To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Koncerty - na jakich byłam,-em lub będę :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
mama_do_kwadratu
Byłam na Skunk Anansie w Zabrzu.
Rewelacja.
Gdyby to było możliwe, pojechałabym jeszcze do Łodzi i Poznania icon_smile.gif

Bomba. Skin w świetnej formie (w Warszawie była "owłosiona", do Zabrza zgoliła włosy icon_smile.gif
Zespół- miodzio. Atmosfera świetna.
Przede wszystkim muzyka- kapitalnie.
Kasia Sz.
CYTAT(Pogoda @ Mon, 17 Feb 2014 - 09:21) *
Ktoś się wybiera w czerwcu na 30 second to Mars? ;-P


Tak, ja sie wybieram icon_smile.gif
Moja corka ich uwielbia i sila rzeczy musialam polubic i ja, bo non stop od ponad roku slysze glownie Marsow icon_smile.gif
Paula.
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Fri, 07 Mar 2014 - 14:02) *
Byłam na Skunk Anansie w Zabrzu.
Rewelacja.
Gdyby to było możliwe, pojechałabym jeszcze do Łodzi i Poznania icon_smile.gif

Bomba. Skin w świetnej formie (w Warszawie była "owłosiona", do Zabrza zgoliła włosy icon_smile.gif
Zespół- miodzio. Atmosfera świetna.
Przede wszystkim muzyka- kapitalnie.

Miałam straszną ochotę na ten koncert. No ale, biorąc pod uwagę, że w zeszłym roku byłam na Openerze i nawet dotykałam Skin to rozsądek wygrał.

Za to w zeszłym tygodniu byłam na Marii Peszek, bo na openerze nie udało mi się zobaczyć całego koncertu. Maria niesamowita.

A teraz marzy mi się koncert Rojka. 4 kwietnia będzie w Katowicach, ale chyba nie damy rady, także wszystko wskazuje na Łódź 12 kwietnia.
Irenka.
Zmieniam klimat. Wczoraj byliśmy z mężem na koncercie Krzysztofa Kiljańskiego.
Cudownie, jeszcze płynę na fali...
mama_do_kwadratu
CYTAT(Paula. @ Mon, 10 Mar 2014 - 00:04) *
Miałam straszną ochotę na ten koncert. No ale, biorąc pod uwagę, że w zeszłym roku byłam na Openerze i nawet dotykałam Skin to rozsądek wygrał.


Paula. Ten koncert akustyczny, to tak naprawdę było drugie oblicze Skin. Wyciszona, siedziała na krześle (komentując złośliwie, że cały czas z niego spada icon_smile.gif ), nie skakała (jak ma w zwyczaju), po prostu rewelacja.

To zupełnie inna bajka, niż Skunk na Openerze (a ja zazdroszczę Ci właśnie tego koncertu icon_smile.gif ).

Jutro idę na etno- Kayah icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
Transoriental Kayah- mój komentarz: obłędnie drogi bilet (jak na polskiego artystę- 160 zł!).
Spodziewałam się widowiska. Otrzymałam pustą salę, (well, nic dziwnego przy tych cenach...)świetne numery, instrumenty etc. jednak w zbyt małej ilości. Zabrakło jej po prostu materiału. Powinna była wykorzystać swoje stare numery, żeby nie było czczej gadki i tylko JEDNEGO bis.

Reasumując- Kayah jest wspaniałą, wszechstronną artystką, jednak koncert mnie zawiódł (jako całość, bo płyta jest świetna).
Paula.
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Sat, 12 Apr 2014 - 18:27) *
Paula. Ten koncert akustyczny, to tak naprawdę było drugie oblicze Skin. Wyciszona, siedziała na krześle (komentując złośliwie, że cały czas z niego spada icon_smile.gif ), nie skakała (jak ma w zwyczaju), po prostu rewelacja.

To zupełnie inna bajka, niż Skunk na Openerze (a ja zazdroszczę Ci właśnie tego koncertu icon_smile.gif ).

Jutro idę na etno- Kayah icon_smile.gif

Ech to tym bardziej żałuję.

A ja z T. 12.04 byłam na koncercie Rojka w Łodzi - rewelacja. Płyta mnie zachwyca, ale koncert dopiero pokazuje piękno tego materiału i możliwości Rojka. Gdy dzisiaj usłyszałam, że będzie w tym roku na openrze to po raz pierwszy w odniesieniu do tego rocznej edycji zaczęłam się zastanawiać czy nie pojechać icon_smile.gif. No ale może wystąpi u siebie na OFFie, a na ten festiwal bilety już od dawna mamy icon_smile.gif.
Orinoko
23.05 idę na koncert Fismolla z supportem Oly.
Cieszę się bardzo! Fismoll to moje odkrycie AD 2014, młody, zdolny, wrażliwy muzycznie Poznaniak! Ach, serce roście patrząc na taką młodzież i słuchając jej.
Iwona Rz.
Achh ja byłam na :
łąki łan
zaz
sorry boys
night marks
diego el cigala
jane's addiction
prodigy
massive attack:)

teraz całą rodzinną ekipą wybieramy się na opener'a icon_smile.gif
tyczka
Dziewczyny! Czy ktoras z Was sie wybiera na Orange Warsaw Festival ??

Moze mialyby ktoras z Was ochote na wspolny wypad na Florence and The Machine, w sobote, 14. czerwca ?! icon_biggrin.gif
Paula.
Czwarta Frytka-Off za nami. Super impreza (oczywiście jeżeli weźmie się pod uwagę, że jest to darmowa impreza). Bardzo fajny koncert dali Sorry Boys, Mela Koteluk też niczego sobie (chociaż to nie moja bajka, ale ma świetnych muzyków). No i na koniec Waglewscy - rewelacja.

Malwina padła dopiero pod koniec ostatniego koncertu icon_smile.gif.
Meggi
Witam po długiej nieobecności icon_smile.gif

CYTAT(Paula. @ Sun, 22 Jun 2014 - 22:33) *
Czwarta Frytka-Off za nami. Super impreza (oczywiście jeżeli weźmie się pod uwagę, że jest to darmowa impreza). Bardzo fajny koncert dali Sorry Boys, Mela Koteluk też niczego sobie (chociaż to nie moja bajka, ale ma świetnych muzyków). No i na koniec Waglewscy - rewelacja.

Malwina padła dopiero pod koniec ostatniego koncertu icon_smile.gif.


Potwierdzam, bardzo fajny pozytywny zespół, swietnie grają (mąz mój perkusista był pod wrażeniem ich perkusisty)
W piatek bardzo przypadkowo trafilismy na ich koncert, grali w ramach Dni Torunia na naszej Starówce, był zimny deszczowy wieczór, niestety icon_sad.gif Ludzi bardzo mało w związku z tym, my trafilismy tam po dźwiękach muzyki, i choć głodni i zmarźnięci postalismy tam trochę icon_wink.gif Dziewczyna bardzo fajny wokal, skoczna pchełka na scenie.
Wczoraj za to odsłonił swoją gwiazdyę w naszej Piernikowej Alei zespół Kobranocka, powiem, ze pierwszy raz miałam okazję widziec ich koncert.

A jutro kierunek Poznań iiiiii Iron Maiden icon_smile.gif jeny jak ja sie cieszę 03.gif
Orinoko
Koncertu mojego absolutnie ukochanego Fismolla tam nie odnotowałyście? Taki młodziak ze spokojną muzyką i wiolonczelą w zespole.
Paula.
CYTAT(Orinoko @ Mon, 23 Jun 2014 - 20:55) *
Koncertu mojego absolutnie ukochanego Fismolla tam nie odnotowałyście? Taki młodziak ze spokojną muzyką i wiolonczelą w zespole.

Odnotowaliśmy icon_smile.gif. Malwina prawie na scenę mu się wpakowała icon_smile.gif.
Niestety tym razem był bez siostry czyli wiolonczeli na scenie nie było. Bardzo fajny koncert, jedne z dwóch w piątek na których byliśmy.
mama_do_kwadratu
CYTAT(Meggi @ Mon, 23 Jun 2014 - 13:55) *
A jutro kierunek Poznań iiiiii Iron Maiden icon_smile.gif jeny jak ja sie cieszę 03.gif



jak zwykle zazdroszczę... 32.gif
Orinoko
CYTAT(Paula. @ Mon, 23 Jun 2014 - 23:24) *
Odnotowaliśmy icon_smile.gif. Malwina prawie na scenę mu się wpakowała icon_smile.gif.
Niestety tym razem był bez siostry czyli wiolonczeli na scenie nie było. Bardzo fajny koncert, jedne z dwóch w piątek na których byliśmy.

O, to mamy z Malwinką pokrewny gust muzyczny? icon_smile.gif
Trzeba było ją puścić, Fismoll lubi małe dzieci, hehe.
Kurczę, wiolonczeli nie było 32.gif A skrzypce wróciły czy też bez skrzypiec? Ech, to prawie połowy składu nie było. Muszę jakieś zażalenie napisać, bo się okaże, że jak dotrę na kolejny koncert, to już tylko Arek z gitarą będzie (no dobra, nie byłoby to takie złe, aczkolwiek....)
Paula.
CYTAT(Orinoko @ Tue, 24 Jun 2014 - 23:52) *
O, to mamy z Malwinką pokrewny gust muzyczny? icon_smile.gif
Trzeba było ją puścić, Fismoll lubi małe dzieci, hehe.
Kurczę, wiolonczeli nie było 32.gif A skrzypce wróciły czy też bez skrzypiec? Ech, to prawie połowy składu nie było. Muszę jakieś zażalenie napisać, bo się okaże, że jak dotrę na kolejny koncert, to już tylko Arek z gitarą będzie (no dobra, nie byłoby to takie złe, aczkolwiek....)

Nieobecność wiolonczeli tylko chwilowa, na ten koncert akurat nie dotarła, ale tak ogólnie chyba nadal jest w podstawowym składzie icon_smile.gif.
Paula.
Przed chwilą się dowiedziałam, że w niedzielę będziemy na koncercie Damona Albarn z Blur i Gorillaz w ramach Malta Festwial w Poznaniu icon_smile.gif.
Paula.
CYTAT(Paula. @ Thu, 26 Jun 2014 - 01:09) *
Przed chwilą się dowiedziałam, że w niedzielę będziemy na koncercie Damona Albarn z Blur i Gorillaz w ramach Malta Festwial w Poznaniu icon_smile.gif.

Koncert był rewelacyjny, śmiem nawet twierdzić, że lepszy niż zeszłoroczny koncert Blur na openerze.

Przyznać się, była któraś na openerze? A może ktoś się wybiera na OFF?
Molak
Anathema!
LadyBug
Hej, to mój pierwszy post na forum icon_smile.gif Ja byłam ostatnio na koncercie Jonny'ego Langa w stołecznej Progresji. Słucham go od lat, no i nie mogłam przepuścić takiej okazji żeby go zobaczyć na żywo (grał pierwszy koncert w Polsce).
Wrzucam linka do jutjuba - jeśli lubicie blues/pop/rock powinno się Wam spodobać:

https://www.youtube.com/watch?v=Nge2d4IDrVQ
jagna09
Ojj uwielbiam i Fismolla, i Melę, i Sorry Boys - byłam na ich koncertach i strasznie polecam icon_smile.gif Teraz we wrześniu, chyba 14, wybieram się na Live Festival na Red Lips z bardzo dynamiczną frontmenką... Uwielbiam! Przy okazji zwiedzania parku rozrywki takie atrakcje hehe
mama_do_kwadratu
A na Rawę Blues ktoś się wybiera w tym roku?
Brigit
Ja jadę w lutym na Zaz do Krakowa. Już nie mogę się doczekać!
śrubka
Sporo koncertów się teraz organizuje, lato robi swoje. Myślę, że warto ten temat jeszcze pociągnąć. Jakie macie plany na ten rok? Co wiecie o organizowaniu koncertów w ogóle? Ostatnio czytałam poradnik, taki na zasadzie krok po kroku: https://otososnowiec.pl/20230522341526/jak-...k-krok-po-kroku i zastanawiam się, ile trzeba przy tym pracy i nakładów, by móc zorganizować koncert, na którym będą się bawić ludzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.