Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 16-09-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Wielki Piknik Rodzinny oraz Gra Miejska w Śródmieściu i na Pradze Południe

 - Warszawa -
2014-09-21
Portal ZwalczNude.pl  Warszawa
Wielki Piknik Rodzinny! Śródmieście: 20 września 2014, godz. 11-17, Park Saski Praga Południe: 21 września 2014, godz. 11-17, Park przy Balatonie Piknik AKTYWNA RODZINA to przede wszystkim dobra zabawa dla małych i dużych, a to dzięki atrakcjom pogrupowanym tematycznie w strefy: Aktywnie – sportowe atrakcje, pokazy, tory przeszkód, zaję... (więcej)
Dzień Przedszkolaka - 20.09 godz. 16.00 - Warszawa -
2014-09-20
Studio Tańca Spin Freekies  Warszawa
Teraz najmłodsze dzieci mają swój dzień! Święto Przedszkolaka zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. A skoro mowa o rozwoju - to on dla nas liczy się najbardziej! Zapraszamy serdecznie wszystkie przedszkolaki na taneczne świętowanie! lekcje otwarte dla 3-4latków - 30min lekcje otwarte dla ... (więcej)
Dziecięce Studio Musicalowe zaprasza na CASTING! - Wrocław - Dziecięce Studio Musicalowe to miejsce, w którym dzieci mają okazję przeżyć swoją wielką artystyczną przygodę, nabyć doświadczenia w pracy zespołowej podczas bycia na scenie oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Zajęcia musicalowe nie tylko rozwijają talenty wokalno-taneczne uczestników, ale w atmosferze teatralnej zabawy uczą współpracy, pokonywania trem... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Piękna i bestia - Warszawa - "Piękna i bestia” to teatralna uczta familijna. W pięknych dźwiękach i barwach dzieci mogą przeżywać burzę, wiosnę, słońce, radość, strach. Bestia niemalże zaglądała nam w oczy, a Piękna swoim śpiewem koiła widownię. Warto przyjść na sztukę i wyczuć się klimat Pięknej i Bestii w kontekście żydowskiej ... (więcej)
Opowiadania nie tylko dla dzieci - Warszawa - Czy jest gdzieś taki ktoś, kto zupełnie nie wierzy w cuda? Kto chociaż raz w życiu nie marzył o przeniesieniu się do krainy fantazji, gdzie zimą oblodzone gałęzie są jak kryształowe kandelabry, a latem rzekami płynie miód pośród pięknych dywanów z kwiatów? Niesamowite baśniowe opowiadania I. B. Singera potrafią rozb... (więcej)
Teatr dla dzieci: Szelmostwa lisa Witalisa - Gdańsk -
2014-09-29
Miasto Aniołów  Gdańsk
Treścią bajki jest historia spryciarza i oszusta, który żerując na chciwości i głupocie wykorzystuje swoich leśnych sąsiadów. Tytułowe szelmostwa to trzy kolejne zdarzenia. W pierwszym z nich nasz bohater za pomocą obietnic sprytnie prowokuje grupę, granych przez dzieci niedźwiedzi, do z góry skazanego na niepowodzenie ataku. Lis nie poprzestaje... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
PERON TEATRALNY - Katowice - zajęcia dla dzieci
Teatr Gry i Ludzie  Katowice
Z okazji otwarcia nowego sezonu teatralnego, dla Naszych widzów przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek! 21 września 2014 r PERON TEATRALNY Zapraszamy na warsztaty i zabawy dla dzieci prowadzone przez naszych aktorów - które poprzedzać będą pierwszy spektakl w sezonie w ramach Podwieczorków Teatralnych. W programie:  *warsztaty ... (więcej)
Zupa, pompa i odrobina hydrauliki, czyli krew, serce i krążenie - Warszawa - zajęcia dla dzieci
BayLab  Warszawa
Familijne warsztaty popularnonaukowe ... (więcej)
Tańcowanki - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Klub Mamy i Taty  Warszawa
„Tańcowanki”- to zajęcia łączące w sobie rożne style taneczne, od tańca nowoczesnego, funky, hip hopu, po tańce integracyjne (Klanza) czy elementy improwizacji tanecznej. Na zajęciach oprócz wszelkich działań tanecznych (rozgrzewki, podstawy techniki tanecznej, ćwiczeń koordynacyjnych, zabaw ruchowych np. z wykorzystaniem chusty animacy... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Kryta pływalnia LAGUNA - Olesno

Kryta pływalnia LAGUNA w Oleśnie została oddana do użytku pod koniec września 2010r. Oferuje: - ...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także