Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy i zajęcia dla dzieci

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 22-05-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
 
2015-06-07
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! Kina Helios gwarantują Państwu oraz Państwa Dzieciom wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji! Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo odbywa się w co drugą niedzielę, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci od lat 4. Każdy sean... (więcej)
Uniwersytet Dietla dla Dzieci: Piknik Rodzinny oraz Targi Śniadaniowe - Kraków - Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie świętuje otwarcie Uniwersytetu Dietla dla Dzieci. W związku z tym zapraszamy na imprezy cykliczne pod nazwą Piknik Rodzinny oraz Targi Śniadaniowe, które będą się odbywać na kampusie naszej Uczelni na osiedlu Kościuszkowskim 2A w dniach 9/05 i 30.05.2015, 13.06 i 20.06.2015 w godzinach od 11:00... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Warsztaty z okazji Dnia Matki: Mehendi – w poszukiwaniu wewnętrznego światła - Toruń - zajęcia dla dzieci Z okazji Dnia Matki zapraszamy do Muzeum Podróżników na interaktywne spotkanie "Mehendi - w poszukiwaniu wewnętrznego światła" 26.05.2015 (wtorek), godz. 11.00, 13. 00 Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika (ul. Franciszkańska 9/11) Spotkanie przybliżające egzotyczną kulturę Indii, a zwłaszcza niezwykle popularne dziś na całym świe... (więcej)
Budowa lalki teatralnej - 
Warsztaty plastyczne dla dzieci z teatrem lalek Igraszka
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Budowa lalki teatralnej - Warsztaty plastyczne dla dzieci z teatrem lalek Igraszka Naszych młodych widzów, których urzekło ostatnie przedstawienie „Podróż za horyzont” w wykonaniu teatru lalek zapraszamy na niesamowite warsztaty teatralne. Spodobały wam się lalki z naszego teatrzyku? Na tych zajęciach pokażemy Wam jak samodzieln... (więcej)
Życie w ściółce - warsztaty przyrodnicze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy młodszych i starszych miłośników przyrody do wspólnego odkrywania bogactwa roślin oraz zwierząt w ogrodach wilanowskich! W czasie rodzinnych warsztatów „Życie w ściółce” uczestnicy dowiedzą się, jakie organizmy mogą przebywać w parkowej ściółce, czym mogą się żywić i jakie mają przystosowania do swojego „przyziemnego... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe
Zobacz także