To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październik / listopad.... cz.12 - latem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
miluczek
Oj zleciało, zleciało icon_lol.gif

A Tritek w kwietniu zeszłego roku jeszcze był taki malutki icon_biggrin.gif :



a teraz to taki facecik:




Sorry jak za duże, ale nie mam już czasu żeby zmniejszyć, bo zaraz przyjeżdża po nas teść i jedziemy do Kalisza icon_mad.gif
parasolka
CYTAT(blaire)
CYTAT(Magenta)
CYTAT(blaire)
A czy ja ew mogę dołączyć?

Madzia, jakie ewentualnie??? W koncu my się już poznałyśmy, a wypada skonfrontować się po 2 latach icon_wink.gif . Masz kontakt z Becix lub Parasolką?

Magenta


Mam kontakt gadulcowo-telefoniczny z Parasolką, więc mam nadzieję, że mnie o terminie spotkania poinformuje.

no baaa icon_wink.gif

Becia cieszysz się że mamunia przyjechała icon_question.gif icon_cool.gif
Becix
CYTAT(parasolka)
Becia cieszysz się że mamunia przyjechała  :?: icon_cool.gif

Na razie nie jest źle. Choć pierwsze spięcie już mamy za sobą. icon_evil.gif
Lena
Hej kobitki
właśnie kończę urlop u dziadków icon_smile.gif
Było pięknie. Upał nie przeszkadzał a przyroda i otoczenie rozpieszczało nas.
Miałam czas na wsłuchanie się w moje dziecko i bardzo nam się to przydało icon_smile.gif
Śledzę cały czas październikowy wątek, ale mam mało czasu na odpisanie.

Tęsknię za tym, żeby Szymon zaczął mówić. Mówi tylko mama icon_smile.gif
No i poza tym całymi zdaniami ale nie wiem w jakim języku icon_confused.gif
Od września będę szukać pracy bo od października kończy mi się umowa i niestety nie zostanie przedłużona.
Jakoś mnie to nie martwi jestem tylko zła że się tak starałam przez ubiegły rok i wiele z rozwoju Szymona uciekło mi bezpowrotnie.

pozdrawiam wszystkich jeszcze wakacyjnie
miluczek
Ło Jezu icon_eek.gif . Dziewczyny, ale macie tempo 31.gif

Wracam po 5 dniowej nieobecności a tu aż 3 nowe posty nienie.gif

Teraz nie mam czasu, ale jutro wstawię foty z wypadu sobotniego do Bluśki.
Było bardzo wesoło i .... głośno icon_wink.gif
A Buczo wrócił od Bluśków z pokaźną kolekcją filmów icon_lol.gif

Ja więcej sama nie pojadę do teściów (teściowej) icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Litka
Bo jak Ty siedziałaś u Blue to kto miał pisać, no kto icon_lol.gif jak wy zagadane
miluczek
Matko kochana. Zdycham 29.gif

Wczoraj jak wracaliśmy z Kalisza zajechaliśmy do McDonalda, potem wypiłam ogromna szklanę zimnej CocaColi i teraz mam za swoje.

Od rana rzygam jak kot. Muli mnie w żołądku jak cholera.
Szkoda mi Tritka bo co chwilę zamykam się w łazience i ..... 450[1].gif, a on stoi pod drzwiami i nie woła icon_sad.gif .
Nie mam siły się z nim bawić. Łazi tak bez celu i wyciąga wszystko z szafek, a ja nie mam siły oponować icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif

Piłam już miętę, przespałam się jak mały spał, ale nic nie pomaga.

Umieram.
Ile mnie to będzie trzymało 29.gif
miluczek
Wypiłam Amol i chyba zaczynam powolutku wracać do siebie icon_rolleyes.gif

Wklejam zdjęcia "Bluśkowe" wink.gif

Na samym początku Tritek wywalił się na klocku icon_lol.gif icon_sad.gifw tle Michu i Ula)



Potem chłopaki integrowali się w łóżku icon_rolleyes.gif wink.gif ( wtle ciotka Bluśka i Ula)



Panowie zajęli się sobą, tzn filmami icon_lol.gif : (w tle zawartość szafy Bluchy)



Ula zleciła Buczowi robienie jej posłania w szafce:



Blucha z młodszą dziatwą: (ta laska nie ma więcej niż 19 lat)



Miluk dołączył: (zdjęcie robiła Ula)



Ciocia Blusia ze wszystkimi paskudnikami:



I Miluk w podobnej konfiguracji:



Modelka Ula:



Tritek wyłączał cały czas telewizor, a Misio dopadł do stołu...



...żeby powyjdać kukurydzę z pizzy (pizza była wyśmienita, zjadłam 2 kawałki icon_lol.gif )



To by było na tyle. Resztę wstawi Bluśka.
Ja idę do kibelka bo znowu mnie zaczyna mulić icon_rolleyes.gif
miluczek
Sama ze sobą mam pisać icon_question.gif icon_sad.gif

Pogoda barowa, a wy na spacerach icon_question.gif tudzież innych eskapadach icon_eek.gif icon_question.gif icon_wink.gif

Bluśka, załóż se neta w robocie icon_lol.gif i wklejaj swoje zdjęcia icon_wink.gif


Ja jestem dzisiaj po koszmarnej nocy.
Trit zwariował, coś mu się poprzestawiało icon_eek.gif icon_evil.gif .
Kiedyś wieczorem zasypiał sam w łóżeczku, robił papa.
Teraz trzeba przy nim siedzieć, a w nocy jak się przebudzi to ryk na cały blok jak nas nie ma.
Wystarczy, że stoje w wejściu do jego pokoju, ale jak tylko się zorientuje, że mnie nie ma to wrzask niesamowity.

Dziś w nocy przegiął. Siedziałam u niego półtorej godziny, a ten gałgan co chwilę podnosił głowę i sparawdzał czy jestem i mówił słodkim głosikiem "mama" icon_evil.gif

Mieszkanie całe pozastawiane.
Pod drzwiami balkonowymi stoi stolik, bo ten nicpoń bez problemu otwiera sobie balkon, a tam nie jest najbezpieczniej icon_rolleyes.gif

Nie wiem co postawić przed wejściem do kuchni, bo zasuwane drzwi też nie stanowią żadnego problemu icon_rolleyes.gif

Okno w naszej sypialni też otworzy przy użyciu większej siły icon_confused.gif

Trzeba mieć dosłownie oczy dookoła głowy
Wymiękam 29.gif 37.gif
ROZGWIAZDA
CYTAT(miluczek)
Sama ze sobą mam pisać  :?:  :(  

Pogoda barowa, a wy na spacerach icon_question.gif  tudzież innych eskapadach icon_eek.gif  :?:  :wink:


W pracy kochana, w pracy 08.gif

A ja dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie.
Było super! Piękna pogoda, wspaniałe widoki i świeże morskie powietrze icon_lol.gif Nawet nie kłóciłam się z mężem icon_eek.gif wink.gif

Zdjęcia wkleję jak się tylko trochę odrobię. Nagromadziło mi się w pracy pełno różnego badziewia icon_evil.gif
miluczek
Nie macie co robić, tylko pracować i pracować icon_lol.gif wink.gif

Rozik, dawaj zdjęcia.

Ja kończę robić rosół i biorę się za nasze polskie schabowe icon_lol.gif
ROZGWIAZDA
CYTAT(miluczek)
Nie macie co robić, tylko pracować i pracować icon_lol.gif  :wink: :


To tylko tak dla zabicia nudów wink.gif

CYTAT
Rozik, dawaj zdjęcia.


W domu mam. Muszę coś dopiero wybrać, bo przecież nie zasypię Was ilością 500 zdjęć icon_cool.gif

CYTAT
Ja kończę robić rosół i biorę się za nasze polskie schabowe icon_lol.gif


Ja poproszę średnio wypieczony icon_lol.gif
miluczek
No właśnie schobowych nie będzie, bo dostałam cynk od Bucza, że dzisiaj wychodzimy do znajomych.

Schabowe będą jutro icon_lol.gif wink.gif
Ale, będę pamiętać, że dla Rozi średnio wypieczony. wink.gif
parasolka
CYTAT(miluczek)
Ja jestem dzisiaj po koszmarnej nocy.
Trit zwariował, coś mu się poprzestawiało icon_eek.gif  :evil: .
Kiedyś wieczorem zasypiał sam w łóżeczku, robił papa.
Teraz trzeba przy nim siedzieć, a w nocy jak się przebudzi to ryk na cały blok jak nas nie ma.
Wystarczy, że stoje w wejściu do jego pokoju, ale jak tylko się zorientuje, że mnie nie ma to wrzask niesamowity.

Dziś w nocy przegiął. Siedziałam u niego półtorej godziny, a ten gałgan co chwilę podnosił głowę i sparawdzał czy jestem i mówił słodkim głosikiem "mama" icon_evil.gif  

Mieszkanie całe pozastawiane.
Pod drzwiami balkonowymi stoi stolik, bo ten nicpoń bez problemu otwiera sobie balkon, a tam nie jest najbezpieczniej icon_rolleyes.gif  

Nie wiem co postawić przed wejściem do kuchni, bo zasuwane drzwi też nie stanowią żadnego problemu icon_rolleyes.gif  

Okno w naszej sypialni też otworzy przy użyciu większej siły icon_confused.gif  

Trzeba mieć dosłownie oczy dookoła głowy
Wymiękam  :ugryzlem sie w jezyk  :nie widze


u nas to samo jeśli chodzi o spanie, pisałam o tym niedawno J przestał sam zasypiać, na szczęście zaakceptował czytanie i zasypia średnio w 20 m po 3 książce, w nocy niestety też się budzi i sprawdza czy jesteśmy dziś przetrzymał nas od 2 do 4.40
ale chyba odkryłam że budzi go mokra pielucha i mokra piżdzama - więc od dziś do łóżka idzie w niekapku woda a nie herbatka - wody zbytnio nie lubi i jej tyle nie wypije /herbatki wypija do zaśnięcia nawet 3 niekapki aventowskie duże icon_twisted.gif
no i faktycznie dzis wypił tylko kilka łyków i szybciej zasnął ale to akurat chyba z powodu spania w dzień tylko godzine

Miluk co do okien - juz pisałam załóż klamki z kluczem- pasują dokażdych plastikowych okien


a J wczoraj znów był u dentysty z drugą 4 i jest druga plombka, oczywiscie cały czas wył ale pani załatwiła go ekspresowo i dzis pokazuje wszystkim gdzie pani robiła bzzz

witaj Rozi icon_lol.gif
ROZGWIAZDA
Zgodnie z obietnicą wklejam "kilka" icon_cool.gif fotek wakacyjnych:










Popołudniowa drzemka na plaży:








W sprawie spania to u nas na szczęście całkowity luz. Paweł przesypia bez przerwy ok. 12 godz. icon_lol.gif

Parasolko, czym może być spowodowana próchnica u J. icon_question.gif
miluczek
Rozi, świetne zdjęcia. Jestem w szoku, że Ci Pawełek spał na plaży icon_eek.gif , mój by za Chiny nie zasną nawet jakby padał.

Zdjęcie w okularach z pączkiem zajefajne icon_lol.gif

Par, ładnie Ci J wypija na noc icon_eek.gif icon_wink.gif . Ma chłopak spust icon_lol.gif . Nic dziwnego, że tak leje icon_lol.gif

U nas dzisiejsza noc bez zarzutu icon_eek.gif . Podłożyłam mu tak jak kiedyś pod prześcieradło starą kołderke, żeby miał miękko i to może tez o to mu chodziło icon_eek.gif icon_rolleyes.gif . Sama nie wiem, ale grunt, że spał jak dawniej icon_biggrin.gif
miluczek
Blusia, zaniepokoił mnie twój ton icon_sad.gif .
Nie lubię jak jesteś smutna przytul.gif
ROZGWIAZDA
Blue, trzymam kciuki aby wszystko zaczęło układać się tak jak sobie życzysz.
Niedawno rozpoczęłaś pracę a to jest równoznaczne z dużym stresem. Daj sobie trochę czasu, a zobaczysz że będzie dobrze.
Ja trzymam kciuki za "Pracującą Dzielną Bluśkę" icon_lol.gif

Zdjęcia ze spotkania Miluczkowo-Bluśkowego świetne.
Natomiast dopiero na tych zdjęciach widać, że Miluczkowy Tritek to ogromniasty TRIT icon_wink.gif .
Wygląda jak starszy brat Miśka icon_eek.gif

Miluczku, Paweł na plaży zasypiał lepiej niż w domu. Przychodził do mnie przytulał się i po sekundzie spał.
Anioł - nie dziecko icon_cool.gif
Alynka
Rozgwiazdo, zdjęcia super a właściwie faceci na zdjęciach super icon_lol.gif icon_lol.gif
gdzie Wy byliście, że na tej plaży tak pusto?? bo u nas to tłok i w sumie dopiero teraz jak chłodniej to na plaży mniej ludzi.

Blue, będzie dobrze!!! trzymamy kciuki, żeby sie wszystko poukładało.

Parasolko, to moje dzieci chyba razem wzięte tyle przez cały dzień nie wypijają icon_eek.gif my leniwce wpoilismy naszym dzieciom, że w nocy się śpi a nie pije i je więc śpią icon_cool.gif

a Tritek, Miluczku faktycznie duży facet icon_cool.gif i z Miśkiem niezłe z nich przystojniaki icon_cool.gif
Lena
Hej
Zdjęcia wakacyjne Rozi - super icon_smile.gif
Wspólnego spotkania Blue i Miluka bardzo zazdroszczę. Fajnie że poza pisaniem możecie spotkać się i miło spędzić czas, nie mówiąc już o radości dzieci icon_biggrin.gif

Blue ja również pozdrawiam, oby smutki się Ciebie nie imały przytul.gif
wera1000
Udało mi się przeczytać część letnią hi hi ...

U nas wielkie zmiany, 2 września lecimy na dobre do Manchesteru z Bartkiem a Jacek już szuka dla nas mieszkania. Bartek też ma ostatnio awersję do nocnika i na razie go nie zmuszam żeby się nie zraził. Gada jak najęty i powtarza wszystko jak papużka, dlatego trzeba uważać co się przy nim mówi. Na razie nie zanudzam i wklejam fotki.





To ostatnie zrobione za drugim podejściem u fotografa do paszportu.
Magenta
Jestem i od razu się wykrzyczę - nie spotkałam się z dziewczynami icon_cry.gif icon_exclaim.gif Zapomniałam, że ja nie podałam swojej komórki. Dopiero w piątek rano wysłałam sms`a z telefonu Jacka do Becix, ale nie odpisała. Zaraz potem rozładowała mi się moja komórka i nie miałam jak dopaść numeru Parasolki, bo ładowarka została w Rzeszowie. Ale pech!!!

Magenta
Becix
Magenta! A Ty już wróciłaś do domu?? icon_cry.gif Dostałam Twojego smsa, ale myślałam że Ty tam dłużej będziesz. icon_sad.gif
Magenta
CYTAT(Becix)
Magenta! A Ty już wróciłaś do domu??  :cry: Dostałam Twojego smsa, ale myślałam że Ty tam dłużej będziesz.  :(

Becix, byliśmy od poniedziałku do soboty, wygoniła nas wczorajsza pogoda. Padało bez opamiętania, a ja na dodatek się przeziębiłam po nocnym grillu w deszczu... Pewnie do następnego roku. Ale żałuję icon_cry.gif icon_exclaim.gif

Magenta
parasolka
CYTAT(Magenta)
CYTAT(Becix)
Magenta! A Ty już wróciłaś do domu??  :cry: Dostałam Twojego smsa, ale myślałam że Ty tam dłużej będziesz.  :(

Becix, byliśmy od poniedziałku do soboty, wygoniła nas wczorajsza pogoda. Padało bez opamiętania, a ja na dodatek się przeziębiłam po nocnym grillu w deszczu... Pewnie do następnego roku. Ale żałuję icon_cry.gif icon_exclaim.gif

Magenta

o a my byliśmy w Kątach wczoraj i rozglądaliśmy się za wami icon_rolleyes.gif
Magenta
CYTAT(parasolka)
CYTAT(Magenta)
CYTAT(Becix)
Magenta! A Ty już wróciłaś do domu??  :cry: Dostałam Twojego smsa, ale myślałam że Ty tam dłużej będziesz.  :(

Becix, byliśmy od poniedziałku do soboty, wygoniła nas wczorajsza pogoda. Padało bez opamiętania, a ja na dodatek się przeziębiłam po nocnym grillu w deszczu... Pewnie do następnego roku. Ale żałuję icon_cry.gif icon_exclaim.gif

Magenta

o a my byliśmy w Kątach wczoraj i rozglądaliśmy się za wami icon_rolleyes.gif

Par, że też mi ta komórka padła. Wysłałabym do Ciebie sms`a. Pewnie byśmy się spotkały icon_cry.gif .

Magenta
Magenta
Par a jaka pogoda w Kątach? W sobotę przegonił nas obrzydliwy deszcz. Niestety, przywlókł się za nami do Rzeszowa...

Magenta
parasolka
CYTAT(Magenta)
Par a jaka pogoda w Kątach? W sobotę przegonił nas obrzydliwy deszcz. Niestety, przywlókł się za nami do Rzeszowa...

Magenta

cieszyłam się że pojechaliśmy na Mierzeję - bo właściwie dojechalismy do Piasków tylko na jeden dzień a nie do jutra jak namawiali przyjaciele którzy tam zostali, co chwila padało, na szczęście przed największą ulewą zdążylismy dojechac rowerami do samochodu ale i tak J wracał w pieluszce na tyłku bo obie pary spodni i skarpetek miał mokre
Magenta
CYTAT(parasolka)
CYTAT(Magenta)
Par a jaka pogoda w Kątach? W sobotę przegonił nas obrzydliwy deszcz. Niestety, przywlókł się za nami do Rzeszowa...

Magenta

cieszyłam się że pojechaliśmy na Mierzeję - bo właściwie dojechalismy do Piasków tylko na jeden dzień a nie do jutra jak namawiali przyjaciele którzy tam zostali, co chwila padało, na szczęście przed największą ulewą zdążylismy dojechac rowerami do samochodu ale i tak J wracał w pieluszce na tyłku bo obie pary spodni i skarpetek miał mokre

Uffffffffff, myślałam że zabraliśmy ze sobą deszcz do Rzeszowa. Nie żałuję więc wyjazdu. Tylko to spotkanie icon_confused.gif , już dawno tak mi czegoś nie było szkoda...

Magenta
Magenta
Oto fotorelacja z wakacji /z góry przepraszam z ilość zdjęć wink.gif /.

Na początek kilka zdjęć z Białegostoku.





A potem już tylko morze...








A tak potraktowała mnie wczoraj fryzjerka...


Magenta
wera1000
Magenta pięknie zdjęcia ja z wyjazdów wakacyjnych nad morze pamiętam kolonie we Władysławowie, a na plaży byłam ostatnio w ciąży icon_wink.gif
parasolka
Wera miło Cię widzieć, Bartek b. się zmienił wygląda na 3 lata icon_eek.gif


Mag chyba za ciepło nie mieliście ale widać że weseło wink.gif
wera1000
Parasolko mi też bardzo miło znowu zawitać i pooglądać dzieciaki które rosną jak na drożdżach icon_rolleyes.gif

A czy wasze maleństwa też polazują różki, bo Bartek od jakiś dwóch tygodni jak coś mu się nie podoba to rzuca się na podłodze i daje koncert. Ja tam przechodzę obok i myślę sobie niech się wykrzyczy, ale czy to przechodzi 37.gif

Ma ktoś może ciężarówkę na zbycie bo nie wiem jak mam pomieścić w jednej walizce cały mój dobytek hi hi icon_question.gif
miluczek
Witaj Wero, po dłuuuugiej nieobecności.
Co Wy tak wszyscy uciekacie z tej Polski. Czyżby Kaczory szykowały IV RP icon_eek.gif icon_question.gif icon_lol.gif

Mag, super fotki. Nowa fryzurka świetna, ale przecież ładnemu we wszystkim ładnie.
Ryś jaki juz duży. Dawno go nie wklejałaś.a Gaba to już panna że ho ho.

Ja wróciłam z weekendu u mamusi.
W sobotę bylismy na weselu.Potem wstawię fotki.
miluczek
Jest już potem icon_lol.gif

Szybko mi się zmniejszyło więc wstawiam fotki z wesela.

Tacy jesteśmy szczęśliwi jak się nie kłócimy icon_lol.gif :



Buczo z flaszką.... 7UP wink.gif :



Niegrzeczna dziewczynka icon_redface.gif :

ROZGWIAZDA
Miluk fajnie że jesteś, bo mało aktywnie tutaj ostatnio.

Śliczna sukienka, a Buczo w mundurku niesamowicie przystojny icon_lol.gif

Magenta, super fryzurka - a myślałam że zapuszczacz włosy bo na pierwszym zdjęciu miałaś spięte (tyż ładnie icon_wink.gif ).
Ale tak jak napisała Miluk - ładnemu we wszystkim ładnie icon_lol.gif

Rychowi bardzo urosły włoski i chyba trochę zmieniły kolor icon_question.gif
Magenta
CYTAT(ROZGWIAZDA)
Miluk fajnie że jesteś, bo mało aktywnie tutaj ostatnio.

Śliczna sukienka, a Buczo w mundurku niesamowicie przystojny icon_lol.gif

Obydwie uwagi trafne, a sukienka na Tobie Miluk przepiękna icon_exclaim.gif

CYTAT(ROZGWIAZDA)
Magenta, super fryzurka - a myślałam że zapuszczacz włosy bo na pierwszym zdjęciu miałaś spięte (tyż ładnie wink.gif ).  
Ale tak jak napisała Miluk - ładnemu we wszystkim ładnie icon_lol.gif  

Rychowi bardzo urosły włoski i chyba trochę zmieniły kolor icon_question.gif

Miałam zapuszczać, ale to nie dla mnie. Chodziłabym tylko w spiętych, bo rozpuszczone wszędzie mi wchodzą wink.gif . Zadowolona jestem, że je obcięłam. A Rychowe włoski poprostu gęstnieją i stąd ta iluzoryczna zmiana koloru icon_lol.gif.

Magenta
wera1000
Właśnie Miluk miałam ci napisać, że ładnie ci w tych włoskach, a w Polsce niestety gdybyśmy zostali to czekała by nas perspektywa mieszkania po wsze czasy z którymiś rodzicami. Może kiedyś wrócimy nie mówię, że wyjeżdżam na zawsze. Lepiej nie planować bo się nie uda.
miluczek
Dzięks icon_wink.gif dziewczynki za komplementa icon_redface.gif icon_lol.gif
A to coś ładnego na mnie to spódnica 3/4 i bluzeczka. Ale prezentuje się jak sukienka icon_lol.gif
Włosy robiła mi fryzjerka prostownicą. Muszę sobie kupić to ustrojstwo, bo faktycznie lepiej mi jak mi się nie falują te włosiny icon_lol.gif

Po domu łażę w opasce, bo podobnie jak Magenta wkurza mnie jak mi włosy lecą do oczu. Zapuszczam uparcie icon_twisted.gif

Buczo mnie dzisiaj wkurza.
Kupiłam se piwko na wiecier, która ze mną wypije icon_question.gif

A ja w ten weekend mam maluchowych gości icon_cool.gif
Tusiol przybywa z rodzinką icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif impreza.gif
Tusiol
CYTAT(miluczek)
A ja w ten weekend mam maluchowych gości  8)  
Tusiol przybywa z rodzinką  :!:  :!:  :!:  :imprezka


Ano icon_biggrin.gif . Już w piątek będziemy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Tusiol
CYTAT(miluczek)
która ze mną wypije  :?:


Ja, ale nie dziś. Ale nie odpisałaś mi, co mamy przywieźć.
miluczek
Goopia, nic nie przywoźcie. My zaopatrujemy barek icon_exclaim.gif

Wy macie przywieźć dobre humory i oczywiście mojego pięknotka Bartucha icon_biggrin.gif .
Tusiol
CYTAT(miluczek)
Goopia, nic nie przywoźcie. My zaopatrujemy barek icon_exclaim.gif  

Wy macie przywieźć dobre humory i oczywiście mojego pięknotka Bartucha icon_biggrin.gif .


E no nie bądź taka. Kultura nakazuje.
Bartucha też weźmiemy wink.gif . W końcu ciucia w planach (ciuchcia).
miluczek
Kultura to by nakazywała jakbyscie jechali do kulturalnych ludzi, a my proste wsioki jesteśmy pijak.gif

idę wyjować kukurydzę z wody, bo mi się rozgotuje.
dawno nie jadłam takiej gotowanej z masełkiem, juz mi ślinka cieknie icon_lol.gif
Tusiol
No my też prości ludzie znad morza icon_wink.gif .
miluczek
Pustki okrutne icon_sad.gif

Nie ma z kim pisać.

Blunia, odezwij się, please blagam.gif
To co się miałam dowiedzieć dowiem się za jakieś półtora tygodnia jak koleżanka wróci z Hiszpanii.
Nadal masz doła icon_question.gif icon_sad.gif
Alynka
wszyscy chyba jeszcze na wakacjach bo pusto i cicho tu.

u nas bez zmian czyli dzieci w normie, pogoda taka sobie a mnie się marzy poleżeć na plaży icon_lol.gif

Miluk, fryzura super.

zazdroszczę Wam tego spotkania w Inie wink.gif
wera1000
Jak nikt nie pisze, to wam cóś opowiem.

Pewnego razu mój synuś kochany wracał ze mną do domu i kątem oka spory kawałek od nas szła dziewczynka na co mój syn na nią spojrzał i powiedział najpierw dziewczynka i zaraz się poprawil i powiedział DUPECZKA icon_redface.gif naprawdę nie wiem kto go takich rzeczy uczy icon_rolleyes.gif
Madziara.
Na próbę wklejam zdjęcie mojego synka. Właśnie się uczę wklejania fotografii.
icon_sad.gif
Wyszło za duże zdjęcie nie chcę się narażać więc wolę sama je usunąć.
Innym razem spróbuję.
wera1000
Madziara najprościej jest ja wejdziesz na www.imageshack.us musisz wejśc w przeglądaj i wybrać zdjęcie z komputera potem zaznaczasz pod spodem w opcji resize image? 320x240 i klikasz host it, pokazuje ci się miniaturka zdjęcia, wtedy kopiujesz link Hotlink for forums (1) do treści wpisu i masz zdjęcie mniej więcej tej wielkości

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.