5 października 2015
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 05-10-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
\
2015-10-18
Teatr Atofri - Scena Wspólna  Poznań
Kim Jest Pan Satie? Dźwiękiem, Rytmem. Pan Satie jest Muzyką. W papierowej scenografii powstają obrazy inspirowane utworami Erika Satie. Zabawy z dziecięcej wyobraźni łączą się z brzmieniem preparowanego pianina. "Pan Satie" to spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, realizowany dzięki zaangażowaniu Poznańskiej Fundacj... (więcej)
Musical „O małej syrence w niejednej piosence” - Warszawa - Musical „O małej syrence w niejednej piosence” w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa.Pełna muzyki i światła opowieśc o małej syrence Vivien. Widzowie wraz z bohaterami sztuki zawędrują w głębiny oceanu. Poznają tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca- króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę. Na... (więcej)
Podróż z Pchłą Szachrajką - przedstawienie teatralne dla dzieci w reżyserii Anny Seniuk
 - Warszawa -
2015-10-27
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego  Warszawa
Podróż z Pchłą Szachrajką przedstawienie teatralne dla dzieci w reżyserii Anny Seniuk Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego zaprasza młodych widzów na swoją scenę teatralną po wakacyjnej przerwie. Na dobry początek sezonu zapraszamy na przedstawienie w reżyserii Anny Seniuk „Podróż z Pchłą Szachrajką”, w którym wiersze Juliana Tuwima i... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Co w fontannie piszczy / BEZPŁATNE warsztaty przyrodnicze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Aby zostać badaczem przyrody, nie trzeba jeździć na koniec świata. W ogrodach wilanowskich spotkamy wiele ciekawych zwierząt. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty przyrodnicze dla rodzin! ________________________________________ Jakie zwierzęta bezkręgowe mieszkają w naszym mieście? Czy miewają przez nas kłopoty? Mimo że podwodny świat często mamy ... (więcej)
KOLOROWY ŚWIAT - Kurs dla dzieci 3-letnich - Kraków - zajęcia dla dzieci Piękna podróż w zaczarowane miejsca i spotkania z bohaterami bajek ułatwiające dzieciom przechodzenie przez kolejne progi rozwojowe i pozwalające nabyć nowe umiejętności oraz doskonalić kontakty z rówieśnikami. Dzieci rozwijają wiedzę o otaczającym świecie, rozwiązują zagadki i dowiadują się: - Kto mieszka w tęczy i w wulkanie? - Czy smoki są mił... (więcej)
Zajęcia dla Super Bohaterów (dzieci z klas 4-6) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Zapraszamy do Świata, w którym każde dziecko odkryje w sobie Super Bohatera! Instruktorzy Stacji Bohater prowadzą niezwykłe zajęcia dla dzieci z klas 4-6.Gdzie podczas świetnej zabawy uczestnicy zdobywają moce SUPER UCZNIA, SUPER KOLEGI i SUPER DZIECKA :-) Przeżywanie ekscytujących przygód z Super Bohaterami wpływa na: -podniesienie samoocen... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Pływalnia Miejska WODNIK - Wysokie Mazowieckie

Na terenie Miejskiej Pływalni „Wodnik” prowadzona jest nauka pływania dla dzieci i do...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także