22 października 2014
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci

Wolny czas dzieci mogą spędzić na wiele sposobów. Wybór nie jest prosty, dlatego w tym dziale przedstawiamy najciekawsze zajęcia, imprezy, spekatkle i wystawy dla dzieci w całej Polsce. Sprawdźcie, co oferują organizatorzy w Waszym mieście i okolicy. Miłych wrażeń!

Cała Polska, 22-10-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
\
2014-10-23
Funpark Digiloo  Warszawa
Wspólne przygotowywanie „dyniowego” menu pod okiem Moniki Mrozowskiej, a następnie szalona zabawa w sali zabaw Digiloo. Takie atrakcje czekają na dzieci, które 23 października wezmą udział w premierze warsztatów kulinarnych CooKids. Pomysłodawczynią CooKids jest Monika Mrozowska, popularna aktorka telewizyjna, autorka książek kuchars... (więcej)
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! - Wrocław -
2014-11-09
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo! odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. W ramach projektu będziemy wyświetlać zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe. Filmowe Poranki gwarantują Państwu o... (więcej)
Halloween w Kinie Helios Magnolia Park - Wrocław -
2014-10-31
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
W Halloween Kino Helios zaprasza na specjalny projekt „ Transylwania”. Start godz.18:00 Seanse Hotel Transylwania oraz Dracula: Historia nieznana. Opis: W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 116-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładni... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci

Spektakle dla dzieci
Zorka, dziewczynka z gwiazd - Warszawa - Na scenę Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego powracają koncerty z cyklu „Zorka, dziewczynka z gwiazd”, realizowane według scenariusza Katarzyny Stoparczyk. 25 i 26 października 2014 o godz. 11:00 zapraszamy na koncert pt. „Złodzieje gwiazd”. W rolę głównej bohaterki Zorki wcieli się znakomita... (więcej)
O Karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary - Warszawa - Pełen humoru i mądrości spektakl. Szlemiel udając się w kolejne podróże, pragnie gdzieś w świecie zrobić „interes życia” . Był już w Lublinie, Lwowie i Warszawie. A jako że jest naiwny i łatwowierny, każda z jego wypraw kończy się nie najlepiej. Raz kupi kozę, którą po drodze oszuści zamienią mu ... (więcej)
PORANEK FAMILIJNY: Teatr Conieco „Konik Garbusek” - Warszawa -
2014-10-26
Dom Kultury Śródmieście  Warszawa
Teatr Conieco „Konik Garbusek” spektakl dla dzieci od 3 lat O spektaklu: Spektakl oparty na rosyjskiej bajce, opowiadającej o losach chłopca – skromnego, dobrego i odważnego, którego dobry uczynek został hojnie wynagrodzony. Niepozorny prezent w postaci małego garbatego konika staje się dla niego ratunkiem w wielu opresjach. Kon... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Zajęcia Teatralne - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Zajęcia Teatralne w Rodzinnym Zakątku mają na celu zapoznanie dzieci z tajemniczym światem teatru. Celem spotkań są współistnienie w grupie, pokonywanie nieśmiałości, wyrobienie smaku estetycznego, nauka koncentracji, doskonalenie pamięci oraz przede wszystkim rozwijanie zdolności aktorskich. Podczas zajęć między innymi ćwiczymy dykcję, oddech i ar... (więcej)
Zajęcia dla Maluszków - Warszawa - zajęcia dla dzieci Bezpłatne zajęcia dla maluszków „MiniCiuchcia” – 25 października (sobota) w godz. 10.00-12.00 Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, ul. Stradomska 12, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, na wielkie grzybobranie! Podczas spaceru po jesiennym lesie będziemy zbierać kolorowe listki, rude kasztany i śmieszne żołędzie z czape... (więcej)
Plastyka Artystyczna z rękodziełem - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Twoje dziecko lubi zajęcia plastyczne? Zapraszamy w każdą środę w godz. 17.30 – 18.45 - decoupage, - filcowanie, - scrapbooking, - malowanie na szkle, - tworzenie biżuterii z koralików, i wiele innych technik plastycznych. Prosimy o wcześniejsze zapisy w klubie lub telefonicznie: 796-528-821 ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Sala Zabaw WESOŁA CHATKA - Bytom

Kochane dzieci, drodzy rodzice przyjdzcie do naszej nowej Sali Zabaw „Wesoła Chatka”!!!...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji - Stąporków

Pływalnia Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze jest nowoczesnym obi...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także