Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 28-08-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
PCHLI TARG WESOŁA PCHEŁKA - Warszawa Wesoła - nicjatywa powstała dzięki mieszkańcom, z chęci stworzenia w Wesołej przestrzeni dla wspólnego odpoczynku, a także możliwości wymiany rzeczy, które zalegają w szafach. Podczas targu przewidzianych zostało wiele atrakcji dla dzieci m.in. joga dla najmłodszych, malowanie twarzy, robienie tatuaży, konkursy, zumba dla dzieci, układanie klocków LEGO, ... (więcej)
ZAPRASZAMY NA WIELKI PIKNIK RODZINNY na Mokotowie i w wilanowie 30-31.08.14 -  - ZAPRASZAMY NA WIELKI PIKNIK RODZINNY W GODZINACH 11-17 30 sierpnia MOKOTÓW, Park Jordanowski przy ul. Odyńca oraz 31 sierpnia WILANÓW, Wilanowska Plaża Piknik AKTYWNA RODZINA to przede wszystkim dobra zabawa dla małych i dużych, a to dzięki atrakcjom pogrupowanym tematycznie w strefy:  Aktywnie – sportowe atrakcje, pokazy, tory ... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
AHOJ - Warszawa -
2014-08-31
Teatr Małego Widza  Warszawa
A może wyruszymy w morze? Może zbudujemy statek, albo łódkę jakąś, postawimy żagle i popłyniemy w daleką podróż na spotkanie z nieznanym. Przez lunetę obserwować będziemy odległe lądy. Kołysać nas będą fale, czasem łagodne, a czasem ogromne i spienione, tak jakby się na kogoś gniewały. Może i wiatr będzie nam sprzyjał, kto wie... Może odkryjemy inn... (więcej)
Teatr dla dzieci: Szelmostwa lisa Witalisa - Gdańsk -
2014-09-29
Miasto Aniołów  Gdańsk
Treścią bajki jest historia spryciarza i oszusta, który żerując na chciwości i głupocie wykorzystuje swoich leśnych sąsiadów. Tytułowe szelmostwa to trzy kolejne zdarzenia. W pierwszym z nich nasz bohater za pomocą obietnic sprytnie prowokuje grupę, granych przez dzieci niedźwiedzi, do z góry skazanego na niepowodzenie ataku. Lis nie poprzestaje... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Pam-Pam 
Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia planowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 3 lat. W umuzykalnieniu uczestniczą dzieci razem z rodzicami lub opiekunami. Całość zajęć trwa ok. 45 minut wraz z przygotowaniem, kiedy w sali odtwarzana jest muzyka instrumentalna. Przez ok. 10 min. dzieci gromadzą się w sali przy dźwiękach muzyki, oswajają z otoczeniem oraz innymi uczestni... (więcej)
HAPPY MIX
JUDO - Wrocław - zajęcia dla dzieci HAPPY MIX (WRZESIEŃ ZA DARMO) Zajęcia taneczno- ruchowe HAPPY MIX dla dzieci i młodzieży dzięki którym Twoja pociecha wróci do domu z wielkim uśmiechem. Zajęcia łączą w sobie nie tylko elementy tańca, ale także teatru i lubianych przez dzieci zabaw. Podczas zajęć poznawane są podstawowe ruchy i techniki tańca tj. hip hop, ballet, taniec nowoc... (więcej)
SztukaElla, Eliza Głowacka - Sobótka - zajęcia dla dzieci Prowadzimy dodatkowe, popołudniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Rodzaje: plastyka, teatr muzyczny, balet, taniec nowoczesny, logorytmika, logopedia, szachy, kółko fotograficzne, język angielski i niemiecki. Prowadzimy urodziny, uroczystości okolicznościowe. Organizujemy wycieczki dla przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych.... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Muzeum Bajki, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Piotruś i wilk i wiele wiele innych. Po wystawie oprowadza miła przewodniczka, która zdradza sekrety powstawania ulubionych bajek. Zapr... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Kryta pływalnia Fregata w Kolbuszowej - Kolbuszowa

Kryta pływalnia Fregata została oddana do użytku w listopadzie 2010 roku. Oferuje: - basen sport...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także