Klub Smoka w Wildschönau - moc zabawy i wielka radość « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Klub Smoka w Wildschönau - moc zabawy i wielka radość

-
Klub Smoka w Wildschönau - moc zabawy i wielka radość
Smok jest zwierzęciem herbowym Wildschönau. Niegdyś miał tak silnie zamiatać swoim potężnym ogonem, że przyczynił się do powstania przepięknego bajkowego wąwozu Kundler Klamm, którym odpłynęła woda z praoceanu, a okolicę Wildschönau mogli zasiedlić ludzie i zwierzęta.

Tę i wiele innych przygodowych opowieści usłyszą dzieci uczestniczące w programie, organizowanym w wakacje specjalnie dla nich, w sezonie letnim przez pięć dni w tygodniu dla dzieci od 5 do 14 lat. Wildschönau oferuje niezapomniane przeżycia podczas niepowtarzalnej przygody w górach, w trakcie której mali uczestnicy będą mogli prawdopodobnie lepiej poznać ten region, niż ich rodzice. Pieczenie chleba w wiejskiej zagrodzie, poszukiwanie skarbu na górze Schatzberg, budowanie szałasu i zapory wodnej pośrodku prawdziwej puszczy – wszystkie te różnorodne atrakcje znajdują się w bogatym programie zajęć dla najmłodszych.

Warto zapamiętać:
Program animacyjny dla dzieci “Klub Smoka” od 07 lipca do 12 września, od poniedziałku do piątku pod hasłem: “Wildschönau to wielki plac zabaw”.

Klub Smoka w Wildschönau - moc zabawy i wielka radość - dodano: 2014-06-11

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.