Odkryj innowacyjne podejście Hilding Anders do produkcji materacy dziecięcych « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Odkryj innowacyjne podejście Hilding Anders do produkcji materacy dziecięcych

-
Odkryj innowacyjne podejście Hilding Anders do produkcji materacy dziecięcych
Sen naszego dziecka jest bardzo ważny, szczególnie w pierwszych latach życia - to wtedy kształtuje się jego postawa, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na materac na jakim śpi. Nieodpowiednio dobrany, może przyczynić się do was postawy, a nawet uszkodzenia kręgosłupa. Zobacz gdzie znaleźć odpowiedni materac oraz czym się kierować przy jego wyborze.


Zapewnij swojemu dziecku idealne warunki do spania


Idealny materac dla swojej pociechy znajdziesz z pewnością w sklepie Senna Materace, który w swojej ofercie posiada materace lidera branży Hilding Anders oraz SleepMed. Materace hybrydowe marki SleepMed to uniwersalna propozycja dla osób, które chcą dowolnie zmieniać twardość podłoża. W przypadku modelu Hybrid Premium, w zależności od ułożenia warstw uzyskamy materac średnio twardy, aż po bardzo twardy. Materace dziecięce Hilding Anders stworzone są z elastycznych pianek, które zapewniają odpowiednie podparcie ciała. Dzieci potrzebują więcej snu niż dorośli, dlatego tak ważne jest aby zapewnić im odpowiednią jakość i komfort snu, co jest szczególnie ważne w wieku rozwojowym, kiedy to sen najbardziej wpływa na rozwój fizyczny i psychiczny.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze - przegląd modeli


Dla dzieci najlepiej nadają się materace wykonane z różnego rodzaju pianek: lateksowej, wysokoelastycznej lub poliuretanowej. Materace piankowe zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa dziecka, przy jednoczesnym dopasowaniu się do kształtu ciała. Zapobiega to nienaturalnemu wygięciu pleców, co przyczynia się do wad postawy. Jeśli chodzi o rozmiar, najpopularniejsze to 60x120 oraz 70x140 i takie posiada w swojej ofercie marka Hilding Anders. Przy wyborze materaca dla naszej pociechy, koniecznie należy zwrócić uwagę czy jest wykonany z materiałów, które nie są szkodliwe dla zdrowia. Takim materacem jest model Hilding Safety Smyk. Jest on antyalergiczny, a także antybakteryjny. Odpowiednio zapewniona wentylacja wewnątrz materaca zapobiega gromadzeniu się bakterii, roztoczy oraz powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo zapinany na zamek materac, na którym widnieje motyw wesołych zwierzątek, można bez problemu prać w 40 stopniach. Warto wspomnieć, że jest to materac dwustronny, co oznacza, że regularna zmiana stron dodatkowo wpływa na przepływ powietrza oraz zwiększa jego trwałość. Materac na kształt łódki, przez co zapobiega wypadnięciu dziecka poza ranty. Inna model, średnio twardy materac Hilding Dobranocka, wykonany jest z pianki FlexiFoam o wysokiej elastyczności i plastyczności. Materacem twardym jest model Hilding Kołysanka, który zawiera wkład z maty kokosowej, która doskonale przepuszcza powietrze oraz chroni materac przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Wszystkie wyżej wymienione modele idealnie nadają się dla niemowląt, a to wszystko dzięki nieprzemakalnemu pokrowcowi Lotus. Ciekawą propozycją dla młodzieży będzie Hilding Funky, który ze względu na właściwości materiałów z których jest wykonany, daj nam możliwość wyboru twardości: H2 lub H3. Ponadto posiada 7 stref twardości, które zapewniają odpowiednie podparcie poszczególnych części ciała. Nadaje się on także do łóżek z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka.
Testy wykonywane w warunkach laboratoryjnych


Modele Dobranocka, Kołysanka i Safety Smyk posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Świadczy to o spełnieniu najwyższych standardów, poprzedzonych testami laboratoryjnymi. Wszystkie produkty są testowane w Laboratorium Sleep-Lab, gdzie przechodzą szereg badań obejmujących:
  • ergonomię (prawidłowe podparcie pleców i dostosowanie do kształtu ciała);
  • higienę (przeciwdziałanie bakteriom, grzybom i innym alergenom);
  • właściwości termiczne (odpowiednia wentylacja);
  • trwałość (testowanie nacisku oraz wpływu zmian temperatury).

Każdy z materacy posiada 5 letnią gwarancję producenta, która obejmuje wszelkiego rodzaju odkształcenia.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW jak również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed.

Odkryj innowacyjne podejście Hilding Anders do produkcji materacy dziecięcych - dodano: 2020-09-04

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.