Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 22-05-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
MINI-MAX ZAPROJEKTUJ IDEALNY PLAKAT REKLAMOWY - Kraków -
2017-05-24
Kamienica Hipolitów  Kraków
Czy wiesz jakie formy i środki reklamy występowały w przedwojennym Krakowie? Odpowiedź poznasz na warsztatach plastycznych 24 maja 2017 o godz. 10.00. Stworzysz z nami plakat reklamowy zgodnie z zasadą, iż plakat jest to ogłoszenie zmniejszone co do treści, powiększone co do formatu. Zapraszamy do Kamienicy Hipolitów dzieci w wieku 6-12 lat wraz z... (więcej)
MAŁY KRÓL KURKOWY - Kraków -
2017-05-27
Celestat  Kraków
16 edycja konkursu o tytuł MAŁEGO KRÓLA KURKOWEGO Dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Michał Niezabitowski oraz Starszy Bractwa Towarzystwa Strzeleckiego „Bractwo Kurkowe” w Krakowie Henryk Kuśnierz zapraszają do udziału konkursie, adresowanym do uczniów klas V i VI szkół podstawowych o tytuł Małego Króla Kurkowego. Przyjdź 27... (więcej)
FANTASTYCZNY OGRÓD - Kraków -
2017-05-27
Kamienica Hipolitów  Kraków
Muzeomania, z cyklu: „Mały wielki Kraków” Są takie ogrody w Krakowie, które kwitną cały rok. Wystarczy odwiedzić kościół franciszkanów, aby poznać piękno polskich kwiatów przedstawionych na polichromii Stanisława Wyspiańskiego. Zapraszamy na spacer, podczas którego jego uczestnicy poznają dekoracje roślinne ukryte w krakowskich świątyn... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
„Jak to w rodzinie” - Gdańsk -
2017-07-17
CH Auchan Gdańsk  Gdańsk
Kura, Kogut, Kurczak i Jajko stanowią wyjątkową kurzą gromadkę. Jak w każdej rodzinie, również między bajkowymi bohaterami dochodzi do sporów i różnego rodzaju konfliktów. Jak uporają się z nimi bohaterowie przedstawienia pt. „Jak to w rodzinie”? Dowiedzą się tego mali widzowie, którzy w niedzielę 17 lipca zasiądą przed sceną teatralną ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
FLEXI JUNIOR taniec dla dzieci bezpłatne zajęcia - Kraków - zajęcia dla dzieci
KIDDING.PLAY   Kraków
22 maja o godzinie 16.30 KIDDING.PLAY zaprasza na bezpłatne zajęcia FLEXI JUNIOR. Zapraszamy na sporą dawkę endorfin i pozytywnego zmęczenia! Zaczynamy 22 maja i tańczymy przez całe wakacje! :) Dołącz do naszego teamu :) Ilość miejsc ograniczona! Dzieci kochają ruch, a taniec i energia z niego płynąca niewątpliwie przyczynią się do ich rozw... (więcej)
ALFABET (NIE)POROZUMIENIA | warsztaty plastyczne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak można się porozumieć, gdy mówimy różnymi językami? Dlaczego tak ważne jest zrozumienie „innego” człowieka? Na szczęście istnieje język sztuki, który pozwala komunikować się nawet bez użycia słów. Przyjdźcie na warsztaty plastyczne i nauczcie się niezwykłego alfabetu sztuki.________________________________________ W czasie warszt... (więcej)
MUZYCZNY WEHIKUŁ | edukacyjny koncert dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Chcecie, aby Wasze dzieci stały się w przyszłości melomanami? Zabierzcie je na koncert do pałacu wilanowskiego! ________________________________________ Proponujemy połączenie koncertu z bajkami, opowieściami o dawnych instrumentach, tańcami, piosenkami oraz zagadkami muzycznymi. Dzieci usłyszą fragmenty opery barokowej, poznają wybrane bajki ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Park wodny w Tarnowie - Tarnów

Park wodny w Tarnowie oferuje: - basen sportowy - basen rekreacyjny obok zjeżdżalni - zjeżdżal...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także