To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październik i listopad, cz.IV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
parasolka
[size=18]Gorące życzenia dla Nedkowego Michałka
ewulka73
[quote=parasolka][size=18]Gorące życzenia dla Nedkowego Michałka
dołączam się z życzeniami.
Jak będziecie pisać do Miluczka to odemnie też złóżcie.
Parasolko zazdroszczę wyjazdu my dopiero wyjedziemy 16 lipca nad morze.A już bym chciała gdzieś ruszyć.
izary
[quote=ewulka73][quote=parasolka][size=18]Gorące życzenia dla Nedkowego Michałka
dołączam się z życzeniami.
[/quote]
my tez oczywiscie spieszymy z zyczeniami


Parasolko ale która chcesz resztę icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Starego juz pokazywałam.

Dobrze że juz wróciłaś.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
izary
CYTAT(parasolka)
Kacperek super - i właśnie chciałam w związku z tym spytać jak przekręcają sie wasze dzieci, widze po zdjęciu że Kacperek ciągnie główką a potem reszta - czy tak?
Jedrek robi tak samo, a rehabilitantka mówi że źle to robi /ciekawe jak mam mu to wytÅ‚umaczyć/ bo powinien przekrÄ™cać sie przez ramiÄ™ z gÅ‚owa schowanÄ…, qurcze ona chyba za duzo wymaga icon_evil.gif  
[


Dokładnie tak robi Kacper, czy myslisz ,że powinnam to konsultować z neurologiem icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
parasolka
CYTAT(izary)
DokÅ‚adnie tak robi Kacper, czy myslisz ,że powinnam to konsultować z neurologiem icon_question.gif  :?:  :?:  :?:


allle w życiu - myślę że tak robią prawie wszystkie dzieci a panie od rehabilitacji maja zbyt idealne wyobrażenia jak to powinno wyglądać icon_surprised.gif wink.gif

pokaż wszystkie swoje córki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
no i siebie - bo mąż to na nastolatka wyglada wink.gif
izary
CYTAT(Magenta)
Wiecie co? Po całym dniu z dość wysoką gorączką, przesypianiem na zmianę z lekkim marudkowanie, ok.17 Rychu obudził się z uśmiechem. Nie ma gorączki ale za to pojawiła się pod szyjką wysypka. Może to trzydniówka?

Magenta


Magnto, a może na szyjce to potówki icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
izary
CYTAT(parasolka)
pokaż wszystkie swoje córki icon_exclaim.gif  :!:  
no i siebie - bo mąż to na nastolatka wyglada wink.gif


Rzeczywiscie jest młody, no cóz pora na zdradzenie wszystkich moich tajemnic- jest ode mnie młodszy ........, dużo młodszy........

to mój drugi związek i mam nadzieję,że ostatni.

a zdjecia wkleję w najblizszej przyszłości.

A teraz mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że jestem wreszcie szczęśliwa.

Nie chciałabym wracać do przeszłości, bo jest ogromnie gorzka.

Jedno tylko powiem,że mój mąż ( mam nadzieję że wkrótce były-bo trwa sprawa rozwodowa) nie interesuje sie swoimi córkami od 8 lat.
parasolka
CYTAT(izary)
CYTAT(parasolka)

pokaż wszystkie swoje córki icon_exclaim.gif  :!:  
no i siebie - bo mąż to na nastolatka wyglada icon_wink.gif


Rzeczywiscie jest młody, no cóz pora na zdradzenie wszystkich moich tajemnic- jest ode mnie młodszy ........, dużo młodszy........

to mój drugi związek i mam nadzieję,że ostatni.

a zdjecia wkleję w najblizszej przyszłości.

A teraz mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że jestem wreszcie szczęśliwa.

Nie chciałabym wracać do przeszłości, bo jest ogromnie gorzka.

Jedno tylko powiem,że mój mąż ( mam nadzieję że wkrótce były-bo trwa sprawa rozwodowa) nie interesuje sie swoimi córkami od 8 lat.


noo jak dużo młodszy to Ty pikna kobita musisz być icon_wink.gif icon_lol.gif , bo że mądra to z postów widać
izary
Dzięki Parasolko icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Pikna byłam .... ale utyłam..... icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Tera to tylko dieta za dietÄ… i nic.....
izary
a jak tam połowy icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Sukces icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

A nawet, jeśli nie to przynajmniej odpoczęłaś na łonie przyrody, a to duzo........ icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
parasolka
hmm to do mnie pytanie icon_question.gif
jakie połowy bo nie kumam icon_confused.gif
izary
Nieeeee, to do Ewulki, bo była na rybach icon_redface.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
miluczek
Cześć DZIEWCZYNY. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Serdecznie witam. W imieniu Miluczka serdecznie dziękuję za życzenia urodzinowe.

Miluczek prosiła żebym przekazał że bardzo jest jej WAS brak i tęskni za wami. Jak tylko będzie już w domu to napisze tak szybko jak się da.

Pozdrawiam.

Bartek tata Bartka icon_razz.gif
parasolka
no proszÄ™ i stosownie emblemat zmieniony icon_lol.gif
baaardzo Å‚adny .......emblemat icon_twisted.gif
wera1000
Wszystkiego najlepszego dla Michałka Nedkowego i oczywiście dla naszej kochanej MILUCZEK

Kolacyjka udana Bartulek był rozchwytywany i wogóle SUUPER icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Izary fajne zdjęcia.

Muszę iść bo mały co chwilę się budzi z płaczem ... chyba czuje, że jutro ide do pracy icon_evil.gif
Magenta
CYTAT(miluczek)
Cześć DZIEWCZYNY. icon_biggrin.gif  :D  :D  

Serdecznie witam. W imieniu Miluczka serdecznie dziÄ™kujÄ™ za życzenia urodzinowe.  

Miluczek prosiÅ‚a żebym przekazaÅ‚ że bardzo jest jej WAS brak i tÄ™skni za wami. Jak tylko bÄ™dzie już w domu to napisze tak szybko jak siÄ™ da.  

Pozdrawiam.  
 
Bartek tata Bartka icon_razz.gif

Dobre - kilka minut po 22 dostałam sms`a od Miluczka z informacją o tym, że duży Bartek będzie na forum. Prosiła żeby Cię pozdrowić icon_lol.gif . Pozdrawiam więc Bartka od stęsknionej żony wink.gif

Magenta
Magenta
CYTAT(izary)
CYTAT(Magenta)
Wiecie co? Po całym dniu z dość wysoką gorączką, przesypianiem na zmianę z lekkim marudkowanie, ok.17 Rychu obudził się z uśmiechem. Nie ma gorączki ale za to pojawiła się pod szyjką wysypka. Może to trzydniówka?

Magenta


Magnto, a może na szyjce to potówki icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Izary to mogą być potówki albo reakcja na eferalgan... Raczej nie trzydniówka. Gorączka od rana trudna do zbicia, doszedł kaszel icon_sad.gif , lekarz dopiero na 14.50... Teraz Rychu śpi. Cholera, oby to nie były płuca... Ale nie słyszę jakiegoś żężenia, albo charczenia, kaszel napadowy, czasami spowodowany spływającym katarem. Sama nie wiem...

Magenta
Litka
U nas nic nowego, Igor ślini sie jak mops, zebów nie ma, brat z ospą biega i mam nadzieję, ze jednak Igor nie złapie. A jak złapie, to przestane propagowac karmienie piersią icon_cool.gif

Dzis bylismy na rehabilitacji, igor pod koniec tak płakał, że nawet mamusia nie dała rady go uspokoic. Ale za to przystojny rehabilitant bedzie przychodził także do nas do domu wink.gif
wera1000
Idę dziś z Bartkiem do lekarza biedaczek tak mocno kaszlałw nocy, że się aż budził. Przy okazji sama się zapisałam do lekarki co chce sprawdzić czy u mnie nie siedzi jakieś paskudztwo icon_evil.gif i tak kaszlemy oboje hi hi

Zaraz idę do domu, a te 4 godziny w pracy minęły bardzo szybko i bezboleśnie. Jutro przychodzę na 8 02.gif
Ania_Wroclaw
Magenta daj znać pozniej co to... u nas przy trzydniówce wysypka pojawiła się najpierw na twarzy, pozniej stopniowo zaczęła schodzić coraz niżej, tzn. szyja, tłów i plecy i brzuszek a po 3 dniach nie było już po niej sladu. Ale od tego czasu Grześ bardzo niespokojnie śpi w nocy icon_sad.gif budzi się bardzo często, nie chce pić, nie chce jeść... a juz bylo tak fajnie... buuuuuuu icon_sad.gif ale mam nadzieje ze u Rycha to nie bedzie nic poważnego. Uściskaj go od nas icon_smile.gif
A tak przy okazji - faktycznie Perła chmielowa jest super piwem icon_smile.gif kiedyś kolega z Lublina mi przywiózł icon_smile.gif

Wera - masz ci los... biedny Bartuś, za niego też bede trzymała kciuki, zeby to nie było coś poważnego i jemy także przesyłamy buziaki icon_smile.gif

Lidko Ty też ucałuj Igorka, który wycierpiał się na rehabilitacji.

Madziu i Izary - zdjecia superaśne icon_smile.gif prosze o więcej icon_smile.gif

Jakiś czas temu pytałam Was jak znaleźć dobrą opiekunkę? czy mozecie mi pomóc? ja nawet nie wiem gdzie szukac? ogloszenia? biura opiekunek? jak Wy znalazłyście?

Chciałam Wam na koniec wkleic zdjecia prawie raczkującego Grzesia, ale przez to, ze mamy nowy system to wiem jak je zmniejszyc, jak stary wróci z pracy to mi pomoze icon_smile.gif

pozdrawiam
Becix
Melduję się po majówce!!! icon_biggrin.gif

[size=18]Wszystkiego najlepszego dla Michałka Nedki z okazji 7 miesiączków!!!

Później wstawię zdjęcia i opisze co nieco, bo mam kupę prania, sporzątania, mycia wszystkiego. A jeszcze dziś Monika ma imieniny i muszę podjąć gości. icon_confused.gif

A tak w ogóle zmęczona jestem tym wyjazdem. icon_rolleyes.gif
Litka
[size=18]Nedkowy Michałku rośnij zdrowy, duży i bądż radością dla rodziców.
Magenta
[quote=lidka][size=18]Nedkowy Michałku rośnij zdrowy, duży i bądż radością dla rodziców.
Dołączamy się do życzeń!

[size=18]Monisiu - buziaczki imieninowe!

Magenta
nedka
Witajcie po weekendzie.
Oj wypoczęłam.
Niestety nie mam czasu teraz przeczytac tego, co u Was - tyyyyle napisałyście, icon_eek.gif ale chciałam się tylko pochwalic, że Michałek ma już 5 zębów! icon_biggrin.gif
Buziaki.
Becix
CYTAT(nedka)
ale chciałam się tylko pochwalic, że Michałek ma już 5 zębów! icon_biggrin.gif


Wow!!! icon_eek.gif
Tusiol
CYTAT(nedka)
ale chciałam się tylko pochwalic, że Michałek ma już 5 zębów! icon_biggrin.gif


Gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Nasz nie ma żadnego. Dalej strzela dziąślaki icon_biggrin.gif .
Macarena
Wszystkiego najlepszego dla Michałka od Nedki z okazji 7 miesiączków! i gratulujemy kolejnych wyrżniętych ząbków.

Wszystkiego najlepszego dla Monisi z okazji imieninek od Mateuszka - też dzisiejszego solenizanta. No ale my dziś imprezy nie robimy, wczoraj wyprawialiśmy, mieliśmy sporo gości i dostaliśmy duuużo prezentów. Mamy już całe pół roczku, a ząbka żadnego nie widać. Ogólnie Mateuszek jest bardzo grzeczniutki, w porównaniu do swoich siostrzyczek. Noc dzisiejszą calutką przespał, obudził się dopiero o 6. Pierwszy raz mu się to zdarzyło! Chyba był pod wrażeniem wczorajszej uroczystości, zasnął już o 19:30, nie zważając wogóle na to że goście jeszcze ucztują jego połowinki.
Litka
[size=24]Mateuszku zdrówka i radości od cioci Lidki i Igorka z Poznania.
Macarena
Dziękujemy ciociu Lidko i Igorku za życzonka!
parasolka
[size=18]Mateusz duże buziaki z tej strony
izary
[size=24]Monisiu i Mateuszku dużo zdrówka i samych pogodnych dni
Macarena
Mateuszek dziękuje wszystkim za życzonka.

I przesyłamy najnowsze, bo wczorajsze zdjęcia.





izary
Kawał przystojnego facecika z tego Twojego synka.
A ostatnie zdjęcie zarąbiste.
Becix
[size=18]Śliczny Mateuszku! Dużo zdrówka i uśmiechu z okazji połowinek!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Becix
No właśnie! Mareena! Czy to ostatnie zdjęcie, to reakcja na gości?? icon_wink.gif
ewulka73
[size=18]Dołączamy się do życzeń dla Moniki i Mateuszka
Izary jestem pod wrażeniemi życzę ci dużo szczęścia.U mnie w rodzinie też są 2 pary z dużą różnicą wieku raz 9 a raz 11 lat .
Niestety ryby nie brały ale przynajmniej sobie posiedzieliśmy nad wodą.
Życzę wszystkim choróbkom dużo zdrówka.
parasolka
Najlepsze życzenia dla Moniki z okazji imieni i starszego Ewulki synka dziesiątaka Michałka - nieco spóźnione icon_redface.gif
ewulka73
DZIĘKI PARASOLKO ZA PAMIĘĆ PRZEKAŻĘ MU NAPEWNO SIĘ UCIESZY.
Macarena
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za życzenia połowinkowe!

CYTAT(Becix)
No wÅ‚aÅ›nie! Mareena! Czy to ostatnie zdjÄ™cie, to reakcja na goÅ›ci??  :wink:


No właśnie to było tak około 19:20, ziewał sobie, po chwili położyłam go do łóżeczka, przytulił się do podusi i zasnął. Sam zasypia, nie ma z tym problemów (odpukać), co tam że goście obok głośno rozmawiają (bo łóżeczko stoi w dużym pokoju). Jak jest śpiący, to zasypia i już, nieważne gdzie się aktualnie znajduje i u kogo siedzi na kolankach.
wera1000
Wszystkiego najlepszego dla synusia Mareeny i Antosia od Czupurka, który już dawno do nas nie zaglądał

Z małym w końcu stanęło na tym, że znowu ma inhalacje tym razem 2 razy dziennie. Jadę na 7.30 i na 17. Pani doktor będzie dzwoniła po znajomych lekarzach i spróbuje mu załatwić miejsce na odziale dziennym w Akadaemii Medycznej żeby zrobili mu badania i wtedy zobaczymy, na razie dostaje antybiotyk i znowu mi charczy, ale na Polanki już nie będziemy jechać bo niestety w szpitalach liczą pieniądze i nie zrobili mu niektórych badań bo drogie i pani doktor stwierdziła że bez sensu go tam ponownie kierować i jak już to na oddział dzienny.

A ja też jestem kaszląca wczoraj poszłam żeby mnie moja osłuchała, jak powiedziałam że może zaraziłam małego to powiedziała, że prawdopodobnie to on mnie zaraził 04.gif nieźle prawda...
parasolka
Jedrek zakatarzony i od wczoraj zachrypniety /co za głos icon_eek.gif / nie pojechalismy na rehab, szczepienia pewnie dziś tez nie będzie w każdym razie na 14 do lekarza icon_cry.gif
to jego pierwsza w życiu choroba poza 3dniówką icon_sad.gif
Litka
My bylismy wczoraj na szczepieniu, Igorciu waży 7500 więc tak w normie wink.gif miał drugie kłucie przeciw żółtaczce. Teraz mamy do listopada spokój ze szczepieniami.
parasolka
Już po lekarzu
No podbudowałam się bardzo - Jędrek przybrał przez ten tydzień 260g czyli więcej niż przez caly ostatni miesiąc - waży 7260 icon_biggrin.gif może jednak parę łyżek tej kaszki + pare łyżeżek zupki cos robi icon_confused.gif
osłuchowo ok, pani doktor nawet chciała szczepić ale mówi że woli posłuchać matki i szczepienie za tydzień, na katar dostalismy Clemastinum
w sobote basen niestety odpada icon_cry.gif
zdrówka życzymy Werowemu Bartusiowi i przyłączamy się do życzeń dla Antosia
izary
[quote=parasolka]zdrówka życzymy Werowemu Bartusiowi i przyłączamy się do życzeń dla Antosia

a i Jędrusiowi życzymy, zeby kurował się szybciuteńko.
Tusiol
Zdrowiejcie chłopaki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Parasolko, super przybrał icon_biggrin.gif . Bartucha lada moment przegoni icon_biggrin.gif icon_wink.gif . Coś ta kaszka daje.
Nasz za to taki ruchliwy teraz, że chyba wszystko spala. Tylko tuptać i tuptać. A mi plecy siadają. Coś mi sie na wyjeździe dziecko rozpuściło icon_wink.gif .
parasolka
Werka a co z Twoimi badaniami, które miały być w kwietniu icon_question.gif
nedka
Przeczytałam!
Dzięki za życzenia!!!

Ode mnie spóźnione życzenia dla Miluczka.

No i jeszcze siÄ™ pochwalÄ™. icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Michałek sam siada! Kładę go na brzuszku, a on siuup i sobie siada. Potem trochę pobryka na kolankach lub położy się i znowu siada. icon_biggrin.gif
I chyba zaczyna kojarzyc "papa" i kosi kosi", bo jak mówię, zeby zrobił kosi kosi, to macha rączkami (czasami bije brawo, ale częściej tylko macha i się cieszy).
Waży 8050g.
Niestety w nocy budzi się średnio 3 razy. icon_twisted.gif

Dziewczyny karmiące, co już jecie?
Ja jem czekoladę, orzeszki, ogórki kiszone, piję colę. No nie wiem, co tam jeszcze - aha jadłam dzisiaj sałatkę z majonezem i z puszkową kukurydzą i ananasem.
Litka
Gratulacje dla Michałka. Nam to do siadania daleko. Ja stwierdziłam że moja rehabilitacja chyba jest do bani i zaprosiłam, przystojnego jak juz pisałam wink.gif rehabilitanta do domu. O efektach jego pracy napisze niebawem.

a moze zrobie im zdjęcie jak ćwiczą, to zobaczycie, ze niczego sobie ten facet icon_lol.gif icon_lol.gif
Litka
Liczę, liczę i doliczyć sie nie mogę.

parasolka
Lidka zrób koniecznie - popatrzeć nie zaszkodzi

Nedka ja jem prawie wszystko - ostatnio uważam z pomidorami bo chyba Jędrka po nich wysypało, i cały czas uważam z rybami /choć dzis przekąsiłam śledzie icon_confused.gif / nabiałem się nie obżeram ale jem i piję icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.