Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 26-11-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Znajdź Gwiazdkowe inspiracje! – bezpłatne warsztaty artystyczne - Łomianki -
2014-11-29
Centrum Handlowe Auchan Łomianki  Łomianki
Bożonarodzeniowe ozdoby czy oryginalną biżuterię będzie można własnoręcznie wykonać podczas bezpłatnych warsztatów artystycznych, które odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Kreatywne zajęcia stanowią część trzydniowego jarmarku, na którym od najbliższego piątku prezentowane będą oryginalne pomysły na prezenty. Chcesz obdarować najbl... (więcej)
Wieczór Andrzejkowy dla Przedszkolaków - Warszawa - Piątek, 28. 11.2014, godz. 17:00 Wieczór Andrzejkowy dla Przedszkolaków Centrum Dobrej Edukacji zaprasza na Andrzejki z Czarami. Zgodnie ze staropolskim zwyczajem zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami na zabawę andrzejkową. Na uczestników będą czekały bajkowe czarownice, które zabiorą dzieci w świat wróżb i magii. Odbędą si... (więcej)
XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Pocztówka do Świętego Mikołaja” - Warszawa - Powoli zbliżają się święta. Pora pomyśleć o napisaniu listu do Świętego Mikołaja. Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów ogłasza w ramach projektu “Przepis na święta” XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Pocztówka do Świętego Mikołaja”. Konkurs odbywa się w sześciu kategoriach wiekowych: 3-4 lata, 5-6 lat, 7-9 lat, 10-13 lat... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Akademia WioliMisia „WioliMisiowe potrawy miodkiem pachnące i dźwiękowe do świąt przygotowania” - Bydgoszcz - NOWY cykl przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia. Za kilka dni Wigilia, a po niej święta pachnące jak żadne inne. Święta w wyjątkowej oprawie, również tej muzycznej. Od wieków kompozytorzy tworzyli utwory specjalnie na Boże Narodzenie. Są kompozycje instrume... (więcej)
64. Od brzuszka do uszka maluszka - Bydgoszcz - Koncert dla niemowląt, małych dzieci do 2 roku życia oraz kobiet w ciąży. ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Zajęcia INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia przeznaczone dla dziecka które:  jest ciągle pobudzone (skacze, biega, wspina się, nie może usiedzieć w miejscu)  jest niezgrabne ruchowo-przewraca się, potyka  ma problemy z równowagą, jazdą na rowerze  ma chorobę lokomocyjną  ma słabą koncentrację uwagi, nie potrafi skupić się na zadaniu  ma problemy z nauką szkolną (pisanie... (więcej)
ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE DLA DZIECI Z AUTYZMEM - Gdańsk - zajęcia dla dzieci ZAJĘCIA W FORMIE INDYWIDUALNEJ LUB GRUPOWEJ . Zapraszamy dzieci z diagnozą autyzmu i zaburzeń pokrewnych od lat 3. W ofercie zajęcia z psychologiem, logopedą, terapia integracji sensorycznej. Zapisy : info@cwrd.pl Pełna oferta na naszej stronie www.cwrd.pl ... (więcej)
Terapia motoryki ręki dla dzieci - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia przeznaczone dla: -dzieci z problemami w wykonywaniu codziennych czynności (picie z kubka, zapinanie zamków, guzików, ubieranie się, wiązanie butów) -mających problemy przy zabawach manualnych ( lepienie z plasteliny, wyklejanie) -mających zaburzenia napięcia w obrębie kończyny górnej (wznoszone lub obniżone napięcie) -mających proble... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

OSiR KWK Kryta Pływalnia - Mysłowice

Dla gości dostępne są: - basen sportowy - siłownia - sauna - kursy nauki pływania (od podstaw...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także