Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 26-10-2016

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
MALUCHY W MUZUEM: OTWARTE. WARSZTATY FAMILIJNE DLA DZIECI 1+ - Łódź -
2016-10-26
Muzeum Sztuki  Łódź
ms1, Więckowskiego 36, sala warsztatowa 26.10.16, środa, 11:11 – 12:12 Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej, Marta Wlazeł Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak - Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W ... (więcej)
Jesienne warsztaty kreatywne! - Komorniki -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Komorniki  Komorniki
Złote liście, kasztany i żołędzie, a także dojrzałe jabłka czy dynie – to tylko niektóre z atrybutów jesieni, które mogą posłużyć do kreatywnej zabawy. Przekonają się o tym najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki, dla których galeria przygotowała cykl wyjątkowych warsztatów. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się w ... (więcej)
Spotkaj się z rzemiosłem – bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci - Żory -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Żory  Żory
Już po raz czwarty najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Żory będą mieli okazję wziąć udział w edukacyjno-artystycznych spotkaniach. Podczas czterech sobotnich warsztatów uczestnicy poznają różnorodne techniki tworzenia ozdób oraz drobnych przedmiotów użytkowych. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się już w sobotę 1 października,... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
„Jak to w rodzinie” - Gdańsk -
2017-07-17
CH Auchan Gdańsk  Gdańsk
Kura, Kogut, Kurczak i Jajko stanowią wyjątkową kurzą gromadkę. Jak w każdej rodzinie, również między bajkowymi bohaterami dochodzi do sporów i różnego rodzaju konfliktów. Jak uporają się z nimi bohaterowie przedstawienia pt. „Jak to w rodzinie”? Dowiedzą się tego mali widzowie, którzy w niedzielę 17 lipca zasiądą przed sceną teatralną ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
 
Akademia Szkraba  Bydgoszcz
Serdecznie zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe dla Małych Szkrabów. To 1,5 godzinne spotkania pełne ruchu, muzyki, zabaw kolorami i fakturami. Spotkania odbywają się 1x w tygodniu. Aktualnie zbieramy chętnych do grupy czwartkowej (spotkania 17:00 - 18:30). Posiadamy także pojedyncze wolne miejsca w funkcjonujących już grupach. Pierwsze zajęcia (s... (więcej)
BEZPŁATNY LISTOPAD w Muzeum Pałacu w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Z inicjatywy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego już po raz piąty Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie razem z Zamkiem Królewskim w Warszawie, Łazienkami Królewskimi i Zamkiem Królewskim na Wawelu udostępniają w listopadzie swoje zbiory bezpłatnie! _______________________________________________________________________________________ ... (więcej)
PODRÓŻE MAŁE I DUŻE | wycieczka przyrodnicza | park wilanowski - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do wilanowskiego parku na rodzinną wycieczkę przyrodniczą! ________________________________________ W czasie wycieczki opowiemy uczestnikom o podróżach, które odbywają zwierzęta i rośliny. Dowiemy się, jakie ptaki odlatują na zimę, a jakie przylatują do Polski, by tu spędzić najzimniejsze miesiące roku. Opowiemy, po co klonowym na... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Miejski Zakład Kąpielowy Pływalnia - Zabrze

Kryta pływalnia w Zabrzu została wyremontowana w 2007 roku. Oferuje: - basen kąpielowy - sauny ...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także