To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie byłoby lata 07' bez KWIETNIÓWEK 04' :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
dawidek2
CYTAT(justin @ pon, 18 cze 2007 - 23:04) *
[/b]dawidku[b] ale piekny weekend przed Wami. Tylko głupot nie naróbcie 08.gif

No co ty! 29.gif Dziękuję bardzo, ja już moje dzieci mam w domu 06.gif

Anetka, Pyśia super fotki! icon_smile.gif

Ania. Zdrówka dla Grzesia, obście się jak najszybciej uporali z chorubskiem.

Zaraz lecę na kawusię z koleżanką icon_smile.gif
Patison
Jaaaaaaaaaaaaakie wyjazdowe foty aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 03.gif 03.gif
Aneta i mala sie nie bala na takiej slizgawie? ale czadzior, hihi icon_lol.gif
a na kucyku, no jaka zadowolona icon_biggrin.gif pamietam ze Wi byl caly dumny jadac na kucyku wink.gif

Packa, ale mial Jasko raj nadmorski 06.gif super kapitan 06.gif 06.gif
a i wyjazd weekendowy bardzo udany widze, do Dresna Was pognalo - piknie tam co icon_cool.gif

Dawidzie, zazdraszczam bardzo wyjazdu, meza pomyslowego masz, wypocznij ze wszech stron :!: :!:
zapowiada sie wysmienicie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
i trzymam kciuka coby Franka nie wysypalo!

Aniu, boszsz co za koszmarek przeszliscie.....jejku dobrze ze sie skonczylo....biedaczek z Grzesia 32.gif
jak on sie dzis czuje???
dawidek2
Aaaaaaaaaaaa, przecież zapomniałam powiedzieć najważniejszą wiadomość. icon_smile.gif Rozwiązały się moje dylemjaty pracowe icon_smile.gif

Robciu zdecydował się na tą pracę w Katowicach, a ja podjęłam decyzję, że zostanę z Franiem do roczku w domu, a później będę szukać pracy u kogoś. O!
Teraz jestem na etapie rozwiązywania firmy i do końca czerwca mam się uwinąć z tym zamieszaniem.
dawidek2
Julka Bożociałówka icon_smile.gif
aneta z urwisami
Dawidek cieszę się że wszystko sie ułozyło.
Czyli przeprowadzka do Katowic wam sie szykuję ( jesli mozna spytać 08.gif ) czy mąż będzie dojeżdżajacy.

Julcia super damusia, kapelusik fajowy 03.gif
Patison
Dawid! suuuuuuuuuuuuuper 06.gif 06.gif



a teraz obiecane zdjecia:

icon_arrow.gif gospodarstwo, gdzie mieszkalismy








mieszkaniec-Bella(a raczej jej ryjek)






Wips w aucie


i Wips w kapieli


icon_arrow.gif spacery po okolicznych polach (ale bylo radochy dla mieszczuchow)
















icon_arrow.gif wyprawa do lasu i na gore do wierzy widokowej












icon_arrow.gif zabawy Wiktora



"mamo, pac jak skace!"






icon_arrow.gif i na koniec wyprawa do zamku (Grodziec)









przydybana










Ptysiak
Pacia, jak tak patrze na wasze zdjecia to wydaje mi sie ze byliscie na drugim koncu Polski - poubierani w bluzy, kurtki, dlygie spodnie icon_razz.gif a byliscie niedaleko nas icon_smile.gif
Patison
przesadzilas z tymi kurtkami...hehe
w sobote rano do poludnia byl chlodny wiatr, potem upaliszon i lezenie na lezakach 03.gif
Patison
no dobra....w zwiazku z tym, ze do jutra godzin pracowych, nie bede miala dostepu do kompa....a chce byc pierwsza 06.gif 06.gif 06.gif

Składam najserdeczniejsze zyczeni urodzinowe Paciulce Mojej Kochanej.
Ptyska, spelnienia marzen i wszystkiego naaaaaaaaaaaaj pozytywnego!!!


Ptysiak
ojej 37.gif

dziekuje Paciulko moja kochana przytul.gif
justin
a to i ja sie chętnie do zyczeń przyłączę 06.gif
wszystkiego naj, naj, naj 06.gif 06.gif 06.gif

Patison, zdjęcia odjazdowe, a przydybana chyba najlepsza 06.gif

dawidku, sliczne zdjęcie Julki, a ta dziewczynka w ludowym stroju jaka piekna 03.gif
no i właśnie, mąż będzie dojeżdżał???
Mama Madzia
PTYSIU WSZYSTKIEGO CO NAJMILSZE, NAJSłODSZE , NAJKOCHAŃSZE, SPEŁNIENIA MARZEŃ I SAMYCH RADOSNYCH DNI !!!
aneta z urwisami
STO LAT STO LAT STO LAT DLA NASZEJ PTYSIULI !!!
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ SPEŁNIENIA MARZEŃ, MNÓSTWO RADOŚCI I UŚMIECHU NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA 03.gif



Patison to ma jakis kalendarz urodzinowy 08.gif naszych mam kwietniowych, ciekawe czy wszystkich 29.gif

madziarex
Ptyśku miśku 100 lat w raości , uśmiechu , dostatku i przy boku dwóch kochających Cię facetów przytul.gif impreza.gif
Mama Madzia
MADZIU I MICHALE W 4 ROCZNICE wASZEGO ŚLUBU ŻYCZYMY WAM MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I DALSZYCH TAK PIĘKNYCH ROCZNIC
03.gif
Mama Madzia
Ponieważ mam teraz chwiolke a niewiem kiedy takowa znów się zdarzy wiec rzucę Wam kilka naszych zaleglych fotek 03.gif pewnie to juz sa ostatnie moje foty wysylane z Polski 13.gif bo w przyszłym tygodniu przelotem bede tylko w domciu a na koniec tygodnia daje klucze osobie ktora od nas wynajmuje mieszkanko więc fotek na pewno żadnych już nie zapodam ale na pewno nie omieszkam pożegnać sie 03.gif

oto fotorelacja różniasta 04.gif

.

Kacper lepi kotlety 29.gif
.
tyle ulepił, na prawde 03.gif
.

Kacpere szaleje na weselu
.

Oli był na poprawinach 03.gif
.

zabawy u babci 03.gif
.
.
.

Pani Młoda 04.gif
.

i koniec, idzeemy 08.gif
.

Przepraszam za ilość 08.gif
aneta z urwisami
Madziu małooooo 03.gif chłopcy fajowi, niema to jak zabawa na świeżym powietrzu u babci 03.gif można szalec do woli.

U nas pada że hej, nie moglismy z samochodu do drzwi dobiec choć to pare kroków, grzmi błyska się .

Jutro mamy zakonczenie roku u Mateusza w szkole, siostra też się wybiera zobaczymy jak to bedzie.



Madziarka wszystkiego naj naj naj spełnienia marzeń, kolejnych wspólnie spedzonych latek i mnóstwo miłości 03.gif
Patison
Madziuuuuuuuuu, kolejnych wspanialych w pelnej szczesliwosci lat w malzenstwie!

Patison
a tutaj to taka cisza, ze az boli.... jak ja sie rozbujalam to znowu Madziarka zamilkla icon_rolleyes.gif Ptyska tez nie chce dac sie zmotywowac...och Wy baby :nie nie!

MadziuM, jak Ci mlodszy synio wyrosl, wooow, dawno go nam nie pokazywalas...a kacper - dżiiii ile on ma wzrotu??? wysoki bardzo jest co???
w welonie boski 03.gif

Anetko, niestety nie znam dat wszytskich icon_redface.gif akurat tylko Madziarki i Ptysi icon_redface.gif
zrobmy liste urodzin i imienin 06.gif

Pogoda sie nam popsiula, weekend tez zapowiadaja deszczowy a my wyjazdowi...no nic to, lepsze to niz siedzenie w domu 08.gif
kupilismy sobie nowy obiektyw, z mysla o naszej jesiennej wyprawie, coby nie targc ze soba trzech - tylko tki jeden uniwersalny bardziej teraz mamy.
I oto niemrawe pierwsze proby zdjec z niego z wczorajszej poznopopoludniowej wyprawy na plac zabaw icon_smile.gif
(bardzij u nas zdjeciowo ostatnio ni rozmownie...)










justin
hej dziewczyny
mi osobiście pasuje, że tutaj tak zdjęciowo, chętnie oglądam Wasze dzieciaki 03.gif

dzisiaj mam znowu remont, przyszli faceci i wywalają nam stare żeberkowe kaloryfery, wiecie ile syfu, fuj, fuj, fuj.
potem będzie murowanie wnęk po kaloryferach i zakładanie nowych, aha i jeszcze kucie na nowe rurki 21.gif
Lodzio, miodzio 37.gif

wczoraj byłam u ortodonty, chyba założę sobie aparatr na zęby - na stare lata 37.gif
aneta z urwisami
hej my juz po zakonczeniu roku szkolengo, świadectwo jest ocen opisowa też jest, nie jest źle tylko to zachowanie, gada kręci się uparty jak osioł 21.gif

Teraz wakacje chyba oszaleję z nimi w domu 37.gif już jest wojna

Patison zdjęcia super, udanego weekendowania 03.gif

Nas też czeka zakup aparatu bo ten całkiem padł 21.gif dzis nawet nie drgnoł.

Justin współczuję, no niezły musisz mieć bałaganik ale pocieszaj się myslą że bedziesz miec nowe kaloryferki 03.gif

dawidek2
Dla obu Madź icon_smile.gif Najserdeczniejsze życzonka od krakowianki icon_smile.gif

Co do Waszego pytania, to tak. Mąż będzie codziennie dojeżdzał do Katowic 41.gif
Zaczyna od września i praca niestety w godz 9-17, więc z dojazdem, to wróci na kąpanie dzieciaków...

Julka pomału wraca do żywych icon_smile.gif. Ma jeszcze mnóstwo krostek, ale już w postaci strupków, więc teoretycznie nie zaraża. Idę z nią na 14 na kontrolę i jak będzie wszystko ok, to wraca z "sanatorium" icon_wink.gif u dziadków do domu icon_smile.gif.

A w sobotę u nas Wianki. Będzie parę fajnych zespołów i pewnie jak co roku, lasery i światła icon_smile.gif. Mam nadzieję, że uda nam się wybrać icon_smile.gif
madziarex
W końcu mam chwilę w pracy i mogę kliknąć ...

Zacznę od boskich zdjęć Paciek obu , Madzi i Dawidka icon_smile.gif Wszystkie maluszki wyglądają super icon_smile.gif Cieszę się , ze w końcu Madzia wkleiła tyle fotek , bo chłopaków to już wieki nie pokazywała.
Ps. Ślicznie wyglądałaś na weselu icon_smile.gif


Jasiek urósł , Wiktor spoważniał -( nawet Michał pwiedział , że Wip wygląda na bite 4 lata ) , Kacper jest prawdziwym starszym bratem , a Jula powinna już startowac w wyborach miss icon_biggrin.gif

To tak w pioruńskim skrócie.

U nas wczoraj minęły 4 lata poślubne ,minęły dość wesoło , bo na koncercie rockowym , po którym do dziś boli mnie od huku głowa . Teraz odliczam już godziny do weekendu icon_biggrin.gif:D:D Ale co będziemy robić??? nie wiem 21.gif Jedno jest pewne - teść ma dzisiaj imieniny.Może go nawiedzimy ??? O- ale wymyśliłam se heheheh icon_smile.gif

Wiecie coś Wam na koniec powiem... Q siedzi wczoraj z nami w łóżku i mówi- wiecie- jak się coś zepsuje , to się mówi CHOLERA JASNA 37.gif 37.gif Powtórzył ze trzy razy ,a ja milczałam jak grób...

Gdzie on to słyszał..................................... 11.gif


Udanego weekendu lasencje icon_smile.gif
Patison
zginal Titus 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif
czarna rozpacz i histeria w domu 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif
madziarex
o qrde 21.gif Szukajcie go , w końcu nie ma 3 cm...

Widzę , ze dzisiaj bardzo piszące Panie były...

My właśnie wróciliśmy do domu.Tak jak mówiłam- teścia nawiedziliśmy , choć jak się okazało imieniny ma 24 -6 06.gif Ale fajny wypad był icon_smile.gif
justin
anetko w domu koszmar, koszmar.
Jeszcze w przyszłym tygodniu będzie się to ciągnęło, bo dzisiaj tylko wycieli stare 21.gif , wykuli piony na nowe rury i inne podejścia. A potem dalej montowanie. Jutro jeszcze facet będzie zamurowywał wnęki po starych kaloryferach 37.gif , kupa roboty.

Patison, znalazł się?

dawidku, co to sa Wianki, będziecie wianki na wodzie puszczać? O to chodzi?

madziarko, no ale teśc na pewno się ucieszył icon_mrgreen.gif
madziarex
Ucieszył, bardzo icon_smile.gif My też , bo mini imprezkę z teściową sobie zrobiliśmy impreza.gif 02.gif

Teraz luzzz- Q śpi , M ogląda tvn turbo ,a ja mam chwilę dla siebie brawo_bis.gif Szkoda , ze dopiero o 22.22 ........... icon_wink.gif

Dawidku co do jazd R poza miasto- dacie radę , zwłaszcza , ze Ty będziesz w domku z dziećmi.

Co do Wianków Justin , to z pewnością idą je puszczać z okazji Jana ( tzw Janki-wianki ) icon_mrgreen.gif Oni mają gdzie , bo rzeka fajowa ....Cholender ...my zawsze w tym dniu w Konopnicy byliśmy , a w tym roku d...a 21.gif

Ehhhhhhhhhhh.........




Udanego weekendu i spokojnej nocki babki lube icon_smile.gif
Ptysiak
jeju, jak to Titus zginal? gdzie 23.gif


ja cos nie mam ostatnio weny na pisanie icon_confused.gif dzisiaj wieczorem znowu grillujemy z sasiadami 06.gif a Jasiek do mojej mamy, co bysmy sie wyspali jutro bo po ostatnim grillu ktory trwa do 3 rano Jasiek nas obudzil o 6 21.gif
dawidek2
CYTAT(justin @ pią, 22 cze 2007 - 22:12) *
dawidku, co to sa Wianki, będziecie wianki na wodzie puszczać? O to chodzi?


No ja raczej nie, bo po dwójce dzieci, to się już nie łąpię 29.gif
Podsyłąm linka. Kliknij sobie na "spot telewizyjny"- po lewej na dole, albo na galerię. Widzę, że zapodali już aktualne zdjęcia.
My chcieliśmy się wybrać w czwórkę. Mieliśmy pożyczyć drugi wózek i uśpić dzieciaki na zewnątrz, ale w sumie skończyło się na tym, że słodziaki posnęły w domu, a R. zabrał rodziców na Kopiec Kościuszki na samo oglądanie sztucznych ogni icon_smile.gif

Julka, bidulka ma się coraz lepiej. Jescze ma dużo śladów, ale są już one w postaci strupków, więc już nie zaraża. icon_smile.gif
Dziś byliśmy na Błoniach i na fajnym placu zabaw dla Małęj, a potem na pychotowym żarełku we włoskiej knajpce icon_smile.gif. Siedzieliśmy w ogródku, Julka integrowała się rysując przy stoliku dla dzieciaków, a Franciszek mój osobisty icon_wink.gif spał sobie kulturalnie w wózku 06.gif
Po południu podjechaliśmy do "Dekatlonu" z myślą zakupu rowerka dla Julki, ale dziecko moje nie było nim zainteresowane 21.gif , więc wyszliśmy z zestawem do gry w kometkę i latawcem dla tatusia 06.gif


dawidek2
Fajnie, że wkleiłam linka 21.gif 08.gif
https://www.wianki.krakow.pl/
Dorotka
Witam serdecznie wszystkie miłe panie i ich przeurocze dzieciątka icon_smile.gif

Na początek najserdeczniejszej życzenia urodzinowe, imieninowe i rocznicowe brawo_bis.gif

My 8 rocznicę ślubu będziemy spędzać za kilka dni na wakacjach icon_smile.gif W nocy piekłam ciasta, bo przypomniało mi się, że ma dziś imieniny a do pracy nic nie kupiłam 29.gif w końcu padłam, na szczęście mąż przytomny pozalewał je galaretkami 08.gif

Chłopaki chodzą ostatni tydzień do przedszkola, ale są w innej grupie bo ich panie wyjechały na egzaminy. Mam nadzieję, że dadzą radę, zwłaszcza Kornelek. On z kim siedzi temu opowiada, że go kocha i zawsze na tym dobrze wychodzi 03.gif cwaniak mały.

Madziarko chyba spotkamy się dopiero w sierpniu, bo chłopki cały lipiec będą w Kątach Rybackich icon_smile.gif
madziarex
Dobry dzień icon_smile.gif

Dorotko wszytskiego naj z okazji imienin icon_smile.gif

Fajnie macie z tym wyjazdem i wakacjami... też bym już chciał urlop ,a to dopiero 20 sierpnia 21.gif Zdradzisz gdzie jedziecie?


Nam weekend minął nie wiem kiedy , przeleciał przez palce. Odliczam dni do kolejnego hehehe icon_smile.gif
W sobotę naszej świadkowej ze śłubu ,a mojej długoletniej psiapsióce urodziła się dzidzia- słodka dziewczynka icon_smile.gif Śmiać mi się chciało ,b o miałam okazję gadac przez telefon z kumpelą kiedy ją skurcze złapały 23.gif Jak mi zaczęła sapać do słuchawki ,t o usiadłam, bo mi się sabo zrobiło 08.gif Powiem Wam , że zatęskniłam za takim maluszkiem... 06.gif Ale to tylko sfera marzeń............................


No- niebawem do domu.W końcu zobaczę moje dziecko kochane , bo wczoraj zastrajkował i powiedział , ze zostaje na noc u dziadków.Starzy sie zapakowali i pojechali do domu ,a dziecko zostało do dziś 08.gif

Do poklikania
Patison
na razie wkleje Wam zdjecia weekendowe, a odezwe sie jutro icon_cool.gif


icon_arrow.gif wjazd na Sniezke (alez bylo zimno na gorze, brrrrr i jakie szzczescie - bo ledwo zeszlismy z wyciagu a tu taka ulewa icon_eek.gif , wiec trzeba bylo sie schowac i ciepla herbatka ogrzac)









jak schodzilismy tez nas deszcz dopadl wiec schronilismy sie w takij budce hihi




icon_arrow.gif a na dole juz tylko atrakcje
Wi w koncu odwazyl sie skakac






jezdzilismy na saneczkach


a potem trzeba bylo sie posilic i odpoczac (cnowu kryjac sie przed deszczem hihi)








icon_arrow.gif
a to juz czeskie zoo safari (jedno z najpiekniejszych jakie widzialam!!! polecam!!)











ZEBRAnie












Wips musial zaliczyc place zabaw wszelakie i kucyki tez








i obowiazkowo swiat dinosow






i biegusiem do domu


madziarex
Hej z rana icon_smile.gif

Patison fotki czad max icon_smile.gif Najfajnieszjesz to rodzinne , we troje icon_smile.gif
Safari widać też niezłe icon_smile.gif Aha no i ze zdjęć wnioskuję , że Tistuś się znalazł 06.gif

Kurcze ja też mam sporo nowych zdjęć ,ale mi s 37.gif ię ich zmiejszać nie chce Może znajdę wenę w tym tygodniu , to też się pochwalę.


Tak sobie czytałam kilka str wstecz i zauważyłam dopiero , ze o przeps na knedle byłam proszona 02.gif
Ja wszytsko robiłam " na oko". Ugotowałam pół dużego garna ziemniaków- chyba z 1kg- 1,5 kg , ostudziłam, zmieliłam maszynką , dodałam jajko i mąkę i już. Ugniataliśmy z Qbą dopóki się nie przestało lepić do rąk i potem do środka hop dużą truskawę , łyżeczkę cukru z cynamonem i do gara icon_smile.gif Ot- to moje knedle 06.gif


Nie wiem czy u Was też jest tak "pięknie" , jak u nas w Łodzi... Wiatr taki , że łeb chce urwać , leje jak z cebra i nie wiem jak tu do pracy iść...kalosze by się przydały 08.gif Brrrrr kocham takie załamania pogodowe.

Ok - na koniec zdjęcia z synkiem i koszem kwiatów , jakie moja mama dostała na zakończenie roku od trzeciej klasy 10.gif 03.gif

madziarex


Miłego dnia icon_smile.gif M&Q 06.gif
Dorotka
Madziarko i Patisonku zdjęcia cudniaste icon_smile.gif
Patison gdzie jest takie fantastyczne zoo, to może się wybierzemy w któryś weekend. Moje chłopki placem zabaw byliby zachwyceni. Ostatnio jeździmy po całej Łodzi i okolicach i zaliczamy wszystkie 03.gif Ostatnio mąż stwierdził, że w Koluszkach widział fajny 29.gif ale zabierzemy chłopków dopiero jak wrócą z nad morza 08.gif

Madziarko jedziemy tam gdzie w zeszłym roku icon_smile.gif Do Kątów Rybackich 06.gif
Patison
No joł 06.gif
weekend jak widac na wyzej zalaczonych obrazkach byl udany bardzo...noc dodac nic ujac, chyba mowia same za siebie co 08.gif
wypoczeta, szczesliwa, wychodzona...rodzina cala 03.gif

Madziarka, Ty tu nie szczuj nas dwiema (btw piknymu fotami) tylko dawaj wiecej 21.gif 21.gif
slyszalam, ze dizs was znowu jakimis nawalnicami strasza? co to sie w tej wasze Łodzi dzieje, hę/

Dorotko, podaje link do strony https://www.zoodk.cz/home_pl.php

W poniedzialek mialam wolne i poszalalam sobie z mezem to tu, to tam 29.gif hihi
dzis brutalny powrot do pracy i od razu radosna nowina...w lipcu kierownik wymyslil sobie jakies szkolenie 10 godzinne w niedziele 21.gif i nic w tym niby (?) strasznego, gdyby nie do ze sobote mam pracujaca, wiec 11 dni bede zapitalac bez wolnego icon_evil.gif hał najs icon_evil.gif pedal bez zycia prywatego icon_evil.gif
za to w najblizsza niedziele wybywamy n urodziny do kuzyna,o 08.gif
w sobote niestety pracuje, a chlopaki wybieraja sie do kina na "Franklina" 06.gif
Nu, a w przyszlym tygodniu moj prywatny maz wybywa na tydzien prawie do Bostonu - temu to sie powodzi wink.gif a ja bede sama z dzieckiem urzedowac icon_rolleyes.gif

To tyle w skrocie...co u Was?
dawidek2
Pati. Zdjęcia cudne, zwłaszcza rodzinne ( szturchnij małża w żeberko, coby czasem na fotce zęby pokazał icon_wink.gif ) i to z Wipkiem kukającym zza drzewa. 06.gif Super rodzinny weekend icon_smile.gif

Madzia. Wow, ale kwiaty icon_smile.gif. Druga fotka, strasznie ciepła icon_smile.gif

Dziś byłam z Julką w nowym przedszkolu, na Dniu Otwartym icon_smile.gif Była sympatycznie, aczkolwiek PAn Wodzirej, który był zamówiony z myślą o imprezce na zewnątrz, z powodu aury robił zabawę w sali. I wszystko byłoby fajnie ( oprócz czadowego nagłośnienia), gdyby nie jego fantastyczny pomysł pt: " A teraz wszyscy krzyczymy" icon_eek.gif No powalony! Ja w szoku, Julka siedziała koło mnie na ławce i z przerazeniem zatykała uszy, Panie przedszkolanki zdziwione na maxa pomysłem prowadzacego... No koments...

A ja pomału przygotowuję się do wyjazdu do Austrii. Lista, pranko... Hi, hi, już się nie mogę doczekać. 06.gif Dzieciaki zostawiamy ( bo to tylko dwa dni). Franiowi codziennie, przez dwa tygodnie, odciągałam porcję mojego mleka, a jemu podawałam sztuczne, zeby miał żarełko takie jak lubi 02.gif Jutro przyjeżdza moja mama i mam nadzieję, że da sobie sobie radę z moimi urwisami 06.gif


Dorotka
Patison zoo super, oglądałam już kiedyś tą stronę. Tylko tak sobie myślę, że z Łodzi do zoo we Wrocławiu, łatwo było nam się wybrać, ale to jest ciut dalej 21.gif chyba trzeba będzie połączyć z jakimś wypadem kilkudniowym w góry icon_smile.gif

U nas dziś potwornie wieje, niby słońce świeci, ale wiatr jest straszny. Buuu kiedy będzie normalna, letnia pogoda?

Dawidku bawcie się dobrze icon_smile.gif ba wspaniale i wcale nie bądźcie grzeczni diabel.gif 04.gif kiedy wyjeżdżacie?
aneta z urwisami
Cześć babeczki.

Ale foty super odjazdowe z wypadu Patisonowskiej rodzinki 03.gif
Wips na linach boski, ciekawe czy moja Iśka by się odważyła 03.gif
Cieszę się że wam wekendzik sie udał, szczególnie teraz po tych nowinach twoich pracowych 21.gif

Madziarka mało tych pięknych fociaków, ale ty masz piękne śmiejace się oczy na pierwszym zdjeciu 03.gif
Dzięki za przepis na knedle może sie odważe zrobić w sobotę 03.gif

Dawidek ale wam się romantico wypad szykuje, nic tylko zazdrościć 03.gif
fajnie że w przedszkolu Julci się podobało, co do pana to 37.gif bez komentarza 21.gif

U nas pogoda się podałamała ale ja tak wolę bo przy tych upałach to idzie sie wykończyć, źle to znoszę i najchętniej to bym pozasuwała rolety i z domu nie wychodziła.
justin
madziarko, pytanie do knedli, a mąke jaką?
pszenną czy ziemniaczaną?

zdjęcie z koszem kwiatów sliczne 06.gif

Dawidku, super wyjazd przed Wami, szalejcie ile wlezie 08.gif .
Pan prowadzący to rzeczywiście chyba z wesela jakiegos prosto 04.gif

mam dzisiaj duże plany. Zakupiłam jagody, maliny, czerwone porzeczki, agrest i zamierzam porobic słoiki 06.gif

Patisonku zdjęcia z wyprawy superanckie, kurcze to safari kusi mnie bardzo, ale dla nas tez musiałoby się łączyć z wyjazdem conajmniej dwudniowym.
W pracy to masz nieźle, super kierownik diabel.gif 37.gif, no to będziesz miała maraton.

A ja w sobotę będę w pracy robić uprawnienia na wózek widłowy 31.gif icon_lol.gif 10.gif 01.gif
Patison
Czesc kobiety, ale nam sie watek martwy robi znowu....no jak juz Madziarka nie pisze nawet to ja nie wiem co sie dzieje....
bo Ptyska to lenia zalapala forumowego i tylko praca i praca i praca i.... imprezy 06.gif

Dorotko, Justin...naprawde warto tam pojechac, nawet jakby sie to mialo wiazac z dwudniowa wycieczka. Zoo safari ma hotel bardzo fajny wiec akurat wink.gif
a oklica jest taaaaaaak cudna, ze nawet po polach, lakach i lasach chodzc mozna...mnie to przynajmniej ostatnio bardzo wkreca 03.gif

Justin, jaki znowu wozek widlowy icon_eek.gif hihihi, pochwal sie jak poszlo 04.gif
ja sloikow w zyciu nie robilam i nie zamierzam raczej....ale fajnie jest takie swojkie robione czasem zjec...hihi, na razie mamusia zaopatrza icon_redface.gif 08.gif

A Wips juz zaczyna przezywac i gadac o wyjezdzie z dziadkami nad morze, to juz za 2 i pol tygodnia....ale fajnie 06.gif
a Wy co planujecie wakacjowo icon_question.gif
Ja mam stres dodatkowy w pracy, bo 6 osob chce urlop na wrzeien i jak mi kiero nie d....oj bedzie dym icon_evil.gif bo mam juz zaliczk wplacona i zakupy poczynione ostre...eh...czekam na jego laske lub nielaske icon_rolleyes.gif bede sie klocic kurna, bo zlozylam jako pierwsza wniosek urlopowy juz 2 miesiace tmu prawie, a cala reszta dopiero teraz....no...

Dawid!!! jaaacieeeeeeeee, ale sie Wam bedzie dzialo wyjazdowo, super!!!!
mama napewno obie poradzi, JUl juz uza madra dziewczynk a Franio aniolek grzeczny 06.gif
koniecznie pisz jak bylo icon_smile.gif

A czy wiecie co sie z Nati dzije??? zamilkl i zniknela.....
nie wspomne o Bonku i calej reszcie.....no....leniuchy jedne! bo Ewia to chyba w POlsce gdzies baluje co?
madziarex
Dzień dybry 06.gif

Cichosza nieziemska- co??? Powyjeżdżałyście wszystkie , czy co ???


Dawidek bawcie się dobrze !!! Potem czekamy na fotorelację icon_biggrin.gif

Justin trzymamy kciuki za egzamin icon_biggrin.gif Fajna sprawa icon_smile.gif
Co do mąki to ja dodaję zwykłą - pszenną.

Patison nieły maraton Ci się szykuje... Palant z tego kiero Twojego... 21.gif Dasz radę co by nie było icon_smile.gif

Anetko z urwiskami dzięki za komplementy aniolek.gif
Pochwal się knedelkami jak zrobisz icon_smile.gif

Ptysławo gdzieś Ty ???

Bonczku hop-hop !!! Pisziiiiii !!!

Gdzie się podziewacie laski wszystkie????

Wiem , ze Mama Madzia odwiedzi nas tu dzisiaj ostatni raz przed wyjazdem... icon_sad.gif Więcej pisać nie będę , sama opowie... Wierzyć mi się nie chce , że to już za chwilę ten wyjazd...Dopiero A miał jechać ,a teraz Wy wyjeżdżacie... Szokoza ! Ale będzie Wam wszystkim lepiej- wiesz o tym Madziu icon_smile.gif Jeszcze trochę i ja tam do Was dojadę z chłopakami 06.gif


Nic- zmykam do robotki.Ostatnie dwa dni przed urlopem mojego kiero.Zostajemy sami w punkcie na 2 tyg icon_eek.gif Jak dam radę ??? Hmmmmmm..........................Jutro jeszcze zamknięcie m-ca ( pierwszy raz zrobie je sama ) i na wieczór impreza firmowa w mexykańskiej knajpie impreza.gif Fajnie , bo będziemy na niej razem z M 06.gif 03.gif 03.gif 06.gif Nie ma to jak pracować w tej samej firmie 08.gif Po tym maratonie , o ile nic się nie zmieni , jedziemy na działkę. Ufff- niezżły młyn się zapowiada 04.gif


Udanego dnia !

madziarex
Jak nie piszemy , to nie piszemy , a jak jedna klepie , to druga tyż ... Patison ale się zgrałyśmy ehehehehe 03.gif
Patison
Madziarka 04.gif 04.gif no sie zgralysmy 04.gif

u nas jak nie bylo kierownika 2 tygodnie w lutym, to radosc i laba...hihi, z reszta zawsze tk jest, bo dajemy rade bez niego spokojnie, a przynajmniej ni ma takiej nerwowej atmosfery jaka on wprowadza 21.gif

impreza meksykanska powiadasz...no to tequila bedzie sie lała hihiihihi 03.gif
a dzialki zazdroszcze bardzo, mam taaaaaka potrzebe ostatnio obcowania z przyroda ze szok...ja sie wyprowadzam na wies :!: 08.gif

MadziuM, odezwij sie koniecznie przed wyjazdem!!!
madziarex
Czemu tak tu cicho???

Dzisiaj w robocie luz , nawet robienie za dużej marży nie wskazane , bo to o co walczyliśmy już mamy icon_smile.gif

Niebawem do domku i trza będzie zacząć chyba jakieś pakowanie.Muszę tylko ustalić czy na 100% JEDZIEMY...



Piszcie cuś kobity !!!!
Dorotka
CYTAT(madziarka @ czw, 28 cze 2007 - 16:47) *

Piszcie cuś kobity !!!!

nie mogę 41.gif łepetyna mi pęka i krew mnie zalewa, a powinnam przed wyjazdem zrobić pranie, prasowanie i 1000 innych rzeczy.

Uch zazdroszczę Ci tej mexykańskiej imprezy, może jakbym się spiła to poczułabym się lepiej icon_rolleyes.gif
madziarex
Dorotka no co Ty- co się dzieje????

Madziu M kliknij no do nas !!

Dopiero wlazłam doddumu.idę coś zjeść i przyczłapię tu do Was icon_smile.gif
Mama Madzia
Witam, witam 03.gif

musialam nadrobic zaleglości czytaniowe 03.gif

zdjęcia wczesnowakacyjne suuuper 03.gif
Patisonku no jak T kwitnaco kochanieńka wygladasz to szook, suuuper 03.gif

Madzia ta fotka z Kubusiem-tacy zamyśleni, taka sloooodziuuchna baaardzooo 03.gif i mega rozczulająca 03.gif

Ja zjechalam z Kacperkiem po raz ostatni na stare kąty. Będziemy tu do soboty, raniutko w sobote zdajemy klucze osobie, ktora wynajmie od nas mieszkanko i znow mykam do mamy i tam czekamy na dzien 6 lipca kiedy to przyjeżdża tatuś 03.gif no a 11-go wyyylooot 13.gif oj straasznie sie boje i juz mi tęskno za tym wszystkim co tu zostawiam jak tylko mysle o tym i łezka w oku się kręci 13.gif no ale plus największy jest taki ze w końcu bedziemy razem jako RODZINA 03.gif
madziarex
Tak jest Madziu- to jest najważniejsze- będziecie RAZEM icon_smile.gif

Dobrze , że jeszcze jesteś w domku , bo sądziłam, ze wpadasz dzisiaj tylko na chwilęi zmykasz jeszcze dziś...
O której jedziesz w sobotę do Mamy?
Mam plan... 08.gif ......................Nie wiem tylko czy wypali ....


Najadłam się naleśników z serkiem danio i pękam 08.gif Śpiączka mnie jakaś o garnęła........ Uaaaaa spaććććć...............
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.