Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy i zajęcia dla dzieci

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 06-05-2016

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Windą ponad dach katedry wrocławskiej - zwiedzanie Wrocławia dla dzieci - Wrocław - Wrocławscy przewodnicy miejscy zapraszają dzieci w wieku 6 - 12 lat wraz z rodzicami na wiosenne zdobywanie Korony Wrocławia, czyli pięciu wrocławskich punktów widokowych. W trakcie majowych i czerwcowych "SPACERÓW i PRZYGÓD", czyli rodzinnych spacerów edukacyjnych, będzie okazja odwiedzić je wszystkie! Oprócz pięknych widoków, jak zawsze zapewni... (więcej)
Rodzina do kina  \
2016-05-08
Jack's Cinema Bar & Restaurant  Warszawa
animowany, przygodowy, film dla dzieci, 2015, od lat 5, 82’ Kiedy nadejdzie powódź, która zatopi cały świat, dwa małe stworki będą skazane same na siebie… Od ich pomysłowości, odwagi i umiejętności współpracy zależy, czy uratują życie. Wzruszająca i nieodparcie śmieszna opowieść o odwadze, lojalności, miłości i poświęceniu. ... (więcej)
Warsztaty florystyczne: Wianki i ozdoby komunijne - Warszawa - 22 kwietnia, piątek, godz. 18.30-20.30 Zapraszamy na niecodzienne warsztaty kwiatowe. Wianki, kwiatowe opaski, korsarze i butonierki to nieodłączne elementy komunijnego stroju. Wianek z żywych kwiatów to piękno samo w sobie. Kiedyś obowiązkowo przeplatany gałązkami mirtu. Symbol czystości, niewinności, chwały, nieskończoności. Świetnie prezent... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Podróż z Pchłą Szachrajką - przedstawienie teatralne dla dzieci - Warszawa -
2016-05-21
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego  Warszawa
Podróż z Pchłą Szachrajką przedstawienie teatralne dla dzieci reż. Anna Seniuk Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego zaprasza młodych widzów na przedstawienie w reżyserii Anny Seniuk „Podróż z Pchłą Szachrajką”, w którym wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy zostały w zabawny sposób połączone w jedną historię. To opowieść o podróży ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Święto Konstytucji 3 maja / warsztaty kaligraficzne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Świętuj z nami 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja! Przyjdź do Wilanowa i wykonaj własną kopię rękopisu Ustawy Rządowej! Pokażemy Ci, jak pięknie można ją wykaligrafować. ________________________________________ Tekst konstytucji będziemy przepisywać wzorem pisma polskiego opracowanym przez Onufrego Kopczyńskiego i podanym w „N... (więcej)
Armia Imperium - Warsztaty modelarsko plastyczne inspirowane Filmem STAR WARS - Warszawa - zajęcia dla dzieci Warsztaty modelarsko- plastyczne inspirowane Filmem STAR WARS 7 kwietnia w godzinach 15:00 - 16:30 Tym razem w Pracowni M80 przeżyjemy naprawdę kosmiczną przygodę! Razem zrobimy zrobimy niezwykłą eskadrę wojenną statków imperium oraz armię bohaterów Gwiezdnych Wojen. Każdy z uczestników wyklei i ozdobi własny model latającego krążownika lub p... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW
warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Pływalnia Oceanik w Tuszynie - Tuszyn

Kryta pływalnia Oceanik oferuje: - basen sportowy - basen rekreacyjny z biczami wodnymi ...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także