To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wiosenne dwulatki lobuziaki :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Junona
joa kiedy była u nas Ewa testowałam "dietę" tortowo-W-Z-kową a więc antydietę 32.gif Odrobiłam po 100 brzuszków za każdy kawałek i oby wystarczyło. A nie wiem czym się strułam. Właśnie miętę piłam na żołądek, to źle? Manti mi szkodzi, czuję po nim pieczenie, powinno być chyba na odwrót.
Wczoraj już nie brałam żadnych tabletek ani herbatek na odchudzanie, żeby nie drażnić żołądka, chociaż mam gigantyczne wyrzuty sumienia, bo żywiłam się bułką z masłem a na obiad ziemniaki z masłem a nie brałam Linea, więc wszystko mi się wchłonęło, i ten obrzydliwy tłuszcz, i skrobia, a wiadomo, że węglowodany tuczą 37.gif Eh, będę musiała to odpracować jak tylko wrócę do formy. Sama sałata i dużo ćwiczeń. 48.gif

Na wakacje wybieramy się na Kaszuby. Jeśli ktoś zna jakieś fajne miejsce w tej okolicy to proszę o podpowiedź. Jak na razie z atrakcji postanowiliśmy zobaczyć dziwny dom icon_smile.gif
joa133
witam w piąteczek

Junona odrobisz ten tort i inne dobra (ziemniaczki itd).. a mięty nie powinno się pić(sama nie wiedziałam)powoduje jeszcze bardziej mdłości,wymioty itd... powiedziała mi to doktorka,moja mama zawsze robiła mi miętę,kiedy było mi niedobrze (miałam migrenę itd) .. z wiekiem człowiek stale się uczy...
jakie buciki kupiłaś?ja szukam jakiś sandałków bo półbuty/kaloszki mam i muszę kupić spodnie p/deszczowe 2x

a za oknem wiosna -chociaż powietrze jest jeszcze takie surowe /mroźne

zapraszam na kawę/herbatkę 06.gif
Gosia83
Junona...ty proszę nie szalej z tym odchudzaniem...wiesz z głową musisz...kawałek tortu to nie grzech od czasu do czasu...

Ja teraz też na malutkiej diecie...ale w sobote trochę odpuszczę na pewno bo mamy impreze roczkową u kuzyna Kinii...właśnie zrobiłam tort...fajnie wyszedł... 06.gif
foczka_82
joa133 a Ty sie nie wymiguj tylko przeslij fotke swojego dzieciecia na adres dorota_p82@pl na pierwsza stronke, imie i date ur icon_smile.gif czekam z niecierpliwoscia
apel do AnnieLo!! icon_smile.gif kochana przeslij mi prosze fote malego... znajdz chwilke prosze!! icon_smile.gif
i reszta dziewczym, ktore jeszcze nie przeslaly, a pisza tu prosze goraco o przeslanie fotek icon_smile.gif dorota_p82@o2.pl
Junona bedzie dobrze icon_smile.gif nic sie nie odlozylo icon_razz.gif
Gosia83 a TObie to naprawde potrzebna ta dieta hehe icon_smile.gif chudzinko icon_razz.gif
Junona
joa takie kupiłam:
https://www.allegro.pl/item949855494_mieciu...ol_club_25.html
tylko jeszcze nie doszła przesyłka.

Ja jestem zafascynowana jogą i pilatesem, bo są to ćwiczenia rozciągające, nie budują mięśni, tylko wyszczuplają sylwetkę, i nie obciążają stawów, które mam słabe. Kupiłam sobie książki na ten temat i czytam icon_smile.gif Po 3 tygodniach ćwiczeń już widzę różnicę, chociaż brzuszek jeszcze jest. Ale zakwasów już nie ma. 03.gif
foczka_82




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

brawo_bis.gif pijak.gif impreza.gif icon20.gif balety.gif przytul.gif impreza.gif brawo_bis.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif przytul.gif
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


dorota.N
Sto lat dla wszystkich kochanych dwulatków!!!

Przepraszam was dziewczyny że długo nie pisałam ,ale tym razem nie mam wytłumaczenia że mi net padł ,tylko ja ledwo co na nogach się trzsymam... 41.gif praca mnie dobija,a tu jeszcze przynajmniej z 1.5 miesiąca chce dotrzymać ,spać mi już nie wygodnie ,no i daddy mój wkurza mnie niesamowicie!! 21.gif ale to nie hormony o nie! Teraz se księciunio planuje wyjazd do norwegii do brata którego widział w styczniu jak po paszport jechał! A teraz chce mu się na wakacje jak ja za niecałe 10 tygodni mam rodzić!!! 21.gif bez komentarza!!!! Już czuje jak mi się ciśnienie podnosi 21.gif a na wykączenie pokoju Oliego to już za dwa dni rok będzie jak czekam-a on mi tu o wyjeżdzie do brata! 21.gif niech jedzie sama wykącze tapetowanie i malowanie-pójdzie mi szybko ,bo wjednaj ręce pędzel a moim dużym brzuchem na niższym poziomie będę farbe rozsmarowywać równomiernie ciążowym brzuchem ,a z dołem to mi Oliverek pomoże on ma taki talent do malowania po ścianach 29.gif 04.gif 06.gif 03.gif

Ale przejdzy do miłych tematów:

Gosia tort poprostu niesamowity!!! Takiego mi smaka narobiłaś że aż ślinotoku dostałam 06.gif no i przypomniałaś biednej ciążówce jak "TO" wygląda 04.gif 03.gif 37.gif

junona moja siostra coś ostatnio wspominała o forum na maluchach -chyba zdrowa mama czy coś takiego,i tam ma diete odchidzającą gdzie dużo dziewczyn traci kilogramy pozytywnie i szybko.Dopytam się jeszcze ,ale po dwóch tygodniach sister zjechała prawie 3 kg z tą dietą to chyba dobrze nie
???

Co do urodzin ,to Oliego wypadają w święta! Super w planie mam zrobienia tortu,babeczek z lukrem ,sałatki owocowej i jajek nadziewanych(tak świątecznie) 06.gif Zaczynamy po południubo wieczorkkiem do mamy na obiadzik świąteczny się wbijamy 03.gif a po południu po tych całych słodyczach i ciastach ,robimy dla dzieciaków polowanie na zajączka 04.gif tzn,w ogrodzie -u mnie to pole z lasem-chowamy w krzaczkach i trawie czekoladowe jajeczka i inne świąteczne smakołyki .Dzieciom daje się wiadereczka i siup w pole szukać jajek. 06.gif Taki angielski zwyczaj ,ale frajde to nie tylko dzieci mają ale i dorośli 03.gif

Dzisiaj Oli poraz kolejny spał ładnie w swoim łózeczku,tylko tym razem to ani razu nie przebudził się w nocy (szczególnie budzi się jak smoka poszukuje) Bo niestety jeszcze go ciąga ,ale tylko do spania ,zatem nie jest tak żle,ALE NIEDŁUGO MI SIĘ WYDAJE ŻE I TE SMOKI ZAGINĄ -tak bez śladu poprostu przepadną w śmieciach 06.gif
foczka_82
Junona mialam takie dla Huberta, byly super, bo wygodne i szerokie, dalam za nie 99 z smyku, pochodzil pol roku i sie te przody poodklejaly :/oddalam na gwarancje i po poltora tyg oddali kase icon_smile.gif niezly interes, ale w sumie szkoda, bo butki naprawde wygodne i super maly sie w nich czul icon_smile.gif
o tu ma fote w tych bucikach icon_smile.gif
dorota.N
junona tutaj jest link na to forum dieta -turbo:)))
joa133
pozdrawiamy z samego południa -jesteśmy w odwiedzinach u babci..przynajmniej mam więcej czasu dla siebie (wyręczam się babciom i dziadziem) dzieci stęsknione za babą, a baba za dziećmi....dobrze jest! 06.gif

miłej soboty i niedzieli..pozdrawiam
Junona
foczka to czwarte urodziny Weroniki. I sprezentowała sobie zapalenie gardła, wczoraj wieczorem jechaliśmy do szpitala. Nietypowy sposób obchodzenia urodzin. Obawiam się, że to moja wina, bo dałam jej za dużą porcję lodów icon_sad.gif
Najlepsze życzenia urodzinowe dla Oli, 100 lat!

Dietę na razie szlag trafił. Spóźnia mi się okres i z nerwów wczoraj cały dzień się obżerałam. Jak tylko dostanę lecę po pigułki i mniejsza z tym, że mi szkodzą.
Artola
Junonka, zdrówka dla Weroniki!!! Ja nie wierzę, że od lodów gardło boli, to musi być jakaś bakteria i tyle. Ale ja w ogóle diwna jestem pod względem powodów chorób 29.gif
Maciek zawirusowany 41.gif Z duszącym, spływającym gilem i gorączką. Biedny bardzo 41.gif
Junona
Biedny Maciuś! przytul.gif Oby mu szybko minęło! Chociaż katar nigdy szybko nie mija icon_sad.gif
Nie jesteś dziwna, ja też się nad tym zastanawiałam. Przecież lody je cały czas a choruje tylko czasami. Ona uwielbia lody.
ewon
Artola dużo zdróweczka dla Maciusia.

a wszystkim solenizantom i przyszłym solenizantom wszystkiego naj naj naj lepszego..
Junona
ewon co w tymi karteczkami świątecznymi? Będziesz robić? Moje zamówienie nadal aktualne jeśli jesteś zainteresowana icon_smile.gif

Weronika wczoraj miała 39,4 C. Dopiero czopkiem z Paracetamolem udało nam się zbić, ten syropek Ibum dla dzieci to dla niej jak woda, w ogóle nie działa icon_sad.gif
Biedna jest, gardło ją boli bardzo. Cały dzień leży i słucha bajek.
joa133
witajcie po weekendzie

sto lat dla solenizantów

Junona u nas też atakują wirusy 41.gif 41.gif 41.gif -S ma 37.6 -był 2tyg zdrowy i ma katar,zaczyna kaszleć wrrr

zdrówka dla Was,a dla Ciebie dużo sił...
Artola
Junona 41.gif Na Maćka leki na bazie Ibuprofenu też nie działają, jedynie Paracetamol. Na Artura-odwrotnie...

Maciej juz dużo lepiej, już wczoraj po południu ożył, katar dużo mniejszy, gorączki wcale, uff...Już dziś był z nianią na długiiim spacerze, bez wózka oczywiście 04.gif
Gosia83
Co to za choróbska? Choróbskom mówimy "A sio"

U nas ok. w sobotę był roczek kuzyna Kinia Adusia, a wczoraj takie małe poprawinki... 29.gif
Impreza udana - pochwalę się tortem jaki dla niego upiekłam:


Pati:)
Witam:)
Serdecznie dziękuje w imieniu Oleńki za przepiękne życzenia!!!

Gosiu mega gratulacje dla Ciebie za torty!!! są cudne!! a ten penisowy to normalnie na pierwszy rzut oka JAK ŻYWY!!!1 brawo_bis.gif brawo_bis.gif 04.gif 04.gif
U nas imprezka 2 latkowa udana icon_smile.gif torcik kupiony bo ja to nie mam takich zdolności jak nasza Gosia icon_smile.gif
zaraz sie pochwalę torcikiem Olki icon_smile.gif
Pati:)
Oto i torcik icon_smile.gif



Junona
Gosia świetny tort! Otwieraj cukiernię icon_wink.gif
Pati fajna świeczka icon_smile.gif
Chyba ja też będę się musiała pochwalić w końcu torcikiem.
U mnie koniec niepewności 06.gif i mogę się dalej odchudzać. O jakichś pigułach muszę pomyśleć, żeby nie przechodzić tego stresu drugi raz. 37.gif
Mućka
.
Junona
No no, super tort, Mućka! Aż mi ślinka pociekła na widok tych owoców. 03.gif To robiony czy kupny? A Julcia ma śliczną sukienkę. 02.gif
Gosia83
Pati właśnie biedronkę chcę zrobić na urodziny Kinii...tylko troszkę inną... 06.gif Super torcik i Olka super dziewczynka 06.gif

Mućka - te owoce na torcie tak mnie kuszą...daj troszkę... 02.gif
A Jula dalej słodziutka...normalnie taki kochany pucolek z niej...a wiesz...nie wyprzesz się córy...buzinka Twoja normalnie. 01.gif
Junona
Dołeczki w policzkach ma rewelacyjne icon_smile.gif
Mućka
hej babeczki wielkanocne  06.gif

normalnie tak mnie czacha dziś nap....  48.gif że szkoda gadać.. 
ide wypić kawę. odezwę się później jak dojdę do siebie (oby) icon_wink.gif
Junona
Nap... napadowe bóle głowy masz? 04.gif Kawka, a jak nie pomoże to Ibum i Apap 02.gif
Kurde muszę się do kogoś wprosić na święta, a jeszcze nie wiem czy mąż będzie miał wolne w święta, heh. Trzeba by już coś zacząć planować a my jak zwykle do ostatniej chwili nie będziemy nic wiedzieć... ale to nic. 08.gif Nawet jak zostaniemy w domu to dużo roboty nie będzie dla naszej czwórki, bo my niedużo jemy a dzieci jak wróbelki. 08.gif
Mućka
kurcze... umre chyba  21.gif ide do apteki po cos na migrene bo padnę
foczka_82
Junona sorki za ten blad icon_smile.gif Ale checi byly hehe icon_smile.gif
Pati:) swieczka suuuper icon_smile.gif hehe
Gosia83 hehe no swietny torcik, chyba Cie poprosze, zebys nam zrobila i poczta przeslala hehe icon_smile.gif
Mućka mala przesliczna no i te owocki naprawde kuszace mniam.....

mnie tez cos wczoraj glowa bolala, no ale kawka zalatwila sprawe icon_smile.gif
kurde dziewczyny my tu na dietach, a tu takie smalolyki... i tylko slinka leci icon_smile.gif
a ja dzis ide na egzekucje :/ beda mi wyrywac osemke icon_sad.gif narazie tylko jedna, a za kilka miechow druga, bo mi krzywa rosna, pod katem i pchaja sie na inne zeby no i wogole nie maja szans, zeby cale wyjsc icon_sad.gif bu... beda mnie ciac!! ja nie chce aaaaaaaaaaaaaa.... trzymajcie kciuki, zeby nie bolalo i szybko sie zagoilo icon_smile.gif no i zeby poszlo szybko i sprawnie icon_smile.gif
Junona
foczka będzie dobrze, weź sobie znieczulenie.
foczka_82
hehe no chyba narkoze icon_razz.gif
Artola
Foczka, trzymam kciuki, żeby było jak najmniej traumatycznie i szybko się zgoiło!!!
Ale torty piękne! Ja może na niedzielę zrobię ciuchcię, gdzieś widziałam. A że w niedzielę świętujemy sami, mogę zaryzykować 02.gif Na imprezkę w święta tort zamawiam 31.gif
joa133
Artola a jak Maciuś?już zdrowszy?

Mućka na ból głowy pomogło coś?to przez wiatr..a ma mocniej wiać..ehh.. sio migrenom

Junona a Wy już zdrowsi?wyzdrowiała Weronika?

foczka oby nic nie bolało u i po dentyście!

Goska świetny tort..ja mam 2pytania na jakiej formie piekłaś biszkopt na ten kwadratowy?piekłaś 2 biszkopty? i te autka sama zrobiłaś,czy kupne? (jak kupione gdzie?) 06.gif


wszystkie torty cudowne!!


pozdrawiam
Gosia83
Witam i ja...byłam dziś Kinie do przedszkola zapisać 37.gif pódzie dopiero od stycznia ale że zapisy raz w roku to już teraz musiałam 37.gif nawet ok - raczej nie powinno być problemów mimo że w styczniu będzie miała dopiero niewiele ponad 2,5 roku...W innych miejscowościach brakuje miejsc - a u nas całkiem ok.

Mućka - jak łepetynka? Boli jeszcze? 29.gif Ja to w domu zawsze coś pod ręką mam bo głowa to może tak często nie boli ale jajnik i brzuszek niestety się zdarza...

foczka_82 - mnie też wyrywanie niedługo czeka...aż mi się na samą myśl słabo robi... 41.gif mam nadzieję że u Ciebie pójdzie szybko i nieboleśnie... 06.gif

Artola - no ciuchci ani autka nie robiłam jeszcze - ale może będzie kiedyś okazja...

joa133 - mam taką foremkę niedużą kwadratową- piekłam dwa biszkopty jeden jasny drugi ciemny i jeszcze przecięłam je na pół więc w sumie 4 części ciasta były...masa akurat tu była też i jasna i ciemna. Autka kupione jak kupowałam u nas w mieście niedaleko...zwykły spożywczy ale sporo ozdób można kupić - nieźle pod tym względem zaopatrzony - autko 2,5 kosztowało - takie cukrowe - dzieci sobie lizały... 04.gif

kasia70
Wszystkim świezo upieczonym dwulatkom wszystkiego najlepszego

Nie pisałam ostatnio bo biegaliśmy z Wiktorem po lekarzach-wyszła mu bardzo zła morfologia ,białe krwinki 3900, całe szczęście okazało się to błedem laboratorium a Wiktorek jest zdrowy jak rydz.
W sobote byliśmy na skromnym ślubie-cywilnym .Wiktor w restauracji zachowywał się super aż sie dziwiłam bo przygotowywałam się na marudzenie i kaprysy ale synuś mnie mile zaskoczył.

Sobotni elegancik

AnnieLo
Dziewczyny takie cuda tortowe tu pokazujecie, co jden to piekniejszy, jak te kwiatki zbieane przez Czerwonego Kapturka! icon_wink.gif I tak by sie je jadlo i jadlo, smakowalo jeden po drugim, i w las by sie zaszlo za daleko - las nadmiernych kilogramow rzecz jasna. Tak mnie naszlo na porownania poetyckie hihi. icon_wink.gif
Cuda nie torty!

I dzieci tez superowe, bo ja sie tu tortami zachwycam a o dzieciach nie wspominam. icon_wink.gif

Kurcze, a kiedy dokladnie jest ta Wielkanoc, bo ja mam taki kalendarz gdzie nie jest zaznaczona i nie wiem. icon_wink.gif Ale dzisiaj jestem zakrecona. icon_wink.gif
foczka_82
hej!! poki co zyje... moze nie bylo za ciekawie, bo zab sie lamal, i cos tam pilowal, no ale nie bolalo , tylko lekko, gorzej pewnie bedzie jak znieczulenie pusci :/ najgorsze bylo uczucie jak wyrywal, no a teraz troche krew sie saczy :/ no i jesz niesmacznie, no ale jedno za mna... za 2 dni do kontroli, chcialabym teraz zasnac i obudzic sie za tydzien icon_smile.gif jestem opuchnieta z jednej strony, niczym chomik icon_smile.gif
pozdrawiam.....
Junona
foczka biedna jesteś przytul.gif współczuję, to nic miłego.
Weronika już się dobrze czuje i dziś już nie miała temperatury, ale jeszcze antybiotyk bierze do końca, i trochę osłabiona jeszcze jest, nie chciała dziś iść na spacer, choć pogoda piękna. Z Michałem się przeszłam tylko jak Lucek wrócił z pracy. Schudła, bo prawie nic nie jadła przez 3 dni.
kasia ale Wiktor elegancki no no 02.gif Przystojniak będzie z niego 08.gif Dobrze, że to tylko błąd, ufff. Musieliście się nieźle zestresować.
annielom właśnie ja też nie mam na kalendarzu zaznaczonych świąt i też nie wiem dokładnie. Jakoś za dwa tygodnie sugerując się tym co mówią w radiu. icon_twisted.gif
Lucek zreanimował nasz piekarnik, więc może kupię takie silikonowe foremki w różnych kształtach i coś tam dzieciom wypiekę. diabel.gif Już kupiłam mąkę na pizzę.
Mućka
Witajcie  06.gif

Nie wiem czy już pisałam ale chciałam podziękować za życzenia  brawo_bis.gif
strasznie szybko zleciały te 2 lata. dzieci tak szybko rosną  37.gif druga strona medalu ; my niestety też się starzejemy  43.gif

a za oknem WRESZCIE WIOSNA  icon20.gif
i dobrze, trzeba sie wreszcie odmulić po tej długiej zimie icon_wink.gif
robi się naprawdę cieplutko na polku. Człowiek od razu weselszy.

u nas nawet nieźle. 
Jula ; rozrabia, pyskuje  29.gif ale i tak ją kocham  03.gif moja mała manipulantka.. ciekawe po kim takie to cwane hehe
a u mnie już dzisiaj lepiej. zaraz po wypłacie lecę sobie wykupić dodatkowe ubezpieczenie i bede sie leczyc prywatnie. mam mase badan do zrobienia bo niestety nie jest super. bóle głowy mam juz od dawna. do tego czeste bóle żołądka, jakieś nerwobóle w brzuchu. krew mi się puszcza z nosa i niestety to nie jest ze zmęczenia.. do tego na dokładke złapałam jakąś "babską" infekcję..  21.gif
ale kurcze no wiosna jest więc humor mimo wszystko dopisuje.

w domu generalnie źle. znaczy z mężulem jak najbardziej idealnie ale całą reszta...  32.gif
ale nie bede Wam gitary zawracać.

Wszystkim dwulatkom 

                                                                   


gdzie planujecie spędzać Święta ?
i co planujecie gotować dobrego ??  06.gif

ja w ten weekend planuje świąteczne porządki
a koncepcja jedzeniowa jeszcze sie nie urodziła hehe 
Święta standardowo w domu. zobaczymy jak będzie icon_wink.gif


Kasiu ale masz przystojniaka w domu  02.gif
Annie w przyszłą niedzielę jest Wielka Niedziela icon_wink.gif
Foczka wizyty nie zazdroszcze..  43.gif daj znać czy żyjesz jeszcze... 
Junona jak dzisiaj Weronika? już w porządku ? 
Gosiu to mówisz że posyłasz Kinię do przedszkola.. czyli niebawem do pracy icon_wink.gif
ja myślę żeby zapisać gdzieś Julę do jakiegoś klubu malucha na 1-2 razy w tygodniu. ale koszty kosmiczne jak na razie ale zobaczymy moze sie uda od wrzesnia. bo z miejscem w przedszkolu to jakiś horror  icon_eek.gif

a wracając do tortu to oczywiście robiony. może wizualnie to nie jest arcydzieło pędzla picasso ale był rewelacyjny.. 
foczka_82
zyje zyje!! icon_smile.gif nawet nie jest tak zle jak sobie wyobrazalam icon_smile.gif troche spuchnieta, jem kawalek chleba 3 godziny, ale wogole nie musialam brac lekow przeciwbulowych icon_smile.gif takze jest ok icon_smile.gif jutro do kontroli, i nie wiem czy juz tego szwa beda sciagac czy jeszcze nie, zobaczymy co tam, oby wszystko ladnie sie goilo icon_smile.gif
Kasia70 super icon_smile.gif takie maluchy wygladaja przeuroczo icon_razz.gif moj maly mial na roczek gajerek hehe tylko najsmieszniejsze bylo to, ze nie potrafil jeszcez chodzic i pelzal w nim po podlodze hehe icon_razz.gif no i krawat owowiazkowo icon_smile.gif no ale wiktor juz duzy to super sie prezentuje icon_smile.gif kamizelka suuper icon_smile.gif

jesli chodzi o swieta to teraz jest niedziela palmowa, a tydzien pozniej w niedziele wielkanoc to jest 4 kwiecien, a poniedzialek wielkanocny 5 kwiecien icon_smile.gif wy na swieta wyjezdzamy, chociaz wcale mi sie nie chce, bo wiem ze bede sie zle czula, juz na sama mysl plakac mi sie chce ;( dzieci nie bada mogly isc ze swieconka, bo tam swieconki nie ma i wogole kurde jakies byle dedeery icon_razz.gif i katolicki kosciol oddalony o 10 km :/ eh ...

widze mowa o przedszkolu icon_smile.gif Fabian najprawdopodobniej idzie od wrzesnia icon_smile.gif co prawda nie wyobrazam sobie go tam.. co on tam zrobi jak tylko ciagle mama i mama icon_razz.gif
dorota.N
Oliverek znowu w domu...wysłali ze żłobka ,bo znow te wirusy z oczkami panują 21.gif a do tego mamy znowu kaszel i katarek! 37.gif Ale własnie wróciliśmy od lekarza i nie jest tak żle,mamy znowu krem do oczu i na kaszel nie chciała dawac mu antybiotyków ,bo za dużo to nie zdrowo.Dalej daje mu tylko paracetamol ale kazała wrócić jak się nie poprawi przez tydzień.Kciuki zaciśnięte!
Na bilansie w poniedziałek -Oli waży 14.2 kg i ma 89 cm wzrostu! 01.gif

My na święta urodzinki szykujemy 01.gif będzie fajnie już zakupiłam pełno balonów,bo on je tak uwielbia! aniolek.gif No i torty prześliczne dziewczyny!!!! Jestem pod wrażeniem kobietki 10.gif cukiernie otwierać i macie mnie jako pierwszą klientke icon_lol.gif My jednak z babcią Oliego chyba jednak będziemy mu myszke Miki tworzyc,jak nam wyjdzie zobaczymy frajer.gif

I wszystkim zdrówa życzę i jeśli zapomniałam o jkich kolwiek urodzinkach-Sto lat dla naszych kochanych dwulatków!!!
Artola
My też planujemy w święta urodzinki świętować, ale nie w domu, raz u jednej, raz u drugiej babci 31.gif Tylko torty będę wozić 04.gif
ewon
Czesc:)

My swiat nie obchodzimy w tym roku:( niestety.
Damiana wyniki sa za wysokie:( (watrobowe-z ta cytomegalia zwiazane) ale rodzinna nie kaze sie martwic na zapas:/ powtorzymy badania za 3tyg,ale jak tu nie myslec na pocieszenie dala skierowanie do chirurga:( (stulejka) a czy Wy macie z tym problem czy nie??
moje badania z genetyki beda po swietach:/

a tak maluchy rozrabiaja na calego.damian duzo gledzi:) Kuba go uczy icon_biggrin.gif
Gosia83
ewon - masz racje nie bój się na zapas... przytul.gif a ze stulejką to my problemu nie mamy - z wiadomego powodu... 04.gif

Artola - rodzinka zadowolona będzie bo słodkości od Was będą...icon_smile.gif

dorota i oliver - 14 kg. no nieźle Kinia 3 kilo mniej a mierzy ok 86-87

foczka_82 - fabian już od września? Szybko -ale to chyba żłobek nie przedszkole...chyba że u Was inaczej jest bo u nas od 3 lat dopiero - najwcześniej 2,5

Mućka - no mam nadzieje że do tej pory pracę znajdę, tylko w tym momencie to wszędzie wtyki się liczą a ja ich nie mam... 32.gif

Kasia70 - śliczny ten twój elegancik... 06.gif




Ja dziś byłam u lekarza zobaczyć jak jej wyniki wyszły bo jej robiłam krew i mocz...dziecko moje okazem zdrowia jest... 02.gif wszystko w nomie...a trochę się bałam o te wyniki bo Kinia schudła ostatnio i wazy teraz 11 kg...
ale je dalej jak słoń...mój mąż się śmieje że jeśli chcemy ją podtuczyć to trzeba ją związać - żeby się nie ruszała... 04.gif 04.gif 04.gif
A wygląda ok...na szczęście buźkę ma okrągłą to nawet nie widać ze szczupła...
Gosia83
A święta w domu obchodzimy nigdzie się nie wybieramy...ale tydzień po świętach pierwsze wesela mamy... 03.gif
kasia70
Dzięki za miłe słowa o Wiktorku.Do tego jest jeszcze marynarka ale Wiktor jej nie cierpi co widać na zdjęciu

Junona
Mućka Weronika już ok. Trochę blada, schudła, trochę osłabiona i marudna, ale jest ok.
Dzieci już pomaszerowały do łóżek, same, szok. Michał zawołał "mimi" żeby mu włączyć bajkę a Weronika zaraz poleciała do niego, zrzucił ją z łóżka, trochę popłakała, a później wróciła do niego i już ok. Jakieś dzikie krzyki tam się odbywały ale Weronika mówi, że tylko się tak bawią, hmm...
Michał do gryzienia dodał drapanie. Jego to najwyraźniej bawi, podchodzi do mnie i wbija mi zęby w udo albo drapie po ręce, mnie, Weronikę. Ile razy bym go nie napominała, to nic nie pomaga. Zawsze gryzoń był.
No, ja nie wiem, czy Weronika się dostanie do przedszkola. Będziemy próbować, ale wiadomo jak jest, ja nie pracuję, więc marne szanse. Pewnie dopiero do 5-latków pójdzie. W każdym razie się nie nastawiamy. Nie mamy tu znajomości.
Ja czasem się czuję taka wewnętrznie roztrzęsiona, ale ręce mi się nie trzęsą ani nic, więc nie wiem co to jest. Może ze zmęczenia, bo marnie sypiam. No i serce mi kołacze częściej niż zwykle, dziwne, ale może minie. Ogólnie ok, nie wiem jak będzie po pigułkach, ale w końcu muszę się zdecydować, hmmm. Poproszę babkę o coś z małą dawką hormonów, może nie będę wariować, wrzeszczeć i tłuc talerzy 37.gif 08.gif
Nadal ćwiczę codziennie, ale brzuch się twardo trzyma, choć próbuję go wykończyć brzuszkami. Waga mi padła, więc nie wiem ile ważę. Może i lepiej, bo gdybym zobaczyła na wadze ten sam wynik co miesiąc temu to bym się załamała. Tak wolno to idzie mimo moich wysiłków 13.gif
dorota.N
kasia70 minke na zdjęciu ma niezmiernie urodziwą! 06.gif

junona to dobrze że już lepiej z Weroniką przytul.gif i trzymam kciuki za twoje kilogramy brawo_bis.gif ja juznawet na wage nie patrze ale to z innego powodu 29.gif nawet myslec mi się nie chce ile już waże 43.gif a co do tabletek...ja tez je brałam kilka lat temu (te nisko hormonowe) i nie służyły mi za bardzo.Mam tez kołatanie serducha i miałam straszne problemy z ciśnieniem-po dwóch latach odstawiłam je na dobre i od razu lepiej się czułam 06.gif teraz mój lekarz poleca mi spirale ale bez hormonową ,zatem wypróbujemy jak to będzie się spisywać 03.gif

gosia Kinia i tak zdrowo wygląda ,a to że straciła kilka kilogramów to może od tego że teraz bardziej aktywne te nasze dwulatki są 29.gif 03.gif 06.gif 04.gif A Oli waży tyle ale po nim to nic nie widać .zresztą jak po mnie ja zawsze 65-70 kg przy 164 cm wzrostu i wszyscy mi zawsze mówili że chuda jestem strasznie ,a w rodzinie mam to że bardzo grube kości mamy zatem na tabelach tłuszczowych -jak ja to mówie 03.gif zawszze wychodzi mi że mam nadwage!!!
foczka_82
ewon icon_smile.gif trzymaj sie kobietko!!! jestesmy z Toba!! wszytsko bedzie ok!
Junona kurde mam ten sam problem, od jakiegos tygodnia waga mi nie dziala :/ nie wiem co sie stalo, jakas zwiecha chyba hehe icon_razz.gif nie poddawaj sie!! trzeba byc twardym nie mietkim icon_razz.gif
dorota i oliver o to widze, ze mamy podobnie icon_razz.gif tylko podczas ciaz przybywalo mi po 25 kg icon_smile.gif a moj rekord wagowy to byl chyba w wieku 22 lat icon_razz.gif 64 hehe wtedy top bylam w sobie zakochana icon_smile.gif mialam wszystko na miejscu, ani za duzo, ani za malo icon_smile.gif no chcialo by sie teraz tak wygladac, ogolnie teraz zaczelam sie odchudzac, bo waga osiagnela 75 :/ no i juz 2 tydzien, a ja nic nie wiem, bo waga padla... buuuuuuuu chyba pojde do media markt sie zwazyc icon_razz.gif
Kasia70 no w marynarce nie wyglada na szczesliwego icon_smile.gif a i to dobrze, bo taki sztywniak icon_smile.gif a w kamizelce wyglada suuuper icon_smile.gif
Gosia83 Wy to macie fajnie z tymi weseliskami icon_smile.gif pozazdroscic imprezek icon_smile.gif gorzej z wydatkami icon_razz.gif a o mala nie boj sie jeszcze bedzie sie sama kiedys odchudzac hehe icon_razz.gif (oby nie musiala) ten wiek dojrzewania itd icon_razz.gif
Gosia83
W sumie na chudą nie wygląda...wygląda w sam raz...a że niewiele waży...zdrowa jest nie ma się czym martwić... 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.