Advertisement

ciąża i poród

dziecko

kobieta

dla dzieci

rodzina

podróże

zobacz koniecznie

Klub Smoka w Wildschönau - moc zabawy i wielka radość

-
Błyskotliwy sukces: podwójna moc atrakcji na terenie narciarskim Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Smok jest zwierzęciem herbowym Wildschönau. Niegdyś miał tak silnie zamiatać swoim potężnym ogonem, że przyczynił się do powstania przepięknego bajkowego wąwozu Kundler Klamm, którym odpłynęła woda z praoceanu, a okolicę Wildschönau mogli zasiedlić ludzie i zwierzęta.

Tę i wiele innych przygodowych opowieści usłyszą dzieci uczestniczące w programie, organizowanym w wakacje specjalnie dla nich, w sezonie letnim przez pięć dni w tygodniu dla dzieci od 5 do 14 lat. Wildschönau oferuje niezapomniane przeżycia podczas niepowtarzalnej przygody w górach, w trakcie której mali uczestnicy będą mogli prawdopodobnie lepiej poznać ten region, niż ich rodzice. Pieczenie chleba w wiejskiej zagrodzie, poszukiwanie skarbu na górze Schatzberg, budowanie szałasu i zapory wodnej pośrodku prawdziwej puszczy – wszystkie te różnorodne atrakcje znajdują się w bogatym programie zajęć dla najmłodszych.

Warto zapamiętać:
Program animacyjny dla dzieci “Klub Smoka” od 07 lipca do 12 września, od poniedziałku do piątku pod hasłem: “Wildschönau to wielki plac zabaw”.

Klub Smoka w Wildschönau - moc zabawy i wielka radość - dodano: 2014-06-11

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.