25 października 2014
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 25-10-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! - Wrocław -
2014-11-09
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo! odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. W ramach projektu będziemy wyświetlać zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe. Filmowe Poranki gwarantują Państwu o... (więcej)
Halloween w Pasażu Grunwaldzkim - Wrocław -
2014-10-26
Pasaż Grunwaldzki  Wrocław
W weekend poprzedzający święto Halloween Pasaż Grunwaldzki zamieni się w iście mroczną krainę, pełną czarownic, duchów i zombie przemykających alejkami centrum. Dla wszystkich gości przygotowano na te dni szereg atrakcji, a wśród nich m.in.: pokazy iluzjonisty, upiorne dekorowanie babeczek i malowanie twarzy. Każdy będzie miał również możliwość wyk... (więcej)
Halloween w Kinie Helios Magnolia Park - Wrocław -
2014-10-31
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
W Halloween Kino Helios zaprasza na specjalny projekt „ Transylwania”. Start godz.18:00 Seanse Hotel Transylwania oraz Dracula: Historia nieznana. Opis: W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 116-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładni... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
PORANEK FAMILIJNY: Teatr Conieco „Konik Garbusek” - Warszawa -
2014-10-26
Dom Kultury Śródmieście  Warszawa
Teatr Conieco „Konik Garbusek” spektakl dla dzieci od 3 lat O spektaklu: Spektakl oparty na rosyjskiej bajce, opowiadającej o losach chłopca – skromnego, dobrego i odważnego, którego dobry uczynek został hojnie wynagrodzony. Niepozorny prezent w postaci małego garbatego konika staje się dla niego ratunkiem w wielu opresjach. Kon... (więcej)
Zorka, dziewczynka z gwiazd - Warszawa - Na scenę Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego powracają koncerty z cyklu „Zorka, dziewczynka z gwiazd”, realizowane według scenariusza Katarzyny Stoparczyk. 25 i 26 października 2014 o godz. 11:00 zapraszamy na koncert pt. „Złodzieje gwiazd”. W rolę głównej bohaterki Zorki wcieli się znakomita... (więcej)
Akademia WioliMisia „O mazurze, krakowiaku, do których WioliMiś poprosi” - Bydgoszcz - NOWY cykl przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia. Za oknem coraz chłodniej. Warto rozgrzać się w tańcu. Nasze spotkanie będzie do tego przygotowaniem. Poznamy polskie tańce narodowe w wersji instrumentalnej… chociaż kto wie czy znakomite ich wykonanie ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Spędź aktywnie czas ze swoim dzieckiem. Zajęcia ruchowe dla rodzica z dzieckiem już od 6 m-ca życia. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Przygotowaliśmy dla Was: 1. Wspólne zajęcia rodzica i dziecka (6 m-cy - 6 lat): - prowadzone według autorskiej Metody Arrow, - ruchowo-edukacyjne z elementami zabaw, gier, muzyki, języka angielskiego. 2. Dzieci starsze (5-12 lat) zapraszamy na znane i lubiane formy zajęć, takie jak: - zumba kids, - cheerleaderki/hip-hop, - funny karate... (więcej)
  Grupowe zajęcia dla dwulatków to program ogólnorozwojowy wspierający rozwój w sferze komunikacji, umiejętności społecznych i motorycznych dziecka. Zajęcia prowadzi logopeda (ze specjalizacją wczesnej interwencji logopedycznej i neurologopedii). Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystkim na: - wspieranie rozwoju mowy i usprawniani... (więcej)
SOCATOTS  Maluszki w Akcji!! - Środa Śląska - zajęcia dla dzieci
SOCATOTS Maluszki w Akcji!!  Środa Śląska
SOCATOTS to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci (chłopców i dziewczynek) Program zajmuje się rozwojem psychofizycznym dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat poprzez metodyczne zajęcia sportowe przy czynnym udziale rodziców. W naszej metodzie wykorzystujemy elementy piłki nożnej, dzięki czemu dzieci uczą się współdziałać z rówieśnikami, ćwiczą równow... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Nautica Kryta Pływalnia - Gorzyce

Kryta pływalnia NAUTICA oferuje: - basen pływacki - z widownią dla 145 osób - basen rekr...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także