Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy i zajęcia dla dzieci

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 20-12-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Mali Einsteini w DK Zacisze: Naukowy lampion na świąteczny stół - Warszawa - 20 grudnia, sobota, I grupa - godz. 10.00; II grupa - godz. 11.00; III grupa – godz. 12.00 Opłata: 30 zł. Obowiązują zapisy. Eksperymenty bożonarodzeniowe. Dowiecie się, co to jest pojemność cieplna i dlaczego strażak może chodzić w ogniu bez poparzeń. Będziemy mordować balony i poddawać je najdziwniejszym testom. Efekt naszej pracy to na... (więcej)
Warsztaty ceramiki i garncarstwa w DK Zacisze - Warszawa - 13, 20 grudnia, sobota, godz. 11.00-12.30 Opłata: 30 zł za jedno spotkanie lub 55 zł za 2 spotkania. Spotkanie warsztatowe adresowane do rodzin w pracowni z nauką ręcznego formowania gliny podstawowymi technikami: z plastra, z wałeczków, z bryły, wyciskane w gipsowych formach lub toczone na elektrycznym kole garncarskim. Już teraz pomyślcie o p... (więcej)
Wehikuł sztuki w DK Zacisze: Średniowieczne manuskrypty - Warszawa - 20 grudnia, sobota, godz. 11.00-13.00 Opłata: 70 zł/m-c lub 45 zł/pojedyncze zajęcia. Odwiedzając pracownię średniowiecznego mnicha dowiemy się jakie umiejętności musiał posiadać średniowieczny skryba. Jakie znał style pisma i czy łatwo mu było pisać piórem. Zainspirowani średniowiecznymi iluminacjami uczestnicy zajęć wykonają niepowtarzalny p... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Akademia WioliMisia „WioliMisiowe potrawy miodkiem pachnące i dźwiękowe do świąt przygotowania” - Bydgoszcz - NOWY cykl przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia. Za kilka dni Wigilia, a po niej święta pachnące jak żadne inne. Święta w wyjątkowej oprawie, również tej muzycznej. Od wieków kompozytorzy tworzyli utwory specjalnie na Boże Narodzenie. Są kompozycje instrume... (więcej)
64. Od brzuszka do uszka maluszka - Bydgoszcz - Koncert dla niemowląt, małych dzieci do 2 roku życia oraz kobiet w ciąży. ... (więcej)
Pomóż Mikołajowi odzyskać magiczny dzwonek! – bezpłatny spektakl dla dzieci - Bielany Wrocławskie -
2014-12-21
Park Handlowy Auchan Bielany  Bielany Wrocławskie
Psotny Diabełek skutecznie utrudnia Mikołajowi pakowanie prezentów. W dodatku przez jego figle poczciwy brodacz gubi swój magiczny Złoty Dzwonek, za pomocą którego sprawdza, czy dzieci były grzeczne. Czy najmłodsi goście Parku Handlowego Auchan Bielany pomogą bohaterowi spektaklu teatralnego w poszukiwaniach? Świąteczna przygoda odbędzie się już w ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
WPRAWKI KOLĘDNICZE - INTERAKTYWNY KONCERT DLA CAŁEJ RODZINY - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Cafe 8 stóp  Warszawa
W programie tradycyjne, trochę zapomniane kolędy, zabawy kolędnicze i opowieści okołoświąteczne z różnych tradycji słowiańskich, ale przede wszystkim z naszej ulubionej Lubelszczyzny. Na 3 głosy, akordeon, skrzypce, basy, bębenek i lirę korbową. Będą niespodzianki! Zagra i zaśpiewa: ZASTĘP KOLĘDNICZY Paula Kinaszewska, Katarzyna Wińska i Wi... (więcej)
Boże Narodzenie piernikiem pachnące - warsztaty w Domu Mikołaja Kopernika - Toruń - zajęcia dla dzieci W dniach od 26 grudnia 2014 r. do 6 stycznia 2015 r. zapraszamy do Domu Mikołaja Kopernika na warsztaty „Boże Narodzenie piernikiem pachnące”, na których uczestniczy poznają tajniki wyrobu piernikowych ozdób świątecznych. Zajęcia odbywać się będą przy wystawie „Świat toruńskiego piernika”. Podczas zajęć uczestnicy będą mi... (więcej)
BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE DLA RODZICÓW. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE. Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, których niepokoi rozwój ich dziecka lub zmagają się z problemami wychowawczymi. Konsultacje całkowicie BEZPŁATNE! Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy! Konsultacje odbywać się będą co 20 minut wedłu... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Kryta pływalnia w Ostrowi Mazowieckiej - Ostrów Mazowiecka

Kryta pływalnia w Ostrowi Mazowieckiej wchodzi w skład Centrum Kultury i Rekreacji „Za Staw...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także