Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
  Warto kupić
  Ważne tematy

  Imprezy i zajęcia dla dzieci

  imprezy, zajęcia dla dzieci

  Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

  Cała Polska, 14-02-2016

  Wybierz datę i miasto
  Imprezy dla dzieci
  Ciekawskie Maluszki w Kloclegowni - Głogów -
  2016-02-20
  Kloclegownia  Głogów
  Po raz kolejny zapraszamy na nasze spotkanie wszystkie dzieci od 2 do 4 lat. Jak zwykle będzie szalenie kolorowo, ociupinkę naukowo i jak zwykle bardzo wesoło. Dzielne maluszki zamienią się w prawdziwych badaczy otaczającego nas świata. Tego nie możecie przegapić! Na spotkanie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi. Spotykamy się 20 lutego 2016r. Do... (więcej)
  Młodzi Badacze w Kloclegowni - Głogów -
  2016-02-27
  Kloclegownia  Głogów
  Kolejne spotkanie z ciekawskimi dzieciakami. Na tych zajęciach obiecujemy dużo eksperymentów oraz oczywiście kilka wyzwań konstrukcyjnych. Zapraszamy do zapisów: 27 lutego 2016 r godziny: 11:00, 13:30, 16:00 25 zł/dziecko za 120 minut zajęć Rejestracja na stronie http://kloclegownia.pl/mlodzi-badacze/... (więcej)
  XX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” - Warszawa - XX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”- przyjmowanie zgłoszeń. Konkurs odbędzie się w marcu zatem już czas zacząć szlifować swój talent. Piosenka dziecięca, młodzieżowa, ale również musicalowa, jazzowa, blues …. to repertuar, z którym warto się zmierzyć. Celem Przeglądu jest promocja talent... (więcej)

  zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

  Spektakle dla dzieci
  Podróż z Pchłą Szachrajką - przedstawienie teatralne dla dzieci w reżyserii Anny Seniuk
 - Warszawa -
  2016-02-21
  Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego  Warszawa
  Podróż z Pchłą Szachrajką przedstawienie teatralne dla dzieci w reżyserii Anny Seniuk Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego zaprasza młodych widzów na przedstawienie w reżyserii Anny Seniuk „Podróż z Pchłą Szachrajką”, w którym wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy zostały w zabawny sposób połączone w jedną historię. To opowieść o pod... (więcej)

  zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

  Uniwersytety dla dzieci
  Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

  zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

  Zajęcia dla dzieci
  Akademia konstruktora - Warszawa - zajęcia dla dzieci Charakterystyka zajęć Akademia to miejsce, w którym dzieci będą mogły rozwinąć swój zmysł techniczny i umiejętność abstrakcyjnego myślenia. Materiałem, w którym przede wszystkim będziemy tworzyć, będzie drewno. Na początku lepiej poznamy i oswoimy się z narzędziami stolarskimi – ściskami, piłami włosowymi czy płatnicami. Nauczymy się t... (więcej)
  Szkoła Twórczego pisania - Warszawa - zajęcia dla dzieci Charakterystyka zajęć Głębsze zrozumienia samego siebie i otaczającego świata. Tam gdzie rzeczywistość wirtualna realizuje dziecięce fantazje i wypiera kontakt z realnością powinno się docenić wagę doznań bezpośrednich, takich jak smak, zapach, dotyk, które są podstawą języka pisarskiego a za jego pośrednictwem pełnego doświadczania życia. Nie d... (więcej)
  Masy polimerowe dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Masy polimerowe takie jak FIMO, Premol, Sculpey to medium dające nieograniczone możliwości tworzenia m.in. biżuterii, przedmiotów codziennego użytku, ozdób okolicznościowych, elementów wystroju wnętrz, imitacji przeróżnych materiałów, takich jak drewno, kamienie szlachetne, porcelana itp. Modelina polimerowa jest medium zaprzyjaźnionym z farbami, t... (więcej)

  zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

  Wystawy
  wystawy dla dzieci Wrocław
  ZOO TEAM  Wrocław
  Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
  wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
  wystawy dla dzieci Kraków
  Muzeum PRL-u  Kraków
  Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

  zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

  Sale zabaw dla dzieci

  Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

  Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

  więcej

  Kina w Polsce
  Instytucje
  Obiekty sportowe
  Zobacz także