusia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Dudunio wynagradza mi wszystkie trudy icon_cool.gif .Powodzenia!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Wiem,wiem,mialam nie pisac ale Dudunio przez moment zajal sie samoezielnym wyjadaniem serka homo,wiec korzystam skwapliwie.

Dziewczeta ,na forum jeszczec chyba nie pytalam,najwyzsza pora:
Ktora z was ma jakiegos znajomegp prawnika,ktory moglby sie zajac moimi sprawami w sadzie rodzinnym??Prosze,dajcie cynk jesli macie,bo na mysl o spotkaniu z ojcem Dudunia cierpnie mi skora,a jesli do tego przegram sprawy to sie potrzaskam.Potrzebuje adwokata za rozsadna sumke,w sprawach o ograniczenie praw do dziecka i podwyzszeniu alimentow.To dla mnie bardzo wazne,lada moment powinnam zlozyc pozwy.
Delfinka
Dudunia a ja już biłam sie z myślami żem wredna matka bo nadal sie tu zjawiam icon_redface.gif icon_wink.gif No ale Niunia w tym czasie bez opieki nie jest icon_wink.gif
Dzionek był całkiem spokojny a tu proszę godzinę temu Anisia dostała 39,2 icon_sad.gif i już sobie spi icon_sad.gif
Dudunia TY się ciesz że Ci dziecko mimo temperatury pedzluje serek icon_razz.gif A moje jak ma nabrać sił gdy tylko krzyczy na widok jedzenia icon_confused.gif Dziś nawet papek nie ruszyła icon_confused.gif Ino to mleko icon_rolleyes.gif Jakoś watpię by wyzdrowiała do niedzieli dziś już czwartek icon_confused.gif do tego dostała jakiegoś bąbla ( chyba zimno) w kąciku i na języku icon_sad.gif Coraz bardziej cierpi i popłakuje icon_sad.gif

A ja jeszcze jeden dzień w zamknięciu i oszaleję!!!! icon_confused.gif Duuuszno, gorąco i ta świadomość niemocy! icon_evil.gif

Na dziś koniec bo Anisia wędruje do swojego łożeczka wiec jej juz nie bedziemy przeszkadzać. Do jutra!

P.S
Ciarki to mi przechodzą na myśl przez co dziewczynki musicie przechodzić. Niestety pomocna nie będę bo nikogo takiego nie znam icon_confused.gif
menada
Witaj Zuziu icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Miło Cię znów "widzieć" icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Napisz więcej o Aluni, co porabia kiedy pracujesz, jak jedzenie, mówienie itd icon_lol.gif icon_lol.gif
Przykro mi, że nie ułożyło Ci się z mężem ale czasem tak bywa.

Dudusiowa
, niestety nie znam żadnego adwokata ale popytam znajomych icon_sad.gif Spróbuj też zapytać na forum dolnośląskim.

A ja jutro jadę na weekend do rodziców, w sobotę umówiłam się ze znajomymi, którzy mają 2,5 letnią Tosię icon_smile.gif Zaplanowaliśmy basen, figloraj, park a potem dzieci pójdą spać a my grilujemy icon_smile.gif

Aaaaa, w rodzinie znów pojawi się mały dzidziuś, okazało się, że kuzynka jest w ciąży i ma termin na 2 luty icon_smile.gif
monikagcm
Witaj Zuziu bardzo mi przykro że Wam nie wyszło Ala ma bardzo dzielną mamusie i to najważniejsze icon_wink.gif Dudusiowa ja mogę Ci pomóc wirtualnie jeżeli masz jakieś pytania to pisz ja zapytam męża niestety na pomoc osobistą za daleko icon_confused.gif . Kurcze te wirusy roznoszą się strasznie Kamil kaszle ma gorączkę i katar a w niedziele jedziemy zaraz lecę do lekarza icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif .
Delfinka
Menadko szykuje się super zabawa!!! Anisia też tak chce!!! icon_lol.gif icon_razz.gif
Moniś trzymam kciuki żeby to nie bylo nic poważnego i żeby chociaż Tobie udał się wyjad!!! Daj znać jak bedzie cie po wizycie!

A u nas...trochę się w noc nalatałam ale zyby tylko anisię przykryć. Potem wstała tym razem o 5 i buszowała do 7:30. Później zasneła a ja padłam razem z nią icon_rolleyes.gif
I ryczeć mi sie chce icon_sad.gif Jej jama ustna jest tragiczna, normalnie nie doopisania icon_sad.gif Dziąsła popuchnięte, przekrwawione, jakieś gule, gule na języku. Fatalnie...wyć mi sie chce, prawie jej zębów nie widać icon_sad.gif
Jest coraz gorzej icon_confused.gif Dobrze że mąż to mnie czasem "trzepnie" bym się opamietała ...bo ja jakieś czarne mysli mam, juz mi się śniło że jej wszystkie zęby wylaciały... icon_sad.gif

Miłego weekendu! Ale wam zazdroszczę! icon_rolleyes.gif
mama_dudusia
Delfinko,nie kaze ci sie usmiechnac bo to banal bedzie,ale glowa do gory!W koncu bedzie lepiej,wiesz o tym,prawda?U nas weekend tez nie bedzie za wesoly!Nie martw sie bo serce mi peknie!

przesylam na taki chocby malenki usmieszek zdjecie mojego Å‚yska ze wsi...
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.