Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Konkursy
Baśnie i bajki

-

Baśnie i bajki


Zapraszamy do udziału w baśniowym konkursie. Tym razem do wygrania wspaniałe audiobooki. A czytają znakomici aktorzy: Zelnik, Seniuk, Malajkat!.

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z 3 audiobooków.

Nagrody

  • Posłuchajki. Baśnie z czterech stron świata - Niezwykłe historie, pełne wyjątkowych bohaterów, które odkryją przed dziećmi miejsca, o których wcześniej nie słyszały. Do posłuchania opowieści z najdalszych zakątków kuli ziemskiej: Danii, Serbii, Niemiec, Francji, Litwy, Hiszpanii, Nepalu, Mongolii, Persji, Armenii, Japonii, Maroka, Brazylii, z dalekiej Australii i wielu innych ciekawych miejsc w interpretacji znakomitego polskiego aktora - Jerzego Zelnika.
  • Posłuchajki. Księga bajek polskich - 30 najbardziej znanych legend i baśni polskich, wprowadzą najmłodszych w cudowny świat, z którego wyłania się polska historia i tradycja. Każde dziecko z pewnością z zapartym tchem posłucha opowieści o losach niezwykłych bohaterów. Książka w interpretacji znakomitego polskiego aktora - Wojciecha Malajkata.
  • Posłuchajki. Wielka księga baśni rosyjskich - Od wielu pokoleń baśnie rosyjskie zachwycają niesamowitymi i pouczającymi historiami - zaczarowanego Konika Garbuska, odważnego Wianuszki, rezolutnej Duszeńki oraz wielu innych bohaterów. Posłuchajcie tych przepięknych opowieści w wykonaniu znakomitej polskiej aktorki - pani Anny Seniuk.
 

Zadanie konkursowe

Konkurs zakończony. Oczekiwanie na ogłoszenie wyników.