31 października 2014
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 31-10-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! - Wrocław -
2014-11-09
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo! odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. W ramach projektu będziemy wyświetlać zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe. Filmowe Poranki gwarantują Państwu o... (więcej)
Gai Koncert z cyklu dzieci-dzieciom pt: \ „Kolej na rytm ” 9 listopada o godz. 11.00 Centrum Muzyki i Muzykoterapii „Gaia” zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Dzieci-dzieciom”, zatytułowany „Kolej na rytm”. Tym razem w towarzystwie prężnej grupy perkusyjnej pojedziemy w kolorową podróż muzyczną w miarowym rytmie stuków, szmerów i szele... (więcej)
GRA MIEJSKA JAK METRO ZMIENIA WARSZAWIE NA WOLI
 - Warszawa -
2014-11-09
Fundacja ZwalczNude  Warszawa
Tego nikt się nie spodziewał. Budowa II linii metra odkryła skrywany latami sekret. Zwalcz Nudę zaprasza na niepowtarzalną grę miejską, stworzoną dla prawdziwych poszukiwaczy skarbów. Rozpoczyna się przygoda! GRA MIEJSKA JAK METRO ZMIENIA WARSZAWIE NA WOLI POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SKARBU Start: 9 listopada 2014, godz. 12:00 Miejsce: Urząd Dz... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Akademia WioliMisia „O mazurze, krakowiaku, do których WioliMiś poprosi” - Bydgoszcz - NOWY cykl przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia. Za oknem coraz chłodniej. Warto rozgrzać się w tańcu. Nasze spotkanie będzie do tego przygotowaniem. Poznamy polskie tańce narodowe w wersji instrumentalnej… chociaż kto wie czy znakomite ich wykonanie ... (więcej)
63. Od brzuszka do uszka maluszka - Bydgoszcz - Koncert dla niemowląt, małych dzieci do 2 roku życia oraz kobiet w ciąży. ... (więcej)
Muzyczne Bajkoranki - Bydgoszcz - W programie wiersze Marii Konopnickiej: Poranek, Żuczek Bocian, Tęczowy duszek, Kotek psotek Jak szła Wisła do morza, Pranie Krasnoludki (czy to bajka czy nie bajka) Stary zegar, Muchy samochwały Stefek Burczymucha ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Futbol amerykański tzw. flagówka!
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci
www.pilkanahali.pl  Warszawa
Znajdź pasję dla swojego dziecka! Sport w życiu młodego człowieka jest bardzo ważny, kształtuje charakter! PilkaNaHali.pl i StacjaSport.pl zachęcają do uprawiania sportów! Chcesz znaleźć niespotykane zajęcie, polecamy flagówkę na sali przy ulicy Elbląskiej 51 w każdy czwartek od 18:00 do 19:00 na Elbląskiej 51(możliwa jest zmiana terminu według pre... (więcej)
S.O.S. językowe! Pomoc w nauce języków - Warszawa - zajęcia dla dzieci ANGIELSKI/NIEMIECKI/HISZPAŃSKI dla dzieci i młodzieży S.O.S. JĘZYKOWE - POMOC PRZED SPRAWDZIANAMI! - zajęcia dla dzieci i młodzieży - korepetycje i pomoc doraźna w nauce - pomoc w odrabianiu lekcji - przygotowanie do egzaminów - zajęcia indywidualne lub w małych grupach - terminy zajęć dostosowane do planu lekcji ucznia - doświadczeni... (więcej)
Spędź aktywnie czas ze swoim dzieckiem. Zajęcia ruchowe dla rodzica z dzieckiem już od 6 m-ca życia. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Przygotowaliśmy dla Was: 1. Wspólne zajęcia rodzica i dziecka (6 m-cy - 6 lat): - prowadzone według autorskiej Metody Arrow, - ruchowo-edukacyjne z elementami zabaw, gier, muzyki, języka angielskiego. 2. Dzieci starsze (5-12 lat) zapraszamy na znane i lubiane formy zajęć, takie jak: - zumba kids, - cheerleaderki/hip-hop, - funny karate... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Pływalnia OSiR Ochota - Warszawa

Ośrodek Sportu i Rekreacji Ochota składa się z basenów: rekreacyjnego, sportowego (25 metr...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także