To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECKO! odsłona XXV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
katherinnn
CYTAT(milutka @ Wed, 21 Dec 2011 - 18:59) *
Dzisiaj w biedronce zaśmierdziały mi banany, ale to chyba one zawsze ja są w kartonach tak śmierdzą icon_wink.gif


Ha! I mnie dzisiaj te banany w biedronce śmierdziały 29.gif Chyba całą dostawę taką mieli w lubuskim:D

CYTAT(megan011 @ Wed, 21 Dec 2011 - 19:56) *
Ale okres ÅšwiÄ…t jest magiczny i kto wie....


Pozostaje nam więc liczyć na tę magię i czekać, co też ona przyniesie...

CYTAT(Tośka @ Wed, 21 Dec 2011 - 17:37) *
Katherinnn, racja, racja- nadzieja umiera ostatnia; ale... czasem jest tak, że nawet tej nadziei się nie ma a cud się zdarza icon_smile.gif


Bardzo bym chciała tak niespodziewanie dostać od losu mały cud... I pewnie nie ja jedna...


Mummy
cześć dziewczyny, ale mnie nie było. Chyba dlatego, że mąż tak chciał odwlec starania o dziecko. Jednak ostatnio coś się zmieniło i chyba przekonał się do tego byśmy zaczęli starania od września, już nie mogę się doczekać icon_smile.gif

Trzymam kciuki za wszystkie, które nadal się starają i będą się dopiero za to zabierały icon_smile.gif
Madziara.


Uploaded with ImageShack.us

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia, ciepła, wiary i życzliwości życzę wam łącząc wyrazy miłości.
Tośka
Święta, święta i po...
I jak tam? Przejedzone??
Madziara.
U mnie przejedzone i przetańczone od razu 06.gif
Tośka
CYTAT(Madziara. @ Tue, 27 Dec 2011 - 18:14) *
U mnie przejedzone i przetańczone od razu 06.gif



Tańców zazdroszczę icon_smile.gif
Choć i ja się wyskakałam:) siostrzeńcy dostali psp i czujnikiem ruchu od Mikołaja i powiem Wam, że to świetna zabawa:) chyba na przyszły rok sobie zafunduję taką zabawkę 43.gif
agniesia :)
Ja przejedzona ale w miarę wypoczęta icon_smile.gif
U mnie dziś prawdopodobnie owu icon_smile.gif Test mega pozytywny i pikanie jajników icon_smile.gif
Tośka
Agniesia, to trzymam kciuki icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Madziara.
agniesia to udanej nocy życzę icon_wink.gif

Ja nie odpoczęłam w Święta, w pierwszy dzień Świąt razem z mężem zaprosiliśmy dużo rodziny i musieliśmy wszystko przygotować, ale nie żałuję bo super spędziliśmy czas i w Świętach podoba mi się to że można zebrać niemalże całą rodzinę i spędzić wspólnie czas. Na co w ciągu roku najczęściej nie ma czasu icon_sad.gif
annad
Mummy może będziemy razem na wątku ciążowym bo ja z mężem też od wrzesnia zaczynamy starania o drugiegi bobaska icon_smile.gif
Tośka
Hej Dziołchy icon_smile.gif
A co tu takie pustki??? Czyżbyście już szukały kreacji sylwestrowych???

Ja niestety znów w pracy... Ale na szczęście nudy są, więc spokojnie mogę spać na biurku 43.gif
agniesia :)
Tośka prawie trafiłaś icon_razz.gif Ja szukam menu sylwestrowego bo robimy u nas imprezkę icon_wink.gif
A co tam u ciebie? 02.gif
Humbelina
Przychodzę do was choć bardzo się przed tym broniłam

W lipcu poroniłam. Temat tabu dla mnie. Do pazdziernika używałam prezerwatyw. Od listopada jakoś nam nie po drodze z nimi. Nie staramy się , bo nawet nie byłam u lekarza po poronieniu. Ze strachu. Z chęci zapomnienia o tym co się wydarzyło. Zawsze obiecywałam sobie ,że w następnym miesiącu. I tak oto po wigilijnym drinku zasłabłam . Tzn zakręciło mi się w głowie tak,że dużo nie brakowało do utraty przytomności. Jestem rozgrzana ( temperatura 37) . senna, objawy przeziębieniowe co prawda są ,. ale podobno to też objaw ciążowy. Rano zapaliłam - i po pierwszym machu wylądowałam w toalecie.
Nie mam pojęcia kiedy miałam @ - zawsze wiedziałam ,a w tym miesiącu za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć , ale wydaje mi się ,że jestem albo tuż przed terminem albo tuż po.

Zaczęłam się nakręcać. Jeśli okaże się ,że to nie ciąża - od stycznia ostro ruszam ze starankami.
nulek27
Humbelina witaj ,bardzo mnie zmylił Twój suwaczek i przykro mi że poroniłaś ,jedyne co mogę poradzić to test albo badanie bety z krwi .Cieszę się że postanowiłaś tu dołączyć i co najważniejsze pójść do lekarza .Wiem jak Ci ciężko ja też poroniłam niedawno(3 m-ce temu ) i też jest mi ciężko ,święta były dla mnie udręką .Mam nadzieję ,że znajdziesz tu wsparcie którego potrzebujesz i siły na dalsze starania .
Humbelina
To jeszcze stary suwaczek 41.gif

Najtrudniejsze przede mnÄ… - za 11 dni ....

Z testem mi się nie spieszy - po tamtych wydarzeniach strach jest wiekszy niż ewentualna radość

Ja się starałam o dziecka kilka lat tak więc to była bardzo wyczekiwana ciąża.

BojÄ™ siÄ™

A Ty Nulek już się starasz ? nie za wczesnie?
nulek27
Moja ciąża też była wyczekana bo 4 lata starań .Ja się boję że nie będę mogła zajść .
nulek27
Pisz tutaj może będzie ci łatwiej ,mój termin byłby na kwietnia ,też ciężko mi się pogodzić z utratą syna .
Tigerek
Jakoś tak ciężko mi się tu zagląda, plamienie i spadek temperatury wskazuje nieuchronny okres... na sylwestra :/
Tośka
CYTAT(agniesia :) @ Wed, 28 Dec 2011 - 20:44) *
Tośka prawie trafiłaś icon_razz.gif Ja szukam menu sylwestrowego bo robimy u nas imprezkę icon_wink.gif
A co tam u ciebie? 02.gif



U mnie też imprezka sylwestrowa, a ja nie mam weny na menu... A Ty co serwujesz??

U mnie dobrze; zrobiłam jak radziłaś i wsio oki:)icon_smile.gificon_smile.gif

Tigerek, współczuję...


Humbelina, pisz; z nami lepiej i Å‚atwiej
milutka
CYTAT(Tośka @ Thu, 29 Dec 2011 - 22:57) *
U mnie też imprezka sylwestrowa, a ja nie mam weny na menu... A Ty co serwujesz??


u mnie na imprezkach zawsze sprawdzajÄ… siÄ™:
-pieczone skrzydełka (ale podzielone jeszcze na pół a górną końcówkę odkrawam)
-kuleczki z mięska mielonego
-smażone pieczarki (maczam w jajku i bułce tartej) - to jest zawsze hit!
-pomidorek w plastry z mozzarelÄ… albo cebulkÄ…
-jakaś sałatka ostatnio jarzynowa szła szybko icon_smile.gif
-koreczki (ser żółty, kabanos, oliwka)
-można zrobić jakieś pierożki z ciasta francuskiego, wsadzić do środka ser żółty, szynkę.

W sylwestra długo się siedzi, więc warto coś na ciepło, na przykład barszczyk z krokietem.

Humbelina nie dobija Cię ten suwak ciążowy?

Tigerek przykro mi, mnie dzisiaj nawiedziła @ icon_sad.gif




Madziara.
Humbelina witaj i pisz tu dużo, w grupie wsparcia (tak nazywam forum icon_smile.gif ) jest raźniej i lżej

A mnie @ nie chce nawiedzić, zrobiłam nawet test, żeby ją przywołać bo drażni mnie zawsze jak wiem ze się nie udało a małpa się spóźnia, z drugiej strony jak już chce się spóźnić to niech przyjdzie po 1-ym bynajmniej noc sylwestrową miałabym spokojniejszą.

Jeśli o menu się rozchodzi tak jak milutka napisała u nas również sprawdzają się:
- skrzydełka (pomysł na skrzydełka w miodzie)
- krokiety
- kuleczki z mięsa mielonego
- sałatka gyros, ale z sosem czosnkowym bądź sałatka z zupek chińskich
a ostatnio na roczku jadłam pyszne serówki (piersi z kurczaka panierowane w mące vegecie jajku i startym żółtym serze) oraz jajka z brokułami, pomidorem i serem feta polane sosem czosnkowym.
W tego sylwestra również zadebiutuję faszerowanym indykiem.

Od dawna marzy mi się bal Sylwestrowy bo jakoś do tej pory zawsze coś stawało mi na drodze by te marzenie ziścić icon_sad.gif w tym roku mieliśmy iść na taki bal ale oczywiście d.u.p.a bo kierownik czekał z grafikiem do ostatniej chwili a jak już go dał wszędzie miejsca były zarezerwowane 21.gif ale jedziemy do ciotki (tylko 10 lat starsza, więc nie widać nawet różnicy wieku) do Wrocławia.

U nas jelitówka panuje.... Przedwczoraj Marek teściom w nocy załatwił całą pościel i korytarz a wczoraj Samanta dała nam dżezu od 1-ej w nocy do 9-ej rano. Na szczęście pije więc się nie odwodniła blagam.gif
dzisiaj już cały dzień był spokój więc wieczorem jak poprosiła o kaszę to jej dałam idiot.gif i a piać od nowa 450[1].gif

A macie dziewczyny postanowienia noworoczne icon_question.gif
nulek27
No to życzę wszystkim udanej zabawy !
Co do postanowień to mam takie że np ..... męczyć męża staraniami 06.gif ,nie napiszę że leczyć się bo to było zeszłoroczne .
Tośka
Ja miałabym... schudnąć icon_smile.gif Może się uda, ale póki co to bedę tyć 06.gif

beta ładnie przyrasta; 5 testów zrobionych dwa tydognie temu też jednoznaczne...
Tak więc przyjęłam do wiadomości, że jestem ciaza.gif a od dwóch dni niestety czuję zawirowania żołądkowe jakbym na mega kacu była...
marta083
Cześć Dziewczyny icon_smile.gif Podczytuję Was czasami ale piać nie ma co 32.gif

Tośka, GRATULACJE!!! 06.gif Sierpień? 06.gif

My z mężem idziemy na Sylwestra do wujka, tak jak u Madziary nieduża różnica wieku (no może bardziej z jego żoną bo ma młodszą od siebie) więc jesteśmy bardziej jak kuzynostwo, a ich córa mówi do mnie ciocia choć pokoleniowo jesteśmy kuzynkami 06.gif
Ustaliłyśmy menu i właśnie muszę pojechać dziś na zakupy, a i lodówka pustoszeje - kończy się świąteczne żarełko.

Postanowienia... brak! Chciała bym schudnąć ale mam nadzieję, że i mi będzie dane przytyć 48.gif Chodzę od 2 miesięcy na aerobic i zamierzam kontynuować - choćby dla kondycji.
Humbelina
CYTAT(milutka @ Fri, 30 Dec 2011 - 00:25) *
Humbelina nie dobija Cię ten suwak ciążowy?



Dobija , ale jakoś nie potrafię go jeszcze usunąć 32.gif Poczekam te 10 dni , a może do tego czasu będę miała okazję zrobić sobie nowy

Póki co temperatura trzyma się na 37,3 - odrzuca mnie maksymalnie od fajek , czuje się bardzo rozpalona i senna - ale to wszystko to może być zasługa przeziębienia. Chociaż mam nadzieję,że objawy grypowe są zasługą ciązy icon_wink.gif

Zaczyna mnie odrzucać od gęstych , ciężkich smaków - jak witaminki (soczki w stylu Kubusia) , które piłam regularnie. Zupkę serową dziś (gorący kubek) w pracy wypiłam i o mało jej nie oddałam.... Ale przy grypie żołądkowej mam dokładnie to samo.
Z testem czekam do 6 stycznia bo to moje urodziny - jeśli do tego czasu nie dostane @ to na pewno będę już grubo po terminie., Nie mogę sobie za nic w świecie przypomnieć kiedy miałam @ , ale pamiętam ,że pomyslałam o ewentualnym testowaniu i 6 stycznia wydawał mi się zbyt odległym terminem. Czyli jak na moje przeczucia już jestem po terminie @.

Co do Sylwestrowego Menu

- sałatka z pieczarek, jajek, szczypioru w majonezie
- klopsiki mielone w sosie pomidorowym z pieczarkami i cebulÄ…
- krokiety
- sałatka gyros
- koreczki - robię równiez takie zawijańce z sera i ogórka kiszonego lub świeżego - szybko schodzi

w tym roku planowałam zrobić [aszteciki z ciasta francuskiego z kapustą i grzybami , ale ogólnie przez kiepskie samopoczucie plany uległy zmianie ,nie wiem czy czasem nie spędzimy sylwestra we dwójkę przed tv.

Jedyne co robię na pewno to sałatkę gyros i kokosanki. Jakbyśmy zostali w domu odmrożę jeszcze bigos


Ps. Dziękuję za miłe przyjęcie i trzymam za was kciuki również. Przyznaję ,że cięzko mi się przebić przez wątek więc nie znam waszych historii. Możecie mi tak w skrócie się przedstawić ? icon_wink.gif
agniesia :)
Humbelina witaj icon_smile.gif przykro mi z powodu Twojej straty i życzę żeby te wszystkie objawy, które Cię teraz męczą były znakiem ciąży.

Tośka wreszcie się ujawniłaś! icon_smile.gif Jeszcze raz gratulacje i spokojnych 9 miesięcy!

Madziara
współczuję choroby icon_sad.gif i życzę Wam zdrówka icon_smile.gif

Co do postanowień noworocznych to ja chcę zostać po raz drugi mamą i to mój główny cel na ten rok icon_smile.gif

Na razie się chyba nie zanosi, bo nie wiem czy aktualny cykl nie okaże się bezowulacyjnym ;( A tak ładnie się staraliśmy icon_sad.gif
megan011
Hejka
Humbelina witam icon_smile.gif
u mnie dziś 31 dc czyli po terminie i nic na to nie wskazuje no i temp. podwyższona. Pewnie dziś pałam nadzieją a jutro dostane @
Ja na sylwka mam party piżamowe:D połączone obiadkiem wieczornym bo mąż akurat ma popołudniówkę.
Humbelina
megan - a jakiekolwiek inne objawy ?
agniesia :)
megan to ja trzymam kciuki za noworoczny teścik icon_smile.gif Taki fajny początek nowego roku byś miała icon_smile.gif Bardzo podwyższoną masz temp?
megan011
żadnych objawow a temp 37,4 czekam dalej
agniesia :)
łoooo, to piękna tempka icon_smile.gif Może coś z tego będzie icon_smile.gif
Madziara.


Uploaded with ImageShack.us

Jeszcze chwila, jeden krok
i wejdziemy w Nowy Rok.
Niech się życie z górki toczy,
niech Ci wiatr nie wieje w oczy.
Spełnienia marzeń,
wielu pięknych wrażeń.
agniesia :)
Najlepszego dziewczyny! Spełnienia marzeń! icon_biggrin.gif
megan011
Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!
Najlepszego
Humbelina
U mnie wciąż brak @. Odrzut od fajek maleje , a i objawy przeziębieniowe mijają. Troszkę mnie pobolewa podbrzusze , ale brak śluzu - który w poprzedniej ciąży był bardzo wyraźny
Faktem jest ,że nie każda ciąża musi być jednakowa, ale nie ukrywam ,że doszukuję się już tych objawów ,które znam

Aaaa i mam pieruńską zgagę - bardzo rzadko miewam - w tamtej ciaży też miałam

Poczekamy , zobaczymy. Jadę na Sylwestra do rodziców i zabieram ze sobą osprzęt @-wy tak więc spodziewam się wszystkiego.

Życzę Wam przede wszystkim spełnienia marzeń (sobie tak cichutko również)

Trzymajcie siÄ™
Carrie
CYTAT(Tośka @ Fri, 30 Dec 2011 - 12:38) *
Ja miałabym... schudnąć icon_smile.gif Może się uda, ale póki co to bedę tyć 06.gif

beta ładnie przyrasta; 5 testów zrobionych dwa tydognie temu też jednoznaczne...
Tak więc przyjęłam do wiadomości, że jestem ciaza.gif a od dwóch dni niestety czuję zawirowania żołądkowe jakbym na mega kacu była...

No i się nareszcie ujawniła!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluję jeszcze raz i ściskam najmocniej!!!!
Fiefiora
Szczęśliwego Nowego Roku!
By był to rok spełnionych marzeń o zdrowych maleństwach!
Humbelina
Właśnie zobaczylam 2 grube kreski
Nie wierzÄ™
Strasznie się boję , mam bardzo uciążliwy kaszel - podobno spowodowany zawalonym nosem
Dostałam antybiotyk i nie wiem co teraz 41.gif
nulek27
Zadzwoń albo idz do lekarza i po informuj go że jesteś w ciąży i BĘDZIE DOBRZE ,GRATULACJE .
zuza1313
Hej dziewczyny !
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!!!!!
Zwłaszcza pięknych II kresek na teście icon_smile.gif

Humbelina witaj i gratulacje!!!!!!!!!


Ostatnio rzadko zagladam , nie bardzo mam czas, zabiegana, zalatana itp. a jeszcze przez tydzień neta nie miałam, napisze potem wiecej icon_smile.gif Jutro idę na tomografie. No wreszcze to zleciało i mam nadzieje ,ze bedzie wszystko ok i zaraz wrcimy do akcji icon_smile.gif
Tośka
CYTAT(Humbelina @ Mon, 02 Jan 2012 - 16:15) *
Właśnie zobaczylam 2 grube kreski
Nie wierzÄ™
Strasznie się boję , mam bardzo uciążliwy kaszel - podobno spowodowany zawalonym nosem
Dostałam antybiotyk i nie wiem co teraz 41.gif



Humbelina, super icon_smile.gif Umów się jak najszybciej do lekarza i nie marstw na zapas
agniesia :)
Humbelina WIELKIE GRATULACJE!!!
Dużo zdrowia i spokojnych 9 miesięcy życzę!
icon_biggrin.gif
megan011
Humbelina GRATULACJE!!! i spokojnych 9 miesięcy

a do mnie zawitałą @ więc nic z tego tym razem 32.gif
milutka
CYTAT(megan011 @ Mon, 02 Jan 2012 - 22:45) *
Humbelina GRATULACJE!!! i spokojnych 9 miesięcy

a do mnie zawitałą @ więc nic z tego tym razem 32.gif



przytul.gif

Humbelina wielkie gratulacje icon_smile.gif będziesz mogła suwaczek zmienić później icon_wink.gif Widzisz , dzidzia tylko zmieniła datę przyjścia na świat icon_smile.gif
marta083
Humbelina, gratulacje!!! icon_smile.gif Idź do lekarza koniecznie!!!
Zuza1313, kiedy wyniki tomografii, jakaś wizyta lekarska na której dostaniesz diagnozę?
zuza1313
Hej, tak z doskoku wskakuje na maluchy.

Jestem juz po tomografi, przezyłam wstrzykiwanie kontrastu (bo ja sie boje igieł) i za dwa tygodnie wyniki troche mi sie długo wydaje, ale co tam, zleci jak zawsze.

Natomiast nie bardzo wiem, co z naszymi staraniami, wszystko zalezy od mojej sytuacji zawodowej. Jestem teraz na etapie zakładania firmy, b omoze sie okazać ,ze nie mam wyjscia, spodziewam sie wymówienia w pracy, wiec jak zwykle finanse wszystko komplikują. Zobaczymy jak to sie poukłada.
Tigerek
Humbelina - wielkie gratki icon_smile.gif

U mnie pierwszy dzień po okresie, "łaskawie" przyszedł 30go zamiast 31go. Co śmieszniejsze, w sylwestra potańczyłam nawet bez bólu brzucha, za to ból wrócił w Nowy Rok icon_razz.gif - sympatycznie icon_wink.gif

Czyli kolejny etap starań rozpoczęty icon_smile.gif
chyka
Zuza powodzenia w zakładaniu własnej firmy i byciu na swoim icon_smile.gif
Humbelina
CYTAT(chyka @ Tue, 03 Jan 2012 - 18:25) *
Zuza powodzenia w zakładaniu własnej firmy i byciu na swoim icon_smile.gif



Siły przede wszystkim i wiary. M usi się udać !!

Ja też będę chciała iść na swoje po ciązy - nie chce już mi się wracać do mojej pracy - jak pomyślę ,że do 12 tc będę jeszcze musiała się tam męczyć to mnie mdli ( w sumie bez tego też mnie mdli 06.gif )

W czwartek o 19 mam wizytę u gina. Wczoraj zrobiłam sobie bete - piękne 55000 co oznacza przynajmniej 7 tc icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
matylda315
Humbelina piękna beta brawo_bis.gif gratuluję

i wszystkie staraczki trzymam kciuki i przesyłam fluidki od mojej wystaranej Laury rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif łapcie na szczęście icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.