Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 29-06-2016

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Family Day z Teatrem Pinokio we #wro2016 - Browar Mieszczański

 - Wrocław -
2016-07-17
Browar Mieszczański  Wrocław
Family Day w Browarze Mieszczańskim – Łódź. Tkana odnowa/ESK2016 17.07 (nd) FAMILY DAY 10.00/11.00/12.00 – etiuda Teatru Pinokio w Łodzi Re-animacja w reżyserii Konrada Dworakowskiego / Wóz Metafizyczny na dziedzińcu Browaru Mieszczańskiego 10:00-12:00 Świetlice Artystyczne** – Warsztaty dźwiękowe z Rurą Bożenką – p... (więcej)
8.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK - Warszawa - Wydarzenie dla mieszkańców Warszawy! 8.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK 12 czerwca, niedziela, godz. 12.00-18.30 Park Bródnowski, Warszawa To już ósma edycja Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”. Park Bródnowski zamienia się w krainę dziecięcej radości – zapraszamy na zajęcia artystyczne, doś... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Re-animacja w Wozie Metafizycznym w Browarze Mieszczańskim - Wrocław -
2016-07-17
Browar Mieszczański  Wrocław
Jest przytulna sypialnia z wygodnym łóżkiem, miękkim dywanikiem oraz szafką nocną z niezbędnymi bibelotami. Mieszkanka pokoju po złożeniu zmęczonej głowy na poduszce, a chorej nogi pod kołdrą, szybko przekonuje się, że gdy rozum śpi, budzą się… ręce i nogi. Etiuda „Re-animacja” w wykonaniu Hanny Matusiak to wesoła opowieść o ciele... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 2-4 lat W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy stymulujące zmysły zabawy ćwiczące planowanie ruchu zabawy poprawiające czucie własnego ciała logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: lipiec – sierpień środa od 16:00 do 17:00 MIEJS... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 1-2 lat (wraz z rodzicami) W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy z rekwizytami i dźwiękami zabawy z piosenką i tańcem ćwiczenia słuchowe ćwiczenia fonacyjne logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: lipiec – sierpień poniedziałki od 09:00 do 10:00 MIEJSCE: Gabinet „ERKA... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 2-4 lat W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy z samogłoskami, sylabami, wyrazami ćwiczenia poprawiające percepcję słuchową ćwiczenia poprawiające percepcję wzrokową zabawy kształcące pamięć zabawy rozwijające lewą półkulę mózgu logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: lipiec R... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Wrocław
ZOO TEAM  Wrocław
Wystawa zwierząt egzotycznych gromadząca ponad 100 okazów pająków, skorpionów, węży, jaszczurek, ślimaków i owadów egzotycznych. Wystawa wielokrotnie była nagradzana na targach ZOO-BOTANICA, a nasze okazy brały udział w programach telewizyjnych takich jak TOP MODEL, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata i innych. Każdy, kto będzie c... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Park Wodny Jura - Łazy

Park wodny Jura oferuje: - basen sportowy z widownią - basen rekreacyjny z atrakcjami: * bicze...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także