Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy i zajęcia dla dzieci

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 01-12-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Mikołajki w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń -
2015-12-06
Muzeum Okręgowe w Toruniu  Toruń
Mikołajki w Muzeum Okręgowym w Toruniu 4 i 6 grudnia 2015 r., Ratusz Staromiejski Jak rozpoznać św. Mikołaja? Zajęcia połączone z prezentacją multimedialną na temat wizerunków św. Mikołaja i innych świętych, a także charakterystycznych dla nich atrybutów. W trakcie lekcji dzieci słuchają legendy o św. Mikołaju, odszukują i analizują o... (więcej)
Rodzinna wyprawa Łopacińskich dookoła świata
 - Toruń -
2015-12-04
Muzeum Okręgowe w Toruniu  Toruń
Łopacińscy to niezwykła rodzina. W 2014 roku wyruszyli w podróż dookoła świata, podczas której odwiedzili 38 państw. W drodze spędzili 400 dni. O swojej wyprawie opowiedzą 4 grudnia o godz. 18:00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego. Wstęp wolny. Więcej informacji na: http://www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-217-rodzinna_wyprawa_lopacin... (więcej)
Teatralne Mikołajki z Fundacją Edulandia na scenie Konstancińskiego Domu Kultury - Konstancin- Jeziorna -
2015-12-06
Teatr w Konstancińskim Domu Kultury   Konstancin- Jeziorna
Fundacja Edulandia zaprasza dzieci i dorosłych na wyjątkowe, Mikołajkowe, dobroczynne przedstawienie pt. „Świąteczna Tajemnica” w/g książki Lucyny Krzemienieckiej W czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku kiedy wszyscy obiecują, że będą dobrzy a zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem, wystarczy jeden młynarz ... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
\
2015-12-06
Teatr Atofri - Scena Wspólna  Poznań
Czy żyrafa ma długą szyję? Czy krokodyle mieszkają tylko nad Nilem? Słoń Trąbibombi przypatruje się spotkanym zwierzakom i trąbi, by zaprosić ich do wspólnych przygód. Przedstawienie inspirowane wierszami Jana Brzechwy, wzbogacone o brzmienie instrumentów perkusyjnych, z muzyką tworzoną w czasie spektaklu. "Słoń Trąbibombi" to spektakl teat... (więcej)
  Specjalnie na Święta Bożego Narodzenia Warszawska Grupa Gamelanowa przygotowała spektakl dla dzieci na motywach „Opowieści Wigilijnej” Karola Dickensa, której mistyczny i moralizatorski charakter doskonale wpisuje się w konwencję indonezyjskiego teatru cieni wayang kulit. Dickensowskie postacie odwzorowane zostały za pomocą tradycyjnych... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Zimowa gra terenowa w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Powitajmy wspólnie zimę! Zapraszamy na przyrodniczą grę terenową po parku wilanowskim. ________________________________________ Celem gry jest poznanie sposobów wykorzystywanych przez zwierzęta do przetrwania najtrudniejszego okresu w roku. Uczestnicy, wędrując po ogrodach i rozwiązując kolejne zadania, będą szukać odpowiedzi na pytanie, czy cz... (więcej)
Ornitologiczna gra terenowa w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do udziału w grze terenowej „Zostań królewskim ornitologiem”. Uczestnicy gry będą mieli możliwość poznania wielu ciekawostek ze świata ptaków. Będzie można dowiedzieć się, jakie ptaki żyją w wilanowskich ogrodach, jak można je badać, czym się żywią i gdzie budują swoje gniazda. TERMIN: 20 grudnia, godz. 10.00–14.00, ... (więcej)
Zimowe spotkania ornitologiczne w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do ogrodów wilanowskich na spotkania z ptakami! Zima to czas, kiedy skrzydlaci mieszkańcy parków chętnie przylatują do przygotowywanych dla nich karmników. Na niezamarzających fragmentach jezior i rzek licznie gromadzą się kaczki, mewy, czaple i kormorany, które z wdziękiem pozwalają się podglądać.________________________________________... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Aquapark Stacja Nowa Gdynia - Zgierz

Aqupark Stacja Nowa Gdynia jest kompleksem basenowym z zapleczem gastronomicznym oraz hotelowym, ...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także

   
Advertisement