Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 20-04-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Mali Einsteini w DK Zacisze: Bzzzzz – wszystko o pszczołach i miodzie - Warszawa - Dzieci przymierzą strój pszczelarza, zobaczą jak pszczoły tworzą plastry miodu. Będzie degustacja miodu i tworzenie własnej świeczki do domu. Dowiedzą się też, że wosk może być naturalny i sztuczny, a także zaobserwują skrzydło pszczoły pod mikroskopem. Uczestnicy warsztatów dzieci w wieku 4-9 lat. Na każdych zajęciach klubu Małych Einsteinów... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
„O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary” - spektakl rodzinny w reżyserii Wojtyszków - Warszawa - W marcu w Teatrze Żydowskim w Warszawie miała miejsce premiera bajki dla dzieci od lat 7 i dorosłych „O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary” w reżyserii Adama i Macieja Wojtyszków na podstawie bajek I. B. Singera. Muzykę do spektaklu przygotował Piotr Moss. Spektakl zachwycił publiczność – zarówno tę starszą, jak i młodszą... (więcej)
\
2014-04-27
Teatr Gry i Ludzie  Katowice
Troje poszukiwaczy skarbów znajduje na pustyni tajemniczą księgę. Otwierając jej stronnice ożywiają kolejne bajki. Pierwsza z nich opowiada, jak lampart dostał plam na skórze. W bajce tej wykorzystano techniki marionetkowe i etniczną muzykę afrykańską. Opowiada o tym, jak poszczególne zwierzęta dostały swoich kolorów. "Jak nosorożec nabawił się... (więcej)
„Piękna i Bestia” - spektakl w Teatrze Żydowskim - Warszawa - Teatr Żydowski zaprasza na spektakl muzyczny dla dzieci pt. „Piękna i Bestia” w reżyserii Leny Szurmiej. Najbliższe pokazy zaplanowane są 30 kwietnia i 28 maja. Spektakl spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami krytyków, które przytoczone są poniżej i na pewno zachęcą Państwa do zainteresowania się przedstawieniem. „Piękna i B... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
W świecie polskich kreskówek - wizyta w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej -  Bielsko-biała - zajęcia dla dzieci Bielsko-Biała jest niepodważalną stolicą polskich kreskówek. W Studiu Filmów Rysunkowych narodziło się wiele kultowych filmów, które nadal bawią i edukują dzieci nie tylko w Polsce. Teraz można ponownie odwiedzić ich świat, w Studiu Filmów Rysunkowych, które jest otwarte dla zwiedzających. - Wizyta w bielskim Studiu Filmów Rysunkowych to powrót... (więcej)
 
Muzeum w Bielsku-Białej  Bielsko - Biała
Celem warsztatów jest wzbogacenie oferty oświatowej Muzeum poprzez szereg zajęć interaktywnych, interdyscyplinarnych, opartych przede wszystkim na bieżących i minionych wystawach czasowych Galerii Wystaw Czasowych Muzeum w Bielsku-Białej. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poprzez atrakcyjną formę i dynamikę z... (więcej)
Smerfne zabawy - Bielsko Biała - zajęcia dla dzieci Aerobic, gimnastyka, masaż do wyboru: techniką Schantala, ciepłymi kamieniami, pędzlem. Pielęgnacja dłoni- manicure, odcisk dłoni w parafinie. Fantazyjne fryzury- kucyki, warkoczyki,francuz itp. Spotkanie z książką, zajęcia ceramiczno-plastyczne, gry, zabawy. Tematyka zajęć jest zmienna co wpływa na ich atrakcyjność. Liczba uczestników zajęć maksy... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Bielsko-biała Muzeum Techniki i Włókiennictwa, będące oddziałem Muzeum w Bielsku-Białej, utworzono w 1979 roku, a otwarto dla publiczności 2 grudnia 1996 roku. Obecnie zajmuje część budynków dawnej fabryki sukna rodziny Büttner przy ulicy Sukienniczej 7. Wejście dla zwiedzających znajduje się od strony placu Żwirki i Wigury. Aktualnie ekspozycja zajmuje dwie k... (więcej)
wystawy dla dzieci Bielsko-biała
Dom Tkacza  Bielsko-biała
Dom Tkacza - ekspozycja zewnętrzna Muzeum w Bielsku-Białej - położony jest na terenie historycznego Górnego Przedmieścia, istniejącego od pierwszej połowy XV wieku i zamieszkiwanego przez sukienników bielskich. Tradycje domu, w którym znajduje się Muzeum, sięgają XVIII wieku. Celem ekspozycji w Domu Tkacza jest próba zrekonstruowania wnętrza jako... (więcej)
wystawy dla dzieci Bielsko-biała
Willa Juliana Fałata  Bielsko-biała
Muzeum Juliana Fałata w Bystrej - ekspozycja zewnętrzna Muzeum w Bielsku-Białej - mieszczące się w zabytkowej willi artysty zwanej popularnie „Fałatówką" - ma charakter biograficzno-artystyczny. W domu tym artysta zamieszkał w 1910 roku, po ustąpieniu ze stanowiska dyrektora krakowskiej ASP. Ekspozycja mieści się w ośmiu pomieszczeniach na p... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Pływalnia Orka w Radomiu - Radom

Pływalnia Orka w Radomiu oferuje basen sportowy oraz saunę, zktórej mozna korzystac łączni...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także