Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy i zajęcia dla dzieci

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 29-03-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Matematyczne ADEino – wiosenny matematyczny bieg na orientację dla uczniów klas 1 - 3 gimnazjum oraz 4 - 6 szkoły podstawowej - Gdańsk -
2015-04-01
Park Reagana w Gdańsku  Gdańsk
Uczestnicy będą rywalizowali w zgłaszanych przez szkoły zespołach trzyosobowych. Na punktach kontrolnych uczestnicy rozwiązują zadania z matematyki i zdobywają punkty za odszukanie punktów kontrolnych oraz rozwiązanie zadań. Czas przejścia trasy: 1 – 2 godzin Termin: 31 marca 2015 (wtorek), 12:00 – 15:00 1 kwietnia 2015 (środa... (więcej)
Wiosenne Spotkanie z Bajkami Ekonomicznymi - Warszawa - Lubicie historie o mądrych księżniczkach i dalekich czarodziejskich krainach? Zapraszamy wszystkie dzieci z 3. i 4. Klasy szkoły podstawowej na Świąteczne Spotkanie z Bajkami Ekonomicznymi. W trakcie spotkania przedstawione zostaną dwie bajki ekonomiczne autorstwa pracowników SGH, dzięki czemu dzieci poprzez zabawę poznają podstawowe zagadnienia e... (więcej)
Mali Einsteini w DK Zacisze: Sekrety ciała człowieka - Warszawa - 11 kwietnia, sobota, I grupa: godz. 10.00, II grupa: godz. 11.00, III grupa: godz. 12.00 Jak działają mięśnie i do czego służą nam kości? I czy dzieci mają więcej kości niż dorośli? Dlaczego tak ważny w diecie dzieci jest nabiał? Budujemy szkielet człowieka, dowiadujemy się jak działają mięśnie i wykonujemy własny model elastycznych mięśni z ... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Pipi Wędrowniczka - Warszawa - 19 kwietnia, niedziela, godz. 17.00 Bilet: 10 zł. Sympatyczna rudowłosa Pipi odkrywa nieznany dla niej świat poszukując swojego taty Pirata. Humorystyczna bajka uczy dzieci zaradności, samodzielności oraz daje możliwość poznania elementów kultury różnych zakątków świata, w tym ubioru, obyczajów, muzyki... Teatr Urwis zaprasza na autorską ... (więcej)
„Doktor Zdrówko i jego lecznica”
 - Warszawa -
2015-04-21
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Jest to bajka terapeutyczna, oswajająca dzieci z wizytą u lekarza. Przedstawiamy losy Żyrafy Agaty, która zachorowała, lecz bardzo bała się wizyty u Doktora Zdrówko, podstępem uda nam się jednak skonfrontować z lekarzem i wyleczyć. W spektaklu mówimy również o przyjaźni ze zwierzętami i o tym jak ważne jest żeby o nie dbać. W bajce jest mowa o dban... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
DRAMA CLASS - WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI W JĘZYKU ANGIELSKIM - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8-12 lat do wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie poznawania języka angielskiego w krainie teatru i dramy. W trakcie warsztatów „Drama Class” dzieci będą miały niezwykłą okazję do przygotowania od postaw spektaklu, w tym scenografii, choreografii, kostiumów i zaproszeń, ćwicząc jednocześn... (więcej)
Moje ulubione muzeum - program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcielibyście odwiedzić króla i królową w ich pałacu i zobaczyć ich piękne komnaty? Macie ochotę poznać sekrety kuchni królewskiej i dowiedzieć się, co było ulubionym przysmakiem króla? A może chcecie przebrać się w królewskie stroje, a na głowę założyć własnoręcznie zrobioną koronę i zobaczyć, czy do twarzy Wam w złocistych szatach? Wszystkie ... (więcej)
Nadworni Przyrodnicy - program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kim był czworonożny pupil króla? Jakie jabłka lubiła królowa? Dlaczego kolekcjonujemy różne przedmioty? Na te i wiele innych pytań poznamy odpowiedzi w czasie cyklicznych spotkań w królewskim pałacu i ogrodach. Każde zajęcia to moc ciekawostek, spacer po pięknych wnętrzach lub malowniczym parku, a także warsztaty plastyczne. Zapraszamy na rodzinne ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Basen przy Hotelu Orbis Wrocław - Wrocław

Punkt rekreacyjny przy Hotelu Orbis Wrocław oferuje: - basen sportowo-rekreacyjny z falą - brod...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także