To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

<<<"""SIERPIEŃ 2009""">>>

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
paula22
Emka dobrze ze Miłoszkowi mija katarek przytul.gif w sumie lepiej ze go nie zaszczepili ...ślicznie przybiera na wadze brawo_bis.gif brawo_bis.gif

moje kochanie dzisiaj chyba pierwszy raz świadomie zareagowało na mój uśmiech uśmiechem icon20.gif icon20.gif icon20.gif teraz leży zassał ssmoka ....a wczorajsza kupka pieknie wylądowała na nowym kocyku na przewijaku 29.gif a co se chłopak bedzie żałował...
Dabriza
WITAM Z RANA..CIUT ZASPANA...
WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ- ZANIEDBAŁAM
-DAWNO NIC NIE RYMOWAŁAM..

JESIEŃ W OKNA ZAPUKAŁA
KASZTANAMI PRZYWITAŁA!
A CO U NAS?- CZAS OPISAĆ
RYMEM JESIEŃ TEZ POWITAĆ!

JULKA DZIELNY PRZEDSZKOLACZEK
ZA MAMUSIĄ JUŻ NIE PŁACZE

A MICHAŁEK SYN AGUUTKI
ROŚNIE PIĘKNY, OKRĄGLUTKI!

JULKA SŁODKA TRZPIOTKA MAŁA
PIĘKNY UŚMIECH POKAZAŁA!

BUNIA W NOCY PIĘKNIE SYPIA
W DZIEŃ KONCERTEM MAMĘ WITA!

JASIO KOCHA ZNÓW KĄPIELE
I RADOŚCI PRZY TYM WIELE!

KASIA MAŁO COŚ PISAŁA..
ZUZIA PEWNO JEJ NIE DAŁA...

DO AMELKI ..CÓŻ.. MACHAMY
CIEPŁO OD NAS POZDRAWIAMY

A DAMIANEK PRZYSTOJNIACZEK
PIĘKNIE ŚMIEJE SIĘ..MNIEJ PŁACZE!

ADASIA TEZ POZDRAWIAMY
NA NOWINY WCIĄŻ CZEKAMY!

A NIKOLKA TO MODELKA
DŁUGIE NÓZKI MA PANIENKA!

I BONITĘ PONAGLAMY
I O ZUZIĘ JA PYTAMY!

ADAŚ KOCHA TAK CYCUSIA
ŻE JEST WSZĘDZIE- GDZIE MAMUSIA!

ANIA TO KRUSZYNKA MAŁA
SERCE MAMY ZWOJOWAŁA!

A MIŁOSZEK PRZYBRAŁ PIĘKNIE
MAMIE SERCE Z DUMY PĘKNIE!

KAROLINKA DZIELNA MYSZKA
ŚLE UŚMIESZKI DO BRACISZKA!

A KACPEREK WCIĄŻ SIĘ ŚMIEJE
RAZEM Z GUCIEM PRZYJACIELEM

KLAUDIA CIEMNOWŁOSA DAMA
PIĘKNA PANNA- JAK JEJ MAMA!

SŁODZIAK MAŁY ZAŚ MISIACZEK
TO NAJMŁODSZY JEST SIERPNIACZEK

DZIĘKUJEMY WIKTORKOWI
SWĄ OPIEKĄ WIELE ZROBIŁ!

WIERSZOKLETA..BIEC JUŻ MUSI
..TAKI TO JEST LOS MAMUSI...
Piśka
Dabriza brawo icon_razz.gif
Ujęłaś wszystko perfekcyjnie 06.gif
emka31
Dabriza chyba w końcu mój cycor wygrał ...jestem z siebie dumna że nie poddałam się tak łatwo 06.gif ach te kupki wolała bym zeby Miłosz robił chociaż raz dziennie ale cóż ... moze mniej wtedy bolał by go brzusio ... nie martw się że główka trochę mniejsza widać Anulki taka uroda będzie bardzo delikatną kobietką
Tak to prawdą Wrocław to piekne miasto może marzenie się spełni i zamieszkacie kiedyś ... bedę miałą do kogo na kawusię wpadać 06.gif
Zresztą z tego co pamiętam to już odwiedziliście z Adim to piękne miasto 02.gif
Kinia nasza gwiazdeczka wysokie miejsce zajęła 06.gif

fretka dobrze że w poniedziałek dopiero idziesz do pracy i jeszcze pobedziesz z syneczkiem ... niestety ale mój Miłoszek też taki nerwisty czasami ale to chyba przez bolący brzunio czyli te cholerne kolki 21.gif też w koncu musiała bym po woli uczyć malego w łozeczku spac ale jestem wygodna w nocy tylko cycorka wyciagam i juz dziecie je cycorka ... a tak to musiała bym wstawać wyciągać z łożeczka icon_redface.gif leniwiec ze mnie

ania jak ja bym chciała mieć takie wieczorki ... na prawdę Nikolka to aniołek

paula pampersy też używam na noc , na spacer a tak w między czasie pieluszki biedronkowe ale musze spróbować tescowych tak jak Aguutka radzi... nie odparza się od biedronkowych ale są bardzo sztywne i wydaje mi się że jest mu nie wygodnie
Na pewno sporo kasy idzie na mleko ... pamiętam jak julce kupowałam i to jeszcze na receptę sojowe
Ja nieraz to chyba mam dosyc gości nie ma takiego dnia żeby u mnie kogoś nie było ... czasmi mam dosyc gadania o niczym ... najgorzej jak mały płacze muszę lulać chodzic i jeszcze zwracać uwagę na odwiedzającego...

katja biedna Buniasta przytul.gif kuju kuju było ... u nas nie było kuju a Miłosz darł się jak że masakra ... co to bedzie w piatek
Też często płacze z małym ...żal normalnie żal dzieciątek naszych ... ta bezsilność jest okropna

beata jak mały się obudzi to spróbuje czopka dać ... ale jakoś tak dziwnie się boję
Tak bardzo mi Cię szkoda przytul.gif może jeszcze ułozy się między Wami ... odbudujecie wszystko ... u nas też kiedyś było ciężko ale udało nam się wszystko naprawić ... tylko że u nas wszystko psuła atmosfera panująca w tym domu ... teraz jest o niebo lepiej
Trzymam kciuki może jeszcze będzie dobrze ,musisz się kochana na prawdę meczyć przytul.gif ... może kiedyś małż doceni ,tylko żeby nie było za późno...jak Cię straci ...

Nutela dobrze że u Was juz lepiej oby katarek przeszedł do terminu szczepienia&&&&
emka31
Dabriza no super ! 06.gif Nasza wierszokletko
ania_411
dabriza brawo brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif , niesamowita jestes przytul.gif
emka31



moje dziecięcia 06.gif

a tu zerkam na siostrę

paula22
Moje słońce pomału zasypia z gutkiem a nad nimi lataja wiewióry z karuzeli 04.gif 04.gif 04.gif młody mnie ciut zdenerwował bo darł sie ejo smoka wypluwał a zjadł 50 21.gif reszte pakuje do lodówki bo nie wyleje wieksze pół butelki mleka 21.gif

Dabriza jesteś boska brawo_bis.gif brawo_bis.gif rymy z rana jak śmietana 08.gif

emka nam pomagały te niemieckie kropelki na kolki ale daje małemu teraz Bobotic i jest o wiele lepiej ogólnie pryka jak szalony 04.gif 04.gif 04.gif

dopił jeszcze 20 i padł...
paula22
emka my teżkupowaliśmy te z biedronki ale w nie raz mały sie zesika i trzeba odrazu zmieniac takie jakieś mało chłonne...Miłosz boooski wub.gif a to spojrzenie nie jedną panne powali...a Julcia śliczna kobitka icon_smile.gif
Piśka
emka jaki Miłoszek cudny, i Julka dumna starsza siostra, ale będzie go miał kto rozpieszczać 06.gif . Może zamiast czopka najpierw można spróbować po stymulować pupkę trochę termometrem zmoczonym w oliwce, podobno też działa. U nas chyba się kupka unormowała, bo mały od 4 dni robi raz dziennie.
Ja mojemu też już zakładam rajstopki, tak śmiesznie w nich wygląda 06.gif

u nas na razie kolek brak na szczęście, wieczorami Jaś trochę marudny, ale ogólnie to jest sielanka(odpukać). wczoraj znów spał w dzień 4 godziny, mamusia miała czas dla siebie, i nawet paznokcie pomalowała 06.gif . a teraz leży na macie i przysypia, no i gada już na całego, i uśmiecha się. Oby tylko cyc był na czas i bobas szczęśliwy.
a poza tym M dziś znów w domku i mama szczęśliwa. o chyba się rozbudził, zmykam.
paula22
Piska u nas dwa dni takie jakieś lużne były tfutfu...mały tylko marudny jak jeść chce ...a tak to albo sobie z nami gawędzi 29.gif albo interesuja go zabawki lub sen...wydaje mi sie ze jest spokojniejszy bo te kupki robi i sa juz w normie 06.gif ja musze zakupić rajstopki bo mam jedne ale większe takie
katja80
dzień doberek:)
Emka ojejku ,jakie słodziaki, a jak Miłoszek spogląda na siostrzyczkę, ale ma dobrze z kobietkami:).Jula bardzo ładna dziewczyna wub.gif
Mój Filip właśnie zabawia Bunię,żebym mogła posta napisaćicon_smile.gif...a jak gadają 03.gif
No i wspaniale ,że jesteś usatysfakcjonowana z karmienia piersią.Miłoszek ślicznie przybrał,a mojej Buni wczoraj nie ważyli ani ni mierzyli 21.gif .
Dabriza wspaniale to ujęłaś wszystko w tym wierszyku,ja oczywiście się wzruszyłam i popłakałam, kurczę muszę gdzieś pokopiować te Twoje wierszyki, albo może je na pierwszą stronkę z datami przy nich,będą miały dzieciaczki pamiątkęicon_smile.gif.Masz kochana polot.
Paula jak się cieszę,że Kacperkowi ulżyło w końcu,uffff.On to chyba ksywkę Gucio będzie miał 06.gif
Beatka najgorsze,że rodzina pojechała i czujesz teraz jeszcze gorszą pustkę i zostałaś sama z problemem,masz mnie ale cholera nie ma jak się spotkać.No mógł by sobie T darować te jego teksty,które nie są na miejscu,czasem też nie podoba mi się nawet jak coś walnie do mnie czy skrytykuje ,ale próbuję traktować to z przymrużeniem oka ze względu na naszą przyjaźń ale nie daj się kochana!&&&&&&&

Dzięki za miłe słowa dla Buniaka,wieczorem tata jej sesje robił już aparatem na przewijaczku,bo tam humor dopisuje,takie miny strzelała,że ja to się zanosiłam sama ze śmiechu.Te ,które wstawiłam to komórką robione i jakość nienajlepsza ale trudno:)

Idę nakarmić moje Cudowności,z jednej piersi już ściągnęłam na jutro dla P,jakby mamusia poszła na disco 06.gif
...oglądałam "dzień dobry tvn" było tam o karmieniu piersią w miejscu publicznym i jadna pani wymyśliła pelerynki,które pozwalają dać intymność mamie i dziecku w miejscu publicznym,za bagatela 89zł za kawałek szmatki 10.gif .

...karmie wiec jednoreka jestem
piska wspaniale,ze u was sielanka,jeszcze malza masz do dyspozycji 06.gif
..i za Juleczkę impreza.gif
paula22
Właśnie dywan mi osikał i sie cieszy 37.gif 37.gif
beata_77
Cześć dziewczyny.

hehe złapałam, od rana się zaciesza 01.gif







Emka prześliczne dzieciatka. Achy i ochy no miodzio.


ale naprodukowałyście od rana,

..lece na ratunek, bo płacze, znów głodny ? 23.gif 04.gif
Dabriza
Kinia spi..a Anusie bryka na kocyku...biedna Kinia ciągle ją to choróbsko trzyma ....marudna przy tm..trójki się wyrzynaja..już nie gorączkuje ale kaszelek...i ciągle mówi mama ała, boli ,boli, goga- już sama nie wiem czy ją zęby bolą czy gardło..czy noga...

Emka, Beata-normalnie zakochałam się w Waszych wub.gif wub.gif chłopakach!chyba mi się syna zachciało! bangin.gif
emka..cudnie mały przybrał..brawo! a Julka to piękność! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Katja fajne takie pogaduchy maluchów..nagrywaj...dziwne, że nie ważyli Buni.....
brawo_bis.gif brawo_bis.gifPaula cieszę się z kupkowych sukcesów Kacperka
Piśka- widać,że szczęśliwa mamusia z Ciebie!
Ania..a jak na weekend plany są mąż będzie z Wami?
Soneczko- co u Was?..nie odzywasz się...
Jania
CYTAT(Dabriza @ Fri, 02 Oct 2009 - 10:42) *
WITAM Z RANA..CIUT ZASPANA...
WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ- ZANIEDBAŁAM
-DAWNO NIC NIE RYMOWAŁAM..

JESIEŃ W OKNA ZAPUKAŁA
KASZTANAMI PRZYWITAŁA!
A CO U NAS?- CZAS OPISAĆ
RYMEM JESIEŃ TEZ POWITAĆ!

JULKA DZIELNY PRZEDSZKOLACZEK
ZA MAMUSIĄ JUŻ NIE PŁACZE

A MICHAŁEK SYN AGUUTKI
ROŚNIE PIĘKNY, OKRĄGLUTKI!

JULKA SŁODKA TRZPIOTKA MAŁA
PIĘKNY UŚMIECH POKAZAŁA!

BUNIA W NOCY PIĘKNIE SYPIA
W DZIEŃ KONCERTEM MAMĘ WITA!

JASIO KOCHA ZNÓW KĄPIELE
I RADOŚCI PRZY TYM WIELE!

KASIA MAŁO COŚ PISAŁA..
ZUZIA PEWNO JEJ NIE DAŁA...

DO AMELKI ..CÓŻ.. MACHAMY
CIEPŁO OD NAS POZDRAWIAMY

A DAMIANEK PRZYSTOJNIACZEK
PIĘKNIE ŚMIEJE SIĘ..MNIEJ PŁACZE!

ADASIA TEZ POZDRAWIAMY
NA NOWINY WCIĄŻ CZEKAMY!

A NIKOLKA TO MODELKA
DŁUGIE NÓZKI MA PANIENKA!

I BONITĘ PONAGLAMY
I O ZUZIĘ JA PYTAMY!

ADAŚ KOCHA TAK CYCUSIA
ŻE JEST WSZĘDZIE- GDZIE MAMUSIA!

ANIA TO KRUSZYNKA MAŁA
SERCE MAMY ZWOJOWAŁA!

A MIŁOSZEK PRZYBRAŁ PIĘKNIE
MAMIE SERCE Z DUMY PĘKNIE!

KAROLINKA DZIELNA MYSZKA
ŚLE UŚMIESZKI DO BRACISZKA!

A KACPEREK WCIĄŻ SIĘ ŚMIEJE
RAZEM Z GUCIEM PRZYJACIELEM

KLAUDIA CIEMNOWŁOSA DAMA
PIĘKNA PANNA- JAK JEJ MAMA!

SŁODZIAK MAŁY ZAŚ MISIACZEK
TO NAJMŁODSZY JEST SIERPNIACZEK

DZIĘKUJEMY WIKTORKOWI
SWĄ OPIEKĄ WIELE ZROBIŁ!

WIERSZOKLETA..BIEC JUŻ MUSI
..TAKI TO JEST LOS MAMUSI...


Dabriza jestes Boska 06.gif wierszokletko Ty nasza kochana brawo_bis.gif
lornetka
Dabriza jesteś niesamowita!!!

Pamiętacie przypadek Morganny, właśnie na majówkach piszą, że było to oszustwo...
jestem w szoku!
Jania
zdjęcia uroczę, śliczności nasze sierpniowe - wszystkie wub.gif usmieszki, że aż serducho sie raduje.

jestem, czytam, ale weny brak.

Beatko przytul.gif przykro mi, ze T. niedocenia i tak się zachowuje. normalnie mi wstyd, ze on spod znaku raka 08.gif

mam nadzieje, ze przejży na oczka i to szybko. dużo usmieszków i Adasia i Nantusi życzę.



Dabriza
przeczytałam na majówkach..jestem w totalnym szoku....ktoś poruszył kiedyś temat czy nie lepiej by było by nasz wątek był prywatny- jestem za.!
Jania
CYTAT(Aguutka @ Fri, 02 Oct 2009 - 13:02) *
Dabriza jesteś niesamowita!!!

Pamiętacie przypadek Morganny, właśnie na majówkach piszą, że było to oszustwo...
jestem w szoku!



szok icon_eek.gif
pewnie miała niezły ubaw
paula22
Beata Adaśko cudny wub.gif

Dabriza oj biedna Kinusia dużo zdrówka dla niej przytul.gif ja też sie ciesze jak głupia z tych kupek ...ale chyba każda matka sie raduje jak jej dziecko szcześliwe i uśmiechniete...ja jestem za prywatnym watkiem

soneczko jak tam Jula w przedszkolu???

A co do Morgany to mi już dawno coś nie pasowało ...mam rodzine w Choszcznie i nikt jakoś nie słyszał o takiej sytuacji icon_rolleyes.gif
Dabriza
u nas wlasnie wielka kupa po 3 dniach..ale zapach..lo matko...az sie boje pampersa odpiac..
Dabriza
pampers..czysty..ale bedzie odlot..jak juz takimi purkami sie zapowiada..
coz uciekam..Kinia wstala..koniec promocji
fretka
Ja kiedyś poruszyłam temat prywatnego forum i jakbyście sie tylko zgodziły to byłoby super, za dużo miałam niemiłych sytuacji w necie żeby sie ujawniać na publicznym, wiec jak coś to ja jestem ZA prywatnym !
fretka
u nas znowu nerwowy dzień, od rana spac nie chce, tylko zabawa, cyc, krzyk i tak w kółko 37.gif jak zaśnie to wpadne odpisac, bo ledwie zdazylam przeczytac
lornetka
ale prywatne forum to nie na maluchach.
Jestem za!
beata_77
Ja już cała w nerwach. Zwariuje w tym domu.
Młody zasnął dopiero na górze, on z tych co muszą mieć spokój. Może będę miała stateczne dziecko. icon_rolleyes.gif
Rodzice chcą kupić dom w Niemczech. Naprawdę myślę o spakowaniu walizki. To jeszcze potrwa, bo najpierw realizacja planów związana z Polską i później jeszcze formalności w Niemczech. Z pół roku i zobaczymy. Mi już się nie chce walczyć i tak on już się nie zmieni. Ludzie się po prostu nie zmieniają.


Co do morganny to wierzyć się nie chce. Pozostawię to bez komentarza.

Dabriza jesteś niesamowita, kiedy Ty to wymyślasz, super icon_smile.gif

CYTAT(emka31 @ Fri, 02 Oct 2009 - 09:03) *
Dabriza chyba w końcu mój cycor wygrał ...jestem z siebie dumna że nie poddałam się tak łatwo 06.gif


Brawo kochana brawo
icon20.gif
Współczuję gości, jeju jak Ty to wytrzymujesz, ja normalnie w świecie bym nie otworzyła, że niby to na spacerku jestem, no szok, żeby nie mieć chwili dla siebie. Przytulam …
Jeżeli o czopek chodzi to się nie bój, on nawet się nie rozpuści. Tutaj w Irlandii są takie dziwne czopki z płynną gliceryną, tego to się boję i mam nadzieję, że nie będę musiała takiego aplikować.
Muszę z Polski zamówić chyba się im nic nie stanie....

Fretka fajnie , że jeszcze do poniedziałku wolne, Ty w weekendy też pracowałaś?

Emka widzę, że młody też w rajtuzkach śmiga, to super alternatywa na dłuuuuuugie nóżki. Adaś też „facecik w rajtuzach” icon_wink.gif


i znów się obudził icon_sad.gif

cdn.
beata_77
Emka nie wydaje mi się, żeby dziecko na piersi przybierało za dużo. Je tyle ile mu potrzeba. Slicznie trzyma główkę icon_smile.gif

Katja tak patrzę na wagę dzieci, to Ci bunię chyba źle zważyli nie sądzisz ?

Hehe Paula to łap uśmiech Kacperka. A po co Ci kocyk na przewijaku? Pieluszka wystarcza icon_wink.gif
Mój nie chce smoczka i koniec :/

Zaraz w rozmowach w toku o tabletkach anty ...

Dabriza
emka....ogromniaste brawo za wygrana cycusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo bardzo sie ciesze!
Beata...a nie bedzie Ci robił mąz problemów jak będziesz chciała paszport wyrabiać?..na pewno taka rozłąka i dystans jest dobry..czasem jak coś można stracić..zaczyna się to doceniać....może przejrzy na oczy...
a na marudzenie najlepsza chusta..Ania zaraz się uspakaja i słodko zasypia...wyczytałam też ,że jest to świetne na kolki..
..uff Kinia zaczęła brzydko kaszleć...3-majcie kciuki żeby chrzciny się odbyły..i wszyscy byli zdrowi...generalnie jak rozmawiałam z doktorką to u nas prawdziwa epidemia grypy...
Dabriza
Beata tak się przyglądam Adasiowi- bardzo do Ciebie podobny!..piekny usmieszek...muszę aniowy upolowac..choć mała bardziej się do taty smieje..mama to od cyca..chyba robię się zazdrosna 08.gif .za to Miłoszek chyba cały tatuś...silny bąbel..moja jeszcze tak mocno i długo..żeby zdjęcie zrobić główki nie trzyma..generalnie ostatnio nie bardzo chce na brzuszku...
beata_77
O Moniq odezwij się
beata_77
Piśka aż serce się śmieje, że u Was tak fajnie.
Dabriza przytul Kinię, kochana się namęczy, i do tego żabki … Adaś to czysty tata, może na zdjęciu tak wyszedł. Na każdym wygląda inaczej icon_smile.gif
Jakoś nie przemawia za mną ta chusta. Nosidełko to śmyk i już.

Soneczko z tego wynika, że raków są dwa typy. Mój brat to też kawał uparciucha i zazdrośnika, nie ma łatwego charakteru.

ania_411
hej hej!
czytam dzis caly dzien ale nie mam czasu sie odezwac. jak mala byla grzeczna to sprzatalam bo goscie zapowiedzieli sie na niedziele, przyjedzie ta kolezanka ktora urodzila piec dni po mnie, z kawalerem dla nikolki 06.gif a jak byla niegrzeczna, to wiadomo......a w ogole to po tym diabelnym szczepieniu moje malenstwo potwafi wybuchnac mi placzem bez powodu 32.gif wczesniej sie to nie zdarzalo 32.gif
a czy maz bedzie z nami na wekend? hmmmm, dobre pytanie........jutro na pewno w pracy a w niedziele jeszcze sam nie wie......trzymajcie kciuki za deszcz, co mi chlopina troche odsapnie icon_wink.gif

beata adas cudnie sie smieje, pelna micha juz 03.gif nikolka to jeszcze tak niesmialo icon_wink.gif
a co do T jeszcze.......to identyczna sytuacja jak z moimi rodzicami, tez tata zawsze mame przy innych ponizal icon_evil.gif i wtedy obiecalam sobie, ze nigdy nie bede z kims, z kim nie bede szczesliwa......ale ja rozumiem, ze tobie z dwojka maluchow wcale nie bedzie tak latwo odejsc bidulko nasza przytul.gif . mam nadzieje, ze rodzice kupia dom i w razie czego bedziesz miala gdzie uciec przytul.gif

dabriza no pewnie, ze chrzciny sie odbeda i wszystko bedzie dobrze &&&&&&&. a kiedy to ma byc? czy kinia ma duzo czasu zeby wydobrzec?

emka boszeeeee, czy ci twoi znajomi nie maja za grosz wyczucia sytuacji, zeby nachodzic codziennie matke miesieczniaka......no zamknelabym drzwi na 4 spusty i nie wpuscilabym nikogo nienie.gif
a dzieci masz swietne kolezanko, tylko pozazdroscic 02.gif

katja jak tam buniasta? tez nie mozesz z nia dojsc do ladu po szczepieniu jak ja?
ale juz duza sie wydaje na fociach, jakie rozmiary ciuszkow juz nosi??

paula nio to pieluszke zaloz kacperkowi, to nie nasika na dywan icon_rolleyes.gif wszystko ci trzeba mowic icon_mrgreen.gif

soneczko a jak tam wasze szafirkowe plany? ruszylo sie cos na przod?

bo my zamierzamy podczas tego pobytu w pl okna wstawic. najpierw chcielismy drewniane ale plastiki wychodza okolo 6-7 tys taniej i doszlismy do wniosku, ze lepiej wstawic pcv a reszta pieniazkow starczy jeszcze na drzwi wejsciowe, brame garazowa i tylne drzwi do kotlowni.......a jeszcze parapety zewnetrzne beda musialy byc 37.gif no plany w kazdym badz razie ambitne, zobaczymy jak to wyjdzie.
no i siedze w tym internecie, wysylam po firmach zapytania o oferte na nasze okna........i wybieram, przebieram, pelno tego dzis na rynku.....ciezko sie na cos zdecydowac icon_rolleyes.gif chyba lepiej sie jakiegos profesjonaliste w tym dziale poradzic co?

paula22
nasze dzisiejsze uśmichy 06.gif








a to specjalnie obiecane dla Beatki jak mały widzi butle








a to po butli hihi 29.gif




Nutela
Witajcie wieczorkiem:)
Damianek śpi,wykąpany.
UFFF...dziś obyło się bez kolek.

Dabriza wspaniały wierszyk...ale Ty zdolna jesteś,normalnie marnujesz się kobieto 06.gif

Emka super że wygrywasz z cycuszkiem:)fajnie że Miłoszek ładnie przybrał na wadze,Miłoszek bardzo fajniutki na zdjęciach z siostrunią

Beatko tak mi przykro... przytul.gif,Adaś bardzo podobny do Ciebie-śliczniutki

Beatko to dla Ciebie moje Skarby,bo kiedyś chciałaś ich razem:

Nutela
coś nie wyszło z wklejeniem fotki postaram sie jeszcze raz:
Dabriza
Ania no to 3 mam kciuki za niedzielny deszczyk i męża w domu!..a chrzciny juz w tą niedzielę!..daliśmy naszej perle na wieczór mnóstwo witaminy"m"..w postaci przytulasów całusków i pieszczoszków- na pewno zadziała!..zresztą całe po południe bryka jak szalona więc wraca do formy!
Ania dziś taka zacieszna i słodka była- a na chrzest moja przyjaciółka wychaftowała jej przecudną szatkę!..pozyczyłam od sąsiadki pelerynke- ja jej pożyczyłam na roczek i tym samym ubtranko skąpletowane!..a fryzurkę przy okazji zdjęć chrzcielnych pokaże- wierzę..że będzie dobrze!
Paula- nie widze zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nutela- piękne chłopaki..a Kubus widać,żę bardzo braciszka kocha....i znowyu ten synus mi się zamarzył.... 02.gif
Beatka a ciebie tak wirtualnie wieczorkowo przytul.gif ..będzie dobrze!
to tyle na razie prasowanie czeka..wzywa na s z daleko..hej ho hej ho prasować by się szło...a kiedy przyjdzie..na prasowanie czas...i tak dalej...nic nie piłam zapewniam... icon_wink.gif
Jania
witam wieczorową porą

padnieta jestem, ale musze choc pare słów nastukać, bo jutro mi z głowy co nieco uleci.

emka bardzo sie ciesze, ze walka z cycaniem wygrana, fajnie tak co nie? gratuluję dzielna mamusiu.
gosci fajnie miec, ale co nie duzo to nie zdrowo jak to madrze powiadają. tymbardziej z małym dzieckiem.


paula ale kapcerek super jest, no normalnie wymiekam. po butli najlepsze zdjęcie hihi. małe te zdjęcia cos mi sie pokazują.
pytałas jak w przedszkolu. ogolnie tydzien dobrze sie zakończył. po długiej przerwie Julia miała mniejsze chęci, ale szła dzielnie i nie płakała. dziś jej praca zawisła na wystawie - dumna jestem jak paw 06.gif malowały dzieci farbkami (kolorowały własciwie) i naklejały wycinanki. na serio fajnie jej to wyszło 06.gif

Dabriza kciuki za niedzielną uroczystośc i zdrówka dla dziewczynek. czy ja Ci pisałam, że dzielna jestes? tak sobie świetnie radziśz jako podwojna mama - brawo
a co do prywatnego forum to czemu nie, mogłybysmy wiecej o prywatnych sprawach no i fretke byśmy zobaczyły w koncu. tylko czy są takie prywatne fora? tzn fora z prywatnymi wątkami?

Nutela ale masz fajowych synów, no pod wrazeniem jestem. Kuba jaki przystojny. czy ja moge go zarezerwowac jako zięcia? 06.gif

Ania no to deszczyku padaj tam w luxie, niech sobie mąż odpocznie i pobędzie w domciu. a po szczepieniu wieksza płaczliwosc jest mozliwa niestety. byle nie płakało dziecko non stop, bo wtedy do lekarza by trzeba było pojsc.

katja a Bunia rewelacyjna, słodziak z niej i ja tam wcale nie widze, zeby ona taki płaczek była. pewnie przesadzasz 29.gif

Beata nio to kciuki za dom w Niemczech &&&&&&&&& niech Ci sie ułoży jaknajlepiej dla Ciebie i dzieci. czy mąż jest świadomy, ze tym zachowaniem moze Ciebie stracic? takie ublizanie publiczne czy to w cztery oczy jest bardzo bolesne przytul.gif
a to, ze raki uparte to chyba standart 29.gif tylko, ze nie trzeba byc chamskim przy tym. co do zazdrości to potrafi ona popsuc bardzo wiele w związku i wynika z niskiej samoooceny moim zdaniem bądź braku zaufania.
życze Ci jaknalepiej, zeszta nie ja jedna i mam nadzieje, ze Ci sie ułoży wszystko na plus. w kazdym bądź razie pamietaj, że masz nas tutaj, będziemy wspierac.

Aguutka przyznam, ze w leekim szoku jestem po tych rewelacjach z Morganną, aż sie wierzyć nie chce, ale niestety bywają tacy ludzie 32.gif a to ile jeszcze czasu do decyzji w sprawie pracy?
co do Gdańska jeszcze to jest jedno z miast w Polsce, które kocham. mogłabym tam sie przeprowadzić bez wahania, tak samo jak do Krakowa. choc swoj Toruń też lubię.

Magda tesciowa juz przyjechała? moze będzie dobra babcia i da synowej w nocy odespac te wszystkie poprzednie noce. a Ty śmiało poproś męża od czasu do czasu, niech wie co to miec niemowlaka 02.gif moj dzis do Julki wstał, az w szoku byłam. nawet go nie musiałam prosić. chyba widac po mnie zmeczenie albo co 08.gif a młoda druga noc z rzedu "wymyśla" i woła. byc moze przeziebienie ją łapie, bo na gardło dziś troche narzekała.

nio i co to jeszcze mam dobrą jedną nowinę. odpisano z Centrum z Wawy. wyznaczą nam termin badań, ale co najważniejsze to Julka na pewno nie ma SLOSU, moze jedynie byc nosicielem. niby wiedziałam ,ale troche świrowałam czasem 08.gif teraz jestem spokojniesza. jeszcze tylko przejsc te badania i oby mozna było zapomnieć.


miłego weekendu i wykorzystujcie meżów ile sie da 29.gif
beata_77
https://www.maluchy.pl/forum/Gigantyczny-no...dek-t64985.html
nie złe co ?

Ania trzymam kciuki za deszcz.&&&&&&&&&&&&& Nikolka nieśmiała to i nieśmiało się uśmiecha icon_smile.gif

Paula zdjęcia boskie, tzn Kacperek boski na zdjęciach. Mina bezcenna. Ale po butli jeszcze lepsza, alem się uśmiała
Nutela jakich masz przystojniaków jej. Tacy słodcy. I cieszę się, że bez kolek dzień, może już mu przejdzie...


Nowy program na polsacie ruszył. Polsat film,,,,

Dabriza to fajnie, ze Kingusia zdrowsza. Do niedzieli się wykuruje na pewno, kciuki za organizację przyjęcia

Soneczkocieszymy się i też dumne jesteśmy z naszej kochanej Juleczki. Zdolniacha z niej icon_smile.gif brawo_bis.gif

Dzięki kochane moje,ja to już nic pisać nie będę bo męczennicę z siebie robie. Ludzie mają naprawdę problemy. Jak to się jeszcze ułoży to zobaczymy.

Mówicie, że Adaś do mnie podobny. icon_rolleyes.gif Moja mama mówi, że to czysty Iruś czyli mój brat 01.gif

Pranie leży i krzyczy ...a niech krzyczy... idę spać

dobranoc icon_wink.gif

CYTAT(soneczko @ Fri, 02 Oct 2009 - 19:57) *
. Kuba jaki przystojny. czy ja moge go zarezerwowac jako zięcia? 06.gif


Przepraszam koleżanko Kuba już zarezerwowany, proszę grzecznie w kolejeczkę....w kolejeczkę nienie.gif
katja80
ufff,usypiałam Buńkę 3 godz. 37.gif .A to cyca,a to smoka,kupka i to zielona ale dzisiejsze menu było ubogie,może to z wczoraj???
Beatka nie mogłaś uchwycić uśmiechu ale jak już złapałaś ,to konkretnie:),no cudnie się śmieje:).
A czemu sądzisz,że Buniaka źle zważyła,że za mało przybrała?albo że za grubiutka i nie wygląda na tyle?;)Ja obserwowałam wyświetlacz wagi,jak na niej leżała,więc nie może być pomyłki.Na siatce centylowej jest prawie na ciągłej linii,czyli wygląda,że wszystko ok.Ona spora była przy porodzie,a z Adasiem porównujesz,bo pamiętasz że chłopcy więcej przybierają wg.siatki centylowej?
Paula Gucio jak zalotnie za to się uśmiecha:)
Nutela miłość braterska ekstra:)
Dabriza w takim razie powodzenia w niedzielę,żeby Anuli chrzciny cudni wypadły i za zdrówko Kiniaczka:)

Co do Morganny,to jestem w szoku po tym co przeczytałam i sama nie wiem czy w to wierzyć,czy nie....może dlatego ,że ja bym nie umiała kłamać o swoim życiu kilka miesięcy i dzielić się problemami i różnymi przeżyciami,fklejać zdjęcia ,nawiązywać przyjaźnie by później tak perfidnie się zachować, i o ile np.te fotki mogą być jakiejś innej osoby np,.,to to zdjęcie jej synka w inkubatorze na prawdziwe wygląda..hmm sama nie wiem,ale dotknęło mnie to do żywego. No i ponoć kasę wyłudzała po 20 zł ale dla takiej kwoty fatygować się tyle miesięcy żeby zdobyć zaufanie?
ania_411
dzien dobry!
witam wekendowo, widze ze kozystacie z obecnosci mezow w domkach i zalegacie jeszcze w wyrkach 03.gif takim to dobrze icon_wink.gif . i dziekuje wam za kciuki, deszczu co prawda nie ma, ale niedziele maz ma wolna icon20.gif dzis tylko same posiedzimy, posiedzimy doslownie bo musialam wyslac dowod rejestracyjny mojego autka do pl bo sie przeglad konczy, wiec uziemione jestesmy na jakis czas 29.gif

paula o kurka, toc kacperek to miniaturka piotrusia!!! swietne focie i usmieszki maluszka!

beata my z polsatu zrezygnowalismy, bo nas oszukiwali icon_evil.gif placilismy drozszy abonament za rozszezony pakiet, ale odbieralismy tylko podstawowy icon_evil.gif a jak dzwonilam wyjasniac, to pani na infolini probowala mi wmawiac, ze mamy antene zle ustawiona icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif . przeszlismy na cyfre, ale teraz znowu zrezygnujemy i wezniemy na nowo chyba tez cyfre, bo doszlismy do wniosku, ze to niesprawiedliwe ze ciagle robia promocje tylko dla nowych klientow np 10 miesiecy za polowe ceny, a starym klientom tylko abonament podwyzszaja 21.gif . zrobimy ich troche w konia, cyfra jest teraz na meza i zrezygnujemy i wezniemy na mnie 06.gif nowy dekoder i antena i tak jest gratis 06.gif

nutella nio jeszcze jeden synus i bedzie jeden za wszystkich wszyscy za jednego 06.gif

soneczko fajnie, ze jula nie ma slosu......ale jesli jest nosicielem moze jej sie w przyszlosci przytrafic to co tobie?

dabriza no nie ma to jak na trzezwego sie za prasowanie wieczorem wziasc co 03.gif ?
super, ze kinia zdrowa........a chrzciny w lokalu prawda? wiec tylko masz za zadanie wyszykowac swoje gwiazdeczki i ciacho osobite, nio chyba ze pan sobie sam poradzi icon_wink.gif

a z moja niunia cos dziwnego sie dzieje 32.gif po wczorajszych wieczornych strasznych krzykach (a tak sie chwalilam, ze wieczory mamy spokojne 37.gif ) nie chciala pic mleczka, podalam jej wiec herbatke koperkowa, wypila o 22 50ml, pozniej sie obudzila dopiero o 3, pomemlala troche cyca, pozniej dopiero o 7 i tez nie za duzo wypila.......az do teraz, kiedy znowu dwie minutki mleczka pociagnela 32.gif , gdzie wczesniej oprozniala jednego cyca co 2-3 godziny......kupki niby normalne........juz sama nie wiem co sie dzieje.......ok, jeszcze nie panikuje, zobaczymy jak bedzie dzis w dzien.....

a teraz biore sie za jakies ciach, bo goscie jutro przeciez wpadaja 08.gif
Jania
witam sie i ja

Beata najmocniej przepraszam w takim razie, nie wiedziałam, ze już rezerwacje były 08.gif Nutelka liste zrób, to sobie Kuba wybierze 08.gif

noworodka giganta widziałam, ja teraz mam na to troche inne spojrzenie. kiedys bym podziwiała, że taki duzy - to na pewno zdrowy jak dąb itd icon_rolleyes.gif teraz jest mi go żal, bo kojarzy mi sie z chorobą. tak czy inaczej wolałabym żeby mnie taki duży bobasek sie nie trafił icon_wink.gif

Ania ja wczoraj Ci nie odpisałam co do szafirków. nio to po niedzieli sie okaże co i jak. dam znac na pewno.
a jesli chodzi o decyzje w sprawie okien to ja sie nie orientuję. póki co icon_wink.gif drewniane bardzo mi sie podobaja, ale cena jest z reguły decydującym argumentem. coś tam kiedyś czytałam ze ważne aby okienka miały takie coś do cyrkulacji powietrza. nie pomogłam za bardzo icon_biggrin.gif

a co do slosu to tak jak napisałaś. jesli Julia jest nosicielem to jej dzieci będą narazone, ale pod warunkiem,ze partner tez będzie nosicielem. bo to oboje rodziców musi to miec.
jestem ciekawa czy u nas sie to potwierdzi, bo jakos cały czas niedowierzam icon_cool.gif

Katja ja to myśle, ze jeżeli faktycznie dziewczyna oszukała to nie planowała tego od początku.... moze po drodze jej tak wyszło, pierun wie i chyba nie warto za bardzo sie zastanawiac nad tym. wiadomo, ze na świecie różnie ludzie chodzą, a oszustów i krętaczy nie brakuje. z drugiej strony niedobrze by tez było oskarzać kogos nie mając pewnosci.

no i sobota została powitana katarem u Julki 21.gif gardło chyba juz jej nie boli, ale znowu wolne od przedszkola będzie. a w srode miała isc do teatru dla dzieci. oby choróbsko sie nie rozwinęło za bardzo to ją podrzuce na samo przedstawienie najwyzej.
katja80
...no nie wytrzymam zjadło mi posta całego 21.gif i nie wytrzymam.
Aniu nie martw się zachowanie Nikoli,ja pisałam jakoś parę dni wcześniej,żeGabi tak samo miała ale po herbacie o dziwo spała do samiuśkiego rana.
Jeśli o ubrania chodzi,to już pooddawałam te małe,teraz ma albo od 0-3 albo 62cm.Kupuję już na 3-6 teraz.
Dabriza powodzenia w niedzielkę&&&&&&&&
Soneczko żeby katar Juli szybko poszedł w czorty&&&&&
..patrzę na swojego posta i oczom nie wierzę ale byka walnęłam i to nie żeby specjalnie,czasem kursor wpada mi między wyrazy i wychodzą chocki klocki,bo słowa fklejać ,to ja nie znam icon_redface.gif .

miłej soboty,mnie czekają testy do nauki i wieczorem wychodnie ale ciiii by nie zapeszyć 43.gif
ania_411
CYTAT(soneczko @ Sat, 03 Oct 2009 - 11:02) *
coś tam kiedyś czytałam ze ważne aby okienka miały takie coś do cyrkulacji powietrza.


mikrowentylacja sie to nazywa icon_wink.gif nio wlasnie chce wybrac takie okna, ktore beda mialy te wszystkie potrzebne *****ol.y
a julcia niech sie kuruje, szkoda zeby ja mial teatr ominac nienie.gif

a u nas kryzys jedzeniowy chyba zazegnany, mala juz ciagnela cyca o 11 i 12, wiec wszystko wraca do normy 08.gif

ciasto juz wyjete z piekarnika pieknie pachnie, niunia usypia mi na rece........ech, sielanka 06.gif

no i zapomnialam sie pochwalic, ze moja waga sie chyba w koncu przeprosila i zaczyna pokazywac 6 z przodu balety.gif
beata_77
Katja porównuję z dziećmi na wątku i z Natalią. Ale może się mylę. Dlatego sądzę, że coś nie tak było z wagą. No bo dziecko powinno przybierać od 100 do 200 gr na tydzień po porodzie, pomijając stratę na początku. Ona jest duża i żeby szła po najniższej to mi się wierzyć nie chce.

Soneczko zdrówka dla Juli. A to można zrobić badania czy Julia jest nosicielem?
I też nie chce mi się wierzyć, ze akurat trafiłaś na partnera, który też jest nosicielem.

Ania no gratulacje 6 z przodu za to wypiję. I cieszę się, ze kryzys zażegnany. Czyli moc forum nadal działa icon_smile.gif

No to ja jadę do sklepu, musimy nakupić serpentyny balony ozdoby bo jutro Natusia kończy 3 latka. Oczywiście jak co roku budzik na 3 rano i wielgachny buziak dla mojej córeczki

uciekam papa
paula22
Witam weekendowo 06.gif

U nas nocka jak ta lala 08.gif o 5 mały wstał na papu położyłam go na łózko zeby mu pampersiaka zmienić i mi olał wszystko 37.gif a pózniej o dziwo nie chciał jesć ...musiał napierw pocisąć kupola 04.gif 04.gif póżniej papu i lulu
Ja z rana mieszkanie wysprzątałam póki tata nosił młodego 29.gif teraz mały leży i bawi sie smokiem wyciąga go i zasysa spowrotem 04.gif 04.gif


a to my z rana 06.gif





Aniu super ze mąż ma wolna niedziele ...musicie sie sobą nacieszyć w trójeczke icon20.gif icon20.gif

Katja oj to Bunia długo nie mogła zasnąć mój mały po jedzeniu wytrzymuje najdłużej godzine i myk lulu

Beatka no niezły bobas jak pudzian sie urodził 01.gif 01.gif moje dziecko wali takie miny ze szok...nieraz można posikać sie ze śmiechu 04.gif 04.gif

Soneczko soper zdolna córe masz brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif na wystawe no no prosze...zdrwka dla Julci

Nutela super chłopaki przystojniaki brawo_bis.gif brawo_bis.gif

fretka moniq magda co u was?

Beciato pewnie zakuwa do egzaminu mocne kciuki&&&&&&&&&&&

dabrizakciuki za jutrzejszą uroczystość &&&&&&&&&&& i zdrówka dla dziewczynek przytul.gif

posta pisałam godzine w międzyczasie karmieni,przebieranie pranie powieszone i podłogi pomyte
widze ze data w aparacie jakaś opóżniona ale nie zwracam jakoś uwagi żeby przestawić
fretka
u nas sajgon dalej , mały to chyba spac nie potrzebuje w dzień 37.gif ja juz padam i zaraz pewnie zaasne gdzies na podłodze a on bedzie sobie dalej marudził icon_wink.gif
później odpisze, bo już przeczytałam, ale mały wzywa 37.gif

to co przecodzimy na prywatne forum czy zostajemy tutaj ?
beata_77
hej wieczorkiem,

słaby ruch dzisiaj.

Ja piekę tort... jeszcze jeden muszę bo tylko na dwie warstwy wyrósł, chyba za dużo mąki icon_rolleyes.gif
teraz przerwa na podłączenie młodego icon_wink.gif


Paula ślicznie wyglądacie Kacperek ma boskie "kukuryku"
A Twoje oczy jej "mój nie oddam nikomu"
i faktycznie podobny do taty icon_smile.gif
beata_77
fretka współczuję, jutro odeśpisz.
emka31
Hejka

Dabriza udanego jutrzejszego dzionka kciuki &&&& bedzie dobrze ,musi być 02.gif

soneczko bardzo się cieszę że wygrałam z cycaniem 06.gif ... juz miałam serdecznie dosc ... prawie zwatpiłam w siebie i nie wierzyłam ze dam rade ... a jednak

Piśka super nasze dzieciaczki wygladają w rajtuzach hi hi takie fajne nózie 06.gif nasi ...faceci w rajtuzach 06.gif zyczę dalej takiej ekstra sielanki

katja Julka też fajnie zabawia i śmiesznie mówi do Miłoszka jak chcę coś zrobic ... świetnie to wygląda tak z boku patrząc
szkoda ze Buni nie zwazyli ... a tam taka mała literówka ... ja potrafię nieraz napisać słowo tak ja mówię icon_redface.gif na gg często mi się to zdarza

beata jejku jaki cudny uśmiech Adasia az sama się teraz śmieję wub.gif ...cudownie ...ha ha super

paula dzisiaj ja ciesze sie jak głupia 06.gif w koncu kupka wylądowała w pampersie ...mega kupsztal 37.gif
fantastyczny Kacperek wub.gif przystojniaczek przesłodki , tatus peka z dumy

ania udanego jutrzejszego dnia ... bedziecie miały z kolezanka o czym rozmawiac ... powymieniacie sie doswiadczeniami

Nutela oby wiecej takich dni bez kolek ... Damianek przecudny , super rodzeństwo ... prawdziwe skarby

no niestety Miłoszek nie da mi popisać ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.