Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 27-05-2016

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Mostek Pokutnic, najwyżej położony most w mieście - zwiedzanie Wrocławia dla dzieci - Wrocław - Wrocławscy przewodnicy miejscy zapraszają dzieci w wieku 6 -12 lat wraz z rodzicami na wiosenne zdobywanie Korony Wrocławia, czyli pięciu wrocławskich punktów widokowych. W trakcie majowych i czerwcowych "SPACERÓW i PRZYGÓD", czyli rodzinnych spacerów edukacyjnych, będzie okazja odwiedzić je wszystkie! Oprócz pięknych widoków, jak zawsze zapewnia... (więcej)
Sto mostów Wrocławia – nadodrzańskie manewry, czyli zwiedzanie Wrocławia dla dzieci - Wrocław - Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6–12 lat wraz z rodzicami na zwiedzanie Wrocławia z licencjonowanym przewodnikiem miejskim podczas rodzinnych zajęć plenerowych z cyklu „SPACERY i PRZYGODY”. Piaskowy, Mieszczański, Zakochanych czy Czarownic – tym razem zbadamy wszystkie napotkane mosty i kładki. Zielone, niebieskie, c... (więcej)
Rodzina do kina  \
2016-05-29
Jack's Cinema Bar & Restaurant  Warszawa
animowany, przygodowy, film dla dzieci, 2008, od lat 5, 97’ Ryś Ryszard i grupa jego przyjaciół rusza na pomoc zwierzętom porwanym i uwięzionym przez bezwzględnego łowcę Warczaka.... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Akademia WioliMisia „Mozartowskie Pa Pa Pa...” - Bydgoszcz - NOWY cykl przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia. W operach Wolfganga Amadeusza Mozarta występuje wiele ciekawych postaci. Niektóre są bajkowe, inne zaś realne. Cudownymi głosami wyśpiewają prawdy życiowe w sposób przystępny i zarazem baśniowy…o tym ja... (więcej)
80. Od brzuszka do uszka maluszka - Bydgoszcz - Koncert dla niemowląt, małych dzieci do 2. roku życia oraz kobiet w ciąży. Na uroczyste zakończenie sezonu artystycznego 2015/2016 zabrzmią największe przeboje mistrzów w wykonaniu kwintetu instrumentów dętych blaszanych. ... (więcej)
Podróż z Pchłą Szachrajką - Warszawa -
2016-06-19
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego  Warszawa
Podróż z Pchłą Szachrajką przedstawienie teatralne dla dzieci reż. Anna Seniuk Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego zaprasza młodych widzów na przedstawienie w reżyserii Anny Seniuk „Podróż z Pchłą Szachrajką”, w którym wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy zostały w zabawny sposób połączone w jedną historię. To opowieść o podróży ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
KREATYWNY PLAC ZABAW - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
DZIEŃ DZIECKA W POMPONIE! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dla najmłodszych ( 3 - 5 lat) proponujemy zabawę w OCEANARIUM - PODWODNY ŚWIAT < ilość miejsc ograniczona a decydować będzie kolejność przyjścia - do 20 osób > Będzie to 3 - częściowa wyprawa w głąb oceanu W pierwszej: wodne eksperymenty - zadania dla bardzo dociekliwych maluchów! W drugiej: morskie opowieści - odwiedzą nas postaci z bajek. Międ... (więcej)
Dzień Dziecka w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Jak co roku w Dniu Dziecka zapraszamy na szereg ciekawych i barwnych warsztatów przeznaczonych zarówno dla maluchów jak i trochę większych dzieci. Zapraszamy od rana, w środę, 1 czerwca! Szczegółowy program wydarzeń na stronie : http://www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-289-dzien_dziecka_w_muzeum_okregowym_w.html ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Krakowianka - Kraków

Basen odkryty. Basen pełnowymiarowy wraz ze stacją uzdatniania wody i brodzik dla dzieci, Na tereni...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także