Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy i zajęcia dla dzieci

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 26-04-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
 
2015-04-26
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! Kina Helios gwarantują Państwu oraz Państwa Dzieciom wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji! Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo odbywa się w co drugą niedzielę, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci od lat 4. Każdy sean... (więcej)
Uratuj się z bohaterami \
2015-05-03
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Odwiedź nas w dniach 02-03 maja w godzinach 9:30-15.30. Na wszystkie dzieci czeka moc atrakcji: gry, zabawy, konkursy… a to tylko część niespodzianek! Przyjdź do Kina Helios Magnolia Park i pomóż zdobyć zwierzakom bilet na arkę! W weekend 2 i 3 maja zapraszamy na zabawy ze zwierzątkami z filmu „UPS! Arka odpłynęła”. Z p... (więcej)
Światowy Dzień Star Wars - Warszawa -
2015-05-02
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego  Warszawa
Światowy Dzień Star Wars w Warszawie 02.05.2015 (sobota) godzina: 12:00-20:00 Nie możecie doczekać się grudniowej premiery filmu Gwiezdne wojny Część VII: Przebudzenie Mocy? Już teraz rezerwujcie sobie czas na niepowtarzalne spotkanie z postaciami z Gwiezdnych wojen z okazji Światowego Dnia Star Wars! Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Hops oto Drops! - przedstawienie teatralne dla dzieci - Warszawa -
2015-04-26
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego  Warszawa
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego i trupa Pana Dropsa zapraszają wszystkie dzieci na: Hops oto Drops! spektakl dla dzieci wg "Pan Drops i jego trupa" Jana Brzechwy w reżyserii Anny Seniuk Tytułowy Drops opuszcza dom rodzinny i idzie w świat, gdzie tworzy trupę teatralną składającą się z bociana, wiewiórki, ślimaka, myszki i stonogi. Grupa od... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Cztery pory roku w ogrodach wilanowskich - Warszawa - zajęcia dla dzieci Każda inna, wszystkie piękne! Z okazji nadejścia kolejnych pór roku zapraszamy do ogrodów przy pałacu w Wilanowie na przyrodnicze wydarzenia edukacyjne poświęcone każdej z nich. Będą warsztaty, gry terenowe i zajęcia plastyczne. W niedzielę 26 kwietnia odkryjemy tajemnice wczesnowiosennych kwiatów i owadów, które te kwiaty zapylają. Gdzie zawil... (więcej)
W 224. rocznicę uchwalenia Ustawy Rządowej - Warszawa - zajęcia dla dzieci Lekcje historii wcale nie muszą być nudne i niezrozumiałe. W Wilanowie przekonujemy o tym każdego dnia, gdy wyruszamy z dziećmi na spacer po XVII-wiecznym pałacu. W maju zapraszamy na wyjątkowe spotkania poświęcone Konstytucji 3 maja. Nie będziemy jej tylko czytać, a postaramy się ją zrozumieć, a także... napisać piórem i atramentem. W projekt ... (więcej)
Magnesy – opowieść na drzwiach lodówki - 
Warsztaty plastyczne dla dzieci
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Magnesy – opowieść na drzwiach lodówki Warsztaty plastyczne dla dzieci Dla tych dzieci, które nie mogą spotkać się z nami na zajęciach w weekendy, zapraszamy na zajęcia plastyczne w środku tygodnia. W środę 29.04 o godzinie 17.30 Sztukarnia zaprasza na warsztaty plastyczne, których tematem będzie robienie własnych wyjątkowych magnesów. ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Muszelka Basen Rehabilitacyjny - Warszawa

Pływalnia Muszelka oferuje: - basen sportowy - o wymiarach 25 x 15 m, głębokości 1,8 – 1,2...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także