To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październik 2006 vol.11 - Rozgadane 2-latki to niezłe gagatki :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Iwona 24+5
Więc zapraszam na kolejną, 11 już część poświęconom Naszym kochanym "Październikowym Szczęściom"

rollbaby.gif Nasze Maluchy rollbaby.gif

14.09


27.09


30.09


01.10


04.10


06.10


06.10


07.10


07.10


08.10


13.10


14.10


15.10


17.10


19.10


19.10


19.10


21.10


21.10


24.10


24.10


25.10


25.10


25.10


26.10


30.10


02.11


03.11





Mamy Świętują

icon_biggrin.gif Aleksja icon_biggrin.gif
ur. 14 czerwiec
im.18 maj

icon_biggrin.gif Amela icon_biggrin.gif
ur.21 styczeń
im.21 styczeń

icon_biggrin.gif AnnieLo icon_biggrin.gif
ur.14 lipiec
im.26 lipiec
rś.22 kwiecień

icon_biggrin.gif Aszak icon_biggrin.gif
ur.16 sierpień
im.21 sierpień
rś.12 czerwiec

icon_biggrin.gif Beanata icon_biggrin.gif
ur.18 wrzesień
im.8 marzec
rś.20 sierpień

icon_biggrin.gif Ciacho icon_biggrin.gif
ur.26 marzec
im.18 maj
rś.9 sierpień

icon_biggrin.gif Gosiaczek icon_biggrin.gif
ur.1 czerwiec
im.10 czerwiec

icon_biggrin.gif Helena icon_biggrin.gif
ur.6 sierpień
im.25 listopad
rś.30 kwiecień

icon_biggrin.gif Inka icon_biggrin.gif
ur.4 luty

icon_biggrin.gif Iwona 24+2 icon_biggrin.gif
ur.23 maj
im.23 maj
rś.11 marzec

icon_biggrin.gif Joannab16 icon_biggrin.gif
ur.11 maj
im.24 maj
rś.16 wrzesień

icon_biggrin.gif Kejt.chmiel icon_biggrin.gif
ur.24 luty
im 25listopad

icon_biggrin.gif Maminka icon_biggrin.gif
ur.24 grudzień
im.5 luty

icon_biggrin.gif Megan30 icon_biggrin.gif
ur.11 wrzesień
im.17 październik

icon_biggrin.gif Mcda icon_biggrin.gif
ur.16 czerwiec
im.22 lipiec
rś.17 czerwiec

icon_biggrin.gif Ofca76 icon_biggrin.gif
ur.4 kwiecień
im.24 grudzień

icon_biggrin.gif Tissaia icon_biggrin.gif
ur.15 kwiecień
im.25 październik
rś.26 grudzień


Nasze początki - wątek ciążowy

Październikowe Szczęścia

Część 1icon_biggrin.gifCzęść 2icon_biggrin.gifCzęść 3icon_biggrin.gifCzęść 4icon_biggrin.gifCzęść 5
Część 6icon_biggrin.gifCzęść 7icon_biggrin.gifCzęść 8icon_biggrin.gifCzęść 9icon_biggrin.gifCzęść 10
maminka43
nana.gif icon20.gif 06.gif
Iwona 24+5
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
beata_77
No proszę i już jest !!!!!! impreza.gif to pod te dwa lata icon_smile.gif
beata_77
Juz w końcu mam pomysła na tort hihi

Tiss kochana moja ale mi myśl podsunęłaś. 03.gif Będzie "tort nie tort". Mój mąż jak usłyszał, to bardzo się ucieszył, bo bardzo lubi moje wypieki icon_smile.gif

I już nic nie zdradzę, bo jak nie wypali, to wstydu nie będzie 06.gif balety.gif
lalalala
Już nowy? Po 85stronie? Ale mnie zaskoczyłyście. No ale przenoszę się oczywiście. Iwona, bardzo fajna nazwa wątku.
Iwona 24+5
Beanata Natalka cudowna jako niemowle, roczniaczek i dwulatka.
Cuda z pianki no no podziwiam ( i zazdroszczę )
Iwona 24+5
balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif
Iwona 24+5
balety.gif balety.gif
Iwona 24+5
A więc skoro to wątek urodzinowy to

Wszystkiego najlepszego dla Krzysia z okazji 2 urodzin. I taka mała prośba do mamy ... pokaż Synusia.
Iwona 24+5
tak się pośpieszyłam, ale w Polsce już po północy jest czyli 27.09.2008
AdiBu
Krzysiu wszystkiego co najlepsze... i życia pełnią życia... i małych najśmieszniejszych niezapomnianych chwil każdego dnia...
Buziaki od forumowej ciotki i moich chłopaków
AnnieLo
Mcda - pokaz obrazki Krzysiowi! icon_biggrin.gif Sto lat Krzysiu, zdrowka i pociechy z matuli, siostrzyczki i tatka!



wave.gif icon20.gif wave.gif icon20.gif wave.gif icon20.gif wave.gif icon20.gif wave.gif icon20.gif
Honey*
I ja zycze Krzysiowi Wszystkiego Najlepszego z Okazji Drugich Urodzin.
mcda moze pokazesz sie na WRZESNIAKACH ? icon_smile.gif
beata_77
100 lat Dla Krzysia


Dużo zdrówka, słodyczy i uśmiechu....
lalalala
Krzysiowi z okazji urodzin wszystkiego najlepszego, zdrowia, radosnych zabaw, słodkich mamusinych całusów i szalonych zabaw ze starszą siostrą

życzą

forumowa ciocia Marta ze swoim łobuziakiem Antonim 06.gif
beata_77
100 lat dla Filipka !!!
Iwona 24+5
nie ślijcie suwaczków, zrobię to innaczej. Przepraszam za zamieszanie
maminka43
Krzysiu nasz kochany-z okazji drugich urodzinek ślę Ci najlepsze życzenia!!!!Zdrówka,usmiechu,samych dobrych dni w życiu brawo_bis.gif
Buziaki od forumowej cioci i Bubusia balety.gif aniolek.gif
balety.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
beata_77
CYTAT(Iwona 24+2 @ Sat, 27 Sep 2008 - 12:02) *
nie ślijcie suwaczków, zrobię to innaczej. Przepraszam za zamieszanie


Nic nie szkodzi...
Kombinuj, jest trochę roboty co?
Gosiaczek.K
No to witam i ja w w nowym wątku...
beata_77
Iwona ja coś czuję, ze Ty tutaj zaszalejesz 43.gif
Tyle miejsca na piewszej stronce zarezerwowane hihi

No to pasji twórczej zyczę 06.gif
beata_77
Tak swoją drogą to podziwiam Cie AnnieLo, ależ Ty masz zapał, dwa blogi i tutaj jestes bardzo często.
Jak Ty to robisz?
kejt.chmiel
WSZYSTTKIEGO NAJ NAJ DLA NASZEO KOCHANEGO KRZYSIA!!!!

beanata- zaintrygowałaś mnie tym tajemniczym tortem, czekam z niecierpliwością na zdjęcia dzieła.

A ja wyszpąciłam fajną formę do tortu i napewno w niej upiekę biszkopt- to jest taka spoecjalna, co ma od razu miejsce na krem i wykorzystam jedną częśc na moją biedroneczkę (dzięki swoja drogą za biedronki-torty 06.gif ). Zrobię próbkę wcześniej, ale pokażę wam dopiero za miesiąc efekt na urodziny.

No i witam na nowym wątku, to sobie nalukrujemy w tym miesiącu (ponad)....

ciacho- jak tort?
Iwona 24+5
CYTAT(beanata @ Sat, 27 Sep 2008 - 12:13) *
Iwona ja coś czuję, ze Ty tutaj zaszalejesz 43.gif
Tyle miejsca na piewszej stronce zarezerwowane hihi

No to pasji twórczej zyczę 06.gif


Nic specjalnego nie szykuję, poprostu suwaczki...
i linki do poprzednich wątków
ciążowy już jest
Helena
Sto lat dla Krzysia icon_smile.gif
ciacho
Krzysiu - wszystkiego najlepszego od ciotuni ciacho i od Aluni, sto lat sto lat

uff, ja już po imprezie, nawet się udało chociaż większość gości z powodu różnych własnych problemów miała kiepskie humory (włącznie ze mną)

Alcia wybawiał się z kolega Mikołajem, miała świetny humor i była zadowolona z prezentów i przed chwilą słodko poszła spać

tort się nawet udał - przynajmniej ładnie wyglądał bo w smaku był pieruńsko słodki - ale jak na pierwszy tort jaki w życiu zrobiłam był bardzo ok

figurki na torcie pochodzą z komiksów Sebastiana a Alcia je uwielbia, no i dodatkiem jest Homer Simpson, gdyż Ala jest fanką tego serialu

torcik w pełnej okazałości



Alcia dmuchająca świeczkę





figurek - Erta zjeść nie chciała icon_biggrin.gif
lalalala
Piękny tort. Wrzuć go Ciacho na wątek tortowy mniam mniam bo wart uznania i powinnaś się pochwalić. Robiłaś z pianek czy z marcepanu?
ciacho
CYTAT(marczysko @ Sat, 27 Sep 2008 - 21:38) *
Piękny tort. Wrzuć go Ciacho na wątek tortowy mniam mniam bo wart uznania i powinnaś się pochwalić. Robiłaś z pianek czy z marcepanu?


tort pokryty jest lukrem plastycznym - figurki też z tego samego materiału - chociaż potem się okazało że powinniśmy do nich użyć innego rodzaju lukru - szybciej twardniejącego
lalalala
Aaa, lukrem... 06.gif Bardzo ładnie Ci te figurki wyszły. Ja mam już zakupione kostki masy marcepanowej, zobaczymy, co ukulam 03.gif
ciacho
tort był naszym wspólnym dziełem - ja zrobiłam tort i pokryłam go lukrem a Sebastian ulepił figurki
kejt.chmiel
ciacho- no tort super ekstra, bardzo efetowny!

A ja wam powiem, że u nas ostatnie dni są nie są fajne- dwa dni temu tata na działce spadł po betonowych schodach i cały się poobijał, z połowy czachy ma zdartą skórę, obyło się bez pęknięć itp, ale strachu nam napędził co niemiara. Za to dziś rano......mój pies rzucił się na Piotrka 41.gif 41.gif Dziękuję Bogu, że przy tym byłam, bo gdyby nie to, że złapałam zwierzę za obrożę....nawet nie chcę o tym myśleć. 37.gif 37.gif Na szczęście skończyło się na dziabniętym lekko policzku. Pojechałam do lecznicy spytać się co zrobić w takiej sytuacji no i w sumie wyjścia są dwa- przyzwyczaić psa do działki i go tam przesiedlić albo uśpić. Tak się zdenerwowałam, że bliższa jestem myslami drugiemu rozwiązaniu, ale najpierw damy psu szansę i jedzie out na działeczkę. I tu pojawia się problem- musi wracać do domu na jakiś czas, a teraz mu już nie ufam w 100%. I co tu zrobić z dzieckiem, które NADAL lgnie do psa i tym starym sfiksowanym psiskiem? Zabijcie mnie, ale nie wiem. NIe mamy go komu oddać, rodzina nie chce.
Iwona 24+5
Super torcik Ciacho !!! jestem pełna podziwu !!!

Pierwsza stronka gotowa icon_smile.gif
ciacho
Iwona - brawo za pierwszą stronkę, ale dziwię się skąd ty masz na to czas?
Honey*
hej
nie chce sie wtraca ale Iwona napisalas marSZysko zamiast marCZysko

Czy wiecie ze Oliwka79 jest znowu w ciazy ?
beata_77
ciacho torcik, jak by to powiedzieć "przecudnej urody". Jestem pod wrażeniem icon_smile.gif

A ktoś wogóle wie co się dzieje z Oliwką? Gaby dzięki za info, już wcześniej ktoś zauważył ciążowy paseczek. paseczek.

Kejt.chmiel współczuję dylematu. Niewiem co bym zrobiła na Twoim miejscu. Jak Natalia przyszła na świat mieliśmy już dorosłego psa. Miał 11 lat i zachowywał się odwrotnie. Nie dał podejść obcym do Natusi. Łapała go za pysk i nic mu to nie przeszkadzało, ale to zależy widać od "natury" psa.
Mocno dziabnął Piotrusia? Jejku blizny po psie chyba zostają 41.gif Przykro mi to pisać, ale ja bym była za tą drugą opcją.....

Iwona brawo brawo_bis.gif
mamuśka.chłidzw
wszystkiego najlepszego dla Krzysia


KEJT My mieliśmy 2 psy za czasów Artura. Dziecko super się wychowywało z nimi razem. Rozumiem więc przywiązanie i miłość, na pewno decyzja nie będzie łatwa.

Iwona Ty pracusiu! Fajnie zrobiłaś wątek.

ciacho Czy twój mąż jest plastykiem, rysuje komiksy?
ciacho
CYTAT(mamuśka.chłidzw @ Sun, 28 Sep 2008 - 10:03) *
ciacho Czy twój mąż jest plastykiem, rysuje komiksy?


nie jest plastykiem, rysuje amatorsko na własne potrzeby i przyjemności

jego komiksy są na stronie www.ertclub.com - zaczął je rysować w liceum na lekcjach icon_biggrin.gif i tak do tej pory sobie rysuje erciki
maminka43
Ciacho-tort przecudnej urody!No i Sebastianowe figurki-no no! icon_biggrin.gif
Oliwka w ciązy,a skąd wiecie?
Co z tą naszą Deką?
Iwonka-stronkę super zrobiłas!
Kejt-rozumiem Twój dylemat w zw z psem.Pisałam juz kiedys,ze nasz jamniczek jak dziewczynki były małe capnął zębami ale tak porządnie i jedną i drugą,ślady mają do tej pory.Mimo tego pozostał z nami,był przekochany,ale nigdy do końca mu nie ufalismy.Spał z nami w łóżku,uwielbiałam go,ale to TYLKO pies.Tez mówili-oddać na działke itp,ale niemogłam.

nabieram ochoty zrobic torta....... icon_mrgreen.gif
emce
W imieniu swoim i Krzysia ogromnie dziękuję za życzenia! Bardzo to miłe icon_smile.gif
emce
I jeszcze, przy okazji pokażę mojego Zbuntowanego Dwuletniego "Aniołka" icon_smile.gif

27. 09. 2006


wrzesień 2007


27.09.2008



Z pozdrowieniami! icon_smile.gif
emce
I, skoro mam juz otwartego Fotosika, icon_wink.gif to jeszcze Wam moje oba łobuzy pokażę:





(zdjęcia historyczne - drugi lizak w życiu Krzysia icon_smile.gif - dostał od cioci na urodziny bialaflaga.gif )
emce
A, zresztą - jak szaleć to szaleć...

Jeszcze moje dzieci ze swoją matką

[skasowałam]

Kto chce - niech szybko patrzy, bo niedługo kasuję icon_wink.gif 31.gif
Gosiaczek.K
Magda, i ja ślę najlepsze życzenia dla Krzysieńka!!!! Życia słodkiego jak tort! aniolek.gif brawo_bis.gif
Jubilat świetnie wygląda,a siostra i mama kwitnące. Jestem w szoku jak Kikuś urósł, 'wydoroślał'.

Buziaki też dla Filipka Beatryczki! brawo_bis.gif

Iwona, pierwsza stronka fajnie zrobiona.

ciacho
, śliczny Wam ten tort wyszedł- naprawdę. Alcia przesłodka!
emce
Iwona, oj dużo pracy Cię kosztowała pierwsza strona, dużooo! Wiem sama icon_wink.gif Tylko, jeśli możesz, zmień mi "syn mcda" na "syn mcdy" - lubię się odnieniać icon_wink.gif I ola26 jest aktualnie Ollusią icon_wink.gif
emce
ciacho, i widzisz jaki niesamowity tort???? No proszę proszę - wiedziałam, że zaszalejesz! Super!

Kejt, nie mam pojęcia co teraz zrobić z psem, ale na pewno, póki co miałabym oczy dookoła głowy. No, trudna decyzja. Pies to przecież jak czlonek rodziny często....
emce
I wiecie co, może powinnam się już zamknąć na temat nowego wątku, ilości stron i zakladania, ale chyba muszę, bo się uduszę icon_wink.gif Mam jakieś niejasne odczucie niesmaku i sporej ilości złych emocji z różnych stron w związku z tymi sprawami, no i czuję się zobligowana do wypowiedzi, bo sama nieźle temat nakręcałam icon_wink.gif (przyznaję, bylam "pół-myślaca" ze zmęczenia, ale jakas odpowiedzialność za swoje slowa istnieje przecież).
Więc chcialam powiedzieć, że faktycznie ustalilysmy dawno, dawno temu, że wątki zakładamy po kolei i tego powinnysmy się trzymać. I to wcale nie jest tak, jak wymknęło się Iwonie, że to wszystko jedno kto zaklada, bo, nie ukrywajmy, wcale nie jest wszystko jedno. Bo każda (prawie) chce. Zamieszanie powstało gdy beanata zalożyla watek, ale to w sumie nasza wina (tego zamieszania), bo przecież beanacie nikt nie powiedział, to skąd miała wiedzieć? A Iwona też mogla przyjąć za fakt, że kolejka się sypnęła, więc jakieś najazdy (wprost czy zawoalowane) na Iwonę są wg mnie nie w porzadku. Trzeba się, po prostu, pilnować na pzyszłość i juz.
A co do ilosci stron to w regulaminie nie ma zapisu, że wątek musi mieć te 100 stron. Ma mieć max 100 stron, więc zamykanie watków poniżej 100 stron nie lamie regulaminu i nie świadczy o tym, że ktos traktuje to forum jako swój prywatny folwark.
A co do samego zamieszania w związku ze zmianą wątku to jestem tu trochę winna, bo w sumie spodobal mi się ten pomysł i, będąc na wpól swiadomą ze zmęczenia, trochę dla zabawy nakrecalam sytuację. Czuje się źle z tym, że większość dziewczyn jednak przyszlam na ten wątek niechetnie i z negatywnym nastawieniem. Przeszkadza mi to, czuje to, czuje się jakoś współwinna i w ogóle.
Dlatego chyba jednak znowu sobie pisanie na pewnien czas odpuszczę. Bo faktycznie, jak tylko przyszlam z powrotem to zaraz sprowokowalam taki jakiś smrodek. I nie odpowiada mi to. Dlatego, sorry, ale chyba jednak odpadam z nocnych czatów, bo zwykle o tej porze kiedy mam czas pisać moje zmęczenie itd nie pozwala mi na pisanie w taki sposób, żeby można bylo brać wszystko, co piszę tak do końca serio. A potem sa skutki, jakie są. Więc odpadam dla dobra ogółu i atmosfery.
Żeby nie było - nie odchodzę ani zadne takie, będę, będę czytać, składać życzenia i udzielać się czasmi, ale chyba musi minąć jakiś czas aż się emocjonalnie zaangazuję na nowo.

Nie wiem czy ktos rozumie o co mi chodzi. No, ale...
emce
I jeszcze chciałam powiedzieć, skoro już wywalam wszystko, co mi leży na watrobie, (choć może nie powinnam, bo mnie to zupełnie nie dotyczy), że, beanato, niepotrzebnie zrobiło Ci sie przykro z powodu uwagi ciacho o tym, że nie pasuje do watku wakacyjnego, bo nie była na wakacjach, bo to był (wg mnie) zart wyłącznie - ciacho wpasowała się w głupawkę nt nowego niszowego watku i tyle. Więc luzik.
Choć pewnie nie powinnam się odzywać, bo ciacho tez klawiature ma i może sama wyjaśniać, ale też mnie to gryzie jako "odprysk" moich wypowiedzi.
emce
Moniq, serdecznie gratuluję Ci kluczy i trzymam kciuki za przeprowadzkę i urządzanie się!!!
kejt.chmiel
Mcda- no to angażuj się emocjonalnie na nowo! Poczekamy cierpliwie icon_wink.gif Tak mi ostatnio świsnęło przez głowę, że kurcze doopa jestem, bo mogłam do ciebie się wprosić na praktyki i byłoby wesoło 06.gif To tak teoretycznie, bo w praktyce to lepiej chyba jednak nie ryzykować ewentualnych porażek i niezadowolenia, bo mogłoby to, Broń Boże, przełożyć się na relacje forumowe. Ech, tak se gadam, bo już późno i dla odmiany ja mam nocną głupawkę po układaniu testu dla 3G 04.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.