To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październik i listopad, cz.IV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
wera1000
Bartek bardzo dziękuje za życzenia icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Chyba Mareena miała trochę tych sms-ów z pytaniami bo ja tez jej wysłałam 06.gif, bardzo fajnie że znów jesteś z nami.

Uściski dla chorego Grzesia i kontuzjowanej Izary przytul.gif

My byliśmy dzisiaj u mojego dziadka, bo tylko on jeszcze nie widział Bartoliniego. Było syper, mój synek tak się rozgadał z ciocią, która ma urodziny w ten sam dzień co on, że aż krzyczał z radości. A może po prastu woli kobitki ciemnowłose 08.gif

Co do przemaczanych pieluch to u nas się to zdarza bardzo żadko, a już w szpitalu zmieniliśmy na większy rozmiar bo mały dostał luźniejszej kupki i trzeba było lepiej go zabezpieczyć.

Wszystkiego najlepszego dla Michałka synka Blue
Magenta
CYTAT(miluczek)
O Jezu, jaki fajny Ryszardek icon_lol.gif  
Dawno go Magentko nie pokazywałaś.

Dzięki. Jest więcej icon_wink.gif .





Tak Rycha wystroiła Gaba...


Magenta
miluczek
Jaki Król Ryszard superowy.
Gabę już nie raz chwaliłam, fajna laska z niej rośnie. Śliczna jest.

Blusiowy Michałku, nie choruj mamusi. Katarek wystarczy.

U nas też dzisiaj nieźle wiało, mam nadzieję, że nie wpłynie to na Tygrycha. icon_rolleyes.gif Zęby w zupełności mnie wykańczają.
Ania_Wroclaw
dzien dobry icon_smile.gif

CYTAT(miluczek)
Jaki Król Ryszard superowy.
Gabę już nie raz chwaliłam, fajna laska z niej rośnie. Śliczna jest.

Potwierdzam słowa Milucza w 100% Magento dzieciaczki masz udane icon_smile.gif

My przezylismy kolejną noc z wysoką gorączką icon_sad.gif juz nawet nie mierzyłam bo Grzesiek był tak rozpalony, że wiedziałam, ze powyżej 38 stopni jest na pewno. Teraz jest troszkę lepiej (tfu tfu zeby nie zapeszyc) Ale o 4.00 mielismy pobudke i Grzesiek zasnął dopiero o 5:30 a przed 7.oo juz sie obudził na dobre... no, ale pocieszam się tym, że z każdym dniem bedzie lepiej icon_smile.gif

Mam nadzieje ze Wasze dzieciaczki nie rozchorują się, wystarczy juz chorych maluszków.

[size=18]A królowi Michałowi Ryszardowi życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 6 miesiąca icon_biggrin.gif
Litka
My tez czekamy na zęby. Jak mały marudzi, to ja zawsze mówię " to przez zęby". A ich jak nie było tak nie ma.
Igor też od paru dni ma katra, lae poza tym nic więc na spacer i tak idziemy.

[size=18]Misiu - Rysiu gratulacje z okazji 6 miesiączków.
Ania_Wroclaw
Blue chyba nie padlac od zapachu?

a wogole to straszna cisza tutaj dzisiaj...

a gdzie jest Grzalka? dawno jej nie bylo...
miluczek
Najlepsze życzonka półroczne dla najprzystojniejszego Ryszarda jakiego znam, zdrówka, słoneczka i mnóstwa grzechotek

[b]Blue
, współczuje tego kataru. Pamiętam jak Barti miał katar przez pierwsze 2 miesiące jego życia. Koszmar icon_mad.gif . W nocy to samo co u Ciebie. Ciągłe odsysanie gili. icon_confused.gif

Zdrówka życzę wszystkim naszym maluszkom. Katary i infekcje precz
nedka
Magenta, król Ryszard powalił mnie na kolana. icon_biggrin.gif Suuuper!
Śliczne masz dzieci.

Izary, niezła przygoda z tym gipsem. Ciekawe, czy tak byś latała z tą spuchniętą nogą, gdyby nie było imprezy? wink.gif

No właśnie, ciekawe, co u Grzałki.
miluczek
Przeczytajcie sobie tą kołysankę:
I co tam zwróciło Waszą uwagę icon_lol.gif
https://www.bajecznik.pl/kolysanki/15.html
Becix
[size=18]Dla Króla Ryszarda Lwie Serce dużo zdrówka, szczęścia i radości z okazji ukończenia pół roczku życia!

Izary! Jak się bawić, to do końca! A jak!

Mareeno! Super, że już jesteś! A Mateusz cudny! Jak mu włosy urosły! Szok! icon_eek.gif Ja mam cały czas córeczkę-łysolkę. icon_wink.gif

Choruszkom życzymy powrotu do zdrowia!!! przytul.gif
Becix
CYTAT(miluczek)
Przeczytajcie sobie tą kołysankę:
I co tam zwróciło Waszą uwagę  :lol:  https://www.bajecznik.pl/kolysanki/15.html


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Nie będę dziecku tej kołysanki śpiewać. Nawet gdybym znała melodię. icon_lol.gif
miluczek
LASKA TATY 03.gif 02.gif 03.gif 02.gif
Ania_Wroclaw
CYTAT(miluczek)
Przeczytajcie sobie tą kołysankę:
I co tam zwróciło Waszą uwagę  :lol:  https://www.bajecznik.pl/kolysanki/15.html

04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

to tak jak w tej kołysance ...
https://www.bajecznik.pl/kolysanki/01.html
te panie co mieszkają z Babą Jagą icon_wink.gif
Magenta
[size=18]Dziewczyny - serdeczne dzięki za pamięć i życzenia icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Miluczku - kołysanka najbardziej spodobała się mojemu Jackowi icon_wink.gif .

Mąż marudny, bo deszcz pada i motor w garażu wybłyszczony stoi icon_confused.gif . A Rychu jak przystało na półroczniaka w pozycji siedzącej wytrzymuje już kilka sekund icon_biggrin.gif , potem pięknie pada na boki i sam się z siebie śmieje.

Magenta
izary
CYTAT(nedka)
Magenta, król Ryszard powalił mnie na kolana. icon_biggrin.gif Suuuper!
Śliczne masz dzieci.

Izary, niezła przygoda z tym gipsem. Ciekawe, czy tak byś latała z tą spuchniętą nogą, gdyby nie było imprezy? wink.gif  


W 100% masz rację i jeśli chodzi o Rysia i o moją nogę, podejrzewam,że
w normalnych warunkach leżałabym cierpiąca i słaba i kazała wszystkim mi współczuć.

U mnie noc także niestety nie należała do udanych, Kacper obudził się o 2,30 ale po nakarmieniu za nic nie chciał usnąć. Początkowo bawił się nóżkami i coś sobie opowiadał ale później niestety zaczął jędzolić i trwało to z półtorej godziny. Pomogła herbatka i usnął znów z nami. Wstałam pół-
przytomna i o godzinę za poźno, a dodając do tego opóźnione reakcje o mało co nie spóźniłąbym się do pracy. Ale jakoś przeszło....
izary
CYTAT(Becix)
[size=18]Dla Króla Ryszarda Lwie Serce dużo zdrówka, szczęścia i radości z okazji ukończenia pół roczku życia!

Izary! Jak się bawić, to do końca! A jak!

[ icon_wink.gif


Dołączamy do życzeń, a impreza dziewczyny naprawdę się udała.
Madzia24
No to straczy pobytu u Mamy i tego całego dobrobytu.....czas wrócić na własne śmiecie.......a tak mało napisałam na forum...ale niestety Kacperek mi z rąk nie schodzi i mam mało czasu na przyjemnosci , pierwsze są obowiązki.

Chciałam się Was zapytać czy jest w waszych miejscach zamieszkania market "LIDL".....bo tam trafiłam na bardzo dobre pampersy....paczka 16 szt. kosztuje 5.99zł a jakości orginalnych pieluszek Pampers icon_smile.gif Po co przepłacać...jak mozna te pieniażki w coś innego zainwestować icon_smile.gif

Jakich wogóle firm kosmetyków używacie?

My używalismy od urodzenia oliwki Nivea.....i była taka sobie....jak kiedys przez przypadek zapomniałam oliwki z domu i posmarowałam u Mamy ...ciałko Kacperka oliwką Bambino to byłam w szoku...REWELACJA bynajmniej dla Nas oooooo wiele wiele lepsza od Nivea. Ale często i gęsto tak jest że przepłacamy - płacąc za reklamę firmy.


Izary...powrotu do zdrowia życzę twojej nóżce icon_wink.gif


Pozdrawiam

I zadzieram kiece i lece icon_lol.gif

Pa kobitki icon_exclaim.gif
Magenta
CYTAT(Magda22)
Chciałam się Was zapytać czy jest w waszych miejscach zamieszkania market "LIDL".....bo tam trafiłam na bardzo dobre pampersy....paczka 16 szt. kosztuje 5.99zł a jakości orginalnych pieluszek  Pampers icon_smile.gif Po co przepłacać...jak mozna te pieniażki w coś innego zainwestować icon_smile.gif  

Jakich wogóle firm kosmetyków używacie?

Madziu - spróbuję te lidlowe pieluszki. My używamy Balneum bo Misiek alergik.

Magenta
parasolka
[size=18]Ściskamy w pasie i gdzie tylko da się Michałka Rychem zwanego

Dzis raczej porażka jedzeniowa - Jędrek zaciska zęby mówiąc zupie i owocom nie /zjadł po parę łyżeczek/ - szału mozna dostać karmiąc 40 minut te pare łyżek icon_twisted.gif

My zakupilismy pełen zestaw kosmetyków Nivea ale okazało się, że uczulają, potem testowalismi emulsję linomag /może być/ olivke ziajki /może być/ i balneum baby /super/ oraz lipobaze, oliatum soft na ryjek, i krem robiony - głównie na główke

Becix - może jutro koło 14 przy tym budowanym zbiorniku wodnym /musisz zejść w dół i wejść w ta polna droge - ale chyba wiesz/ ok? WERA?
izary
Witamy Cię Madziu na starych śmieciach. U mnie niestety nie ma Lidla, ale mam zaprzyjaźnionych w warszawie co mają go pod nosem i moga kupić, jezeli są dobre to czemu nie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

jesli chodzi o kosmetyki, to w zasadzie nie używamy wcale. Kacperek początkowo był kąpany w Oilatum, teraz w Johnsonie i nic poza tym. Sporadycznie używam kremu tez johnsona w dużym pudełku. icon_lol.gif icon_lol.gif

A ja z innej beczki. Czym najchętniej bawią się Wasze dzieci, lub co wzbudza ich największe zainteresowanie icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Magenta
CYTAT(izary)
A ja z innej beczki. Czym najchętniej bawią się Wasze dzieci, lub co wzbudza ich największe zainteresowanie icon_question.gif  :?:  :?:  :?:  :?:

Szeleszczącą reklamówką 03.gif .

Magenta
izary
Przynajmniej niedrogo icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Nowe paski nie chodza a chciałam wrócić do starego i jakieś mam kłopoty i mi nic nie wychodzi icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Magenta
CYTAT(izary)
Przynajmniej niedrogo icon_lol.gif  :lol:  :lol:

Wyrozumiały synek wink.gif .

Magenta
wera1000
Wszystkiego najlepszego dla Rysia

Parasolka gdzie ten zbiornik budowlany na Oruni koło posterunku icon_question.gif A u nas przebojem są jabłka z bananami Bobo Vity może Jedrkowi zasmakują, Bartek wciąga cały kubeczek na raz, a soczki już dawałaś icon_question.gif
parasolka
jakiekolwiek picie jest beee, a po bananie go wysypało ale za jakiś czas jeszcze spróbuję

chodzi o zbiornik budowany pod moim osiedlem, schodzisz od siebie w dół Łódzką i na skrzyżowaniu ze Świętokrzyską dalej idziesz w dół ubitą droga i tam jest ten budowany zbiornik, ja do niego dochodze z drugiej strony, kumasz icon_question.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Magenta
CYTAT(parasolka)
kumasz icon_question.gif  :wink:  :lol:

A jak: kum, kum 04.gif .

Magenta
Macarena
Magda my używamy kosmetyków różnych firm. Pieluchy - Pampers, chusteczki - też przeważnie Pampers, ale ostatnio kupiłam Penatena, też dobre. Oliwki - Sanosana, dobrze natłuszcza i nie pozostawia tłustej warstwy, krem do buzi - Penatena, a szamponu - Nivea Baby. Czyli zróżnicowanie jest ogromne, ale tych kosmetyków używamy od urodzenia i nic Małemu nie jest, więc dalej je stosujemy.

[size=18]Dla Misia-Rysia samych wesołych i szczęśliwych dni, zadowolenia z zabawek i kolejnych kroczków w rozwoju z okazji pierwszego pół roczku życia życzą ciocia Mareena i kolega Mateuszek.
parasolka
CYTAT(Magenta)
CYTAT(parasolka)
kumasz icon_question.gif  :wink:  :lol:

A jak: kum, kum 04.gif .

Magenta


też będziesz icon_question.gif , o 14 pamiętaj icon_lol.gif
Magenta
CYTAT(parasolka)
CYTAT(Magenta)
CYTAT(parasolka)
kumasz icon_question.gif  :wink:  :lol:

A jak: kum, kum 04.gif .

Magenta


też będziesz icon_question.gif , o 14 pamiętaj icon_lol.gif

Jasne, tylko pociąg sprawdzę icon_lol.gif .

Magenta
nedka
Dziewczyny, czy Wy nie przesadzacie z tymi bananami? To przecież za wcześnie! A jak już cos uczuli, to potem czesto uczula nawet to, na co wczesniej dziecko dobrze reagowało. Szkoda dzieci. Nie spieszcie sie tak.

pieluchy - Pampers
chusteczki - Nivea
krem do pupy - Sudocrem lub Linomag
płyn do kąpieli - Nivea z oliwką
do buzi - nie używamy, czasem Bambino, a na zimę Nivea
szamponu nie używamy (piszę oczywiście o Michałku) icon_lol.gif

Michał najchętniej bawi się kablami, sznurkami, papierami. icon_lol.gif
Aha, siedzi już dłuuugo i buja się do przodu i do tyłu. Jak siedzi, to sięga po zabawki, które są dosyc daleko, tak, ze prawie kładzie buzię na dywanie i bez problemu wraca do pionu. Zuch. icon_biggrin.gif "Raczkuje" do tyłu.
Dzisiaj sam usiadł, ale to był przypadek. Do końca dnia próbował w ten sam sposób ponownie usiąśc; męczył się biedaczek, ale mu się nie udało.
Magenta
CYTAT(nedka)
Michał najchętniej bawi się kablami, sznurkami, papierami. icon_lol.gif  
Aha, siedzi już dłuuugo i buja się do przodu i do tyłu. Jak siedzi, to sięga po zabawki, które są dosyc daleko, tak, ze prawie kładzie buzię na dywanie i bez problemu wraca do pionu. Zuch. icon_biggrin.gif "Raczkuje" do tyłu.
Dzisiaj sam usiadł, ale to był przypadek. Do końca dnia próbował w ten sam sposób ponownie usiąśc; męczył się biedaczek, ale mu się nie udało.

Mało zuch - bohater icon_exclaim.gif

Magenta
miluczek
Nedka, amły Rambo Ci rośnie.

Bartolucha najbardziej lubi bawić się drewnianymi indyjskimi dzwonkami, ale tylko jak jest na czyichś rękach (inaczej nie dosięgnie). Jak tylko obok nich przechodzimy to już w powietrzu macha łapką, żeby w nie uderzyć.

Ostatnio znalazł swoje "klejnoty" i wiecie co z nimi robi?
Ściska je mocno i ciągnie w górę icon_mad.gif icon_confused.gif .Przecież to boli 10.gif

Nikt mi nie pogratulował 1000 posta icon_sad.gif
izary
CYTAT(miluczek)
[.


Nikt mi nie pogratulował 1000 posta  :(


Miluczku przeoczyłam icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Becix
CYTAT(Magenta)
CYTAT(izary)
A ja z innej beczki. Czym najchętniej bawią się Wasze dzieci, lub co wzbudza ich największe zainteresowanie icon_question.gif  :?:  :?:  :?:  :?:

Szeleszczącą reklamówką 03.gif

To też icon_biggrin.gif
Oprócz tego metki przy zabawkach, piloty, komórki, w ogóle rozmowy przez telefon oraz telefon stacjonarny, który włączam na sygnał głośnomówiący, naciskam 3 zera, a pani mówi "Nie ma takiego numeru". Dziecko po prostu szaleje z radości! icon_lol.gif

Kosmetyki, które używamy to:
- Nivea krem na każdą pogodę
- Cutibaza - do buźki
- mydło Bobas
- chusteczki Pampers i Bambino
- pieluchy Pampers
- do pupy - Linomag
- zamiast oliwki na całe ciało stosuję ciekłą parafinę

Parasolko! Będę przy stawku o 14 icon_smile.gif

Miluczku! Gratulacje!!! Spóźnione troszkę, ale co tam. 01.gif
Becix
Wera! 13.30 pod Twoim domem. icon_wink.gif
parasolka
CYTAT(Becix)
Parasolko! Będę przy stawku o 14 icon_smile.gif

Miluczku! Gratulacje!!! Spóźnione troszkę, ale co tam.  :hihi

ok ob icon_wink.gif

Miluczku i ode mnie też, tak się w tych karach zaogniłaś ze nie wiadomo kiedy był ten 1000 icon_eek.gif icon_lol.gif
miluczek
CYTAT(parasolka)
 

Miluczku i ode mnie też, tak się w tych karach zaogniłaś ze nie wiadomo kiedy był ten 1000 icon_eek.gif  :lol:


Ale mi się wczoraj ciśnienie podniosło icon_twisted.gif , cały czas się hamowałam, żeby komuś nie odwinąć czegoś bardziej dosadnego, ale stwierdziłam, że to byłoby głupie.
Ale ta sytuacja z autobusu była idealnym argumentem, chociaż nie do wszystkich głów to dotarło. icon_rolleyes.gif

Idę robic sobie śniadanko bo zaraz zjem moje apetyczne dziecko z głodu icon_lol.gif .

W sobotę znów Was opuszczę na 3 tygodnie icon_cry.gif icon_cry.gif . Jadę do mamy icon_biggrin.gif .
parasolka
CYTAT(miluczek)
Ale mi się wczoraj ciśnienie podniosło icon_twisted.gif , cały czas się hamowałam, żeby komuś nie odwinąć czegoś bardziej dosadnego, ale stwierdziłam, że to byłoby głupie.
Ale ta sytuacja z autobusu była idealnym argumentem, chociaż nie do wszystkich głów to dotarło. icon_rolleyes.gif

[size=18]
Blue gratulacje z okazji 3460 postu
icon_wink.gif

Miluczku
to dobrze że nie mi odwinęłaś bo ja się zasdniczo nie zgadzam, ze klaps to dobra metoda wychowawcza, mam nadzieję że uda mi się wychować dziecko zakreślając mu granice w inny sposób choć nie mam złudzeń że i klaps się przytrafi
co do warsztatów dla rodziców to też bym chętnie poszła icon_wink.gif , moim zdaniem rodząc dziecko instynktownie mamy tylko zdolność do bezwarunkowego kochania go /i to nie zawsze/ a wszystkiego innego trzeba się nauczyć, w taki czy inny sposób, bardzo bym chciała żeby Jędrek był dobry, mądry, empatyczny, czuły itd i wciąż się zastanawiam jak to uczynić icon_rolleyes.gif jeśli są kursy na prawo jazdy, haftu krzyżykowego icon_wink.gif i inne to tym bardziej powinien być kurs jak wychować dziecko - czy się z tego skorzysta, jak się to odniesie do naszego dziecka to inna sprawa - takie moje zdanie
chciałam o tych warsztatach napisać w tamtym wątku ale nie zdążyłam bo pojawiła się lawina postów, a ja poszłam o 3 spać /robiłam korektę pracy licencjackiej męża - własnie dzwonił że dostał z zaliczenia za nia piatke/, obrona chyba w czerwcu, a on juz wybiera temat do magisterki na studiach uzupełniajacych na Polibudzie - osiwieję icon_eek.gif , acha żeby nie było - on poszedł spać o 5 icon_wink.gif
Jalla
Aniu_Wrocław! Życzymy Grzesiowi dużo zdrówka!
Zastanawiam się czy byliście w sobotę na basenie. Jeśli tak to koniecznie daj znać jakie wrażenia.
miluczek
Sasenko, odezwij się. Widziałam, że przeglądasz forum.
Co u Ciebie i kruszynki??
Ania_Wroclaw
Witam Was
u nas kolejna noc byla porażką... Grzesiek budził się co chwile i marudził i płakał itd. ale juz wiemy co to się przypałętało - na 99.9 % jest to trzydniowka, gorączka ustała a Grzes jest obsypany wysypką. Marudzi za to i wybucha płaczem co jakiś czas a ja czuję się taka bezslina icon_sad.gif nawet kąpiel po 2 min. była beee icon_sad.gif jeść nie chce, tylko troszkę pije.
Była u nas nasza pediatra i powiedziala ze za 2-3 dni wszystko minie.

bardzo Wam dziekuje za wszystkie ciepłe słowa, na prawde jesteście kochane icon_smile.gif

CYTAT(Jalla)
Aniu_Wrocław! Życzymy Grzesiowi dużo zdrówka!  
Zastanawiam się czy byliście w sobotę na basenie. Jeśli tak to koniecznie daj znać jakie wrażenia.


Jaluś na basen nie dotarlism bo juz w sobote Grzes był "niewyrazny" nastepnego dnia zagorączkował. Teraz czekamy aż wróci do formy, ale ponieważ na poczatku maja idziemy na pare dni do szpitala więc basenowanie przesunie się w czasie...

przepraszam jesli ten post jest bez ładu i składu, ale na prawde niedospane nocki daja mi sie we znaki, 4 kawy nie podziały, ide się połozyc, moze dzis bedzie lepiej...
trzymajcie się !!
wera1000
No i znowu nie mogłam pójść na spotkanko bo mam cieknący katar alergiczny 32.gif

Na domiar złego idę za tydzień do pracy icon_evil.gif już prawie zapomniałam co to takiego icon_twisted.gif

Aniu trzymam kciuki za zdrowie Grzesia przytul.gif
Litka
Mój Piotrek ma ospe. Pieknie jesteśmy znowu uziemieni. A już planowaliśmy w niedziele grilla. A tak własciwie to kiedy można na dwór wyjśc przy ospie? Bo ja nie wiem szczerze mówiąc.
parasolka
Lidka ja niestety nie wiem

Aniu uściskaj od nas Grzesia przytul.gif

a na spacerku nasze dzieci czyli Jędrek i Monika zaliczyły po raz pierwszy Flipsy icon_biggrin.gif z powodzeniem wink.gif
miluczek
Aniu, przytul.gif buziaczki dla Grzesia i Ciebie oczywiście, dzielna mamusiu.
Aż się boję na samą myśl, że mój Barti też pewnie kiedyś będzie to przechodził icon_confused.gif .



Lidzik[b], ja też nie wiem, ale Magenta jest obcykana w ospie.

Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tych spacerków wspólnych.

Byliśmy dziś u znajomych w nowym mieszkaniu. Ale mają zajebiście. Ściana w salonie cała z luksferów, półokrągła i w ogóle.
A nasz salon malutki i taki nieustawny icon_sad.gif
Ściany mamy tak ustawione, że nie ma gdzie wstawić luksferów a tak mi się podobają. icon_cry.gif

Idę spać. Papa moje mamuśki.
izary
CYTAT(miluczek)
W sobotę znów Was opuszczę na 3 tygodnie icon_cry.gif  :cry: . Jadę do mamy icon_biggrin.gif .


Miluczku będzie tu strasznie pusto bez Ciebie. nie możesz skrócić tej wizyty icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Albo może jakaś kafejka internetowa lub ktoś z komputerem icon_question.gif icon_question.gif

Lidko przytul.gif

Aniu przytul.gif

Parasolko a jakieś fotki będą icon_question.gif icon_question.gif
I jeszcze jedno, dajecie dzieciom takie zwyłe chrupki kukurydziane czy "specjalistyczne" icon_lol.gif icon_lol.gif
Ania_Wroclaw
Izary ale z ciebie ranny ptaszek icon_wink.gif

Miluczku nie wyjezdzaj! albo tak jak pisała Izary - skróc wizyte... smutno tu bedzie bez Ciebie icon_sad.gif

Izary my dajemy zwykle chrupki kukurydziane, bez zadnych dodatków, Grzesiek wcina aż mu się uszy trzęsą icon_smile.gif

Lidko usciski dla Piotrka, nie marw sie, na pewno bedzie dobrze.

Nie bede pisała ze kolejna noc do bani, bo staję sie monotemtyczna, mam nadzieje ze za jakis czas bede mogła napisac, że noc była super - oj! chciałabym zeby to szybko nastąpiło icon_smile.gif

Wczoraj pediatra zasugerowała, zebysmy zamiast oddawać Grzesia do żłobka zastanowili się nad opiekunką. Ja już od jakiegoś czasu nad tym myślę, patrząc na to jak moje dziecko łatwo łapie różne infekcje. No właśnie... Jak znaleźć dobrą opiekunkę? Bardzo Was proszę o rady na co muszę zwrócić uwagę. Bardzo proszę o pomoc, bo nawet nie wiem od czego zacząć...
A może jednak oddać go do żłobka? Kurna chata nie wiem co robić icon_confused.gif a do pracy wrócić trzeba...

aha ! przekazałam Grzesiowi wszystkie buziaki i uściski icon_smile.gif bardzo sie ucieszył icon_smile.gif

jak widac... zębów niet! icon_smile.gif
Jalla
CYTAT(Ania_Wroclaw)
na basen nie dotarlism bo juz w sobote Grzes był "niewyrazny" nastepnego dnia zagorączkował. Teraz czekamy aż wróci do formy, ale ponieważ na poczatku maja idziemy na pare dni do szpitala więc basenowanie przesunie się w czasie...

To chyba zaczniecie chodzić dopiero od września, bo ten kurs kończy się w połowie maja.
Ania_Wroclaw
CYTAT(Jalla)
CYTAT(Ania_Wroclaw)
na basen nie dotarlism bo juz w sobote Grzes był "niewyrazny" nastepnego dnia zagorączkował. Teraz czekamy aż wróci do formy, ale ponieważ na poczatku maja idziemy na pare dni do szpitala więc basenowanie przesunie się w czasie...

To chyba zaczniecie chodzić dopiero od września, bo ten kurs kończy się w połowie maja.

icon_sad.gif a w czasie wakacji nie ma?
ale z tego słyszałam to na olimpijskim tez jest fajnie, moze tam nam sie uda?
Becix
Lidka i Ania! Zdrówka dla chłopaków! przytul.gif

Izary! To były flipsy w czerwonej paczce z królikiem. Skład: 100% grysik kukurydziany.

Jędrkowi najpierw pomagała mama


Potem jadł sam


Flipsowa Monika


"O kurczę! Ugryzłam! Co się z tym teraz robi?"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.