Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 05-09-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Darmowe warsztaty wypieku piernika podczas Święta Piernika - Toruń -
2015-09-06
Muzeum Okręgowe w Toruniu  Toruń
Muzeum Okręgowe w Toruniu na początek września przygotowało obchody Święta Toruńskiego Piernika. Impreza odbędzie się w Muzeum Toruńskiego Piernika przy ul. Strumykowej 4 oraz na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. W atrakcjach będzie można wziąć udział w godz. 11.00-22.00, w sobotę 5 września oraz od 12.00 do 16.00, w niedzielę 6 września. Inau... (więcej)
Otwarte zajęcia taneczne z grupą KONTRAST
godz. 17:00 - 19:00
8.09.2015 - Poznań -
2015-09-08
Osiedlowy Dom Kultury Słońce  Poznań
Szkoła ruchu i tańca KONTRAST oraz domu kultury Słońce zapraszają na otwarte zajęcia taneczne, na których poznamy różne style tańca takie jak: HOUSE, Hip-Hop, Jazz, Disco.... (więcej)
Zielona Nutka zwiedza świat / Dylu dylu na badylu
godz. 17:30
9.09.2015 - Poznań -
2015-09-09
Osiedlowy Dom Kultury Słońce  Poznań
Na pierwszym spotkaniu z cyklu "Zielona Nutka zwiedza świat" poznamy muzykę austriacką. Co miesiąc spotykać się będziemy z muzyką z innej części świata. Zielona Nutka zwiedza świat i edukuje najmłodszych widzów przy pomocy Animatorów w przebraniach, przy użyciu instrumentów z całego świata i dostosowanej scenografii. Dla najbardziej aktywnych ucz... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Akademia WioliMisia „WioliMisiowe last minute” - Bydgoszcz - NOWY cykl przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia. Wakacje były wspaniałe! WioliMiś opalał się na plaży, żeglował na Mazurach, leciał samolotem do odległych krajów i w pocie czoła zdobywał tatrzańskie szczyty. Muzykę odnalazł w szumie morskich fal, śpiewie me... (więcej)
71. Od brzuszka do uszka maluszka - Bydgoszcz - Koncert dla niemowląt, małych dzieci do 2 roku życia oraz kobiet w ciąży. W programie przeboje mistrzów m.in.: Bacha, Mozarta, Brahmsa oraz dziecięce melodie popularne. ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Zostań Żeglarzem - Gdynia - zajęcia dla dzieci Gdyńska Akademia Żeglarstwa ogłasza nabór do przedszkola żeglarskiego i szkółki żeglarskiej . Zapraszamy wszystkie dzieci od 3 roku życia do rozpoczęcia swojej przygody z najpiękniejszą dyscypliną sporu żeglarstwem Gdyńska Akademia Żeglarstwa prowadzi podstawowy etap szkolenia żeglarskiego, który przewiduje zapoznanie dzieci z podstawami żeglars... (więcej)
Propozycje DK Zacisze: zajęcia, warsztaty, spotkania - Warszawa - zajęcia dla dzieci Plastycznie i manualnie KUMATA SZTUKA AKWARELA Warsztaty dla młodzieży i dorosłych. Malowanie w technikach wodnych: akwarela, akryl, tempera, gwasz. Zajęcia w czwartek, godz. 18.15-20.15. Instruktor: Teresa Ledzińska. Opłata: dorośli 60 zł/m-c, pojedyncze zajęcia 20 zł; młodzież 30 zł/m-c, pojedyncze zajęcia 10 zł. Informacje i zapisy: Ot... (więcej)
Zapisy na zajęcia w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ciekawe pomysły, ambitne programy oraz przestrzeń dla emocji i sztuki! Tak zapowiada się najbliższy sezon w Domu Kultury Zacisze. Zapraszamy do zapoznania się z terminami spotkań organizacyjnych i pierwszych zajęć w sezonie 2015/2016. ABRAKADABRA zespół wokalny: Informacje, przesłuchania i zapisy: 17.09, godz. 17.00 AKADEMIA FITNESSU: Pierws... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Basen w Goczałkowicach - Goczałkowice - Zdrój

Kryta pływalnia w Goczałkowicach-Zdroju oferuje: - basen sportowy o wymiarach 25m x 16m i głębok...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także