Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy i zajęcia dla dzieci

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 06-03-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Stwórz wyjątkowe ozdoby wielkanocne - Rumia - Klasyczne pisanki, miękkie baranki, a także barwne króliczki będzie można stworzyć podczas kolejnych rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Tym razem mali artyści wspólnie z rodzicami będą mogli przygotować wyjątkowe ozdoby wielkanocne. Wspólne wyklejanie, malowanie i przyszywanie odbędzie się w najbliższy weekend. Wstęp wol... (więcej)
XIX Wawerskie Święto Wiosny - Warszawa - XIX Wawerskie Święto Wiosny-impreza plenerowa na placu Filii Zastów WCK. Zapraszamy do wspólnej zabawy, podczas której zgodnie z tradycją pożegnamy zimę i powitamy wiosnę. Każdy może przynieść ze sobą piękną pannę MARZANNĘ, zrobioną indywidualnie lub rodzinnie. Najładniejsze Marzanny będą ubiegały się o tytuł miss WIOSNY 2015. Tradycją Wawerskiego... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Budzenie Królewny Marudy
- interaktywne przedstawienie teatralne dla dzieci
 - Warszawa -
2015-03-07
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego  Warszawa
Budzenie Królewny Marudy - interaktywne przedstawienie teatralne dla dzieci Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego zaprasza najmłodszych na interaktywne przedstawienie w wykonaniu duetu JaHa: "Budzenie Królewny Marudy". Interaktywna zabawa, w czasie której dzieci, jak i dorośli będą próbować obudzić Królewnę Marudę i pokazać jej, że szczęście ... (więcej)
Akademia WioliMisia „O tym jak pięciu wspaniałych rycerzy, zbroje na instrumenty przekuło” - Bydgoszcz - NOWY cykl przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia. Nieprzypadkowa ta data spotkania. Wszak koncert ów przypada na „dzień białogłowy”. Wszem i wobec ogłaszamy zatem, iż pięciu wspaniałych rycerzy z krainy Aerofonia stanie w szranki dźwiękowego turn... (więcej)
67. Od brzuszka do uszka maluszka - Bydgoszcz - Koncert dla niemowląt, małych dzieci do 2 roku życia oraz kobiet w ciąży. W programie dawne tańce i melodie... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Football Academy Michałowice - Michałowice - zajęcia dla dzieci Football Academy to elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat bazująca na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. Trenujemy w Michałowicach.... (więcej)
Drogie Mamy, Tatusiowie, Dziadkowie i Nianie ;)
Startujemy z kilkoma bezpłatnymi wydarzeniami w Trzeciej Strefie.

 - Warszawa - zajęcia dla dzieci 10.03 godz. 10:30 Angielski dla dzieci. Bezpłatne warsztaty dla maluszków 0,6-2,5 roku. To śpiewane, pełne zabaw i śmiechu dzieci zajęcia połączone z nauka języka angielskiego. Wymagane zapisy !!!/ Ilość miejsc ograniczona! 12.03 Bezpłatne zajęcia pokazowe z baletu dla Dzieci 3,5-5,5 Zapraszamy dzieci, które jeszcze dotąd nie brały udzia... (więcej)
Akademia \ 1 marca ruszyła Akademia "Pichcę i knocę"! Cukiernicy i kucharze Hotelu Warszawianka w każdą niedzielę marca zdradzają dzieciom tajniki tworzenia kulinarnych arcydzieł. Opowiadają jak zdrowo się odżywiać oraz przypominają zasady sovoir-vivre`u przy stole. 5 spotkań = 5 odsłon nauki gotowania. Szczegóły: http://www.warszawianka.pl/akademia__pi... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Geotermia Grudziądz - Grudziądz

Geotermia Grudziądz oferuje kąpiele w leczniczej wodzie solankowej oraz liczne zabiegi rehabilita...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także