Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 28-08-2016

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Pożegnanie lata z Warszawską Stefą Rodziny - Warszawa - Jeszcze niedawno świętowaliśmy koniec roku szkolonego, a już niebawem będziemy hucznie obchodzić zakończenie wakacji! Warszawska Strefia Rodziny przez wakacyjne miesiące gromadziła mnóstwo gości! Zarówno na Pradze jak i na Starym Mieście zabawy, śmiechu, rodzinnie spędzonych chwil było mnóstwo, ale na tym nie poprzestajemy! Chcemy pożegnać się ... (więcej)
8.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK - Warszawa - Wydarzenie dla mieszkańców Warszawy! 8.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK 12 czerwca, niedziela, godz. 12.00-18.30 Park Bródnowski, Warszawa To już ósma edycja Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”. Park Bródnowski zamienia się w krainę dziecięcej radości – zapraszamy na zajęcia artystyczne, doś... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
„Jak to w rodzinie” - Gdańsk -
2017-07-17
CH Auchan Gdańsk  Gdańsk
Kura, Kogut, Kurczak i Jajko stanowią wyjątkową kurzą gromadkę. Jak w każdej rodzinie, również między bajkowymi bohaterami dochodzi do sporów i różnego rodzaju konfliktów. Jak uporają się z nimi bohaterowie przedstawienia pt. „Jak to w rodzinie”? Dowiedzą się tego mali widzowie, którzy w niedzielę 17 lipca zasiądą przed sceną teatralną ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Wszechstronna edukacja z muzyką od 1. roku życia - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Dobry Start  Gdańsk
"Dobry Start" zaprasza na zajęcia stymulujące harmonijny rozwój dziecka. Gramy, śpiewamy, tańczymy i... nie tylko. Muzyka wyłącznie na żywo (pianino, instrumenty elektroniczne). Odtwarzacz CD każdy ma przecież w domu :) Dzieci uczą się w formie zabawy z rówieśnikami i rodzicami. W bezpiecznej, pogodnej atmosferze zdobywają nowe umiejętności. Nasi... (więcej)
zajęcia edukacyjno-ruchowe - Ożarów Mazowiecki - zajęcia dla dzieci
Szczęśliwa Gwiazdeczka  Ożarów Mazowiecki
bogata oferta zajęć dla dzieci w wieku 1-6 lat więcej na stronie www.gwiazdeczka.com.pl... (więcej)
\ Zapraszamy na zajęcia: "Matematyczne zabawy z klockami LEGO" - zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat. "Małe Einsteiny" - zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat. W ramach zajęć uczestnicy wykorzystują edukacyjne zestawy klocków wraz ze specjalnie dedykowanym oprogramowaniem, aby zrozumieć podstawowe zasady matematyki. Sucha teoria? To nie dla nas. ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Wrzesińskie Obiekty Sportowo-Rekreacyjne - Września

Dla gości dostępne są następujące atrakcje: - basen sportowy - o długości25 m, głębokości stopni...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także