To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wiosenne dwulatki lobuziaki :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Artola
Tytuł dwuletnie łobuziaki już mało aktualny 04.gif Może by tak czteroletni buntownicy? 06.gif
U nas bunt 4-latka w pełnej krasie 37.gif
Annie*
Niesamowite, ze ten wątek ciągnie się już 2 lata 37.gif Jak ten czas leci. Dzieci lutowe zaraz do swoich 4 urodzin będą się przzygotowywały icon_smile.gif

Artola Julek też zrobił się niesforny, pyskuje, nie słucha nas, brzydko mówi. Tzn. nie przelkina, ale mówi do nas, że jesteśmy głupi, albo brzydcy, że nas nie lubi. No ale ze słowinictwem to dopiero początki jeszcze nie takie kwiatki od niego usłyszę 43.gif
amk
Hej Dziewczyny!
No mnie to już wieki nie było (rok jak nic...), ale od czasu do czasu podglądam.
Oto mój odzew na wklejanie zdjęć:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
okruszek
to i ja wklejam





latająca pizza
Annie*
Dzień dobry icon_smile.gif
Ja powolutku szykuję się do pracy, ale jeszcze zaglądam co tam u Was słychać icon_smile.gif

Amk Ty już jesteś podwójną mamusią ??!! Super!! Gratuluję drugiej córeczki icon_smile.gif Śliczna jest Julcia,jak patrzę na Patrcyję to aż buzia mi się uśmiecha, piękna dziewczynka i dużo się nie zmieniła. Siostry do siebie bardzo podobne, chociaż Julka chyba troszkę pulchniejsza niż Patrysia, z tego co pamiętam Patrycja drobniejsza była. Czy się myle ??

Okruszku Twoich zdjęć nie ma, albo ja ich nie widzę icon_rolleyes.gif
sampi
Puk Puk. Czy mozna?
Mnie tez bardzo dlugo nie bylo ale bardzo chetnie bym wrucila icon_smile.gif
W szoku jestem jak te nasze dzieciaczki wyrosly.
AMK gratuluje dugiej coreczki, sliczne te twoje dziewczynki.
Michalek i Julek tez super wygladaja. Duze chlopaki juz.
Ile waza wasze szkraby?
Filip troszke ponad 19 43.gif i ma okolo 110 cm
Pozatym jest grzecznym i spokojnym dzieckiem. Czasem sie martwie ,ze az za bardzo spokojny
Ale to chyba domena rodzicow ,ze zawsze sobie wynajda jakis powod do zmartwien
Ja pracuje i troche probuje rozkrecic wlasny interes wiec czasu nie ma za wiele ale obiecuje zagladac codziennie.
pozrawiam
sampi
Ach, zapomnialam dodac ze mamusie tez sliczne 06.gif
Annie*
Annmarie super, że się odezwałaś icon_smile.gif Zastanawiałam się co tam u Was słychać.
Pokaż nam Filipka, ciekawa jestem jak wygląda... chociaż po tym wydarzeniu w Sosnowcu, gdzie porawali półroczną dziewczynkę to się zastanawiam czy to ma sens umieszczać zdjęcia w internecie icon_sad.gif Tak na parwdę to nie wiadomo jaki był motyw tego porwania.

Annmarie a jaki interes rozkręcasz?? Pochwal się icon_smile.gif

Ja właśnie wróciłam z pracy. Moi panowie śpią. Muszę pobuszować trochę w internecie bo chcemy Julkowi łóżko, tylko nie wiem gdzie u nas takie można kupić i zastanawiam się czy nie zamówić np. na allegro (??)

Co do wagi i wzrostu to Julek waży dokładnie 18,6kg a co do wysokosci to nie wiem, ciuchy na 116 są idelane, więc pewnie coś koło tego.
Gosia83
To witam i ja...icon_smile.gif
Ale wasze chłopy dorodne icon_eek.gif
Kinia waży 14 kg.

Ale żarłokiem jest nadal - więc się nie martwię...icon_smile.gif Wszystko spala, bo nadal taka temperamentna.
Junona
Gosia to mała ta twoja córa

Ma któraś z was konto na facebooku?
okruszek
kurcze nie wiem czemu nie widzicie moich zdjęć, jutro spróbuje to naprawić. 43.gif
Czy Wasze dzieci też tak pyskują? bo ja czasami się poddaję. Moja Kinga waży uwaga 13kg 43.gif ile ma cm nie wiem, ale nosi ubranka od 104 do 116 zależy z jakiej firmy, ale generalnie na 110, no dziś kupiliśmy trampki bo byłam z nią w kinie i przy okazji na zakupach w smyku były przeceny to kupilam dwie pary trampek rozm 27, ale teraz ma 26 icon_smile.gif

Junona
Kurczę, ale maleńkie te wasze dzieci. Kruszyny. Mój Michał nosi 104/110 i buty 29 08.gif a waży koło 18 kg, ale nie wiem dokładnie, bo waga mi się popsuła
sampi
Hejka

Faktycznie dziewczynki troszke drobniejsze od chlopcow. Ale to chyba normalne.

Annie- A jakie lozeczko chcecie kupic Julkowi? pietrowe?
Filipek ma takie najzwyklejsze z Ikei i jak narazie innego miec nie bedzie bo i tak nie uzywa 29.gif
Zawsze laduje u nas. Czy Wasze dzieciaki spia sama cala noc czy tylko moj taki przylepa?
Co do tego "interesu" to raczej taki maly projekt. Pochwale sie jak skoncze, za okolo tydzien (mam nadzieje 06.gif )

Okruszku ja tez nie widze zdjec. Filip tez troszke pyskaty ale nie ma tragedi. Czasem ma tylko takie dni ze wszysko jest na NIE

A my wczoraj wyladowalismy wieczorem w szpitalu, poniewaz Filip zaliczyl spektakularny upadek z lozka (skakal sobie jak poszlam myc zeby). Naszczesie okazalo sie ,ze to tylko silne stluczenie.
Ale noga niestety porzadnie spuchnieta i chodzic biedulka nie moze 32.gif


Annie*
Cześć icon_smile.gif

Gosia witaj icon_smile.gif

Noo dziewczynki rzeczywiście drobniejsze od naszych panów, ale jeszcze wszystko przed nimi, z reguły w okresie szkoły podtsawowej i gimnazjum to dziewczynki są wyższe od chopców.

Junona ja nie nie mam konta na facebooku tzn. kiedyś zakładałam, ale w ogóle nie dodałam zdjęć ani też żadnego znajomego tam nie mam. Stwierdziłam, ze jeden portal społecznościowy mi wystracza icon_smile.gif

Okruszku mój Julek jest strasznie pyskaty, ciągle z nami dyskutuje, złośliwy też jest od jakiegoś czasu. CZekam aż mu znowu to wstrętne zachowanie przejdzie, które się wyjątkowo nasila jak jest chory i nie chodzi do przedszkola.

Annmarie ojjj biedny Filipek, to już ma swoją pierwszą kontuzję za sobą. Oby szybko przeszło.
Co do łóżka, to chciałam mu kupić drewaniane, ale żeby jeszcze spod spodu było wysuwane jeszcze jedno miejsce i żeby były szuflady na pościel. Znalazłam sklep w Chorzowie, w sobotę pojedziemy i zobaczymy jak to wygląda.
Wymyśliłam takie łóżko właśnie dlatego, że Julek też z nami w sypialni śpi 37.gif Nowe łóżko ma być zachętą do samodzielnego spania, ale żeby w razie czego mozna było się koło niego położyć.
okruszek



Kinga śpi już w swoim łóżku i pokoju od zeszłego roku na jesień. kupiliśmy łóżko z ikei - ma barierkę żeby dziecko nie wypadło-160 na 70. jest wystarczająco duże, myślę że jeszcze 5 lat pośpi, chyba że szybciej odda rodzeństwu 32.gif .
amk
No tak... Ja już mam dwie Księżniczki...

Patrysia była drobniutka, ale teraz chyba zbliżyła się do średniej - Ubranka nosi na 104-110, a waży ok. 16kg. Rozmiar buta 26.

Julka urodziła się większa (3500) niż Patrysia (2900) i jakoś tak szybciej przybiera. Teraz skończyła 5 miesięcy i waży ok 7kg (wzrost ok. 74cm). Patrysia miała 10 miesięcy jak tyle ważyła i mierzyła...

Pozdrawiam!!!

Ps. A teraz walczymy ze szkarlatyną u Patrysi i staramy się odseparować ją od młodszej siostry... icon_sad.gif
sampi
Czesc Dziewczyny.

Amk Zycze Patrysi szybkiego powrotu do zdrowia.

Okruszku Trzymam kciuki ,zeby ta sliczna dziewczynka na zdjeciu szybko doczekala sie rodzenstwa.


Jak Wam minal weekand?
U was tez tak mrozi? U nas dzis w nocy bylo minus 27 i rano nie moglam samochodu odpalic.
Mam juz dosc tej zimy. Ja juz chce wiosne 21.gif
Artola
Hmmm...To mój Maciek drobnica w porównaniu z waszymi 43.gif Wzrostu ma pewnie ok. 105cm, a waży z 15,5 kg. jak dla mnie wystarczy 06.gif
Właśnie wróciliśmy z tygodniowych ferii, byliśmy koło Krakowa, piękna tam zima, -20 stopni nie przeszkadzało nam w wycieczkach 06.gif dziś M. wrócił do przedszkola po 3 tyg przerwy.
Junona
Dziś była u nas najzimniejsza noc i ranek -20 stopni, teraz już mniejszy mróz. Jak wychodziłam o 10 było już "tylko" -15, ale na słońcu i bez wiatru tak się tego nie odczuwa.
Gosia83
Okruszku: Kinia śliczna icon_smile.gif
annmarie: dobrze że Filipkowi nic poważnego się nie stało, Kinga cały czas tak na łóżku szaleje... 08.gif
Junona - taka mała Kinia to znó nie jest - nosi ubrania 104-116 w zależności od rozmiarówki - poprostu szczuplutka, a cały czas wcina niesamowite ilości, więc taka uroda. Na szczęście okrągła na twarzy - nie jest źle
Annie* - ale zdjęcia chłopaków muszą być - obowiązkowo!!! icon_biggrin.gif
amk- u nas też panowała niedawno szkarlatyna w przedszkolu, ale Kinia nie chorowała - za to w grudniu przeszła ospę i niestety przeszła bardzo ciężko. icon_sad.gif - jak wgram zdjęcia to pokażę
annmarie u nas wekkend też bardzo mroźny a przede wszystkim niesamowicie smutny icon_cry.gif
Artola - trzeba było do mnie zawitać skoro tak niedaleko byliście... icon_lol.gif
Gosia83
Zdjęcia - mam nadzieję, że jeszcze umię wgrywać 29.gif
lipiec:


sypanie kwiatami:

dalej jestem żarłok:


Nowszych nie mam zgranych - a zdjęcia z urodzin mi przepadły - komputer zastrajkował - naszczęście mam w pracy, więc całkiem nie przepadły...icon_smile.gif - w sumie niedługo następne urodzinki...icon_smile.gif
Junona
Gosia śliczne zdjęcia. Obie jesteście bardzo fotogeniczne. 02.gif
sampi
Tak, zgadzam sie z Junonka. Piekne z Was dziewczyny.
A ja zjadam sniadanko i lece do pracy.
Milego dnia Wam zycze
Artola
CYTAT(Gosia83 @ Mon, 06 Feb 2012 - 19:15) *
Na szczęście okrągła na twarzy - nie jest źle

Przyznam, że nie rozumiem takiego podejścia 43.gif Dziecko szczupłe to źle??? Ma "dobrze wyglądać"? Przynajmniej na buzi? 29.gif Akurat mam w rodzinie przykłady grubych dzieci i wiem, że to dopiero jest nieszczęście 32.gif Moi są chudzielcami mimo, że jedzą jak szarańcza, ja sie z tego bardzo cieszę, bo są dzięki temu sprawni, zwinni i zgrabni 06.gif U A. w klasie jest większość grubych dzieci, niektóre jak monstra, nie wyobrażacie sobie, jaką katorgą jest dla nich wf, jak się męczą bawiąc się na przerwie. 10-11 letnie kaleki 32.gif Zero ruchu, słodycze+siedzenie przed kompem.
Gosia83
CYTAT(Artola @ Tue, 07 Feb 2012 - 14:09) *
Przyznam, że nie rozumiem takiego podejścia 43.gif Dziecko szczupłe to źle??? Ma "dobrze wyglądać"? Przynajmniej na buzi? 29.gif Akurat mam w rodzinie przykłady grubych dzieci i wiem, że to dopiero jest nieszczęście 32.gif Moi są chudzielcami mimo, że jedzą jak szarańcza, ja sie z tego bardzo cieszę, bo są dzięki temu sprawni, zwinni i zgrabni 06.gif U A. w klasie jest większość grubych dzieci, niektóre jak monstra, nie wyobrażacie sobie, jaką katorgą jest dla nich wf, jak się męczą bawiąc się na przerwie. 10-11 letnie kaleki 32.gif Zero ruchu, słodycze+siedzenie przed kompem.


Okrągłe źle ale za chude też nieładnie wygląda według mnie...najlepiej wyśrodkować...jak dziecko chude to zdrowotnie też nienajlepiej, wszystko zależy jak się odżywia...Kinia szczuplutka, ale na szczęście według mnie pyza na twarzy, bo powtarzam według mnie lepiej wygląda. A poza tym nie martwie się bo je bardzo dużo, więc poprostu taka uroda.

I powtórze jeszcze raz, mnie osobiście bardziej podobają się okrągłe na twarzy dzieci, niż "chudzielce", jeśli oczywiście te okrągłe nie jest przesadą. Uważam, że mam prawo do takiego zdania, i ja rozumiem swoje podejście. Szanuję zdanie innych. Gusta są różne.
Becik
CYTAT(Gosia83 @ Tue, 07 Feb 2012 - 16:27) *
Okrągłe źle ale za chude też nieładnie wygląda według mnie...najlepiej wyśrodkować...jak dziecko chude to zdrowotnie też nienajlepiej, wszystko zależy jak się odżywia...Kinia szczuplutka, ale na szczęście według mnie pyza na twarzy, bo powtarzam według mnie lepiej wygląda. A poza tym nie martwie się bo je bardzo dużo, więc poprostu taka uroda.

I powtórze jeszcze raz, mnie osobiście bardziej podobają się okrągłe na twarzy dzieci, niż "chudzielce", jeśli oczywiście te okrągłe nie jest przesadą. Uważam, że mam prawo do takiego zdania, i ja rozumiem swoje podejście. Szanuję zdanie innych. Gusta są różne.


Hej Gosiu nie ma co sie martwic..Moja Natalka tez drobniutka i je wiecej od starszej ,a z tego co pamietam urodzily sie dzien po dniu i z podobna waga urodzeniowa 08.gif

Pozdrawiam...dawny bywalec 08.gif
Annie*
Witam babeczki icon_smile.gif

Ja w tym tygodniu pracuuję na popołudniową zmianę, więc ciężko znaleźć czas na posiadówki przy komputerze.

Gosia Kinga śliczna, wyrosła panienka. Patrząc na te zdjęcia to wcale nie jest taka chodzinka. Wiadomo .. grubiutka też nie, ale mój Julek ma o wiele szczuplejsze nóżynki icon_smile.gif Więc nie musisz się niczym martwić, Kinga jest własnie taka wypośrodkowana.

A co do tego czy nam się podobają ogrągłe dzieci czy szczuplutkie, to chyba nie zabardzo mamy na to wpływ (tzn. mamy jeśli dziecko z nadwagą, to wiadomo dieta i ruch), ale chodzi mi o to, że nie raz dziecko zjada ogromne ilości a wciąż chudziutkie a nie raz wydaje się, że mało je a pulpecik. Czasami taki urok dziecka. Mój Julek też szczuplutki, długi a chudy, nóżki to już w ogóle - jak dwa patyki. I co mam powiedzieć? Że mi się nie podoba? No taki już jest i nic na to nie poradzę icon_smile.gif

Becik Ty to nie pisz, że dawny bywalec, tylko lepiej pisz co tam u Ciebie. Ty z mojego rodzinnego miasta jesteś, więc z sentymentem do Ciebie się zwracam ;p Jak tam przygotowania do porodu?Znasz płeć brzyszkowego lokatora? Czy będzie niespodzianka?


U nas zimnoooo, że nie chce mi się nawet do pracy wychodzić. Dobrze, ze mam na 12 bo nie uśmiecha mi się wychodzić z domu w taką pogodę przed 7, ale w przyszłym tygodniu niestety będę musiała zacisnąć zęby.

Lecę się wykąpać i do wyrka poczytać książkę.
Miłej nocy
Gosia83
A ja wykończona - właśnie wróciłam z aerobiku... 29.gif Ale w sumie lubię sobie dać od czasu do czasu wycisk, bo z figurą coraz gorzej odkąd zaczęłam pracować - jednak brakuje ruchu.

Becik - bywalcem to możesz być zawsze nowym... 06.gif Pokaż dziewczyny, bo dawno się nie chwaliłaś.

Kinga dziś w przedszkolu miała imprezę karnawałową - przebrała się za tancerkę brzucha... 04.gif
Becik
Jejku dzieki Annie i Gosiu za przywitanie 06.gif Myslalam ze z lokcia dostane...hehehe 04.gif
Wiem ze lokaorka mojego brzucha jest Julia 04.gif Nie potrafimy robic innych dzieci 04.gif Same kobietki...Termin mam na jutro 29.gif i mecze sie juz ze przepowiadajacymi i nic tylko 1 cm rozwarcia 21.gif Ale jak nic nie ruszy to w pt. na wywolanie 37.gif
Annie-Ja juz nie mieszkam tam gdzie kiedys,teraz mieszkamy za granica...cale zycie do gory nogami mi sie wywrucilo...tzn.Nam calej rodzince 29.gif 06.gif A to dziewczyny

Uploaded with ImageShack.us
Artola
CYTAT(Gosia83 @ Tue, 07 Feb 2012 - 16:27) *
I powtórze jeszcze raz, mnie osobiście bardziej podobają się okrągłe na twarzy dzieci, niż "chudzielce", jeśli oczywiście te okrągłe nie jest przesadą. Uważam, że mam prawo do takiego zdania, i ja rozumiem swoje podejście. Szanuję zdanie innych. Gusta są różne.

jak najbardziej, każdy może mieć własne zdanie 06.gif Najważniejsze, to akceptować swoje dziecko takie jakim jest. Ja akurat z "okrągłymi" miałabym pewnie większy problem 29.gif A co do zdrowia, to mój starszak jest ze wzrostem na 97 centylu, z wagą nie dobija raczej do 50, więc rozbieżność spora, co się na chudość przekłada. A nie choruje wcale. Od lat. Ja akurat uważam, że dzieci otyłe, nie mające ruchu i trzymane w ciepełku w domu chorują znacznie częściej niż te szczupłe. 43.gif Acha, dietę też ma delikatnie mówiąc ubogą, bo niejadek od urodzenia. Teraz je dużo, ale 3 rzeczy na krzyż 29.gif
Becik, śliczne dziewczyny!!! Trzymam kciuki za szybkie powitanie kolejnej panienki!
Gosia83
Becik - ale urosły pannice...icon_smile.gif Super dziewczyny. Możecie robić więcej dziewczynek, bo śliczniutkie Wam wychodzą... 29.gif

Zazdroszczę stanu błogosławionego i szczęśliwego rozwiązania życzę. 06.gif



A ja w sumie trochę się pozbierać nie mogę - moja przyjaciółka urodziła córeczkę - martwą.
Pojechała na planowane cc do szpitala i okazało się, że dzidzia nie żyje od 2 dni. Parę razy obwinięta była pępowiną.
I stałe pytanie,dlaczego Ich to musiało spotkać?
O dzidzie starali się długo. Potem w końcu upragniona ciąża-zakończona tragedią. Nie wiem czy potrafiłabym się pozbierać?
Becik
CYTAT(Gosia83 @ Wed, 08 Feb 2012 - 16:40) *
Becik - ale urosły pannice... icon_smile.gif Super dziewczyny. Możecie robić więcej dziewczynek, bo śliczniutkie Wam wychodzą... 29.gif

Zazdroszczę stanu błogosławionego i szczęśliwego rozwiązania życzę. 06.gif



A ja w sumie trochę się pozbierać nie mogę - moja przyjaciółka urodziła córeczkę - martwą.
Iza pojechała na planowane cc do szpitala i okazało się, że dzidzia nie żyje od 2 dni. 5 razy obwinięta była pępowiną.
I stałe pytanie,dlaczego Ich to musiało spotkać?
Pierwszą iskierkę poroniła, o Liliankę starali się ponad rok. Potem w końcu upragniona ciąża-zakończona tragedią. Nie wiem czy potrafiłabym się pozbierać?


No to straszna tragedia 41.gif
Ja teraz strasznie pilnuje ruchow...jak za dlugo spi to ja drecze,ech...juz chce miec ja przy sobie ale poza brzuszkiem.

Artola-mam nadzieje ze pojdzie szybko,tylko nie wiem czy przy wywolanym porodzie mozna przyjac znieczulenie?Strasznie chcialam z tego skorzystac,juz mi starcza dwa porody tzw."sily natury" 32.gif Ps.chyba jakis facet to tak nazwal,zeby nie bylo ze to kobiety takie silne. 29.gif
Gosia83
Becik - a co ty taka leniwa...Do porodu wiooo!!!!!!!!
Annie*
Cześć icon_smile.gif

becik uuuu to rzeczywiście się u Was pozmieniało. Dziewczynki Twoje śliczne !!! I zgadzam się, że skoro takie ładne Wam wychodzą to chłopak nie potrzebny 08.gif
Noo właśnie coś się ociągasz, już się nie mogę doczekać, więc mogła by ta trzecia pannica się już na świecie pojawić.

Gosia pokaż nam Kingę w tym stroju, strasznie ciekawa jestem efektu. Julek ma jutro bal, przełożony z 2 lutego. Ale było tak mało dzieci, ze panie zdecydowały się go w tym terminie nie robic. Będzie przebrany za kowboja, pożyczyłam strój od sąsiadów. Zobaczymy jak to jutro wyjdzie.
Ojj to straszna historia z Twoją koleżanką. Bardzooo mi przykro icon_sad.gif

W ogóle powiem Wam, że ja to cały czas myślę o Agnieszce - styczniówce, która ma synka Filipka i zdiagnozowano u niego raka:(. Pamiętam,że śledziłam jej ciążę i później poród bo jest z Chorzowa. I parę tygodni temu jak weszłam tutaj na forum to aż mnie zamurowało. Trzymam kciuki za nich i każdego dnia się modlę by Filipek wrócił do pełni zdrowia.

Ok uciekam, bo idziemy do teściów na pączka. Wam też życzę udanego Tłustgo Czwartku icon_smile.gif
Mućka
Hej icon_smile.gif

Ja tak na chwilkę tylko wpadam z pozdrowieniami 06.gif

u nas nic nowego. zupełnie nic.
Jula rośnie, pyskuje i codziennie mnie zaskakuje...

życzę żeby wątek wiosennych łobuziaków był taki jak kiedyś, żeby się DZIAŁO po prostu 03.gif

Miło Was poczytać po takim czasie icon_smile.gif

a więc zgodnie z obietnicą POZDRAWIAMY wiosenne 4-latki !! 06.gif
sampi
Hejka
U nas tez nic ciekawego.
Filip siedzial caly tydzien w domu bo rozlozylo go przeziebienie
Dzis ja umieram i meza cos bierze. Cudnie
A mielismy dzis w planach imprezke ostatkowa. Ech zawsze cos.

Mucka- witamy. Wstaw jakies zdjecia swojej gwiazki

Becik - Ciekawa jestem czy juz tulisz swojego maluszka
Becik
Hej dziewczynki urodzilam 16.02.2012 r sliczna i kochana Julie z waga 3670 i miara 56 cm .
Krotki opis 04.gif :Porod najlepszy i najszybszy ze wszystkich.O 4 w nocy dostalam tabletke na wywolanie i poszlam spac o 7 bylam na ctg nic sie nie dzialo,po ctg troche zaczol mi sie stawiac brzuch o 10 zaczely sie bolesne skurcze wiec zadzwonilam po meza byl o 10:30 o 11 weszlam do wanny w ciepla woda a maz robil mi masaz strumieniem cieplej wody.Za pol godziny wyszlam i poszlam na sale porodowa proszac o pda...za pol godz przyszla pani anestozjolog i mnie zbieczulila...skurcze przestaly doskwierac a ja lezalam sobie w lozeczku podlaczona do ctg.O 12:20 poczulam parcie...wiec parlam No jak wychodzila to bolalo jak cholera ale za trzecim pchnieciem wyszla z zawiazana pepowina na szyji,na szczescie polozna szybko zareagowala i Julka szybko zlapala oddech...dostala 10 pk apgar ...mnie nic nie nacinali ani sie nie poprulam...Dobrze ze nie wiedzialam ze taki grubasek ze mnie wychodzi A tu foty:
https://www19.zippyshare.com/v/18526609/file.html
https://www53.zippyshare.com/v/19454653/file.html
[img=https://www61.zippyshare.com/thumb/47947201/file.html][/img]
[img=https://www65.zippyshare.com/thumb/5233221/file.html][/img]
[img=https://www5.zippyshare.com/thumb/34749426/file.html][/img]
[img=https://www38.zippyshare.com/thumb/23944680/file.html][/img]
Gosia83
Becik, ale Julia kudłaczka...i jaki pulpecik 03.gif Gdzie ty taką kobitę zmieściłaś?

Annie* - smutne co piszesz, nie znam w ogóle historii, jest jakiś wątek odnośnie Filipka? Ja z kolei wspieram tą historię
https://sandrusia6.blogspot.com/, może dlatego, że znam osobiście Sandrę i jej mamę (świadczenie u nas pobiera). Niestety znam osobiście także parę która parę lat temu stracili po długie walce synka w wieku 5 lat, dopiero teraz zdecydowali się na 2 dzieciątko, oby było wszystko dobrze. Byle nasze pociechy były zdrowe.

Mućka - ja chcę Julę zobaczyć! O fotkę bardzo poproszę.

annmarie - zdrówka życzę.

Annie* - Kinię pokażę jak zdjęcia będę miała. Panie w przedszkolu mają dać na płytce. Ja niestety nie robiłam żadnych, bo impreza zamknięta - grono maluchów tylko i Pań - poza tym w pracy byłam 29.gif
foczka_82
o hej!!!! widze dziewczyny sie rozkrecily icon_smile.gif pieeeknie icon_razz.gif
Becix
Hej, hej Kochane!:)

Mnie też 100 lat tu nie było.
Życie pędzi - pracuję, "obrabiam" dwójkę dzieci, ćwiczę.
Jak znajdę wieczorem czas na kompa, to jest święto lasu. icon_smile.gif

Gratuluję Becikowi 3 córy - no nieźle, moja Droga, nieźle się uwinęłaś! icon_smile.gif

A poniżej mój "drobiażdżek", z tego co czytałam, Pawełek.
W lutym byliśmy w Tatrach, na nartach.
1 metr Pawełka waży 13,5 kg. 37.gif
Je jak dziki, gada jak najęty i ciągle się uśmiecha, przytula i zapewnia o swojej miłości tylko do mamy (a potem się natychmiast z grzeczności poprawia, że kocha wszystkich icon_wink.gif).




Nie obiecuję, że będę tu bywać często, ale pozdrawiam sedecznie Was wszystkie! icon_smile.gif
okruszek
Ale Pawełek jest już duży!!!!
A Kinga wczoraj przyniosła z przedszkola prezent-jelitówkę.
okruszek
dziewczyny o której Wasze dzieci chodzą spać?
foczka_82
jak ida do przedszkola to ok 20tej!
ostatnio Fabian robi drzemki popoludniowe.. icon_smile.gif
Junona
W tygodniu około 21, w piątki i soboty mogą posiedzieć dłużej wieczorami.
foczka_82
hej!!! dzisiaj urodziny Kingi!!! sto lat icon_smile.gif ciekawe jaki torcik Gosia wykombinowala icon_razz.gif
fotki z urodzin w przedszkolu icon_smile.gif








Fabian z Dziewczyna icon_smile.gif


okruszek
wszystkiego najlepszego dla naszych łobuziaków !!! icon_smile.gif

zdjęcie z Kingi urodzin



Uploaded with ImageShack.us
Gosia83
Sto lat dla Kini okruszkowej...i Fabianka (super torciki)
Ale te nasze dzieci już duże i poważne...Superowe fotki.
Gosia83
CYTAT(foczka_82 @ Fri, 18 May 2012 - 12:54) *
hej!!! dzisiaj urodziny Kingi!!! sto lat icon_smile.gif ciekawe jaki torcik Gosia wykombinowala icon_razz.gif

No cóż...moja chłoczyca zażyczyła sobie samochód, więc mamusia wykombinowała samochodzik.... 29.gif



foczka_82
hej dziewczyny co tam u was???????

u nas o staremu tylko Fabian bardziej broi icon_razz.gif
no i siedzimy w domu, bo tydzien temu mial zabieg pod pelna narkoza icon_sad.gif przepuklina i wodniak jaderka....
ale teraz to go energia roznosi, a nie powinien szalec icon_smile.gif
Annie*
Cześć dziewuszki icon_smile.gif

Julek zaklimatyzował się w nowym przedszkolu, juz zresztą zdążyliśmy zachorować, przez 1,5 tygodnia siidział w domu bo miał angine. Dzisiaj już poszedł do przedszkola.

Gosia83 cudny tort!!! Ja też sama piekę Julkowi torty ale takiego cuda to chyba bym nie dała rady zrobić.

okruszek Wasz terocik też sliczny i bardzo apetycznie wygląda.

Piekny te Wasze dzieci. Takie już duże, sama nie wiem kiedy ten czas minął. Jutro wstawię jakieś zdjęcią Julka.




To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.