Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy i zajęcia dla dzieci

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 28-07-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! - Wrocław -
2015-08-16
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! Kina Helios gwarantują Państwu oraz Państwa Dzieciom wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji! Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo odbywa się w co drugą niedzielę, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci od lat 4. Każdy sean... (więcej)
Lato z Pracownią - Wrocław - Pracownia Artystyczno-Edukacyjna zaprasza dzieci w wielu 7-10 lat na pięciodniowe letnie turnusy zajęć. W programie*: gry i zabawy zajęcia plastyczne codzienne wycieczki (m.in. Zoo, Muzeum powozów w Galowicach, Muzeum Ludowe w Marcinowie, Kino, Park dinozaurów, Sala zabaw) opieka 2 instruktorów w godzinach 8.00-17.00 obiad oraz podwieczore... (więcej)
Dni Nudy w Wilanowie - Warszawa - Wszystkich odczuwających silną potrzebę odpoczynku i chwilowego niezajmowania się niczym zapraszamy na letnie Dni Nudy do Wilanowa! Przekonajcie się, że nuda nie zawsze musi oznaczać czas stracony i bezproduktywny, może mieć także pozytywne znaczenie! Chcemy zmienić postrzeganie muzeum jako instytucji nudnej, która nie ma wiele do zaoferowania ... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
EKO PRZYGODA Z SINDBADEM - Kraków -
2015-08-02
Krakowska Żegluga Pasażerska  Kraków
EKO PRZYGODA Z SINDBADEM Przez całe wakacje w każdą niedzielę o godz. 15:00 wypływamy statkiem na godzinny rejs połączony z fantastyczna zabawą dla dzieci . Najwyższy poziom artystyczny zapewniają aktorzy Teatru Ludowego. Wcześniej bo już o godz. 12:00 spotykamy się na Przystani Wawel na bezpłatnych WARSZTATACH RECYCLINGOWYCH! Prosimy o wcz... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Wakacyjne Warsztaty dla dzieci z zakresu nowych technologii - Warszawa - zajęcia dla dzieci
HacKidemia  Warszawa
25go lipca w godzinach 11-15, w Hub:Raum Kraków przy Przemysłowaej 12, będzie się odbywać Wakacyjny Hackathon, czyli bezpłatne warsztaty dla dzieci z zakresu nowych technologii, programowania oraz Arduino. Prosimy o zareklamowanie naszej inicjatywy, ponieważ dzięki niej dzieci będą mogły skorzystać z wiedzy i doświadczenia mentorów, a co za tym i... (więcej)
  Technologia i gry są narzędziem nowoczesnej edukacji - używamy jej aby wychować cyfrowych twórców przyszłości. Organizujemy warsztaty, urodziny, pokazy dla dzieci z wykorzystaniem druku 3D, Minecfarta, gier i nauką programowania. ... (więcej)
Egzotyczny Wilanów - wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci W czasie spaceru po ogrodach wilanowskich uczestnicy będą poznawać egzotyczne gatunki roślin i zwierząt, które można spotkać w Wilanowie. Będzie można dowiedzieć się, skąd pochodzą drzewa zdobiące wilanowskie parki krajobrazowe, a także jakie egzotyczne zwierzęta pojawiają się w królewskich ogrodach i jak to się stało, że występują one w Polsce... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Wodny Świat - Kudowa-Zdrój

Zespół basenów jest zlokalizowany w centrum uzdrowiska w sąsiedztwie dwóch n...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także