To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październik / listopad.... cz.12 - latem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
miluczek
Położyłam Bartuśka spać, zrobiłam sobie śniadanie, herbatkę i już zasiadam przed kompem icon_cool.gif
miluczek
CYTAT(Blue)


Nie powróżę Ci z fusów
Mika
CYTAT(Blue)
Wiek ,ktoś moze co to jest z tym przesądem, ze przed niedziela trzeba nieboszczyka pochowac ? O co tu chodzi? Czemu nie mozna w poniedziałek? icon_rolleyes.gif


bo to taki zabobon -zmarły musi mieć pogrzeb przed niedzielą, bo jesli bedzie po niedzieli to ciągnie za sobą kolejną osobę w rodzinie
miluczek
A jak umrze w sobotę to jak go pochować przed niedzielą icon_question.gif

Ja tam nie wierzę w takie zabobony.
miluczek
Welony maja to do siebie, że srają na potęgę.
Niecierpię tych ryb icon_evil.gif

Jak Ula chce mieć ładną rybkę, to kupcie jej bojownika (samca), tylko zapytajcie w sklepie jakie musi mieć warunki
miluczek
A może tak podtruć Dorotkę icon_twisted.gif , niby że odejszla na zawsze śmiercią naturalną i na to miejsce zakupić inna (mniej kupczącą) rybkę icon_cool.gif diabel.gif
miluczek
Ja też chcę do pracy. Jedyne co mnie hamuje (poza tym, że nie tej pracy nie ma nigdzie) to Triteusz.
Jak ja bez niego będę żyć icon_sad.gif icon_rolleyes.gif , ja jestem od niego uzależniona icon_redface.gif
malinowa i Malina
CYTAT(miluczek)
Ale się wreszcie ruszyło na naszym wątku jak "czytacze" zaczęły aktywnie uczestniczyć  :D  

A do Malinowej, to coś ostatnio mało się udziela. Nie wiecie przypadkiem co u niej  :?:  

Jutro jedziemy do Łodzi do Manufaktury, może któraś tez tam będzie  :?:  :lol: , ale chiba nie ma tu łodzianek icon_sad.gif

Miluk, malinowa podczytuje, ale ostatnio i mnie dopadły różne "smutki" i takie tam, że własciwie nie piszę. Pozbierać się nie mogę, ale chyba się odkeci...
miluczek
Malinko, na sutki najlepszy jest nasz wątek icon_lol.gif
Zaraz Ci wyślę coś wesołego wink.gif
miluczek
CYTAT(Blue)
Miluk a nie chciałabys pracowac tam gdzie ja? wink.gif  Popytam Sławka, moze akurat ma kogos znajomego w Inie i będzie mógł pomoc.


Byłabym dźwięczna blagam.gif blagam.gif blagam.gif aniolek.gif
malinowa i Malina
CYTAT(miluczek)
Malinko, na sutki najlepszy jest nasz wątek  :lol:  
Zaraz Ci wyślę coś wesołego  :wink:

dlatego was czytam. Podeslij, dobra kobieta z ciebie icon_biggrin.gif
miluczek
CYTAT(miluczek)
Malinko, na sutki najlepszy jest nasz wątek  :lol:


miało być smutki, ale mi coś "m" czasem nie wchodzi icon_lol.gif
miluczek
Już to kiedyś wstawiałam:

Malinko prezent for YOU

Pecia
Blue, my mielismy welonka, kupilismy ja o 17 ej, wieczorem Zuzka ja ciagle karmila a rano budzimy sie a welonka ...zeszła wink.gif
podobno one tak maja,ze jedza ile wlezie no i niestety s...ja ile wlezie
tak jak mowisz, u mnie etaz tzreba bylo co tydzien wymieniac wode i myc zwirek i te cała kule (czyt akwarium)

a nastepna , ktora karmilismy oszczednie icon_twisted.gif zeszła pewnej zimy, gdy w mieszkaniu temp spadla do 16 st no i biedaczce bylo za zimno icon_sad.gif
Pecia
Danka, co z Toba, jakie smutki ? nie dawaj się icon_exclaim.gif
przytul.gif
Kitka*
Ależ Wy jesteście aktywne w tym wątku. Nie było mnie 2 dni, a już tyle stron icon_rolleyes.gif icon_exclaim.gif Chyba macie bardzo szybki internet icon_lol.gif Ja mam "radiówkę" i czasem wogóle nie mogę korzystać icon_twisted.gif
Muszę Wam pokazać Dominika, ale totrochę potrwa, bo nie mam zdięć w necie.
miluczek
CYTAT(Blue)
Chyba mu przyczepie do tyłka jekiegos glonojada. icon_lol.gif


04.gif Padłam

SUKCES icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Tritek zrobił pierwsze siku do nocnika icon_cool.gif 06.gif
Sam przytargał nocnik i usiadł na nim w spodniach. Rozebrałam go i robiłam "siii, siiii, siiii", siedział sam i nawet nie chciał zejść icon_eek.gif . Poszłam do pokoju po nowego pampersa. Jak wróciłam w nocniku było juz mokro icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
Biłam mu brawo, a on był taki dumny i tak się cieszył.
Teraz nie daje sobie załozyc pampa tylko siedzi na tym nocniku dalej icon_rolleyes.gif wink.gif

Ale się cieszę icon_exclaim.gif
Tritek to chyba ostatni na naszym wątku, który dopiero zaczyna nauke nocnikowania icon_redface.gif
miluczek
Ale się wyszalałam z Tritkiem na łózku. Mały zaraz padnie, wyłaskotałam go a on mnie pogryzł.
Uwielbiam się tak z nim kokosić.

Po obiedzie idziemy dziś do wesołego miasteczka w nagrodę za siku do nocnika icon_cool.gif icon_lol.gif
miluczek
CYTAT(Blue)
Wow, zazdroszczę Tritkowi jak zrobi kupę do nocnika, to dopiero będzie nagroda. icon_lol.gif


Jak zrobi kupę do nocnika to zabiorę go Disneylandu icon_lol.gif
Żartowałam 08.gif
Kitka*
CYTAT(Blue)
Ano własnie, chwalic się kobity które dziecko juz bez pampka na dobre chodzi? icon_smile.gif

Ja nie mam się czym chwalić, bo Dominik na widok nocnika próbuje wcisnąć się za telewizor, więc na razie mu odpuszczam icon_confused.gif
miluczek
Ale zamilkłyście icon_exclaim.gif

Bez Bucza wiedzy umówiłam się dziś obejrzeć mieszkanie.
Pojechaliśmy. Mieszkanie boskie, ze skosami, 90m, 4 pokoje, duża łazienka, odnowione, 2 balkony, czynsz w miarę niski.
Minus taki, że to 4 piętro (bez windy) no i niedaleko są pseudo slamsy.

Zakochałam się w tym mieszkaniu. Buczowi tez się podoba, ale mówi, że nie jest jeszcze gotowy na kupno mieszkania icon_evil.gif
Jak go przekonać icon_sad.gif
On z tych bojących.
Please poradźcie jak przekonać sknerusa i niezdecydowańca icon_question.gif
Mika
Mikul-faceci myślą tylko o jednym wink.gif obiecaj mu coś atrakcyjnego wink.gif
miluczek
On jest cholernie rozsądny, a ja raptus.
On mysli że sie napaliłam.
No bo w sumie sie napaliłam.
Argumenty seksualne nie wchodzą w grę icon_sad.gif
Potrezbuje konkretów.

Mówię mu że takie mieszkanie to juz docelowe. Duże, wygodne ....
Juz sama nie wiem jak argumentować icon_rolleyes.gif
Mika
nie wiem jak "cenne" -ale zrób rekonesans ile taniej na metrze by było,poszukaj plusów -jakaś szkola,przedszkole,autobus,sklepy,bezpieczeństwo
i najważniejsze -się PODOBA icon_wink.gif + jest spore= wielki PLUS jeśli brać pod uwagę to,że jeszcze kiedyś będziecie chcieli powiększyć rodzinę icon_wink.gif

Miluk-nie martw się jeśli nie da się przekonać,nawet jeśli lokum przejdzie Wam koło nosa to może to przeznaczenie? icon_wink.gif
Ja zawsze sobie tak mówię i o dziwo sprawdza się -zrezygnuję z czegoś(w/g mnie)super-mega-hiper a za jakiś czas okazuje się,że na horyzoncie pojawiła się lepsza"oferta" icon_wink.gif

p.s
jeśli cos napieprzyłam to sorki,to nie ja-to martini icon_lol.gif
Tusiol
Ale ożył wątek icon_biggrin.gif .

Milucha, naślę może Dziada na Bucza to go przekona.
Becix
Wszystkiego najlepszego dla dwóch Kamilków Ewulki i Lady (jeżeli tu jeszcze zagląda icon_wink.gif)!!! Duża buźka!!!
miluczek
[quote=Becix]Wszystkiego najlepszego dla dwóch Kamilków Ewulki i Lady (jeżeli tu jeszcze zagląda icon_wink.gif)!!! Duża buźka!!!

My też życzymy wszystkiego naj.
miluczek
Tusiol, dawaj Dziada do pomocy icon_wink.gif
Wysłałam Ci kilka dni temu priva, doszedł icon_question.gif
Becix
A my wstaliśmy dziś przed 9. icon_twisted.gif

Zastanawiam się nad menu na urodzinki Moniki. Impreza jutro, urodzinki w poniedziałek. Zaraz jedziemy na zakupy. icon_confused.gif

Mimo, że padło tu określenie, że rowerek to "poroniony pomysł", myśmy się zdecydowali. Jest super, a Monika cieszy się jak gwizdek. icon_smile.gif

https://www.allegro.pl/item132532981_rower_...ny_prezent.html
Tusiol
CYTAT(Becix)
Mimo, że padło tu określenie, że rowerek to "poroniony pomysł", myśmy się zdecydowali. Jest super, a Monika cieszy się jak gwizdek. icon_smile.gif


Becix, coś podobnego ma Bartek. Nie kuma jeszcze pedałowania do przodu, ale siada na nim chętnie i widać, że ekscytuje go szalenie i myślę, że niedługo zakuma, że jak naciśnie mocniej to ruszy z miejsca.
Tusiol
Miluk, doszedł pw. Mam zapakowane piżamki, ale jeszcze na pocztę nie doszłam. Ale w tym tygodniu planuję dojść wink.gif .
Tusiol
Miluk, przypomnij Buczowi o zasilaczu do kamery-miał wysłać. Bez niego ten magik nic przy niej nie może zrobić.
parasolka
Becia zabiłaś mi ćwieka tym rowerkiem wydaje mi się za duży nawet na przyszła wiosnę - J chyba by nie dosięgnął do ziemi, kurcze no, myslę o tym trójkołowym i sama nie wiem

Miluk teraz najlepszy moment na zmianę mieszkania, mieszkania drożeja, większy też będzie podatek do zapłaty, kupowac!!
a chodzenie po schodach kształtuje łydki /tylko musi byc wózkarnia icon_wink.gif

Najlepsze zycznia dla dalszych dwultaków

jadę po prezent dla Moniki
parasolka
ach - u nas nocnik nie jest uzytkowany icon_rolleyes.gif
Kitka*
Chciałabym się się pochwalić moim synkiem icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif
[/img][img][/img]
[/url][/img]
[size=18]I jeszcze jedno, z Mamą icon_biggrin.gif
[/img][img]
[/img]

Wysłałam też zdięcie do Magenty, do galerii, ale na razie go nie widzę.
miluczek
Ale słodziak w okularkach icon_biggrin.gif
Nie ściąga tych okularów icon_question.gif Mój by na bank zdejmował icon_evil.gif


Buczo powoli się przekonuje do kupna tego mieszkania. aniolek.gif
Bylismy dziś przejść się po ty osiedlu, bo zeszły razem byliśmy tylko w mieszkaniu. Wejście do klatki jest od ulicy icon_sad.gif . Ale dzisiaj rozejrzelismy się jak jest za bramą.
No i jest świetnie. Zielono, spokojnie, nieduzy ale przytulny i ogrodzony plac zabaw.
Obydwa balkony wychodzą na osiedle (na szczęście nie na ulicę).
Trzymajcie kciuki. Nie wiemy czy kobitka poczeka, bo musimy najpierw sprzedać dwa mieszkania icon_rolleyes.gif
miluczek
Jutro przyjeżdża moja mama na tydzień.
Muszę posprzątać, żeby mi nie zrzędziła, że jestem złą gospodynią icon_rolleyes.gif .

Nareszcie będziemy mogli z Buczem wyskoczyć do kina i na jakieś fajne żarełko icon_cool.gif icon_lol.gif

kupiła sobie wczoraj w Łodzi śliczny płaszczyk, ale jest już za zimno na niego i jestem z tego powodu niepocieszona icon_sad.gif
Nie mogę się nim nacieszyć icon_evil.gif
Ale mam problemy nie icon_question.gif 08.gif

Ale dzisiaj jesteście niemaluchowe nienie.gif
Jak nie to nie.
Idę do małzonka 02.gif diabel.gif
miluczek
O kurczaki icon_eek.gif icon_exclaim.gif W basenie pływała kupa icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif 29.gif
Byłaś bez okularów, więc może to jednak nie była kupa.
Trzeba było dla pewności pomacać i powąchać 37.gif 06.gif

Ja zabieram się za sprzątanie, bo mamuśka dziś przyjeżdża icon_lol.gif
Alynka
no nie mogę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Blue, Miluk przez Was z pracy mnie wywalą za smianie sie do monitora na głos icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

a mieszkanie Miluk jak ze skosami to bierz:) sama mam skosy na 4 piętrze icon_lol.gif

Parasolka, rower trójkołowiec posłuży Jędrkowi tylko chwilę a taki jak zakupiła Becix dużo dłużej. Adamek na trójkołowcu jeździł bardzo krótko a teraz jeździ na takim większym własnie:) jeździ znaczy siada, naciska pedał a potem cofa do tyłu i znowu naciska bo pełnego obrotu pedałem nie zrobi icon_lol.gif icon_lol.gif ale do przodu jedzie icon_lol.gif

my juz dawno bez pieluchy w ciagu dnia i obywa sie bez wpadek ale za to teraz kolejka w toalecie jest bo jak jedno chce to drugie automatycznie też icon_lol.gif icon_lol.gif

pzodrowienia i wracam do roboty icon_evil.gif
miluczek
To będzie nas juz trzy ze skosami, bo Magenta też skosowa icon_lol.gif , tylko, że ona juz niedługo. Chyba, że w domku na górze tez będą skosy icon_wink.gif

Jak już cała sprawa zafiniszuje, to musze namówić Bucza na malowanie.
Mieszaknko jest swieżutkie, ale nie te kolory co mnie interesują icon_rolleyes.gif

Sorry, że Was tak zanudzam ty mieszkaniem :ups:, ale ja cały czas o tym myslę.
Czy jestem nienormalna, że tak się podniecam icon_rolleyes.gif icon_question.gif


Trit jest dzisiaj tak absorbujący, że chyba nie zdążę nic zrobić icon_evil.gif
Cały czas ciągnie mnie za rękę i każe siedzieć u niego w pokoju, mimo że bawi się sam icon_rolleyes.gif

Jak pójdzie spać to zrobię sobie herbatkę cynamonową i powycieram kurze.
Kitka*
[quote="miluczek"]Ale słodziak w okularkach icon_biggrin.gif
Nie ściąga tych okularów icon_question.gif Mój by na bank zdejmował icon_evil.gif

Ależ oczywiście, że ściąga:x icon_exclaim.gif Ale tylko jak się wkurzy, rzuca nimi o podłogę. Pierwsze 3 miesiące były najgorsze, ciągle miał je w łapkach-przecież to fajna zabawka i zawsze pod ręką icon_lol.gif Teraz sam mi je przynosi, żebym mu założyła icon_smile.gif
myszka
CYTAT(Blue)
Wiecie co, mamy juz przeterminowany wątek, jesień się zaczęla  a my na letnim jedziemy. icon_wink.gif  Ide nowy załozyc., hehe  :lol:


No wreszcie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.