Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 25-07-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Lato z Pracownią Artystyczno-Edukacyjną - Wrocław - W lipcu Światowid zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na pięciodniowe turnusy zajęć artystyczno-rekreacyjnych. W programie są zarówno gry i zabawy, warsztaty, jak i wycieczki. Wśród proponowanych atrakcji znajdują się m.in. warsztaty filmu animowanego, grafiki artystycznej, jak i wyjścia do kina, muzeum, sali zabaw, kręgielni, ZOO. RAMOWY PROGRAM... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
CZTERY PORY ROKU - Warszawa -
2014-08-03
Teatr Małego Widza  Warszawa
„Cztery pory roku” to zaproszenie w niecodzienną podróż dookoła dziecięcej codzienności, gdzie dni płyną wolno, a cały świat jest wypełniony małymi cudami ukrytymi w kwiatku i kałuży, w motylku, piórku, a nawet w zwyczajnym praniu rozwieszonym na strychu. W tej podróży muzyka też nie jest zwyczajna, zabrzmią fragmenty koncertów skrzypc... (więcej)
ROZPLATANIE TĘCZY - Warszawa -
2014-08-09
Teatr Małego Widza  Warszawa
„Rozplatanie tęczy” to zaproszenie do zabawy z wodą i kolorami. To próba zanurzenia się w dziecięcej wyobraźni - chęć zrozumienia tego nieuchwytnego, a zarazem prawdziwego sposobu postrzegania świata, który zdaje się być zarezerwowany tylko dla najnajmłodszych. Spektakl tworzą obrazy, muzyka, rytm i gest - słowa schodzą tu na dalszy pla... (więcej)
AHOJ - Warszawa -
2014-08-02
Teatr Małego Widza  Warszawa
A może wyruszymy w morze? Może zbudujemy statek, albo łódkę jakąś, postawimy żagle i popłyniemy w daleką podróż na spotkanie z nieznanym. Przez lunetę obserwować będziemy odległe lądy. Kołysać nas będą fale, czasem łagodne, a czasem ogromne i spienione, tak jakby się na kogoś gniewały. Może i wiatr będzie nam sprzyjał, kto wie... Może odkryjemy inn... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
W świecie polskich kreskówek - wizyta w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej -  Bielsko-biała - zajęcia dla dzieci Bielsko-Biała jest niepodważalną stolicą polskich kreskówek. W Studiu Filmów Rysunkowych narodziło się wiele kultowych filmów, które nadal bawią i edukują dzieci nie tylko w Polsce. Teraz można ponownie odwiedzić ich świat, w Studiu Filmów Rysunkowych, które jest otwarte dla zwiedzających. - Wizyta w bielskim Studiu Filmów Rysunkowych to powrót... (więcej)
 
Muzeum w Bielsku-Białej  Bielsko - Biała
Celem warsztatów jest wzbogacenie oferty oświatowej Muzeum poprzez szereg zajęć interaktywnych, interdyscyplinarnych, opartych przede wszystkim na bieżących i minionych wystawach czasowych Galerii Wystaw Czasowych Muzeum w Bielsku-Białej. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poprzez atrakcyjną formę i dynamikę z... (więcej)
Smerfne zabawy - Bielsko Biała - zajęcia dla dzieci Aerobic, gimnastyka, masaż do wyboru: techniką Schantala, ciepłymi kamieniami, pędzlem. Pielęgnacja dłoni- manicure, odcisk dłoni w parafinie. Fantazyjne fryzury- kucyki, warkoczyki,francuz itp. Spotkanie z książką, zajęcia ceramiczno-plastyczne, gry, zabawy. Tematyka zajęć jest zmienna co wpływa na ich atrakcyjność. Liczba uczestników zajęć maksy... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Bielsko-biała Muzeum Techniki i Włókiennictwa, będące oddziałem Muzeum w Bielsku-Białej, utworzono w 1979 roku, a otwarto dla publiczności 2 grudnia 1996 roku. Obecnie zajmuje część budynków dawnej fabryki sukna rodziny Büttner przy ulicy Sukienniczej 7. Wejście dla zwiedzających znajduje się od strony placu Żwirki i Wigury. Aktualnie ekspozycja zajmuje dwie k... (więcej)
wystawy dla dzieci Bielsko-biała
Dom Tkacza  Bielsko-biała
Dom Tkacza - ekspozycja zewnętrzna Muzeum w Bielsku-Białej - położony jest na terenie historycznego Górnego Przedmieścia, istniejącego od pierwszej połowy XV wieku i zamieszkiwanego przez sukienników bielskich. Tradycje domu, w którym znajduje się Muzeum, sięgają XVIII wieku. Celem ekspozycji w Domu Tkacza jest próba zrekonstruowania wnętrza jako... (więcej)
wystawy dla dzieci Bielsko-biała
Willa Juliana Fałata  Bielsko-biała
Muzeum Juliana Fałata w Bystrej - ekspozycja zewnętrzna Muzeum w Bielsku-Białej - mieszczące się w zabytkowej willi artysty zwanej popularnie „Fałatówką" - ma charakter biograficzno-artystyczny. W domu tym artysta zamieszkał w 1910 roku, po ustąpieniu ze stanowiska dyrektora krakowskiej ASP. Ekspozycja mieści się w ośmiu pomieszczeniach na p... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe
Zobacz także