To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zaczyna siÄ™ moja walka z rakiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Użytkownik usunięty
Ja też myślę Małgosiu, choć nie mam mądrych słów... ale jestem.
Dla Ciebie... na dziÅ›.
https://www.youtube.com/watch?v=W8VuSRV6Kio
Irenka.
Małgosiu... będzie dobrze! Trzymam kciuki również...
asdfghjklzxcvbnm
Ja też trzymam!
dasza
małgosiu, napisałam do ciebie pw
Pilawianka
Małgosiu, ja również mocno trzymam kciuki.
Martucha_
Małgosiu, trzymam kciuki i nie puszczę, aż będzie dobrze, myślę o Tobie, trzymaj się.
anuÅ›
Trzymaj się Małgosiu. Myślami jestem z Tobą!
szczurki2
Gosiu trzymam kciukasy.
mama_do_kwadratu
Trzymam i myślę o Tobie.
karoleenka
Małgosia trzymaj się &&&&
malgosia1968
od wczoraj jestem już w domku
zrobiono mi szereg badań
usg piersi, usg brzucha, rtg klatki piersiowej, rezonans magnetyczny z kontrastem i bez
usg wyszło w porządku, przerzutów na dzień wczorajszy brak
co do reszty muszę poczekać na wyniki, 6 maja idę na wizytę
wtedy dowiem się czy muszę jechać do Krakowa czy nie
dziękuje za kciuki
Tuni
Małgosiu, świetne wieści przytul.gif
iza1982
super! przeogromnie się cieszę! wspaniałe wieści, trzymaj sie wiosennie i pogodnie icon_smile.gif
dorsim
Moje kciuki cały czas masz zapewnione. Mam nadzieje że teraz będzie już wszystko dobrze &&&& icon_smile.gif
bb
BRAWO. Tak trzymaj (sie).
pcola
Małgosiu icon_smile.gif Bardzo dobre wieści ! Kciuki nadal mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Trzymaj siÄ™.
walizka
SUPER!!!! icon_smile.gif trzymam kciuki za pozostałe wyniki. I ogólnie za wszystko icon_biggrin.gif
Filip_inka
Gosiu super wieści! Słoneczko zaczyna mocno sie do Ciebie uśmiechaćicon_smile.gif)
aisha1111
Małgosiu, nie znamy się, ale podczytywałam Cię (w różnych wątkach). Cieszę, się, że wyniki są dobre, pozostałe będą tylko potwierdzeniem, że wszystko jest OK. Wydaje mi sie, że nareszcie stresowe sytuacje zaczynają powoli odchodzić w przeszłość.
malgosia1968
jutro o 9 mam się wstawić do Pani Profesor na oddział okulistyczny na Szaserów
jutro też ma być najważniejszy wynik rezonansu
bardzo proszÄ™ blagam.gif blagam.gif blagam.gif potrzymajcie kciuki
umieram ze strachu na samą myśl, że może być coś nie tak 41.gif
Tuni
Małgosiu , myślę ciepło cały czas. Jutro postaram się jeszcze mocniej przytul.gif
iza1982
za same dobre wiadomości &&&&&&&&&&&&
Filip_inka
Gosiu &&&&& będzie dobrze!!!
Mariola***
&&&&&& mocno zaciśnięte. Jesteś dobrej myśli jak widzę (a raczej czytam) i wiesz siła sugestii itd...będzie po Twojej myśli.
malgosia1968
rezonans potwierdził guza, podejrzenie czerniaka 41.gif 28 maja mam juz umowiona wizyte w Krakowie na Onkologii okulistycznej
mim0za
Małgosiu, trzymam kciuki.
iza1982
podejrzenie to nie diagnoza... może to coś innego... 28 maja to troche długo, a nie da sie dostać gdzieś szybciej?

trzymaj się dxzielnie i nie trać ducha!
Pilawianka
Małgosiu, po pierwsze podejrzenie to nie diagnoza.
Po drugie, moja sąsiadka miała czerniaka oka. Odkryty przypadkiem, zaczęła gorzej widzieć i stwierdziła, że czas na okulary.
Również leczyła się w Krakowie, tam są najlepsi lekarze od tego. Jeździła ze Szczecina. Jest już 2 lata po operacji, żyje, wróciła do pracy i ma się dobrze.
Uwierz, że co by to nie było, leczenie Ci pomoże. Masz dla kogo walczyć.
Trzymam mocno kciuki.
xxyy
Malgosiu trzymam nieustajaco kciuki.
pomidorro
Małgosiu- trzymam kciuki MOCNO .......
dorsim
przytul.gifMałgosiu
Mocno zaciskam kciuki &&&&
anuÅ›
Małgosiu, trzymaj się!!! Musisz być silna i walczyć z przeciwnościami. Ja wiem - nieszczęści a nie chodzą parami - one chodzą stadami. Ale nawet te stada są do przepędzenia, pogonienia i kiedyś w końcu wychodzi słońce choć czasem ma już inny odcień żółci.... Nic już nie jest takie samo.
Myślę o Tobie. Nie daj się! Nie martw się na zapas podejrzeniami. Jak dostaniesz wynik histopatu to dopiero bedziesz wiedziała co Ci jest. Carpe diem. Póki nie wiesz na pewno, że jesteś chora to korzystaj z życia i bądź zdrowa. Zaczniesz się martwić jak wyniki będą złe. A na razie ich nie ma więc żyj!
Użytkownik usunięty
CYTAT(anuÅ› @ Thu, 09 May 2013 - 13:36) *
Małgosiu, trzymaj się!!! Musisz być silna i walczyć z przeciwnościami. Ja wiem - nieszczęści a nie chodzą parami - one chodzą stadami. Ale nawet te stada są do przepędzenia, pogonienia i kiedyś w końcu wychodzi słońce choć czasem ma już inny odcień żółci.... Nic już nie jest takie samo.
Myślę o Tobie. Nie daj się! Nie martw się na zapas podejrzeniami. Jak dostaniesz wynik histopatu to dopiero bedziesz wiedziała co Ci jest. Carpe diem. Póki nie wiesz na pewno, że jesteś chora to korzystaj z życia i bądź zdrowa. Zaczniesz się martwić jak wyniki będą złe. A na razie ich nie ma więc żyj!


anuÅ› przytul.gif
Pecia
anuÅ› .....


Mądrze napisałaś, nie umiałabym tego lepiej wyrazić, nikt by nie umiał kto nie przeżył tego lęku


Małgosiu, myślę nieustannie!!
karoleenka
Małgosiu - trzymam mocno kciuki &&&&
Agnes-3
CYTAT(anuÅ› @ Thu, 09 May 2013 - 15:36) *
Małgosiu, trzymaj się!!! Musisz być silna i walczyć z przeciwnościami. Ja wiem - nieszczęści a nie chodzą parami - one chodzą stadami. Ale nawet te stada są do przepędzenia, pogonienia i kiedyś w końcu wychodzi słońce choć czasem ma już inny odcień żółci.... Nic już nie jest takie samo.
Myślę o Tobie. Nie daj się! Nie martw się na zapas podejrzeniami. Jak dostaniesz wynik histopatu to dopiero bedziesz wiedziała co Ci jest. Carpe diem. Póki nie wiesz na pewno, że jesteś chora to korzystaj z życia i bądź zdrowa. Zaczniesz się martwić jak wyniki będą złe. A na razie ich nie ma więc żyj!



Podpisuje sie bo nie umialabym tego lepiej wyrazic.Malgos bedzie dobrze,musi byc przytul.gif
milutka
Małgosiu ja również jestem bardzo z Tobą przytul.gif
malgosia1968
serdecznie Wam dziękuje
malgosia1968
jestem juz w pociagu do Krakowa, prosze o kciuki w jutrzejszym dniu
aniakuleczka
Kciuki będą. trzymaj się i do zobaczenia na zlocie!
Helena
trzymam
szeklanka
SÄ… &&&&&& mocne bardzo
Pilawianka
Małgosiu, jestem, myślę i trzymam mocno kciuki. Musi być dobrze!
Pecia
mysle o Tobie Małgosiu
Maciejka
małgosiu, co prawda nie ma tu moich wpisów, ale kciuki i fluidy są jak najbardziej. Ja po prostu wiem, że dasz radę. icon_smile.gif
iza1982
jesteś dzielna i życzę Ci aby siła Cię nie opuszczała,a wyniki były dobre&&&&&&&&&&&
Dabriza
trzymam kciuki mocno!
milutka
Trzymam kciuki Małgosiu &&&
mim0za
Trzymam.
cath
&&& i ja trzymam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.